Eladó motor

Eladó alkatrészek és motorok, ruházat
Válasz küldése
Avatar
kupi
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008.01.26. 19:45
MZ-d típusa: MZ TS 125-ETZ 150e
Tartózkodási hely: Kápolnásnyék

Hozzászólás Szerző: kupi »

Ez igy eredeti én annó Tapolcán rontotam a levegöt és ott is ilyen TZ- k voltak ,volt amelyik osztott volt amelyik hagyományos üléssel volt szerelve(gondolom amilyent sikerült beszerezni)de a lényeg változatos volt a felszereltségük.
MZ él és élni fog"Ha esetleg erre visz az utad és szeretnél pihenni vagy beszélgetni egyet esetleg szükség javítás kel bátran hívj 06309167166 Kápolnásnyék (Pettend) 7 út.
http://www.youtube.com/watch?v=gy-7gzR99vg
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Nem, ezen nincs osztott ülés, meg spéci lábtartó, de ez így eredeti. Szerintem rendész vagy forgalomirányító motor lehetett a Magyar Honvédségnél.
De ha valaki megveszi, és igényt tart rá, megpróbálom megkeresni neki a tisztet, aki kivásárolta a Honvédségtõl.

Kép
Avatar
bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.07.17. 12:58
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: bluerider »

Erre nem raktak dupla ülést és katonai lábtartót? 8) Amúgy szerintem jó a színe!
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

Forrest írta:Üdv mindenkinek
Ha valakit érdekel egy eladó ETS vagy katonai ETZ keressen e-mailben. Küldök képet ha kell, de komolytalanok kíméljenek.

Van egy rövid sztorim:
Jött egy fickó, hogy megnézze a katonai ETZ-t, meg akarta venni. Már a telefonban is azt hajtotta mindig, hogy neki volt fiatal korában egy "gyönyörû szép égszínkék ETZ-je ". Amikor megérkezett továbbra is csak ezt mondogatta. Aztán rátett mégegy lapáttal, elkezdett dicsekedni, hogy milyen motorjai (Pannóniái) vannak, és hány millió forintot költött már Pannóniák fejújítására. Akkor kitalálta, hogy õ ezt a motort márpedig át fogja festeni égszínkékre. Gondoltam, ez se normális. Többen megnéznek az utcán ezzel a katonai ETZ-vel mint eddig bármivel. Ez meg átfestené kékre.
A végén a nagy milliomos nem vette meg, mert nem tudta elfogadni, hogy márpedig én csak azért nem fogom 20EFt-al olcsóbban odaadni, mert õ erre a motorra még Xezer forintot rá fog költeni az újrafestés miatt. Most normális az ilyen?
Nem 8)
Ha te tudod hogy milyen jó a gép (ami tuti) és nagyon szeretted ugysem fogsz belõle engedni (én sem tenném)
Üdv
Etz 150 87'
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Üdv mindenkinek
Ha valakit érdekel egy eladó ETS vagy katonai ETZ keressen e-mailben. Küldök képet ha kell, de komolytalanok kíméljenek.

Van egy rövid sztorim:
Jött egy fickó, hogy megnézze a katonai ETZ-t, meg akarta venni. Már a telefonban is azt hajtotta mindig, hogy neki volt fiatal korában egy "gyönyörû szép égszínkék ETZ-je ". Amikor megérkezett továbbra is csak ezt mondogatta. Aztán rátett mégegy lapáttal, elkezdett dicsekedni, hogy milyen motorjai (Pannóniái) vannak, és hány millió forintot költött már Pannóniák fejújítására. Akkor kitalálta, hogy õ ezt a motort márpedig át fogja festeni égszínkékre. Gondoltam, ez se normális. Többen megnéznek az utcán ezzel a katonai ETZ-vel mint eddig bármivel. Ez meg átfestené kékre.
A végén a nagy milliomos nem vette meg, mert nem tudta elfogadni, hogy márpedig én csak azért nem fogom 20EFt-al olcsóbban odaadni, mert õ erre a motorra még Xezer forintot rá fog költeni az újrafestés miatt. Most normális az ilyen?
BDC_Pro

Hozzászólás Szerző: BDC_Pro »

ETZ 125-ös zöld forgalmival, rendszámmal, blokk nélkül eladó. 25000Ft Érdeklõdni: 30/213-2720
ricsi
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.07.04. 08:02
Tartózkodási hely: Bp Bicske

Hozzászólás Szerző: ricsi »

1983-as TZ250 eladó. érvényes mûszaki,forgalmi,törzskönyv. képek a használtauto.hu ár:35000 20/2248068
Avatar
Vörcsi
Aki 1:25-be keveri
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2008.08.22. 16:22
MZ-d típusa: ES250/2 TS125 GS500
Tartózkodási hely: Nagykõrös

Hozzászólás Szerző: Vörcsi »

Nos akkor ezt is megtárgyalutok.
Az ezoterikások azzal toltak le, hogy miért nem idézek eleget, mert nem tudják mi a fonal. Írtam találjátok ki. :)
Itt meg az a helyzet hogy hé Béla! xyz van a háznál :D
ES250/2 Trophy 1973, TS125 1981
'09 Gyurma, Tátra, Mecsek; '10 Tátra; 2011 Tátra; '12 Pilis, Bakony, Vértes-Gerecse; '14 Pilis, Bakony, Vértes-Gerecse; '15 Pilis, Vértes-Gerecse, Holmz, Zala; '16 Pilis, és még jó sok...
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu »

Uraim!! Kérlek titeket, amikor valakinek válaszoltok, ne idézzétek be az egy oldalas hozzászólását a tietekbe! Elég annyi, hogy: Béla! ... (és itt folytatod a hozzászólásoddal).

Köszönet!
Avatar
bg
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2008.10.29. 11:03
MZ-d típusa: ES 125/1,150/1, ETZ
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: bg »

Vörcsi írta:
Itt lenne lehet egy 125-ös Trophy eladó, még egy fél éve párszor találkoztam egy sráccal aki ugyanabban a suliban koptatta a padot, nos nem agyonfelújított gép volt az sem, de krómozva és szép állapotban volt, igaz annak a szine se volt eltalálva, de legalább nem volt olyan sokkélmény mint amit te is meséltél és volt is szerencsétlenségem hozzá. Megpróbálok vele összefutni, de még a telefonszámát se tudom, de ha tudok 125-öskét majd szólok.
hátha megtalálod!
bg



Ki önmagából bújt elõ... ki múltba zárt jövõ idõ... ki védtelent nem büntetõ... ki templomokba nem menõ... ki nem teremtõ, nem szülõ... s kinek része vagy, mert részed õ...

Az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Vörcsi
Aki 1:25-be keveri
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2008.08.22. 16:22
MZ-d típusa: ES250/2 TS125 GS500
Tartózkodási hely: Nagykõrös

Hozzászólás Szerző: Vörcsi »

Itt lenne lehet egy 125-ös Trophy eladó, még egy fél éve párszor találkoztam egy sráccal aki ugyanabban a suliban koptatta a padot, nos nem agyonfelújított gép volt az sem, de krómozva és szép állapotban volt, igaz annak a szine se volt eltalálva, de legalább nem volt olyan sokkélmény mint amit te is meséltél és volt is szerencsétlenségem hozzá. Megpróbálok vele összefutni, de még a telefonszámát se tudom, de ha tudok 125-öskét majd szólok.
ES250/2 Trophy 1973, TS125 1981
'09 Gyurma, Tátra, Mecsek; '10 Tátra; 2011 Tátra; '12 Pilis, Bakony, Vértes-Gerecse; '14 Pilis, Bakony, Vértes-Gerecse; '15 Pilis, Vértes-Gerecse, Holmz, Zala; '16 Pilis, és még jó sok...
Avatar
bg
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2008.10.29. 11:03
MZ-d típusa: ES 125/1,150/1, ETZ
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: bg »

Tegnapelõtt néztem egy Trophy ES 125/1, MZ-t.
Nos a tapasztalataimat próbálom leírni.
Hogy miért néztem? Mert teljesen felújítottként volt hirdetve. Motorikusan is, meg festésileg is. Gondoltam tájékozódok, mielõtt összerakom az enyémet.
Hát az eredmény enyhén letaglózó volt!
Festés: rendkívül narancsos felület, valami neolux származék. A vajszín sokkal világosabb volt minta gyári, majdnem fehér. A kék szín nem kék szín volt. Egyszerûen türkiz volt és rendkívül magas fényû. Kisebb hányási roham után, ami a két színtõl lett, rátértem a többire.
Újra volt küllõzve. A küllõk viszont LÖTYÖGTEK! A felnik szépek, de nem elég munkát tükröztek. A blokk csiszolópapírral volt felpolírozva. /no comment./ motor elsõre indult, biztos járatták elõtte, lévén üzem meleg volt a henger. Alapjárat is van, na majd még jó lesz ez gondoltam. De csak gondoltam! Próbáljam, ki mondta az eladó. Ok. A sebességet úgy vette, hogy lendület kellet neki hozzá. Így is reccsent akkorát, mint a ház. Erõ semmi. Négyesnél simán fulladt vissza, és követelte a hármast. Mikor visszatértem boldogan vigyorgott az eladó. Na milyen. Tömör jó- volt a válasz. Nem akartam mondani, hogy ezek a motorok tudnak 45-nél többel is menni. Amikor szálltam le, akkor szembe csapott a felismerés. Az elsõ féket fordítva szerelték vissza. Nem a jobb oldalon volt, hanem a baloldalon! A tank, és az elsõ lámpafej találkozásának közepén volt a bowden a gumicsík alól kivezetve! Szörnyû! Hát így röviden ennyi. Ezt se fogom megvenni. Fõleg hogy alkumentes 80 000,- Ft-ba kerül. Habár csak alkatrésznek akartam venni, az én kis drágám esetleges betegeskedésének meggyógyítására.
Ne értse félre senki, nem szólom le a gépet, akink munkája volt/van benne, annak biztos sokat jelent. Biztos az kavart be, hogy elõtte való napon láttam egy szintén Trophy ES 125/1, MZ-t.
A sors fintora hogy egy hónapban is gyártották õket 1971-ben. Az egy álom volt. Elsõ tulajdonos! Öreg bácsi! Gyári állapot, értve az aranycsíkra is! Festés makulátlan! Motor kiváló! 10 000-km. Küllõk gyáriak, és csillognak! Egyszóval öröm volt látni! Mondjuk az rögtön fõmotor lett, volna. A gond az ára volt kerek 200 000,- Ft. Alku nélkül!
Na ez mellett a 80- ezres buherált sufni tuning volt.
bg



Ki önmagából bújt elõ... ki múltba zárt jövõ idõ... ki védtelent nem büntetõ... ki templomokba nem menõ... ki nem teremtõ, nem szülõ... s kinek része vagy, mert részed õ...

Az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

ricsi írta:35000Ft!
kép?
Etz 150 87'
ricsi
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.07.04. 08:02
Tartózkodási hely: Bp Bicske

Hozzászólás Szerző: ricsi »

35000Ft!
ricsi
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.07.04. 08:02
Tartózkodási hely: Bp Bicske

Hozzászólás Szerző: ricsi »

83-as TZ250 eladó! tárcsafékes,jó mûszaki állapot,törzskönyv,1,5 év mûszaki 20/2248068 ár:40000Ft SOS!
maschine
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.10.31. 11:59

ETZ 250 eeladó

Hozzászólás Szerző: maschine »

Eladnám 250-es ETZ-et. Nagyobb motor váltás miatt.

Több infó: http://www.hasznaltauto.hu/2490163_mz_etz_1984
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

Stravkó írta:Nézzétek csak mit találtam a vaterán!

http://www.vatera.hu/mz_etz_de_lux_akar ... 56668.html

Nem tudom meddig fog fölmenni az ára,de akit érdekel,annak érdemes figyelni,és a végén licitálni!

Üdv:Stravkó
Érdekes :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Etz 150 87'
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

Nézzétek csak mit találtam a vaterán!

http://www.vatera.hu/mz_etz_de_lux_akar ... 56668.html

Nem tudom meddig fog fölmenni az ára,de akit érdekel,annak érdemes figyelni,és a végén licitálni!

Üdv:Stravkó
POD RACER
Szinter, pipa!!!
Avatar
Vörcsi
Aki 1:25-be keveri
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2008.08.22. 16:22
MZ-d típusa: ES250/2 TS125 GS500
Tartózkodási hely: Nagykõrös

Hozzászólás Szerző: Vörcsi »

Eladó egy fekete 1969-es gyártmányú JAWA CZ 175 450/05 Delux. Fellelési állapotban elhunyt tulajtól. Csak adásvételi van, rendszám nincs. Családi okok miatt válok meg tõle. Felújításra vettem, de most csak kolonc már egy éve. Burkolt kormányos, kissebb rozsdafoltok, de a egyes festésnek csak polírozás kell, a tank tejsavóval rozsdátlanítva, üzemképes jó erejû motorblokkal. 45 ezer, az ár annyira nem alkuképes, hogy még kevesebbért is adom mint ahogy vettem. Ha érdekel: voros.sarkany@freemail.hu írj és küldök képeket is, vagy lesd: http://foto.sportmotor.hu/g4989/bcq0Aidi038UEG3pb.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vörcsi 2008.11.07. 13:15-kor.
ES250/2 Trophy 1973, TS125 1981
'09 Gyurma, Tátra, Mecsek; '10 Tátra; 2011 Tátra; '12 Pilis, Bakony, Vértes-Gerecse; '14 Pilis, Bakony, Vértes-Gerecse; '15 Pilis, Vértes-Gerecse, Holmz, Zala; '16 Pilis, és még jó sok...
ricsi
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.07.04. 08:02
Tartózkodási hely: Bp Bicske

Hozzászólás Szerző: ricsi »

a hétvégén lesznek képek
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

Üdv! Tudok egy eladó kis tz-t. Szürke. Ha bõvebb infó kell, szóljatok. Amúgy 150es. Papíron is
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Avatar
kobra
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2007.11.27. 19:47
MZ-d típusa: ETZ250
Tartózkodási hely: Reading (UK), Dunakeszi (HUN)

Hozzászólás Szerző: kobra »

ricsi!

Tudnál képet küldeni ? kobra111@citromail.hu ra köszi.
ricsi
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.07.04. 08:02
Tartózkodási hely: Bp Bicske

Hozzászólás Szerző: ricsi »

sziasztok! még mindig eladó a motorom! 83-as TZ250-es tárcsafékes, zárható hátsó doboz 1,5 év mûszakival. a váltó új,jó mûszaki állapotban,150-es tankkal. piros szín. ár:50000Ft SOS! hívj és megegyezünk! 20/2248068
Avatar
Hitacsi
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2008.01.26. 21:50
Tartózkodási hely: Zagyvaszántó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hitacsi »

Gshp!
Már sajnos,/neked, Hál isten nekem,/Elvitték ma!Elég messzirõl jött le a srác érte,de nagyon korekt volt!
Bocsi!Ezért nem raktam föl képet! :!:
____Hitacsi____________
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

bakacsan írta:
Norbedlee írta:

csáó,
"sajna" már tárgytalan, mert vettem egy közelebbi Etz-t

Sorry

Üdv


Üdv,
Engem érdekelne a gép, tudnál adni egy msn-t, vagy email?

tsá norbedlee érdekel még a motor vagy már nem? Egy visszajelzést eresszél meg légyszíves, kÖSZI
telszámom: 06 20 345 93 92

üdv Laci
Etz 150 87'
bakacsan
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.10.02. 22:18
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: bakacsan »

Norbedlee írta:
bakacsan írta:Sziasztok

Segítségeteket kérném, egyik ismerõsöm, korábbi tagtárs (dani251) balesete miatt eladná MZ ETZ 251 motorkerékpárját (1991-es kivitel) szürke színû, gyönyörû festés. NGK gyertya gyertyapipa, tirisztoros gyújtás, csomagtartóval. A motor egyben van mindenféle tekintetben. Most lett szervízelve, felkészítve a következõ évre.

Az ár 140.000 Ft. Elérhetõségem 06 20 345 93 92 (rajtam keresztül bonylódik a dolog, ha komoly a vevõ akkor megadom barátom elérhetõségét is)
képek:
Kép

Kép

további képek az alábbi oldalon találhatóak a képek között a motor úgy vél
em felismerhetõ
http://bkbc.gportal.hu/gindex.php?pg=26 ... id=2313934

Üdv,
Engem érdekelne a gép, tudnál adni egy msn-t, vagy email?

tsá norbedlee érdekel még a motor vagy már nem? Egy visszajelzést eresszél meg légyszíves, kÖSZI
telszámom: 06 20 345 93 92

üdv Laci
hívjatok nyélgáznak
Klaci
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.10.11. 23:56
MZ-d típusa: ETZ-251
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Klaci »

Sziasztok!

Keresek megvételre elsõsorban 251-es v. 250-es etz motorkerékpárt. Kizárólag szép GYÁRI-EREDETI állapotú moci érdekel. Rendezett papírokkal, tulajdonostól, lehetõleg mûszakival!
Elérhetõségeim:
E-mail: kimkolaci@gmail.com
Tel: 06-20-342-19-23

Üdv mindenkinek!
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

Hitacsi írta:Ha nagyobra akarod cserélni,akkor ide süss!130cm hosszú,75cm széles,az ülés magassága pedig,70cm.
Ez egy,kis,ördög!!Kicsi méretek,110 köbcenti ûrtartalom!Megy,mint a szél!!Állapota?Úgy jellemezném,hogy nyúzható!! :lol: Persze,nem új!Teszek róla föl,egy valamivel jobb képet holnap!Ha, gondolod,le motorozhatsz a hétvégén megnézni.A nézelõdés,nem kötelez semmire sem!Nem?
Faterral megbeszélem holnap , az a lemotorozásos sztori nem hinném hogy menni fog :lol: mivelhogy 260 km - re laktok ide Hódmezõvásárhelyhez :roll: :oops: Szval majd kiderül hogysmint lesz :twisted:

Üdv : Ádám
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Eladó a motorom, ha valakit érdekel jelezze, és egyezkedhetünk.
http://www.hasznaltauto.hu/2428175_mz_etz_1983
Avatar
Hitacsi
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2008.01.26. 21:50
Tartózkodási hely: Zagyvaszántó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hitacsi »

Ha nagyobra akarod cserélni,akkor ide süss!130cm hosszú,75cm széles,az ülés magassága pedig,70cm.
Ez egy,kis,ördög!!Kicsi méretek,110 köbcenti ûrtartalom!Megy,mint a szél!!Állapota?Úgy jellemezném,hogy nyúzható!! :lol: Persze,nem új!Teszek róla föl,egy valamivel jobb képet holnap!Ha, gondolod,le motorozhatsz a hétvégén megnézni.A nézelõdés,nem kötelez semmire sem!Nem?
____Hitacsi____________
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

Hitacsi írta:Sziasztok!Tudom,hogy nem igazán motor,de gondoltam megkérdezem!
Van egy eladó kvadom!110köbcenti,kis méretû hammer.Az ára 60000 Ft.
Ha tudtok valakit akit érdekel,az msn címem: / hitacsi00@hotmail.com/
Köszi!!

Kép
Engem érdekelne vagyis öcsémet most is van neki egy 70 ccm-es valami asszem yamaha ... õõõõ és most nagyobbra váltanánk ... Milyen állapot ?
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

bakacsan írta:Sziasztok

Segítségeteket kérném, egyik ismerõsöm, korábbi tagtárs (dani251) balesete miatt eladná MZ ETZ 251 motorkerékpárját (1991-es kivitel) szürke színû, gyönyörû festés. NGK gyertya gyertyapipa, tirisztoros gyújtás, csomagtartóval. A motor egyben van mindenféle tekintetben. Most lett szervízelve, felkészítve a következõ évre.

Az ár 140.000 Ft. Elérhetõségem 06 20 345 93 92 (rajtam keresztül bonylódik a dolog, ha komoly a vevõ akkor megadom barátom elérhetõségét is)
képek:
Kép

Kép

további képek az alábbi oldalon találhatóak a képek között a motor úgy vél
em felismerhetõ
http://bkbc.gportal.hu/gindex.php?pg=26 ... id=2313934

Üdv,
Engem érdekelne a gép, tudnál adni egy msn-t, vagy email?
Etz 150 87'
Avatar
Hitacsi
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2008.01.26. 21:50
Tartózkodási hely: Zagyvaszántó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hitacsi »

Sziasztok!Tudom,hogy nem igazán motor,de gondoltam megkérdezem!
Van egy eladó kvadom!110köbcenti,kis méretû hammer.Az ára 60000 Ft.
Ha tudtok valakit akit érdekel,az msn címem: / hitacsi00@hotmail.com/
Köszi!!

Kép
____Hitacsi____________
ricsi
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.07.04. 08:02
Tartózkodási hely: Bp Bicske

Hozzászólás Szerző: ricsi »

sos! eladó: MZ 250 1983-as tárcsafékes, 1,5 év mûszaki, piros szin, zárható hátsó doboz, enduro gumik stb. ÁR 50000Ft / nagyobb motorra ültem át, ezért adnám el.hívj és megegyezünk/ 20/2248068
Avatar
Shancus
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.01.30. 12:47
Tartózkodási hely: Taksony

Hozzászólás Szerző: Shancus »

MZ Forever! ;)
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

Eladó a motorom, ajánlom figyelmébe a motorvásárlóknak , továbba 251-es etz re szeretnék venni helyette : http://www.hasznaltauto.hu/2419864_mz_etz_1989 :roll:
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
bakacsan
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.10.02. 22:18
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: bakacsan »

Sziasztok

Segítségeteket kérném, egyik ismerõsöm, korábbi tagtárs (dani251) balesete miatt eladná MZ ETZ 251 motorkerékpárját (1991-es kivitel) szürke színû, gyönyörû festés. NGK gyertya gyertyapipa, tirisztoros gyújtás, csomagtartóval. A motor egyben van mindenféle tekintetben. Most lett szervízelve, felkészítve a következõ évre.

Az ár 140.000 Ft. Elérhetõségem 06 20 345 93 92 (rajtam keresztül bonylódik a dolog, ha komoly a vevõ akkor megadom barátom elérhetõségét is)
képek:
Kép

Kép

további képek az alábbi oldalon találhatóak a képek között a motor úgy vélem felismerhetõ
http://bkbc.gportal.hu/gindex.php?pg=26 ... id=2313934
hívjatok nyélgáznak
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

Stravkó írta:Egyik ismerõsöm eladja 250-es ETZ-jét,felújított motorral(tényleg szép hangja van),lejárt mûszakival,50e Ft-ért! Bõvebb infó nálam! 06hetven321hetven60


Kép

Kép

Kép
Elkelt.
POD RACER
Szinter, pipa!!!
laciba45
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008.05.23. 05:45
Tartózkodási hely: Tiszalök

eladtam

Hozzászólás Szerző: laciba45 »

Sziasztok.
Az elõzõekben hirdettem motorom ami már más tulajdona vasárnap elvitték.
Az uj tulajnak balesetmentes vezetést!!
laciba45
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008.05.23. 05:45
Tartózkodási hely: Tiszalök

Motor eladás

Hozzászólás Szerző: laciba45 »

Sziasztok!!
Eladó a motorom ETZ-250-es.
1986-os.
2009.07.14-ig müszaki.
Kifogástalan állapot.
Elég jó felszereltség.
Az ár szezonvégi.
Ha valakit érdekel a laciba45@freemail.hu ra irjon.
Képek
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

Egyik ismerõsöm eladja 250-es ETZ-jét,felújított motorral(tényleg szép hangja van),lejárt mûszakival,50e Ft-ért! Bõvebb infó nálam! 06hetven321hetven60


Kép

Kép

Kép
POD RACER
Szinter, pipa!!!
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Katonai Futár ETZ

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Üdv
Sajnos el kell adnom a Katonai ETZ-met, egy másik motor vásárlása miatt.
Megkímélt, jó állapotú, csörgésmentes. Törzskönyv, 2009.07.12-ig mûszaki. 13800km-el. Alapméretes henger. Gyári katonai színû fényezés. Új kipufogó, 1éves akksi, eredeti katonai bõr oldaltáska, merevített kormány, fényálca, zárható tanksapka. Elõl és hátul gyárilag színrefújt 16"-os felnivel. Szinte csak túrázásra használtam. A motor költségmentes egy jó darabig. Esetleg egy hátsó gumit kell rá venni, mert a régi elöregedett (Pneumant), de használható. Az elsõ gumi újszerû (Mitas). Lánc, lánckerekek kb 2500km-t futottak. Adok hozzá 19,20,21-es elsõ lánckereket is. Kérésre e-mailben küldök képeket a motorról.
Szabolcs-Sz.-B. megye, Email: vojnarovits@citromail.hu Tel: 06-20/4499736 vagy 06-30/3171520
Jumper
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008.07.23. 14:05
Tartózkodási hely: Vaskút

Hozzászólás Szerző: Jumper »

Sziasztok!

Még mindig keresek MZ ETZ 250 vagy 251-es mocit.
Csak nagyon jó, gyári állapotúak érdekelnek. Kevés km-errel, lehetõleg olyan, ami nem volt felújítva.
Sérülésmentesen, gyári festéssel. Egy szó mint száz újszerû állapotú mocit keresek.
Ajánlatokat a 20/498-2586-os telefonra várok.
Köszi!
Szisztok!
Tamás
Jumper
Avatar
merojoc
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2008.05.22. 20:59
MZ-d típusa: ETZ 251
Tartózkodási hely: Komárom-Esztergom megye:Vértesszõlõs

Re: Eladó ETZ

Hozzászólás Szerző: merojoc »

Ezt már ne keressétek ez már az enyém.
Fire660 írta:Eladó egy 250 es MZ ETZ autó vásárlás miatt. Nem akarom magasztalni van neki egy pár hibája: A motor jelenleg mûködésképtelen és egy festés se ártana neki. A gyújtását át kéne kötni szerintem de az még nem biztos. Az alkatrészek már megvannak hozzá (új gyújtáskapcsoló, új aksi garanciával, új biztosítékdoboz). A motort tavaj vettem de nincs rá jogsim mert abbahagytam ezért használva nemigen volt. Váltóhibásan jutottam hozzá de azóta cserélve lett és kapott egy alig használt hengert és fõtengelyt is. (Egy komplett bontatlan blokkot vettem hozzá ami 2000 kmt ment kb de akkor összetörték a motort) A blokk tényleg bontatlan volt, még a gyári csapágyak és szimeringek voltak benne. Az elsõ fék nem mûködik de egy új karmantyú rendbehozza a dolgot. Az elsõ gumi még jó de a hátsó le van kopva. Az ár irányár és csak a rengeteg alkatrész miatt ennyi: Egy kosárnyi cucc, váltók, fogaskerekek, egy komplett blokk (karbi, gyújtás, henger, hengerfej, fõtengely, blokk). Van hozzá egy egész elsõ villám, egy tank, egy légszûrõház, és egy kipuffogó is. Mindent odaadok vele együtt. Érdeklõdni inkább e-mailben lenne jó de lehet telefonon is (06 30 4551165). A motor Bátaszéken van Tolna-megyében.

Irányár: 50 ezer.
ETZ 251
dagi6

Hozzászólás Szerző: dagi6 »

SZIASZTOK VAN NEKEM 2 DB ETZ MZ 150 ES MEG EGY 250ES MIND A KETTÖ ÜZEMKÉPES MOTOROLIKUSAN KIVÁLÓAK ANNYI HIBÁJA VAN A FEHÉRNEK HOGY HÁTSÓ INDEX KELL HOZZÁ.AMÚGY KIVONVA A FORGALOMBÓL MIND A KETTÖ ELEKTROMOS GYUJTÁSU.A KETTÖ ÁRA 110000FT HA ÉRDEKEL IRJ ERRE A EMAILRE:dagi6@freemail.hu.vagy hivj 06306560380
Kép
bandit76
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.08.02. 18:46

Hozzászólás Szerző: bandit76 »

bandit76 írta:Kép
Eladó egy teljesen felújított mtkp. Küllõkig szét volt szedve és igényesen fel lett újítva. Új csapágyak, szimeringek, új fényezés,olasz kisméretû csap, egyedi deknicsavarok...Oldalcsomagtar tók,túradoboz,
oldalstender,szerszámok,pumpa. Doboz nélkül 89000
Adok hozzá egy 150-es blokkot hengerrel, dugóval. Az oldaldeknik hiányoznak. Van egy magyar nyelvû szervízkönyvem, lánc,- láncvédõ
indexek, apróságok. Tel: 06205506678
...oroszlányon,komárom-esztergom megyében található.
bandit76
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.08.02. 18:46

Hozzászólás Szerző: bandit76 »

Kép
Eladó egy teljesen felújított mtkp. Küllõkig szét volt szedve és igényesen fel lett újítva. Új csapágyak, szimeringek, új fényezés,olasz kisméretû csap, egyedi deknicsavarok...Oldalcsomagtar tók,túradoboz,
oldalstender,szerszámok,pumpa. Doboz nélkül 89000
Adok hozzá egy 150-es blokkot hengerrel, dugóval. Az oldaldeknik hiányoznak. Van egy magyar nyelvû szervízkönyvem, lánc,- láncvédõ
indexek, apróságok. Tel: 06205506678
angyalatigabika

Hozzászólás Szerző: angyalatigabika »

Sziasztok.

Most regisztráltam a fórumba, nem tudok hogy mennek itt a dolgok, de ha valami rosszat, nem ide illõt írok akkor 1000 bocs. A lényeg, hogy lenne egy eladó Mz Trophy 150-esem. Most lett felújítva, újrafestve, szétszedve-összerakva. A blokkhoz nem nyúltunk, de nem is kellett mert indult rendesen. Nem egy rúgásra de indult. Külsõre újra lett fújva, eredeti színére. 1973-as a motor, garantáltan 6200 km van benne, eredeti forgalmija, minden idomja megvan, de rendszám az nincs rajta viszont felkészítve a vizsgára. Azért szeretném eladni, mert nem használjuk ki egyáltalán és azért itt szeretném elsõsorban "elpasszolni", mert itt tudom hogy jó kezekbe kerül. :wink: Ha bármi kérdésetek lenne vagy képet szeretnétek írjatok nyugodtan privát üzenetet vagy a fórumba. Szinte minden nap olvasom majd. Az ára pedig 95000 Ft, de irányár persze.
Avatar
minoor
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.01.07. 23:00
MZ-d típusa: Mz ETZ 125 Standard
Tartózkodási hely: Szentistván - Igrici

ETZ 125 Standard

Hozzászólás Szerző: minoor »

Eladó lett a mocim nagyobbra váltás miatt! ár: megegyezés szerint
képeket e-mailben küldök. ha érdekel: minoor@freemail.hu
MZ ETZ 125 Standard
=>>UEJ-527<<=
MZ
über alles
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég