Topic-ajánló

Új topic-ot szeretnél? Nem tetszik valami az oldalon? Nem mûködik a regisztráció? Szólj! (Regisztráció nélküli topic)
Válasz küldése
Avatar
telectronic
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012.10.09. 19:50
MZ-d típusa: ETZ250 - CZ350
Tartózkodási hely: Budapest XXII.
Kapcsolat:

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: telectronic »

Köszönöm gyors válaszod. Minden jó, minden rendben :)
Előre tekintünk és nem a múlttal törődünk. A motor is előre megy :)
Elektronikai, motor és egyéb bazár : http://telectronic.hu
Easy rider "Born to be wild" öööö izé "Born to be free"
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

telectronic írta:Hiányolom a papírok, szabályok, rendőri ellenőrzéses tapasztalatok, átvizsgáztatás, stb, stb. kapcsolatos témát.
http://www.mzclubhungary.com/forum/view ... ?f=17&t=73
Másik 5let:
Egy WIKI-t is létre lehetne hozni ahol a többször felmerülő kérdések válaszai rövid, tömör, formában le vannak írva mint pl. a cikkek, csak sokkal egyszerűbben és téma szerinti betűrendes listába gyűjtve.
http://hu.wikibooks.org/wiki/MZ_szerel%C3%A9s
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Avatar
telectronic
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012.10.09. 19:50
MZ-d típusa: ETZ250 - CZ350
Tartózkodási hely: Budapest XXII.
Kapcsolat:

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: telectronic »

Hiányolom a papírok, szabályok, rendőri ellenőrzéses tapasztalatok, átvizsgáztatás, stb, stb. kapcsolatos témát.

Vagy csak vaksi vagyok és nem lelem sehol ?

Másik 5let:
Egy WIKI-t is létre lehetne hozni ahol a többször felmerülő kérdések válaszai rövid, tömör, formában le vannak írva mint pl. a cikkek, csak sokkal egyszerűbben és téma szerinti betűrendes listába gyűjtve.

Köszi
Előre tekintünk és nem a múlttal törődünk. A motor is előre megy :)
Elektronikai, motor és egyéb bazár : http://telectronic.hu
Easy rider "Born to be wild" öööö izé "Born to be free"
Avatar
MrDok
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2325
Csatlakozott: 2010.04.03. 23:39
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Hőgyész
Kapcsolat:

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: MrDok »

Samu írta:Kitűnő ötlet! Készen van:

http://www.mzclubhungary.com/forum/view ... f=18&t=207
MrDok írta:A túra topicba kéne egy Útvonaljavaslat, vagy Javasolt útvonal című, amiben ha valaki talál egy jó szakaszt, ajánlhatná a többieknek, szép táj, jó kanyarok, kihagyhatatlan látnivaló, stb leírással. Térképes útvonalkép mellékelésével.
A klub méretéből adódóan így össze lehetne szedni az egész országot behálózó túraútvonalat, a környékbeli motorosok ajánlásával, javasolt látnivalókkal......
Köszönöm, mindenki nevében. =D>
Aki nem ért az MZ szereléshez, az inkább csináljon olyan dolgot helyette amihez ért!
Ha mégis meg akarja tanulni, akkor kezdje evvel: Szervizfilm
Idom és szerszámok
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: Samu »

Kitűnő ötlet! Készen van:

http://www.mzclubhungary.com/forum/view ... f=18&t=207
MrDok írta:A túra topicba kéne egy Útvonaljavaslat, vagy Javasolt útvonal című, amiben ha valaki talál egy jó szakaszt, ajánlhatná a többieknek, szép táj, jó kanyarok, kihagyhatatlan látnivaló, stb leírással. Térképes útvonalkép mellékelésével.
A klub méretéből adódóan így össze lehetne szedni az egész országot behálózó túraútvonalat, a környékbeli motorosok ajánlásával, javasolt látnivalókkal......
Avatar
MrDok
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2325
Csatlakozott: 2010.04.03. 23:39
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Hőgyész
Kapcsolat:

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: MrDok »

A túra topicba kéne egy Útvonaljavaslat, vagy Javasolt útvonal című, amiben ha valaki talál egy jó szakaszt, ajánlhatná a többieknek, szép táj, jó kanyarok, kihagyhatatlan látnivaló, stb leírással. Térképes útvonalkép mellékelésével.
A klub méretéből adódóan így össze lehetne szedni az egész országot behálózó túraútvonalat, a környékbeli motorosok ajánlásával, javasolt látnivalókkal......
Aki nem ért az MZ szereléshez, az inkább csináljon olyan dolgot helyette amihez ért!
Ha mégis meg akarja tanulni, akkor kezdje evvel: Szervizfilm
Idom és szerszámok
kelsza

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: kelsza »

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Édesapámnak van egy ETZ250-ese és ezt szeretnénk teljesen restaurálni, hogy úgy nézzen ki, mint amikor legördült a Zschopau-i gyár küszöbéről. Átnéztem a fórumot, de nem találtam Restaurálás topikot. Én vagyok a vak vagy tényleg nincsen? :) Várom válaszotokat: Kelemen Szabolcs
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: Samu »

Szia!

Mi ezt a honlapon valósítottuk meg, fel lehet tenni képeket és a saját vendégkönyvet lehet használni csevegésre is.

De jó ötlet, megvárjuk mit mond a többi admin :)

Samu
AtoZz írta:másik fórumokon láttam, és nekem nagyon bejön, hogy van egy olyan topik/saját garázs/, ahol mindenki nyithat magánagy egy altopikot és a saját motorjáról tud feltenni képeke,ö és a többiek birnak hozzászólást irni, pl horvát mz fórumon "MZ garaze clanova" http://www.starikotaci.hr/forummz/index.php ....
esetleg ha nektek is tetszik az ötlet meg is birnátol valósítani, én keresgéltem a fórumon de nem találtam ijent...

üdw AtoZz
Avatar
AtoZz
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.11.03. 01:27
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Szerbia/ Szabadka/ Bácskossuthfalva

Re: Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: AtoZz »

másik fórumokon láttam, és nekem nagyon bejön, hogy van egy olyan topik/saját garázs/, ahol mindenki nyithat magánagy egy altopikot és a saját motorjáról tud feltenni képeke,ö és a többiek birnak hozzászólást irni, pl horvát mz fórumon "MZ garaze clanova" http://www.starikotaci.hr/forummz/index.php ....
esetleg ha nektek is tetszik az ötlet meg is birnátol valósítani, én keresgéltem a fórumon de nem találtam ijent...

üdw AtoZz
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

Samu írta:Szavazni fórumban nem nagyon lehet képekrõl, gondolkozz még az ötleten :D
Oké még alszok rá egy párat :D
De csak egy tipp volt
Etz 150 87'
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu »

Szavazni fórumban nem nagyon lehet képekrõl, gondolkozz még az ötleten :D
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

Samu írta:És oda milyen képeket tennénk be?
Nem tom, pl gurulásokról képeket és lehetne szavazni vagy vmi ilyesmit, de ez csak egy felvetés volt lehet, hogy hülyesé :oops:
Etz 150 87'
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu »

És oda milyen képeket tennénk be?
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

Üdv,
nem tudom, hogy ez milyen topic lenne, de esetleg lehetne egy hét fotója címût is késziteni
Etz 150 87'
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu »

Ezt én is észrevettem már, hogy sokan félnek regisztrálni a fórumon, vagy épp azt hiszik, h az a taglista....... Pedig bárki beregelhet, nem tudom hogyan lehetne ezen változtatni...
ghostrider

Hozzászólás Szerző: ghostrider »

louithebad írta:Nem is értem eddig miért nem regisztráltam magam :oops: Máris alábbhagyott a kirekesztettség érzés bennem :D .
Isten hozott a fórumon!

Üdv. Ghost
louithebad
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008.04.17. 18:48
Tartózkodási hely: Mezõcsát

Hozzászólás Szerző: louithebad »

Nem is értem eddig miért nem regisztráltam magam :oops: Máris alábbhagyott a kirekesztettség érzés bennem :D .
Egészség legyen meg térerõ!
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

louithebad írta:Sziasztok nagy MZ-sek! Nemrég sikerült nekem is beszereznem egy vasat, és infókat gyûjtve találtam Rátok. Nagyon szuper az oldal, csak egy kicsit olyan "ha nem vagy klubbtag ne duruzsolj" érzést kelt bennem, persze lehet hogy be kéne lépnem csak az a baj, hogy a közelemben nem sok tag van meg túrák sincsenek sûrûn errefelé így nincs sok okom a belépésre. Szívesen csevegnék veletek, de a chat opciót hiába nézegetem sosincs fent senki :((. Összeségében nagyon jó, hogy vagytok, rengeteg hasznos infó elérhetõ az oldalon, szerintem minden kezdõ MZ-s javára válhat ha szétnéz itt. Csak így tovább! Sziasztok! Egészség legyen meg térerõ!
Szia! A klubtagsag nem feltetel, hogy tudj velunk forumozni, vagy ha kerdesed van szerelessel, vetel-eladassal kapcsolatban stb. A regisztracio teljesen dijmentes es ha beregeltel minden forumot el tudsz erni, aztan ha megunod akkor sincs semmi baj, semmi feltetel nincs a regisztraciohoz. A klubtagsag abban elony, hogy a befizetett dij elleneben kapsz egy kartyat amivel a tamogatoknal kedvezmenyesen tudsz vasarolni.


Udv!
louithebad

Hozzászólás Szerző: louithebad »

Sziasztok nagy MZ-sek! Nemrég sikerült nekem is beszereznem egy vasat, és infókat gyûjtve találtam Rátok. Nagyon szuper az oldal, csak egy kicsit olyan "ha nem vagy klubbtag ne duruzsolj" érzést kelt bennem, persze lehet hogy be kéne lépnem csak az a baj, hogy a közelemben nem sok tag van meg túrák sincsenek sûrûn errefelé így nincs sok okom a belépésre. Szívesen csevegnék veletek, de a chat opciót hiába nézegetem sosincs fent senki :((. Összeségében nagyon jó, hogy vagytok, rengeteg hasznos infó elérhetõ az oldalon, szerintem minden kezdõ MZ-s javára válhat ha szétnéz itt. Csak így tovább! Sziasztok! Egészség legyen meg térerõ!
Avatar
kezo
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:09
Tartózkodási hely: Heves megye Bélapátfalva

Hozzászólás Szerző: kezo »

ok megnézem:)
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

kezo írta:üdv a hétvégén vettem én is egy mz-t na szóval lenne egy olyan topic javaslatom ami ezzel foglalkozik tehát átirási mizériák mit hogyan szerintem lennénk egy páran akinek tudnák segiteni ja és a másik h mûszaki vizsgán miket néznek stb szal ennyi lenne az én kis javaslatom am ha van ilyen topic akkor elnézést kérek de én nem láttam sehol lehet h én vok a láma:D :shock: :P
Van ilyen topic, a csevegoben : jogi ugyek...... cimszo alatt bar nem igazan kiforrt, vagyis meg nem erkezett olyan sok kerdes valasz oda, hogy minden benne legyen, de eleg sok mindenrol irkaltak mar ott.

Udv!
Avatar
kezo
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:09
Tartózkodási hely: Heves megye Bélapátfalva

Hozzászólás Szerző: kezo »

üdv a hétvégén vettem én is egy mz-t na szóval lenne egy olyan topic javaslatom ami ezzel foglalkozik tehát átirási mizériák mit hogyan szerintem lennénk egy páran akinek tudnák segiteni ja és a másik h mûszaki vizsgán miket néznek stb szal ennyi lenne az én kis javaslatom am ha van ilyen topic akkor elnézést kérek de én nem láttam sehol lehet h én vok a láma:D :shock: :P
Avatar
motormanner
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2007.12.17. 18:40
Tartózkodási hely: Kuopio

Hozzászólás Szerző: motormanner »

Pliiiiiiz!
Aki háttal áll a világnak, annak van a legnagyobb háttere!
Avatar
motormanner
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2007.12.17. 18:40
Tartózkodási hely: Kuopio

Hozzászólás Szerző: motormanner »

Helló!

A siroki motoros találkozóra megyünk egy páran, de szerintem másokat is érdekelhet ...
Jó lenne a túrák topicba egy Sirok topicot nyitni, ha megoldható!

THX
Aki háttal áll a világnak, annak van a legnagyobb háttere!
popey
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.07.17. 23:26
Tartózkodási hely: jánoshalma

vok

Hozzászólás Szerző: popey »

Már írtam is beléje! :lol:
Jó motort, jó idõt, jó utat minden MZ klubbtagnak!!
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu »

Csinálok :) Jó ötlet
Líviusz írta:Legyen MZspotting topik. Ha látunk egy egy MZt ide be lehetne írni és az jó mert akkor pl kiderül klubtag-e az illetõ aki minden reggel szembejön meg mókás is. Túrák és megbeszélt találkozók természetesen nem számítanának.
Líviusz
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.07.18. 12:04
MZ-d típusa: ETZ 251
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Líviusz »

Legyen MZspotting topik. Ha látunk egy egy MZt ide be lehetne írni és az jó mert akkor pl kiderül klubtag-e az illetõ aki minden reggel szembejön meg mókás is. Túrák és megbeszélt találkozók természetesen nem számítanának.
A.K.A. The Optimistic Lyricist.
Aki virágos ingben nyomja.
Avatar
grafur
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.07.16. 21:00
MZ-d típusa: ETZ 251 & BMW
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: grafur »

Gexxx, a fórumból hiányzik az adok-veszek topik! Tessen pótolni! ;)
GrafUr
"A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!"
>> Túrablog: http://blog.grafur.hu <<
>> Fotó: http://foto.grafur.hu <<
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Topic-ajánló

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Új témát szeretnél? Mi legyen az?
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég