Gurulások

Túratervek, jelentkezés a túrákra
Válasz küldése
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3067
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: sunbim »

KILL3R etz írta:5000-es fordulat és 120? :shock:
Zavart érzek az erőben. :D
Pont tegnap vetődtem az M5-re, gondoltam megpróbálom Dénes akcióját... Nekem 19-es fogaskerékkel 125-öt 6300-as fordulaton tudta.
Bicikli km órával, ami elvileg pontos. Útmenti ijesztegető táblákkal legalábbis összhangban van. :D

Sunbim!

Tégy igazságot! :lol:
:D nem Én vagyok Mátyás az igazságtevő! ...csak simán király :lol: :mrgreen:
Az a helyzet Srácok hogy én csak a ,,saját igazságomat" tudom elmondani. :lol: :mrgreen:
18as első lánckerékkel a 300as hengerrel, 5000res fordulaton, (amire nagyon figyeltem hogy ne essen lejjebb egészen Maglódig :lol: :mrgreen: ) A gps szerint 110el haladtunk. :-k A vadiúj ,,gyári minőségű" km műszerem meg kalimpa volt! ... bár szerintem inkább a bowden miatt ](*,) Tehát a 120at 19es első lánckerékkel, 18"os hátsó kerékkel, gyári gumival, akár valósnak is elfogadnám! :-"
Bár ,,leolvasási" problémák fennálhatnak! :lol:
...
punisher írta:Le is töltöttem egyenként mind az akármennyit :mrgreen: ,köszönöm szépen, de videót nem csináltál? A fényképező géppel csináltam egy pár kockát. Ma este összeütöttem 1 összeállítást a gurulásból (szerkesztett video). \:D/ Megpróbálom ma este feltenni az INDAVIDEO oldalamra. ..Épp most konvertálom WMV-re , VGA felbontással.

Más: Jövőre úgydöntöttem ha szakad, ha törik, ha kilyukad ott leszek valamelyik túrán amire elmész (elmentek) és máris szerveztem két embert plusszba bár nemtudom mennyire örülnek az mz-sek ha suzuki-val jönnek. :oops:
Haragudni nem fognak érte, de készülőben egy szabály hogy ,,Klub túrára " csak MZ-vel lehet jönni, ami ilyen vegyes tipusú túrácska, az ,,gurulás" minősítést kap.
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2804
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Üdv!
Dodi felvetette, hogy ki kéne írni egy gurulást a 17.-ei Veterán börze idejére. Ha mást nem, csak ott összegyűlni, majd délután 1-2 órás gurulás a környéken. Persze jó idő esetén :D
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
KILL3R etz
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3884
Csatlakozott: 2007.12.10. 21:07
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz »

Dénes!

Hát ha az ember nem olyan hátszeles mint egyesek... :-" :-# :D

De szerintem nagyjából jól mér. Legalábbis karakterisztika alapján...
Kezdem azt hinni, hogy a bicós óra mér rosszul fent...
Akko viszont nagyooooon meeegy :lol:
"...köd előttünk köd utánunk amíg élünk meg sem állunk,
köd előttünk,köd utánunk két keréken az utakon járunk...
"
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Áhh és nem sikerült! :twisted:

120-5500
135-6300

Szerintem killer rosszul mér a fordulatórád. Ezeknek a "kalimpátoroknak" nem szabad hinni.
Egy biztos, az a bicósóra és a gps (ja ez kettő). Ha tudod a pontos sebességet akkor meg ki lehet számolni a fordulatot.
Avatar
KILL3R etz
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3884
Csatlakozott: 2007.12.10. 21:07
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz »

5000-es fordulat és 120? :shock:
Zavart érzek az erőben. :D
Pont tegnap vetődtem az M5-re, gondoltam megpróbálom Dénes akcióját... Nekem 19-es fogaskerékkel 125-öt 6300-as fordulaton tudta.
Bicikli km órával, ami elvileg pontos. Útmenti ijesztegető táblákkal legalábbis összhangban van. :D

Sunbim!

Tégy igazságot! :lol:
"...köd előttünk köd utánunk amíg élünk meg sem állunk,
köd előttünk,köd utánunk két keréken az utakon járunk...
"
Avatar
punisher
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2009.12.30. 09:11
MZ-d típusa: etz250
Tartózkodási hely: Göd

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: punisher »

Igen előttem volt a navigáció, de sokszor csak arra használom hogy felfogja a menetszelet
nem is tudtam ránézni, gyorsan jöttek a kanyarok ...viszont megálltunk, hogy bevárjunk, egy búcsúzás elejéig. Tudtuk hogy nagyobb a tempó a normálisnál.
Üdv.: Sunbim

A normálisnál?! :?
Az én gépem 5000-res fordulaton 120km/h-val és olyan volt mint ami szét akar esni :smt010 , te meg mint aki még csak 4-esben van fél gázon :-k (azért kezdtem magam cikin érezni :oops: :roll: ](*,) )
Mikor megyünk legközelebb???????????? :mrgreen:
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3067
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: sunbim »

kiszsebi írta:
punisher írta:Én dudáltam meg kapálóztam és mindezt abban a hitben hogy nektek arrafelé kell mennetek :oops: , de kicsit lehagytatok ám :twisted: (látod mik vannak ha nem vártok meg :D , GPS :lol: ?!) Köszönöm szépen ebből a felindulásból jövőre megpróbálok valameik túrán ott lenni! :mrgreen:
Üdv.: Punisher
Km állás, olyan is van? :roll: :mrgreen:
nekem is áll a km órám :(
Igen előttem volt a navigáció, de sokszor csak arra használom hogy felfogja a menetszelet :lol: :mrgreen: :-"
nem is tudtam ránézni, gyorsan jöttek a kanyarok :lol: ...viszont megálltunk, hogy bevárjunk, egy búcsúzás elejéig. Tudtuk hogy nagyobb a tempó a normálisnál. :mrgreen:
Üdv.: Sunbim
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

Dénes írta:Nem, persze. Én csak leizzadtam a tornagyakorlatban. Motor meg MZ, mi baja lehetne? :) Max. sáros lett.

Ja és mivel szinte lehetetlen azon a szakaszon felmenni, ezért kihúztam a lehetséges offroad túraútvonalak közül. :)
Mi törhet el :d na erről említek valamit multkor "düllőztem" nem azért mert annyira kedvem volt hanem csak arra tudtam kijönni na mind1.
Mentek kb 30 al mikor hirtelen olyanrossz lett az út hogy úgy elkezdett pattogni a motor mint egy bakkecske elsőkerék ködörbe motor marad én repültem egyet. gyorsan fel is pattantam megnéztem látott e valaki hu nem motort felállítom hoppá felhajolt a lábtartó na próbáljuk visszahajlítani puff letört. Tükrök összevissza álltak xd törött lábtartóval persze a bal fele tört el go home hegesztó elő aggyneki. Szemből ránézek kicsit csálé lett de a praktikum a fontosabb :D
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2804
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

punisher írta:Én dudáltam meg kapálóztam és mindezt abban a hitben hogy nektek arrafelé kell mennetek :oops: , de kicsit lehagytatok ám :twisted: (látod mik vannak ha nem vártok meg :D , GPS :lol: ?!) Köszönöm szépen ebből a felindulásból jövőre megpróbálok valameik túrán ott lenni! :mrgreen:
Üdv.: Punisher
Km állás, olyan is van? :roll: :mrgreen:
nekem is áll a km órám :(
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
punisher
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2009.12.30. 09:11
MZ-d típusa: etz250
Tartózkodási hely: Göd

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: punisher »

Én dudáltam meg kapálóztam és mindezt abban a hitben hogy nektek arrafelé kell mennetek :oops: , de kicsit lehagytatok ám :twisted: (látod mik vannak ha nem vártok meg :D , GPS :lol: ?!) Köszönöm szépen ebből a felindulásból jövőre megpróbálok valameik túrán ott lenni! :mrgreen:
Üdv.: Punisher
Km állás, olyan is van? :roll: :mrgreen:
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3067
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: sunbim »

Csá Dénes. Jó poén. Sírtam a röhögéstől! :lol: ...csúzsás,duda,index. :D akkor nem tűnt ilyen murisnak mi? :-" 8) :)
Mi ez a nagy szeretet a dagonyázás iránt, :-k :lol: Mi meg aszfalton nyomtuk. 3asban.

...

Szevasz Punisher!
A picassára szoktam felrakni a cuccot. Google-ba beütöd Picassa , és ott megtalálod majd a Sunbim fotói között.
...még csak most kezdem el feltenni. :D
A gurulás nagyon jól esett!! :smt023 Remélem neked is.

Kép

...kész a feltöltés:
http://picasaweb.google.com/11673319223 ... nceGurulas#

A 22es út és a 2es kereszteződésénél volt az a körforgalom, minket rossz helyen dobott ki, és mi egyenesen átmentünk nyélgázon : Romhány felé !! :D :lol: =D> ... tök szép utak vannak arra felé! :mrgreen: ... aztán már nagyon kezdett hiányozni a fényszóród a visszapillantó tükrömben, és akkor kezdtem el filózni, lehet hogy lecsatlakoztál Vác felé, nem is értettem :-k ...pontosaban mi csatlakoztunk le rólad. :lol: :D
Vártunk egy darabig az út szélén,és Yantsi kérdezte előszőr, miközben már kezdett nekem is gyanús lenni, : -Te, lehet hogy rossz fele jöttünk? #-o
:-# :-"
Jaa, hol is vagyunk?...körbenéztünk, : Romhány. :smt035 :smt119 :smt118 ...
Fordulás nyélgázon visza addig a körforgalomig, rá a kettesre. :lol: ... mondtam már, olyan szép tájak vannak arra, dezsavűm van :mrgreen:
Jól húztuk a gázt, a maglódi címre kb 16.10..re értünk. \:D/ nem is kaptam ki :mrgreen:
Mi kb 270km-t daráltunk le, nállad mennyi az állás?

Üdv.: Sunbim
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2804
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Dénes írta:Nem, persze. Én csak leizzadtam a tornagyakorlatban. Motor meg MZ, mi baja lehetne? :) Max. sáros lett.

Ja és mivel szinte lehetetlen azon a szakaszon felmenni, ezért kihúztam a lehetséges offroad túraútvonalak közül. :)
azért én megpróbálnám :mrgreen:
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Nem, persze. Én csak leizzadtam a tornagyakorlatban. Motor meg MZ, mi baja lehetne? :) Max. sáros lett.

Ja és mivel szinte lehetetlen azon a szakaszon felmenni, ezért kihúztam a lehetséges offroad túraútvonalak közül. :)
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

Dénes írta:Tegnap olyat offródoltam egymagamban, hogy ihaj. Kb. 60 fokos emelkedőn küzdöttem fel magam. Vízmosás, fej és nagyobb nagyságú sziklák, falevél, agyag. A saras talajon elkapart a hátulja és keresztbe (jobbra) álltam ezen a lejtőn. A magaslat irányába nem tudtam dönteni-megtartani mert a kipufogó alá ékelődött egy kidőlt fa. Másik irányban meg nem ért le a lábam az emelkedő miatt. Itt támaszkodok tehát a kipufogón gondoltam elindulok valahogy. Kis gáz...fordulás...motor lefullad...hop-hop-hop-hop éésmár zakózok is lefelé. :D A kormány kifordult a kezemből és beszorította a tankhoz, de valahogy úgy hogy közben nyomtam a dudát.

jelenet: hülyegyerek csúszik le a hegyről közben indexel és dudál. :D
Remélem azért nem lett se neked se a gépnek komolyabb baja.
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Tegnap olyat offródoltam egymagamban, hogy ihaj. Kb. 60 fokos emelkedőn küzdöttem fel magam. Vízmosás, fej és nagyobb nagyságú sziklák, falevél, agyag. A saras talajon elkapart a hátulja és keresztbe (jobbra) álltam ezen a lejtőn. A magaslat irányába nem tudtam dönteni-megtartani mert a kipufogó alá ékelődött egy kidőlt fa. Másik irányban meg nem ért le a lábam az emelkedő miatt. Itt támaszkodok tehát a kipufogón gondoltam elindulok valahogy. Kis gáz...fordulás...motor lefullad...hop-hop-hop-hop éésmár zakózok is lefelé. :D A kormány kifordult a kezemből és beszorította a tankhoz, de valahogy úgy hogy közben nyomtam a dudát.

jelenet: hülyegyerek csúszik le a hegyről közben indexel és dudál. :D
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3067
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: sunbim »

Ha valakinek van kedve velünk tartani a Diósjenő - Kemence útvonalon tegye meg!
Én kb 9-kor indulok Szigetszentmiklósról Göd irányába, Punisher-hez.
t.sz.: 0620.4245973
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
Alfa
Keljfeljancsi
Keljfeljancsi
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2008.11.30. 02:47
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Alfa »

Nem úgy értettem, más motorjára nem ülök fel (félek hogy elrontom, nameg motort amúgy se cserélgetünk), csak jól jött volna a rövidebb váz és a kisebb tömeg sokszor :roll:
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2804
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Alfa írta:Határozottan jó választás offroadra a kismz :D Annyiszor elcseréltem volna... :twisted:
de nem mondtad egyszer sem
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Alfa
Keljfeljancsi
Keljfeljancsi
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2008.11.30. 02:47
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Alfa »

Határozottan jó választás offroadra a kismz :D Annyiszor elcseréltem volna... :twisted:
Avatar
young boys
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2010.09.30. 20:22
MZ-d típusa: MZ ETZ 125/150

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: young boys »

Dénes írta:Hát azt nem számoltam bele, természetesen az is tökéletes volt :) .
YB! Ha nem félted a motort a víztől (mert ugye van aki nem mossa vízzel :twisted: ), nem gond ha koszos lesz, akkor az offroad-túra is jó választás, főleg kis
MZ-vel.
Átlagsebesség 10 km/h nemszámolva az esések miatti szünetet, amíg kiröhögjük magunkat és a sérült megjavítja a motort. :)
Na de ne OFF-oljunk, ha egyéb kérdés van túrákról akkor menjünk a.... nemtom végülis jó ez itt. :)
Egyenlőre a töréseim jöjenek redbe.Utána a motorom töréseit hozom rendbe(eddig a szemrevételezés alapján fényezés nélkül kb 25000 HUF a kár a gépben).
Utána jöhetnek a túrák!

YB
Két fajta motoros van:
Az egyik már esett nagyot a másik még csak fog!
"Két kar, két kerék"
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Hát azt nem számoltam bele, természetesen az is tökéletes volt :) .
YB! Ha nem félted a motort a víztől (mert ugye van aki nem mossa vízzel :twisted: ), nem gond ha koszos lesz, akkor az offroad-túra is jó választás, főleg kis
MZ-vel.
Átlagsebesség 10 km/h nemszámolva az esések miatti szünetet, amíg kiröhögjük magunkat és a sérült megjavítja a motort. :)
Na de ne OFF-oljunk, ha egyéb kérdés van túrákról akkor menjünk a.... nemtom végülis jó ez itt. :)
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2804
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Dénes írta:Szerintem az várható kb., mint idén. Mikulás túra még hátravan, bár ott nincs sok motorozás.

Klasszikus túrák: Pilis-túra (áprilisban), aztán Mátra, Zala, Bakony, Alföld, körüli túrák.
Idei újítások, melyeknek remélem lesz folytatása: Éjszakai-túra (Balaton körül?), Vértes-Gerecse offroad túra
Előfordulhat külföldi út: Horvátország, Erdély
Egyéb találkozók, ahova hívnak: Szerbia, Balaton (NDK-s)
MZ-kupa: megint csak elég sok helyen

Lehet válogatni. :)

Nekem az idei túrák közül (persze ahol voltam) az Éjszakai tetszett a legjobban! Az egy királyos dolog volt. :)
és a saját szervezésű túrád?
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
punisher
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2009.12.30. 09:11
MZ-d típusa: etz250
Tartózkodási hely: Göd

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: punisher »

Nem adtam fel, de most Mz-s társhoz lenne kedvem (mellékesen egyik motoros ismerősöm se ér rá)! :cry: :cry: Nem akar jönni senki? 8-[
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Szerintem az várható kb., mint idén. Mikulás túra még hátravan, bár ott nincs sok motorozás.

Klasszikus túrák: Pilis-túra (áprilisban), aztán Mátra, Zala, Bakony, Alföld, körüli túrák.
Idei újítások, melyeknek remélem lesz folytatása: Éjszakai-túra (Balaton körül?), Vértes-Gerecse offroad túra
Előfordulhat külföldi út: Horvátország, Erdély
Egyéb találkozók, ahova hívnak: Szerbia, Balaton (NDK-s)
MZ-kupa: megint csak elég sok helyen

Lehet válogatni. :)

Nekem az idei túrák közül (persze ahol voltam) az Éjszakai tetszett a legjobban! Az egy királyos dolog volt. :)
Avatar
young boys
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2010.09.30. 20:22
MZ-d típusa: MZ ETZ 125/150

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: young boys »

Lehet tudni valamit a jövőévi túra tervekről?
Sajnos az idén már nem tudok elmenni sem túrára sem gurulásra de jövőre szeretnék néhány "buli" motorozásban részt venni.
Érdekelne hogy naggyából mire lehetne számitani...

Üdv YB
Két fajta motoros van:
Az egyik már esett nagyot a másik még csak fog!
"Két kar, két kerék"
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3067
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: sunbim »

Akkor a hétvégén senki sehová? :( Ha valaki mégis valahová, akkor szójjjon !
...Punisher, te feladtad? :-k

...köbcentinként egy hozzászólás! :mrgreen: \:D/ (legalábbis tipusfelirat szerint :mrgreen: )
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
punisher
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2009.12.30. 09:11
MZ-d típusa: etz250
Tartózkodási hely: Göd

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: punisher »

Ha más nem... :( :( :(
Avatar
KILL3R etz
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3884
Csatlakozott: 2007.12.10. 21:07
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz »

punisher!

Sajnos ez most nem fog összejönni. :cry:
Kicsit átalakult a hetem. :?
Ha másnem akkor jövőre.... :wink: :D
"...köd előttünk köd utánunk amíg élünk meg sem állunk,
köd előttünk,köd utánunk két keréken az utakon járunk...
"
Avatar
punisher
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2009.12.30. 09:11
MZ-d típusa: etz250
Tartózkodási hely: Göd

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: punisher »

KILL3R etz írta:Üdv!

Szombatra mondják a jobb időt, szóval inkább akkor kellene sztem. Még nekem se tuti teljesen a dolog :?
Majd még konkretizálunk. :wink:
Jó de pénteken legkésőbb szólj mert ha nem esik akkor megyek!
Avatar
KILL3R etz
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3884
Csatlakozott: 2007.12.10. 21:07
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz »

Üdv!

Szombatra mondják a jobb időt, szóval inkább akkor kellene sztem. Még nekem se tuti teljesen a dolog :?
Majd még konkretizálunk. :wink:
"...köd előttünk köd utánunk amíg élünk meg sem állunk,
köd előttünk,köd utánunk két keréken az utakon járunk...
"
Avatar
punisher
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2009.12.30. 09:11
MZ-d típusa: etz250
Tartózkodási hely: Göd

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: punisher »

Ha nem esik az eső előző nap és nem lesz semmi egyebem akkor lehet hogy becsatlakozom csak egy időpont kellene és igazodom!
Avatar
KILL3R etz
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3884
Csatlakozott: 2007.12.10. 21:07
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz »

Ironmanek! :D

Hétvégén nincs kedve valakinek egy Diósjenő-Kemence guruláshoz? Használjuk ki az esőmentes hétvégét jeligével? :D

Nekem mindegy lenne melyik napon, többség dönt. :wink:
"...köd előttünk köd utánunk amíg élünk meg sem állunk,
köd előttünk,köd utánunk két keréken az utakon járunk...
"
Avatar
MrDok
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2325
Csatlakozott: 2010.04.03. 23:39
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Hőgyész
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: MrDok »

conus írta:na, megvolt a születésnapi gurulás:


lepsénynél még megvolt:
Kép

összességében véve nagy zorallság volt 8) :mrgreen:
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, milyen jó a tükörszárad conus! =D> Ilyent én is tekerek egyet magamnak! :twisted:
Aki nem ért az MZ szereléshez, az inkább csináljon olyan dolgot helyette amihez ért!
Ha mégis meg akarja tanulni, akkor kezdje evvel: Szervizfilm
Idom és szerszámok
Avatar
jarumasz
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2009.03.27. 17:44
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Győr LÁZI

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: jarumasz »

Én a siófoki pukkanásokat csak Almádiból láttam. :)
Bocs, de 21.-én nem voltam még beszámítható, csak mikor mentem haza 4 körül. :D Lehet a szonda szétdurrant volna. :-"
Ne dudálj!!!! Küzdj!! :)
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3067
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: sunbim »

UHh! 8) 20 perce értünk haza. Láttunk egy pár új töltetett, figurát elpukkanni!

Kép
Megérte ez a kis túra odavissza. \:D/

A műsor nagyon felkeltette az érdeklődésünket!:
Kép
de tényleg! :lol:
És ezúton kívánok Conus ,,kollegának" boldog szülinapot! =D> :smt113

...és be kell írnom az MZ-t láttam topicba is :D
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
conus
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1913
Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: conus »

na, megvolt a születésnapi gurulás:

indulásra készen:
Kép

lepsénynél még megvolt:
Kép

pihi a siófoki hell kúton:
Kép

és a siófoki tűzijáték:
Kép

összességében véve nagy zorallság volt 8) :mrgreen:
:smt077 ETZ 150 de luxe az NDK-s csodafegyver! :smt066
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
-----------------------> Kép <-----------------------
Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3067
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: sunbim »

Nekünk van kedvünk a Siófoki tüzijátékot megnézni! :) Úgy tudom 23.00..kor kezdődik. Szigetszentmiklósról indulunk, 17-18.00 körül. Lehet hogy csobbanunk is. ... És utánna vissza. \:D/
Sunbim 0620.424.5973.
Zsu 0630.2856245.
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
jarumasz
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2009.03.27. 17:44
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Győr LÁZI

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: jarumasz »

A hétvégén megtalálható vagyok a balatonon.(Almádiban). Ha valaki gondolja, hívjon, és gurulunk egyet. Bár szerelek is, de lesz időm mindenre asszem.
Tudok lassabban is menni, nem kell félni. Legalább nem eszik annyit. :mrgreen:
Na széles utat mindenkinek.
20/564-8917
Ha alszok, ki vagyok kapcsolva. :-"
Ne dudálj!!!! Küzdj!! :)
matt1989
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1425
Csatlakozott: 2008.09.21. 18:02
MZ-d típusa: BMW R1100RT
Tartózkodási hely: Dabas

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: matt1989 »

Tegnap este 9-re hazaértünk 390 km után. Pár képet felrakok ízelítőnek, hátha valaki kedvet kap arra gurulni. :)



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

A jövő héten szabadságon leszünk Sebivel,és tervben van egy Somogy,illetve Baranya megyei barangolás! A környékbeli clubtársakkal esetleg összehozhatnánk egy találkozót,persze csak ha ez nem okoz gondot!

Üdv:Stravi+Sebi
POD RACER
Szinter, pipa!!!
matt1989
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1425
Csatlakozott: 2008.09.21. 18:02
MZ-d típusa: BMW R1100RT
Tartózkodási hely: Dabas

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: matt1989 »

Holnap reggel megyünk Bakonyba motorozni bátyámmal 8-kor indulunk Dabasról.

Írjatok privátba ha jönnétek, ott megadom a számom.

Amiket útba ejtünk: Jásd: Poós Vízimalom, Cseszneki vár, Tés: szélmalmok, Bakonynána: római fürdő, haza pedig a Balaton irányába jönnénk.

Az 1-es úton tudtok könnyen csatlakozni.


Kép

:)
Avatar
Boge
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2010.03.20. 21:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Tartózkodási hely: Becsehely

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Boge »

2010. 08.08.-án gurulunk egyet ( jó idő esetén) Szlovéniában. Egy MZ és egy 500-as Yamaha. Ha valakit érdekel 14.00 órai indulással az jelezze.
"nem letudni akarom az utat, hanem gyönyörködni benne"
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3067
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: sunbim »

krepp írta::!: :!: Balkán túra képek.. :!: :!:
http://picasaweb.google.com/szfcs.krepp
Nagyon jók lettek... :-" :-"
Fötöpöre is menni fog...
Gratula a túrátokhoz! =D> ...nagyon szép tájakon jártatok, láttam a képeket, biztosan egy életre szóló élmény volt! :D
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Samu »

Nagyon várjuk a cikket, irigyellek titeket :)
Avatar
kobra
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2007.11.27. 19:47
MZ-d típusa: ETZ250
Tartózkodási hely: Reading (UK), Dunakeszi (HUN)

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: kobra »

Nagyon jó a videóó!! Élmény lehetett a javából!
Gratulálok a résztvevőknek!
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Avatar
Krepp
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2009.01.31. 00:51
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 SF
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Krepp »

:!: :!: Balkán túra képek.. :!: :!:
http://picasaweb.google.com/szfcs.krepp
Nagyon jók lettek... :-" :-"
Fötöpöre is menni fog...
Belső nélküli első külső hátsó belsővel..
Szinter, pipa.
"Ennek a motornak az a különlegessége..... Hogy az enyém..."
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Már kész is! ;) A tervünk az, hogy körbeadjuk magunk között és mindenki fűz hozzá kommentárt. Meglátjuk mi jön ki belőle. Van videonapló része és onboard felvétel is, ezeket összefűzom az írásos anyaggal, csak még meg kell vágnom.
Küldök majd mindent. Röviden: megdöbbentő, fárasztó, gyönyörű, néha zavaró-idegesítő, kényelmetlen, vicces, kalandos, erőt-idegeket és MZ-t próbáló út volt. 5 ország, 2 tenger, 3 ezer km, balfaszkodások, esések, vendégszerető emberek, 1.es teligázas emelkedők, elnézett kanyarok....lesz mit mesélni :D
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: Samu »

Valamit azért mesélhetnétek róla nekünk, földi halandóknak........ :D

Esetleg egy cikk? Dénes? :)
bambi írta:Meg volt a gurulásunk Abániába,kb 2700km volt :wink:
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Re: Gurulások

Hozzászólás Szerző: bambi »

Meg volt a gurulásunk Abániába,kb 2700km volt :wink:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég