Javaslat a fórummal kapcsolatban

Új topic-ot szeretnél? Nem tetszik valami az oldalon? Nem mûködik a regisztráció? Szólj! (Regisztráció nélküli topic)
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Gyurm@ írta:
Gexxx írta: nem-nem... a gyújtáskapcsoló a helyzetjelzõt (1.) és a tompítottat/reflektort kapcsolja... Tompított és refi között váltani az indexkapcsoló felett tudsz 8)
Hát nem semmik vagytok az biztos !! :lol: :D :D :smt023
Jól van na,aztán helyesbítettem,mire is gondoltam.

Viszont azért ide írok,mert felvetem,nem kéne összeállítani egy "fogalomtár" topicot,h ne beszéljünk el 1más mellett (Zizi:fõfékmunkahenger :lol: )???
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Avatar
TZrider250
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2007.10.11. 10:57
MZ-d típusa: ETZ250
Tartózkodási hely: Budapest

KÖSZI A GYORS KÖZREMÛKÖDÉST!

Hozzászólás Szerző: TZrider250 »

Sziasztok!
Újabb bizoyníték a csapat összetartozására, hogy este kértem a névváltoztatást, és most már minden üzenetemben át is íródott a kackiásabb új névre (amikor próbálgattam a regisztrálást, még csak a béna Józsi250 jutott eszembe). Ezúton köszönöm szépen a figyelmességet a moderátornak.

Ugyanezt az odafigyelést érzem más motorosok irányában is, amikor egészen nehezen kibogozható szövevényes fejtegetésekre gyors és lényeglátó választ adtok. A motorosok viszontválasza majdnem mindig olyasmi, hogy: köszi, így megoldódott a probléma.

Jó köztetek lenni. Jó MZ-vel közlekedni.

Üdv: Józsi (Ex Józsi250).
Miért nincs rendes gumi a motorodon? Elvitte a cica?
Avatar
TZrider250
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2007.10.11. 10:57
MZ-d típusa: ETZ250
Tartózkodási hely: Budapest

TZ Rider

Hozzászólás Szerző: TZrider250 »

Sziasztok!

Szeretnék nevet változtatni Jozsi250-rõl TZrider, vagy TZrider250-re (tízirájder tú fifti). Nem láttam a profil menüben ilyen lehetõséget, ezért kérem a cserét a javaslatok között. Továbbá így szeretném közhírré tenni a névváltási szándékot, és lefoglalni a nevet.

Meg lehet oldani újbóli belépés nélkül, ugye? Elõre is köszi.

Józsi (TZrider)
Miért nincs rendes gumi a motorodon? Elvitte a cica?
Tamás a

fórum

Hozzászólás Szerző: Tamás a »

Hy! A szûrésnél a saját kézen végzett szûrésre gondoltam. Azaz gondoljam meg mit és minek írok. Viszont támogatom az új ötletet! T
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Van egy ötletem. Csinálunk egy rangot: RENDSZERESEN OFF-TOPIC TAG
Ezt addig viseli valaki, amíg nem veszi figyelembe a "közösség érdekeit"
A moderátornak lehetõsége lesz ezt a rangot kiosztani... teszek is róla MOST :twisted:
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

A hozzászólások számának korlátozását semmiféleképpen nem tartom jó ötletnek. Gondold végig... pl. z25z rendszeresen segít a szervízben, cseveg a csevegõben, káromkodik a zúzdában, pólót és bögrét rendel, néha túrázik... és mégsem off-olja szét a topic-okat. Mégis a "legjobb 5-ben" benne van.

A megoldás az lenne, hogy csinálunk egy GY.I.K-et (gyakran ismételt kérdések), ami viszont hatalmas meló, 1 embernek nagy feladat... Erre egy on-line, wikipedia szerû dolog lenne a megoldás, amit mindenki tud szerkeszteni. De ennek a lehetõségei még nem ismertek számomra. (Ha valakinek ötlete van ezzel kapcsolatban, írjon ám!)

Megoldás az lehet, hogy a rendszeresen OFF-olókat, vagy akik a hozzászólások növelésére hajtanak, elõbb figyelmeztetjük, majd tiltjuk x órára, vagy ha továbbra sem moderálja magát, akkor véglegesen.

A moderátor feladata az is, hogy ezeket az embereket figyelje. Ezen kívül, ha egy téma nagyon OFF lesz, akkor azokat a megfelelõ helyre bemásolja, törölje, szerkessze... (1-1 OFF hsz. persze bárhol elõfordulhat, most a nagyon eldurvult esetekre gondoltam). Szerencsére a moderátor hálózat jól mûködik, több tag aktívan végzi ezt a feladatot (INGYEN :P )

A hsz-ek számának kiírása a fórummotorba van beépítve, módosítása nem egyszerû. A rangok pedig a rendesen fórumozóknak készültek poénként, valamint az újoncoknak, hogy lássák, kihez fordulhatnak segítségért.
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Avatar
moderator
a cenzúra ura
a cenzúra ura
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2007.07.18. 11:24
Tartózkodási hely: Mindig a hátad mögött!

Re: Fórum

Hozzászólás Szerző: moderator »

Tamás a írta:Tisztelt Nagyhatalmú Moderátor Bácsi! Javasolnám a hozzászólások korlátozását, esetleg a hozzászólások számának kiírását is elhagyhatnánk. Sokan küzdenek a Hiper-Mega-Big-ETZ feliratért. Talán ne csináljunk csetet a fórumból. Egy tömítés, gyertya, izzó ne képezze hozzászólások tucatjainak tárgyát. Feltalálták a szakkönyveket is, lehetünk önállóak is. Nem biztos, hogy percenkét kell írni a fórumba, csak mert most újra eszembe jutott valami! Kinek nem inge... Hy! T
Tamás! Tökéletes a meglátásod, és egyet is értek veled. De sajnos, nem biztos, hogy mindig a legcélravezetõbb megoldás az erõs szûrés/törölgetés, nem öröm nekem sem, hogy törölni kell más hozzászólását, azonban tényleg úgy tûnik "rangvadászat" is zajlik itt. Megpróbálom rávenni a tagokat a megfelelõ használatra, igaz többször elmondtam már, hogy van a chat és saját hozzászólását mindenki szerkesztheti, páran be is tartják azóta ezt. Jópár új tag csatlakozott hozzánk, nem szeretném letörni a lelkesedésüket, úgyhogy egyelõre csak "warn", es a nagyon nem odaillõ hsz.-ok törlése. Remélem idõvel õk is belátják, hogy egy fórum áttekinthetõsége, használata fontosabb, mint bármely rang. Amennyiben nem lesz javulás ezügyben akkor sajnos kénytelen leszek erõteljesebben fellépni.
Szigorú vagyok, de roppant igazságtalan!
Motorom > > >
Tamás a

Fórum

Hozzászólás Szerző: Tamás a »

Tisztelt Nagyhatalmú Moderátor Bácsi! Javasolnám a hozzászólások korlátozását, esetleg a hozzászólások számának kiírását is elhagyhatnánk. Sokan küzdenek a Hiper-Mega-Big-ETZ feliratért. Talán ne csináljunk csetet a fórumból. Egy tömítés, gyertya, izzó ne képezze hozzászólások tucatjainak tárgyát. Feltalálták a szakkönyveket is, lehetünk önállóak is. Nem biztos, hogy percenkét kell írni a fórumba, csak mert most újra eszembe jutott valami! Kinek nem inge... Hy! T
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Tegnap nekem sem ment, ma már igen (az avatarfeltöltés). Az extra karbantartott a napokban, lehet ez a kis bibi ennek a következménye (soha nagyobb bajunk ne legyen... :wink: )

Az e-mail cím természetesen mûködik, továbbra is várunk mindenféle dolgot
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

Ok köszönöm. Holnap elküldöm ma már nincs hangulatom hozzá.
MZ ETZ 251 De Lux!
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

Gexxx írta: Akinek avatar gondja van, küldje el a kiválasztott képet az mzclubhungary_kukac_gmail_pont_com címre!
ez egy regebbi hsz. remelem meg aktualis :D
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

Értem. De az a poén hogy az elõzõ avataromat simán feltöltöttem. Majd miután kitöröltem hogy hátha azért nem tudok feltölteni másikat már azt sem engedte feltölteni mert arra is ugyan azt írta ki hogy csak max 98 kb os képet tölthetek fel. :D De akkor elküldöm Gexxx mesternek hogy varázsolja fel. :) Kösz az infót. :) Jut eszembe. Milyen címre is kellene küldenem?
MZ ETZ 251 De Lux!
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

pontosan mit is szeretnel feltolteni? avatart? ha igen jobb ha elkuldod gexxx-nek es majd o felteszi neked.
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

Nem tudok feltölteni egy 7,35 KB-os képet mert azt írja ki hogy nem lehet nagyobb 98 KB-nál. De a 7.35 tudtommal nem nagyobb de aztán lehet hogy mégis az. :D
MZ ETZ 251 De Lux!
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

Oké moderátor úr! :D Legközelebb jobban figyelek és kösz a tályékoztatást. :)
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Extra.hu Support írta: Kedves Felhasználónk!


Oldaluk közösség építõ jellege miatt kérését teljesítettük.

A naponta kiküldhetõ levelek számát 200 darabra emeltük.


Itt hívnánk viszont fel a figyelmüket arra, hogy amennyiben panasz érkezik Önök ellen kéretlen levelek küldése miatt, akkor megtesszük a megfelelõ lépéseket.
KÖSZÖNJÜK
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Avatar
moderator
a cenzúra ura
a cenzúra ura
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2007.07.18. 11:24
Tartózkodási hely: Mindig a hátad mögött!

Hozzászólás Szerző: moderator »

Meiki írta:Helló. Kicsit idegesítõ hogy minden üzenet elküldésekor Álltalános hibát ír ki és mindíg vissza kell lépegetnem a Fórumok fõmenübe majd vissza fórimba és a témába. Nem lehetne ezt orvosolni valahogy? :?
Ez a hiba a FÓRUMMAL kapcsolatos, oda kellett volna írni...
De ha oda benézel, ott a hiba oka is szépen leírva!
Szigorú vagyok, de roppant igazságtalan!
Motorom > > >
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

Na ismételten elõjött a DEBUG MÓD!! :evil:
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

Helló. Kicsit idegesítõ hogy minden üzenet elküldésekor Álltalános hibát ír ki és mindíg vissza kell lépegetnem a Fórumok fõmenübe majd vissza fórimba és a témába. Nem lehetne ezt orvosolni valahogy? :?
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu »

Max. szélesség 120as amit be tudsz linkelni!!
bakimate írta:Mekkora képet lehet maximum feltölteni avatarnak? Pixel xXy?
Gexxx írta:Avatar

Ha valaki nem tudja feltenni sehova a képet, akkor küldje el e-mail-ben (mzclubhungary kukac gmail.com). Persze írja le, hogy milyen névvel regisztrált a fórumra. Az avatar feltöltésénél figyeljetek a méretkorlátokra, mert nagyobb képet nem enged beállítani
Avatar
bakimate
A kábelkirály
A kábelkirály
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2007.07.17. 18:32
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Hozzászólás Szerző: bakimate »

Mekkora képet lehet maximum feltölteni avatarnak? Pixel xXy?
Gexxx írta:Avatar

Ha valaki nem tudja feltenni sehova a képet, akkor küldje el e-mail-ben (mzclubhungary kukac gmail.com). Persze írja le, hogy milyen névvel regisztrált a fórumra. Az avatar feltöltésénél figyeljetek a méretkorlátokra, mert nagyobb képet nem enged beállítani
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Avatar

Ha valaki nem tudja feltenni sehova a képet, akkor küldje el e-mail-ben (mzclubhungary kukac gmail.com). Persze írja le, hogy milyen névvel regisztrált a fórumra. Az avatar feltöltésénél figyeljetek a méretkorlátokra, mert nagyobb képet nem enged beállítani
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
TRibor
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:55
Tartózkodási hely: Karcag-Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRibor »

Anno is csak belinkeléssel ment, és szerintem ez az egyik legjobb megoldás is... igaz valahova fel kell tölteni a képet :) De majd Gexxx kollegát ráizzítjuk a probléma kikutatására. :D
Nem szenvedek az elmebajtól! Minden percét élvezem!
Líviusz
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.07.18. 12:04
MZ-d típusa: ETZ 251
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Líviusz »

Avatar feltöltésérõl van szó, ez ugyanis nem sikerült, az alábbi hibaüzenettel.
http://i136.photobucket.com/albums/q170 ... t/hiba.jpg

Ha belinkelem akkor megy gond nélkül.
A.K.A. The Optimistic Lyricist.
Aki virágos ingben nyomja.
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszi, remélem mûködik... :-)
z25z írta:uj reg kell, hiszen ez teljesen mas domain es teljesen mas oldal, csak a tagok a regiek :twisted:
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

uj reg kell, hiszen ez teljesen mas domain es teljesen mas oldal, csak a tagok a regiek :twisted:
bakimate

Hozzászólás Szerző: bakimate »

Sziasztok!
A védett topicokhoz újra kell regisztálnom (próbáltam belépni régi fórumos nick+jelszó kombóval, de nem sikerült)?
Üdv:
Baki Máté
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Javaslat a fórummal kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Javaslat
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég