Jövőhét eleje felé valakinek lenne kedve ide elgurulni? http://www.shox.hu/motoros-turaajanlo-apci-tengerszem
Tudom kicsit megkésve, de most kaptam a linket. Ironman fürdési lehetőség!



Nebazz.... mi meg vártuk hogy kihozzák az ebédet, és az étterem teraszáról néztük hogy jött pár MZ-s, aztán külön a motorjainktól leparkolnak, de nem jönnek oda hozzánk... Aztán siettünk a barlanghoz, nem is láttalak benneteket többet...Teknőc írta:http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/ ... &id=787017
Képes beszámolót VG készítette...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Teknőc





Teknőc írta: De én a (Abaligeten)Tóparton is köszöntem szinte mindenkinek!![]()
Teknőc


Teknőc írta:http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/ ... &id=787017
Képes beszámolót VG készítette...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Teknőc



apámék mesélték hogy volt pár mz a Vászolyon szombaton, akkor azok ti voltatok? Beugorhattatok volna egy hideg limonádéra mert a tó fölött van a házunk.Alfa írta:Mi egész héten ottvoltunk (Balatonakali a bázis a kempingben, de minden nap másfele, főleg fent a hegyekben), de nem volt ennyi cuccunk![]()
Apropo jól ment a motor, kibírta csörögve zörögve az utatbár Bambi szerint semmi baja, azért egy Prox felső tűgörgő be fog figyelni a jövőhéten.

Köszi az értesítést is PM-ben!sunbim írta:Hali skacok!
Ha valaki unatkozna, az nézzen ráerre a linkre. Legutolsó gurulásunk a Tisza tó körül. 480p-s felbontásban.
Fotós, zenés rövid video.
http://www.youtube.com/watch?v=AmA98vyFH4E
Üdv.: Sunbim

Jó kis túra lehetett , és a videó megint kiváló lett .sunbim írta:Hali skacok!
Ha valaki unatkozna, az nézzen ráerre a linkre. Legutolsó gurulásunk a Tisza tó körül. 480p-s felbontásban.
Fotós, zenés rövid video.
http://www.youtube.com/watch?v=AmA98vyFH4E
Üdv.: Sunbim


Mi az istent vittetek ti?

2:15-nél ott a háttérben az én mocim is!




















Azt hittem, a néni éppen az időszakos karbantartást végzi...festékes írta:
.....
Ja a háttérben álló t-34 es tank azért áll ferdén mert a végén levő karcsúcska hölgy széles káromkodások közepette épp próbált felmászni rá![]()








Bocsi,hogy nem szóltam,bár olvastam,hogy ti is a Tiszára gurultok,lent voltunk mi is Tiszafüreden,de megígértem a lányomnak,hogy ez a a nap csakis az övé
















Elvileg nekem isbluerider írta:Szeptemberben Nyakas túra!

Nagyon jól hangzik."Jövő hétvége!
A terv a Tisza tó megkerülése..."


bluerider írta:Szeptemberben Nyakas túra!

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég