Jóval kevesebb mint ETZ-bõl......de azért akkora ritkaságszámba nem megy (még).....Ottomotor írta:Licitálnak a motoromra. Több érdeklõdõ van. Ki gondolta volna, mindenki alkudna. A 250/1-es nem ETZ. Igaz, hogy ebbõl a tipusból kevés van?
Eladó motor
- RR_ZOZY
- 4 kéz, 4 láb

- Hozzászólások: 1446
- Csatlakozott: 2007.07.18. 11:05
- MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe '84
- Tartózkodási hely: Kaposvár, Somogy VÁRMEGYE
Üdv:
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc
"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem."
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc
"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem."
-
huligan
Sziasztok!
Eladnám 250-es ETZ-met
Általános adatok: 1984. , szürke, vizsga: 2009 junius, 140 km,
MÛszaki adatok: 2 ütemû, 250 ccm, 1 hengeres motor, 20 Le léghûtés, 5 sebességes váltó, lánchajtás, tárcsafék elöl, dobfék hátul, 140 kg
Egyéb: friss fényezés, Kicsit átalakítottam!Elöl 5cm-es kiemelés hátul 7cm elöl dupla fék tárcsa jók a teleszkópok, Van rajta csopper lábtartó!Vizsgára vissza alakítható!természetesen gyári tankkal együtt!ja és van tõrzskönyve is!hivj és megegyezünk!TEL>06-20-238-66-79
Ár: 80.000 Ft
Érdeklõdni lehet: Pest megye, Dunaharaszti
telefon: 06202386679
blee1987@freemail.hu


Eladnám 250-es ETZ-met
Általános adatok: 1984. , szürke, vizsga: 2009 junius, 140 km,
MÛszaki adatok: 2 ütemû, 250 ccm, 1 hengeres motor, 20 Le léghûtés, 5 sebességes váltó, lánchajtás, tárcsafék elöl, dobfék hátul, 140 kg
Egyéb: friss fényezés, Kicsit átalakítottam!Elöl 5cm-es kiemelés hátul 7cm elöl dupla fék tárcsa jók a teleszkópok, Van rajta csopper lábtartó!Vizsgára vissza alakítható!természetesen gyári tankkal együtt!ja és van tõrzskönyve is!hivj és megegyezünk!TEL>06-20-238-66-79
Ár: 80.000 Ft
Érdeklõdni lehet: Pest megye, Dunaharaszti
telefon: 06202386679
blee1987@freemail.hu


-
dr gonzo
Még mindig eladó a motor...Rorik írta:Sziasztok!
Sajna eladom a motorom. A másik hobbimhoz autó kell, aztán két jármûvet nem tudok fenntartani.
A motorom:
ETZ 250
gyári piros
'85-ös évjárat
12500 km van benne (ez valós, hitetlenkedõk kérdezzék meg a régi tagoktól)
elöl 90%-os Heidenau gumi, hátul egy használt Heidi (MZ kupás motorról)
müszaki 08/05 -ig érvényes
extrák:
-csomagtartó konzol
-oldaldobozok
-Citadel zár 140cm-es
-ha valakinek fétise, akkor gyári Pneumant elsõ gumi![]()
Irányár: 100 ezer Ft
- motormanner
- Simsonos

