
Amit le kéne írni:
-Előgyújtás mekkora? Főtengelycsapágyak stabilak (magyarul akkora is marad a gyújtás)?
-alapjárati és főfúvóka
-benzincsapnak annyira kell átereszteni hogy ömöljön a csövön a benzin, 12l/óra az előírt. Folyasd 5 percet, mérd le hány deci, szorozd be 12vel. mennyit kapsz?
-ugyanezt csináld meg a karbival úgy, hogy le van szedve az úszóház és a karbi a kezedben, álljon ua. pozícióban mint a motoron, alatta meg legyen az edény. Akkor is ugyanannyit kell kapnod. A probléma itt lehet az, hogy az úszó nyelve nem engedi a tűszelepet teljesen kinyílni, ezt akkor után kell állítani.
-levegőellátással minden rendben? próbáld leszedni a szívócső gumit és próbáld ki úgy is. Engem már viccelt meg amikor direktszűrőm volt és eltömtem a légszűrőolajjal.
-kipufogó rendesen átenged? Ezt nemtom hogy lehet megnézni, de ha pl szétesett a bele és elfordultak a lamellák, nem jön át a gáz, lefojtja a motort.
kb ennyi első körben