- Hozzászólások: 135
- Csatlakozott: 2007.12.17. 18:40
- Tartózkodási hely: Kuopio
csá
Én 40 papírért vettem az egyémet...
Kívülrõl le volt harcolva, a blokk tûrhetõ állapotban volt, bár a fõtengely kapott rendesen.
Tudtam mire vállalkozok sokat kellett szerelni, de én azért vettem egy romot hogyha én újítom fel akkor tudjam hogy azon minden rendben van...
(bár szépnek nem szép, de legalább hasonlítunk
)
Én 40 papírért vettem az egyémet...
Kívülrõl le volt harcolva, a blokk tûrhetõ állapotban volt, bár a fõtengely kapott rendesen.
Tudtam mire vállalkozok sokat kellett szerelni, de én azért vettem egy romot hogyha én újítom fel akkor tudjam hogy azon minden rendben van...
(bár szépnek nem szép, de legalább hasonlítunk
Aki háttal áll a világnak, annak van a legnagyobb háttere!
Cimborám az õ 250esét javítandó elsõ fékkel és furandó blokkal,de esztétikailag szép állapotban 1 év mûszakival vette 70ért.Hozzáteszem Békéscsabán!
Én nem tudok nyilatkozni,125öm van,azt 75ért vettem lassan 6 éve,de 750ért sem válnék meg tõle!
Szerintem is,ha szeretsz motorozni,ne add el,úgysem kapsz érte annyit,amit egy jó MZ ér,inkább légy klubtag!!!
Én nem tudok nyilatkozni,125öm van,azt 75ért vettem lassan 6 éve,de 750ért sem válnék meg tõle!
Szerintem is,ha szeretsz motorozni,ne add el,úgysem kapsz érte annyit,amit egy jó MZ ér,inkább légy klubtag!!!
A kisTZ-s 
"Adjátok vissza a hegyeimet"
"Adjátok vissza a hegyeimet"
-
ghostrider
Szerintem ne add el... Ha kész lesz, gyere túrázni ezzel a tengersok jófej "emzéssel"babu87 írta:Sziasztok!
Véleményetek szerint mennyiért lehet eladni egy 250est, ha normál, a korának megfelelõ állapotban van? Mondjuk vizsgával és anélkül? Maga motor az most felújítás alatt van, kopó alkatrészek cserélése folyamtban, a gumi elöregedett, de nem vészes, mást hirtelen nem tudok elmondani róla. Képeket a kész állapotban tudok feltenni. Amúgy hol lehet viszonylag jó áron vizsgáztatni?
Üdv. Ghost
- molcsaba
- Paparazzi

- Hozzászólások: 1407
- Csatlakozott: 2007.07.17. 16:01
- MZ-d típusa: MZ ETZ 250 delux
- Tartózkodási hely: Pécel
Én 2007 év elején vettem meg a motorom, ami egy 250-es ETZ. Elöregedett gumik, jó mûszaki, és esztétikai állapotban. Azóta kb 4500 km-t mentem vele gond, és szerelés nélkül. Így vettem 140 eFt-ért, amibõl 10 ezret a közvetítõ kapott. Tele tankkal, és hátsó nagy dobozzal együtt. Egy év mûszakival. 
Idegeskedni annyi, mint mások hibája miatt magunkon bosszút állni.
-
Balázs
Az enyém motorom mûszakival, elöl viszonylag új pacskerral, fos esztétikával került 95-be, de az sok volt érte egy kicsit, én olyan 85öt adtam volna....ha felújítod meg minden akkor 120-130 szerintem.....de ettõl kérj 15%-al többet hogy legyen mibõl alkudni
Imserõsöm legalábbis az ETZjét 130-ért adta el és az ki volt esztétikázva meg mûszakilag is jó volt.
Sziasztok!
Véleményetek szerint mennyiért lehet eladni egy 250est, ha normál, a korának megfelelõ állapotban van? Mondjuk vizsgával és anélkül? Maga motor az most felújítás alatt van, kopó alkatrészek cserélése folyamtban, a gumi elöregedett, de nem vészes, mást hirtelen nem tudok elmondani róla. Képeket a kész állapotban tudok feltenni. Amúgy hol lehet viszonylag jó áron vizsgáztatni?
Véleményetek szerint mennyiért lehet eladni egy 250est, ha normál, a korának megfelelõ állapotban van? Mondjuk vizsgával és anélkül? Maga motor az most felújítás alatt van, kopó alkatrészek cserélése folyamtban, a gumi elöregedett, de nem vészes, mást hirtelen nem tudok elmondani róla. Képeket a kész állapotban tudok feltenni. Amúgy hol lehet viszonylag jó áron vizsgáztatni?
-
Balázs
-
Balázs
Nah ezt jó tudni
már a hátsó sztenderrel kapcsolatban.
Conus: nem viccbõl szoktam szívni a fogam, simán sóher vagyok.
A sámsont igenis megvettük 45-ért pöcc-röff szekér nincs semmi gyíkja esztétikázni kell.
Ki kell fogni, a leharcolt gépekhez hozzá vagyok szokva, aminek forog a blokkja az már tök jó.....
Conus: nem viccbõl szoktam szívni a fogam, simán sóher vagyok.
- conus
- bajnok

- Hozzászólások: 1913
- Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
- MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
- Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része
Ottomotor!
Hát hallod... nem tudhatni ilyenkor blokkfelújításkor a delikvens nem-e "árokásó" ujjaival, "kõbaltás" kezével "munkálkodott" a blokkszéthúzáskor/csapágyazáskor.
Sajnos az embernek nincsenek röntgenszemei h ezt meg tudja állapítani.

Hát hallod... nem tudhatni ilyenkor blokkfelújításkor a delikvens nem-e "árokásó" ujjaival, "kõbaltás" kezével "munkálkodott" a blokkszéthúzáskor/csapágyazáskor.
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
----------------------->
<-----------------------Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
- Gyurm@
- nagy ETZ-s

- Hozzászólások: 469
- Csatlakozott: 2007.07.12. 23:32
- MZ-d típusa: ETZ 300
- Tartózkodási hely: Budakalász
Csak annyi hogy véglegesen hazavágja a lengõvillát !! Nekem is új lengõvilla kellett miatta.Balázs írta:mi a fene bajotok van az oldalsztenderrel?! nekem is van rajta az össz bajom vele hogy feszt karistol kanyarban, mert lemászik ezeken a nyamvadt utakon.... de majd kiszúrok vele vhogy.
Ottomotor: nekem is ilyesmi csak nem tárcsás de kortárs mert szintén 80-as évjárat. amugy szép szerkezet
Powered by Bambi -- ETZ 300
- conus
- bajnok

- Hozzászólások: 1913
- Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
- MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
- Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része
Ottomotor! Én 140-et adnék érte, tényleg olyan nagyon zorall kívül-belül. Ha nem volt húzva a blokkja, akkor 170-et is. Csak az baj h erre most nincs pízöm 
Balázsra ne hallgass, õ mindenen szívja a fogát: ZVL csapágy, simson 30ezer körül stb...
Én végig kínlódtam egy 45ezer forintos schwalbe-val 1,5 évet, ami alatt kb ugyanennyit belevertem, és a kaszni még csupa rozsda volt. Annyi haszna volt neki, hogy sokat tanultam szerelésbõl, meg abból h leharcolt motort _nekem_ nem érdemes venni, max alkatrésznek. Nyugodtan elmondhatod az én sztorimat annak aki érdeklõdik a motorod iránt. Ja és türelem, most indul még csak a szezon. Szerintem max 2 hónap és valami komoly vevõ biztos akad! 
Balázsra ne hallgass, õ mindenen szívja a fogát: ZVL csapágy, simson 30ezer körül stb...
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
----------------------->
<-----------------------Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
-
Balázs
- z25z
- Aki 7ezerig pörgeti

- Hozzászólások: 2355
- Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
- MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
- Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
- Kapcsolat:
a tarcsafekesre atszereles az elonyere valhat, de az oldalsztender sajnos sokat ront rajta....Ottomotor írta:Hát kéremszépen igen, de tárcsafék is kéremszépen.
Én már így vettem, de állítólag ez már így jött ki a gyárból, ezt Mz gyûjtõ mondta, amirõl van is info a neten.
De ha nem, nekem elõny, mert volt régi dobfékes motorom, de ezzel a megállás az ott van a toppon.
Ezzel a mocival motorozni kell, de nézni is jó.
Hát kéremszépen igen, de tárcsafék is kéremszépen.
Én már így vettem, de állítólag ez már így jött ki a gyárból, ezt Mz gyûjtõ mondta, amirõl van is info a neten.
De ha nem, nekem elõny, mert volt régi dobfékes motorom, de ezzel a megállás az ott van a toppon.
Ezzel a mocival motorozni kell, de nézni is jó.
Én már így vettem, de állítólag ez már így jött ki a gyárból, ezt Mz gyûjtõ mondta, amirõl van is info a neten.
De ha nem, nekem elõny, mert volt régi dobfékes motorom, de ezzel a megállás az ott van a toppon.
Ezzel a mocival motorozni kell, de nézni is jó.
- conus
- bajnok

- Hozzászólások: 1913
- Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
- MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
- Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része
hát kéremszépen ennek kõkeményen etz eleje van kérnémszépen

10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
----------------------->
<-----------------------Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
- Gexxx
- bajnok

- Hozzászólások: 3165
- Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
- MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
- Tartózkodási hely: Cegléd
- Kapcsolat:
tényleg ott volt...
http://www.kepesmotor.hu/mz/i?p=57967&c=3349&st=MZ#p
http://www.kepesmotor.hu/mz/i?p=57967&c=3349&st=MZ#p
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
RBiker profil
- z25z
- Aki 7ezerig pörgeti

- Hozzászólások: 2355
- Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
- MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
- Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
- Kapcsolat:
Re: Eladó a "peregyes"
Van egy ismerosom, aki tervezi a motorvasarlast, de kizarolag csak /1 et hajlando venni. Kicsit tobb infot tudnal mondani rola, en meg tolmacsolnam neki, hogy epp van egy elado ketyere. Ar, evjarat, allapot, hol van helyileg , extrak, stb.....esetleg kepet tudnal-e feltenni?Ottomotor írta:Eladnám a 250/1 -es motoromat 12V-os és tárcsafékes. Nagyon pipec állapotban van.
Thx.
Udv
Eladó a "peregyes"
Eladnám a 250/1 -es motoromat 12V-os és tárcsafékes. Nagyon pipec állapotban van.
-
dugoka
-
FortY
ELADÓ! Egy Pályamotor. HONDA VF500 F- es vázban van egy 250-es ETZ- blokk. Igényesen megcsinálva(karosszériamûhelyben hegesztve)
A motor nagyon erõs, rövid áttétellel olyan érzésed van mindha csúszna a kupplung, de nem a kerék forog el 1-2-3- ban is gázadásra. A váz: Elõl dupla hátúl szimpla tárcsafék. Elõl hátúl állítható gázteleszkópok vannak.
Az ára 80 ezer FT- mert kell sûrgõsen a pénz.
Telóm: 20/91-85-229

A motor nagyon erõs, rövid áttétellel olyan érzésed van mindha csúszna a kupplung, de nem a kerék forog el 1-2-3- ban is gázadásra. A váz: Elõl dupla hátúl szimpla tárcsafék. Elõl hátúl állítható gázteleszkópok vannak.
Az ára 80 ezer FT- mert kell sûrgõsen a pénz.
Telóm: 20/91-85-229

- motormanner
- Simsonos

- Hozzászólások: 135
- Csatlakozott: 2007.12.17. 18:40
- Tartózkodási hely: Kuopio
-
gombi
Re: Mz
Elkelt a motor.
dani667 írta:HEllo Bambi, engem érdekelne a vas, papírjai hogy állnak, hol lehetne megtekinteni? Üdv:Dani
Még mindig eladó a motor...Rorik írta:Sziasztok!
Sajna eladom a motorom. A másik hobbimhoz autó kell, aztán két jármûvet nem tudok fenntartani.
A motorom:
ETZ 250
gyári piros
'85-ös évjárat
12500 km van benne (ez valós, hitetlenkedõk kérdezzék meg a régi tagoktól)
elöl 90%-os Heidenau gumi, hátul egy használt Heidi (MZ kupás motorról)
müszaki 08/05 -ig érvényes
extrák:
-csomagtartó konzol
-oldaldobozok
-Citadel zár 140cm-es
-ha valakinek fétise, akkor gyári Pneumant elsõ gumi![]()
Irányár: 100 ezer Ft
- RR_ZOZY
- 4 kéz, 4 láb

- Hozzászólások: 1446
- Csatlakozott: 2007.07.18. 11:05
- MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe '84
- Tartózkodási hely: Kaposvár, Somogy VÁRMEGYE
Az más. Ne csüggedj, van kínálat 250-esbõl, lehet válogatni késõbb is, még ha a Bambitól el is viszik addigra azt a szürkét.motormanner írta:![]()
Lehet b@szhatom...
De akkor sincs se idõm se pénzem hogy hazamenjek.
Üdv:
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc
"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem."
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc
"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem."
- motormanner
- Simsonos

- Hozzászólások: 135
- Csatlakozott: 2007.12.17. 18:40
- Tartózkodási hely: Kuopio
Re: :D
nekem sincs nem az enyémRR_ZOZY írta:Azt májusra SZVSZ már b_szhatodmotormanner írta:ÁÁÁÁÁ
Ha május végéig nem viszik el akkor én fogom megvenni a bringát Bambimester!
Akkor megyek haza...Addigra elviszik. Jó tudom, az anyagiak meg minden, de MOST kell megvenni ha igazán kell.
(Hozzáteszem semminemû érdekeltségem nincs a bringa eladásával kapcsolatban, csupán megjegyeztem)
- RR_ZOZY
- 4 kéz, 4 láb

- Hozzászólások: 1446
- Csatlakozott: 2007.07.18. 11:05
- MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe '84
- Tartózkodási hely: Kaposvár, Somogy VÁRMEGYE
Re: :D
Azt májusra SZVSZ már b_szhatodmotormanner írta:ÁÁÁÁÁ
Ha május végéig nem viszik el akkor én fogom megvenni a bringát Bambimester!
Akkor megyek haza...
(Hozzáteszem semminemû érdekeltségem nincs a bringa eladásával kapcsolatban, csupán megjegyeztem
Üdv:
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc
"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem."
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc
"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem."
Re: :D
okmotormanner írta:ÁÁÁÁÁ
Ha május végéig nem viszik el akkor én fogom megvenni a bringát Bambimester!
Akkor megyek haza...
- motormanner
- Simsonos

- Hozzászólások: 135
- Csatlakozott: 2007.12.17. 18:40
- Tartózkodási hely: Kuopio
:D
ÁÁÁÁÁ
Ha május végéig nem viszik el akkor én fogom megvenni a bringát Bambimester!

Akkor megyek haza...
Ha május végéig nem viszik el akkor én fogom megvenni a bringát Bambimester!
Akkor megyek haza...
Aki háttal áll a világnak, annak van a legnagyobb háttere!
- minoor
- Simsonos

- Hozzászólások: 58
- Csatlakozott: 2008.01.07. 23:00
- MZ-d típusa: Mz ETZ 125 Standard
- Tartózkodási hely: Szentistván - Igrici
legszivesebben már holnap érte mennék de sajnos ez lenne a 3. moci a garázsban és nem fér. elõbb el kéne adnom a 125-östRR_ZOZY írta:Sztem ennyiért a hülyének is megéri (pláne ha általánosan jó állapotú)...én nem teketóriáznék sokat rajta a helyedben, ha nem állna a garázsban az "ezüstnyíl"minoor írta:hy bambi!
engem érdekelne a szürke 250-es. mindene rendben(papírok, mûszaki, stb)?
mocia mien állapotban van? és hol tekinthetõ meg?
Hamar találsz már külsõre is leharcoltnak látszókat közel 100E-ért vagy afelett, ez meg ránézésre is már eleve patika
és aztán tudnám megvenni. kivéve ha a csere érdekli az eladót de gondolom nem azért adja el hogy egy másik kerüljön a helyére.
a szívem szakad meg érte (fõleg ennyiért)
MZ ETZ 125 Standard
=>>UEJ-527<<=
MZ
über alles
=>>UEJ-527<<=
MZ
über alles
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég



