Boltajánló

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Na még pár kép a webáruházas esethez,aztán nem fárasztalak benneteket vele.
Össze lehet hasonlitani a kinálatukban szereplővel.
A kisipari minőségről nem is beszélve :smt097

Kép

Kép

Kép
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
punisher
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2009.12.30. 09:11
MZ-d típusa: etz250
Tartózkodási hely: Göd

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: punisher »

Így külső szemmel ez marha vicces, de ha velem történt volna akkor már fele ilyen vicces sem lenne, mert hát a jó édes .....................................ért nem tudnak tényleg értesíteni? Ez a baj a webáruházakkal a képen nem mindíg az van amit kiküldenek, biztos marha megeröltető lehet egy fényképezőgépet a kezükbe venni és azt felrakni amijük van!
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: z25z »

innye basszak meg, ez eleg szukszavu volt, olyan nesze semmi fogd meg jol....minimum egy karpotlasul x/y dolgot felajanlunk vagy valami...
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Ja és a teljesség kedvéért erre válaszoltak 12 nap után!!!!!!!

László Tóth címzett: emotorparts
részletek megjelenítése aug. 5. (12 napja)

Tisztelt Cím!

A legutóbbi rendelésemmel kapcsolatban lenne néhány reklamációm.Rendelési szám: 161427
Először is jó pár dolgot nem kaptam meg.
Ha nem tudják beszerezni,akkor miért van fenn a webáruház kinálatában?
A legjobban az dühit hogy erről nem értesitettek előre.Úgy gondolom illene ilyenkor megkérdezni egy email-ben hogy a hiányzó termékek megléte nélkül is áll-e még a megrendelés.
Aztán itt van az akkumulátor esete.A maguk által hirdetett akkumulátor 7Ah-ásnak van feltüntetve,de viszont az akkumulátoron csak 6Ah van.Ilyen motorakkuknál számit még 1 Ah is.Javitsák ki a webáruház kinálatában hogy legalább más ne csapódjon be.
A 25-ös akkuról van szó.
http://e-motorparts.addel.hu/products.p ... 465b22452f

A megrendelt 5W-os piros izzó helyett egy 5W/21W-os izzót kaptam.

Az Etz uni fékkar teljesen másképp néz ki mint ami a webáruház képén levő.
"36. ETZ UNI FÉKKAR HÁTSÓ FÉKFEDÉLHEZ * 05-25.115-IND"

Hát ennyi lett volna.
Visszatérő vevőjük voltam EDDIG!
Viszont most nagyon felkaptam a vizet és elsősorban az miatt hogy nem képesek egy rohadt emailt irni előtte hogy mik azok a tételek amik nincsenek.Van közte olyan dolog ami nem nekem lesz és igy most elég kellemetlen előhozakodnom hogy a fele futár költséget állja az illető.

Tisztelettel Tóth László Siófok
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Kaptam tegnap email-t tőlük.


E-MotorParts címzett: saját magam
részletek megjelenítése 17:47 (18 órája)

T. Tóth László!

Köszönöm türelmét!

Teljesen igaza van.Sajnálom a dolgokat.


Üdvözlettel: Darula Zoltán,
Extreme Trader Kft.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
Seri19
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2009.10.21. 02:00
MZ-d típusa: MZ Etz 251
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Seri19 »

zsakfos írta:
Cickány írta: Szia!

Fogyasztóvédelem szempontjából múltkor felkerült néhány sor.

Ne felejtsd el őket tájékoztatni, hogy a törvény rájuk is vonatkozik. A fogyasztóvédőktől mindenki retteg, mert nekik mindenhez van közük egy boltban. Bátran hivatkozz rájuk és a 17/1999-es kormányrendeletre, miszerint : "A Vásárló a szerződéstől a 17/1999 kormányrendeletben foglaltak szerint 8 munkanapon belül indoklás nélkül elállhat."


Mivel vásárlás előtt nem tudod a valóságban megnézni a terméket, hiszen annak csak a képe és leírása áll rendelkezésre, az átvétel után 8 napon belül visszaküldheted a terméket, amit a webshop üzemeltetőjének kötelessége visszavenni és a teljes árat visszaadni. (A szállítási költség ebbe nem tartozik bele, tehát azt a vevő állja.) Sajnos ma még nem minden webáruház alkalmazza ezt a jogszabályt.

http://www.jogiforum.hu/hirek/10886

Cic
Ja így már értem!
Hát sajnos a vidéki életnek még ez is hátránya hogy nem egyszerű az ügyintézése az ilyen dolgoknak.
Ez a cég/bolt vagy mittudomén micsodák,arra sem képesek hogy válaszoljanak az emailekre.Telefonon is próbáltam őket,de azt sem vették fel.
Közben az idő telik és a mérgem is elpárolgott. Most kezdjek el postázgatni 1000 ft-os tételnél?
Á nem egyszerű.Tanultam az esetből.Csak személyes átvétel náluk.
Másképp átvágnak.
A legjobban egyébként az bosszantott fel hogy nem képesek egy rohadt emailt küldeni hogy nincs ez vagy az a termék és hogy ennek ellenére is kell-e a többi.Hisz a futárköltség nem kevés és ha nincs az a dolog ami miatt őket választom akkor nem onnan veszem a többi cuccot sem.
Á mindegy.
Nekem mondjuk küldtek.
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

csikin írta:Innen: http://e-motorparts.addel.hu/ vett már valaki valamit? Azt küldik ami a képeken van?
írni tudsz? olvasni nem?

Az előző hozzászólások Zsakfos kolléga kálváriájára vonatkoznak.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
csikin
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 870
Csatlakozott: 2008.08.16. 16:12
MZ-d típusa: ETZ 251
Tartózkodási hely: Kenderes/Gödöllõ
Kapcsolat:

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: csikin »

"Innen: http://e-motorparts.addel.hu/ vett már valaki valamit? Azt küldik ami a képeken van?"

Bocsánat visszaolvastam, átfogalmazom: Ezek után merjek rendelni 20000Ft értékben innen cuccot? :-k
Nem emlékeztem, hogy ezen a fórumon olvastam volna, hogy nem azt küldték ami a képen van.
Jawa alkatrészek kellenének egyébként és mivel még gyártják, minőségben biztos jók.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára csikin 2010.08.16. 16:31-kor.
http://csikin.triadbs.hu/etz251

Két ütem elég, a többi csalás ;)
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Cickány írta: Szia!

Fogyasztóvédelem szempontjából múltkor felkerült néhány sor.

Ne felejtsd el őket tájékoztatni, hogy a törvény rájuk is vonatkozik. A fogyasztóvédőktől mindenki retteg, mert nekik mindenhez van közük egy boltban. Bátran hivatkozz rájuk és a 17/1999-es kormányrendeletre, miszerint : "A Vásárló a szerződéstől a 17/1999 kormányrendeletben foglaltak szerint 8 munkanapon belül indoklás nélkül elállhat."


Mivel vásárlás előtt nem tudod a valóságban megnézni a terméket, hiszen annak csak a képe és leírása áll rendelkezésre, az átvétel után 8 napon belül visszaküldheted a terméket, amit a webshop üzemeltetőjének kötelessége visszavenni és a teljes árat visszaadni. (A szállítási költség ebbe nem tartozik bele, tehát azt a vevő állja.) Sajnos ma még nem minden webáruház alkalmazza ezt a jogszabályt.

http://www.jogiforum.hu/hirek/10886

Cic
Ja így már értem!
Hát sajnos a vidéki életnek még ez is hátránya hogy nem egyszerű az ügyintézése az ilyen dolgoknak.
Ez a cég/bolt vagy mittudomén micsodák,arra sem képesek hogy válaszoljanak az emailekre.Telefonon is próbáltam őket,de azt sem vették fel.
Közben az idő telik és a mérgem is elpárolgott. Most kezdjek el postázgatni 1000 ft-os tételnél?
Á nem egyszerű.Tanultam az esetből.Csak személyes átvétel náluk.
Másképp átvágnak.
A legjobban egyébként az bosszantott fel hogy nem képesek egy rohadt emailt küldeni hogy nincs ez vagy az a termék és hogy ennek ellenére is kell-e a többi.Hisz a futárköltség nem kevés és ha nincs az a dolog ami miatt őket választom akkor nem onnan veszem a többi cuccot sem.
Á mindegy.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
Cickány
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2009.03.31. 15:51
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 de Luxe
Tartózkodási hely: UK, Skócia

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Cickány »

zsakfos írta: Köszi,de nem tudom mire gondolsz.Amúgy irtam nekik emailt,amiben leirtam a panaszomat,de még csak válaszra sem méltattak.
Azon gondolkodom,ha legközelebb arra járok,beirok a panaszkönyvükbe.
Szia!

Fogyasztóvédelem szempontjából múltkor felkerült néhány sor.

Ne felejtsd el őket tájékoztatni, hogy a törvény rájuk is vonatkozik. A fogyasztóvédőktől mindenki retteg, mert nekik mindenhez van közük egy boltban. Bátran hivatkozz rájuk és a 17/1999-es kormányrendeletre, miszerint : "A Vásárló a szerződéstől a 17/1999 kormányrendeletben foglaltak szerint 8 munkanapon belül indoklás nélkül elállhat."


Mivel vásárlás előtt nem tudod a valóságban megnézni a terméket, hiszen annak csak a képe és leírása áll rendelkezésre, az átvétel után 8 napon belül visszaküldheted a terméket, amit a webshop üzemeltetőjének kötelessége visszavenni és a teljes árat visszaadni. (A szállítási költség ebbe nem tartozik bele, tehát azt a vevő állja.) Sajnos ma még nem minden webáruház alkalmazza ezt a jogszabályt.

http://www.jogiforum.hu/hirek/10886

Cic
Kicsi Brümi megy, mint vaddisznó.
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Cickány írta:Zsak és Szaké!

A meg ne vedd! topicban találtok hozzászólást, hogy mire lehet hivatkozni.
És a webshopos kütyükre is vonatkozik a dolog. Mailben jelezd nekik, hogy mi a probléma, és akkor elvileg küldenek egy választ, amiben leírják, hogyan tovább.



Cic
Köszi,de nem tudom mire gondolsz.Amúgy irtam nekik emailt,amiben leirtam a panaszomat,de még csak válaszra sem méltattak.
Azon gondolkodom,ha legközelebb arra járok,beirok a panaszkönyvükbe.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
Alfa
Keljfeljancsi
Keljfeljancsi
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2008.11.30. 02:47
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kapcsolat:

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Alfa »

Én is 1 évig surranóban motoroztam, az elég jó. Kabátnak meg anyám egyik régi bőrkabátját hordtam :D

Aztán szép lassan összevásároltam a dolgokat (vagy megkaptam ajándékba... :D ) és már jó.

Amúgy off szaga van a dolgoknak már 8)

Viszont mofakert tényleg csak ajánlani tudom ruhaügyben. Baromi nagy választék, minden színben (ami motorszín általában :P ) és hasonlóan olcsón, ár érték arányban pedig még nem láttam jobbat.
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

Teljesen igazatok van hogy normális felszerelés akár még életet is menthet! Nekem a mostai felszerelésem bukó de az alap az már rég megvan súrranó :d csizmának farmer max valamilyen szélzseki de az nem mindig. Sztem karácsonyra lepem meg magam felszereléssel akkor nem kell annyit tankolni bele.
Avatar
Cickány
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2009.03.31. 15:51
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 de Luxe
Tartózkodási hely: UK, Skócia

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Cickány »

Zsak és Szaké!

A meg ne vedd! topicban találtok hozzászólást, hogy mire lehet hivatkozni.
És a webshopos kütyükre is vonatkozik a dolog. Mailben jelezd nekik, hogy mi a probléma, és akkor elvileg küldenek egy választ, amiben leírják, hogyan tovább.



Cic
Kicsi Brümi megy, mint vaddisznó.
Avatar
conus
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1913
Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: conus »

nova001155 írta:Ezért nemvettem még értelmes motoros ruhát :s lehet hogy olcsóbb mint a többi de nekem még az is drága sajnos :s kb a teljes motoros felszerelés drágább mint az egész motor :s.
akkor figyu:

veszel egy jó erős farmer nadrágot + térdvédőt hozzá kb 5-6 rongy, farmerral együtt max 10.

kabátnak meg én sokáig benzinkutas kabátot hordtam, amit az egyik helyi benzinkutastól vettem 2 ezer ft-ért, mert nem volt más. akinek meg nem tetszett, h abban motorozok azt elküldtem a halál f.szára. :twisted: :mrgreen:
:smt077 ETZ 150 de luxe az NDK-s csodafegyver! :smt066
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
-----------------------> Kép <-----------------------
Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
Avatar
Alfa
Keljfeljancsi
Keljfeljancsi
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2008.11.30. 02:47
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kapcsolat:

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Alfa »

Nyilván, de a gatya+felső kombináció kijön 50 ezerből. Sajna a csizma még egy 20-as, meg a sisak is (alsó-középkategória), és így a végén a full protektoros cucc kesztyűvel olyan 100k-nál áll meg.

Ez kb féláron megúszható ügyes vaterázással, ha akkro ismertem volna így csinálom és nem fizetek ki annyi pénzt.

Amúgy fokozatosan is lehet, először kell a sisak (de az már ahhoz is h ráülhess) és a kesztyű, köv. hónapban a kabát, aztán a gatya, végül a csizma kb fél évre szétosztva.

Soknak tűnik, de 2-3 hét kórház (ha nagyon ledarál az aszfalt) + pár hónap kötözésre járás jóval drágább, és még a munkádat is elvesztheted miatta. Bőrcuccban meg felállsz leporolod magad és kihúzod a motort az útpadkáról :D
Avatar
Seri19
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2009.10.21. 02:00
MZ-d típusa: MZ Etz 251
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Seri19 »

nova001155 írta:Ezért nemvettem még értelmes motoros ruhát :s lehet hogy olcsóbb mint a többi de nekem még az is drága sajnos :s kb a teljes motoros felszerelés drágább mint az egész motor :s.
Az lehet de univerzális :) akár melyik motoron használhatod, meg megrovidíti a felépülési időt ha ne adj isten balesetet szenvedsz. Szóval sztem nem a motor ára alapján kell ruhát választani.
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

Ezért nemvettem még értelmes motoros ruhát :s lehet hogy olcsóbb mint a többi de nekem még az is drága sajnos :s kb a teljes motoros felszerelés drágább mint az egész motor :s.
Avatar
Alfa
Keljfeljancsi
Keljfeljancsi
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2008.11.30. 02:47
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kapcsolat:

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Alfa »

A mofakeres ruhák (Rush-M) nagyon jók szerintem :roll: Már 2 éve nyúzom lassan és még mindig kifogástalan.
Avatar
conus
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1913
Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: conus »

mark222 írta:hol lehet viszonylag olcsóbban motoros ruhákat venni?
www.mofaker.hu
www.bembomotor.hu

club tagságival 10% kedvezmény \:D/ :mrgreen:
:smt077 ETZ 150 de luxe az NDK-s csodafegyver! :smt066
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
-----------------------> Kép <-----------------------
Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
mark222
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010.06.17. 10:22
MZ-d típusa: MZ ETZ 125
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: mark222 »

hol lehet viszonylag olcsóbban motoros ruhákat venni?
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Amit irok inkább bolt NEM ajánló lenne:

Ez a cég engem most szivatott meg éppen!!!!!http://e-motorparts.addel.hu/index.php? ... 465b22452f

Csomagküldéssel kértem nem személyes átvétellel.

Ráadásul több ponton is megszivattak!

-több dolgot nem küldtek és erről bactak értesiteni előre hogy ne számitsak rá.Ez azért gond mert ha valaki azért rendel náluk mert máshol nincs az a cucc és akkor már rendel hozzá ezt-azt ami amugy is kéne.Ha viszont nincs az a ritka áru,akkor lehet nem is onnan venne az ember más dolgokat.Meg egyébként is szerintem egy webáruház nem tehet ilyet hogy nincs az termék ami a netes oldaluk szerint van.

-5W-os helyzetjelző izzó helyett 21W/5W-os izzót küldtek

-az általuk hirdetett 7Ah-ás akksi 6Ah!!! a 25-ös tétel.
http://e-motorparts.addel.hu/products.p ... 18&count=1

-az áruk minősége hagy némi kivánnivalót maga után,bár erről nem feltétlenül ők tehetnek hisz ők csak webáruház,innen-onnan szedik össze a cuccot.

-a gumidugó blokközépbe az valójában kőkemény műanyag!!
-Az Etz uni fékkar teljesen másképp néz ki mint ami a webáruház képén levő.
"36. ETZ UNI FÉKKAR HÁTSÓ FÉKFEDÉLHEZ * 05-25.115-IND"
Ráadásul elég gagyin néz ki.
Aki teheti személyes átvétellel vegye azt jól nézze meg mit akarnak adni neki.
Én biztos hogy nem rendelek tőlük többet futárral,csak személyes átvétellel.De inkább sehogy.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
szaké
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.07.27. 18:14
MZ-d típusa: etz 125 e

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: szaké »

Sziasztok!
Tegnap elmentem a HUBER MOTOR """MOTOROS BOLTBA""(!!!!!!!!)
Tudom, hogy bonyolult kérés, de kértem egy ETZ megszakítóbütyköt. Mivel soha nem kellett leszednem, nem tudtam a méreteit, egyébként sem hordok magammal tolómérőt, esztergapadot stb., ezért bíztam abban, amit egy "komoly" szerelő overállt viselő MOTOROS BOLTI ELADÓ mond. Szépen hazaviszem, szétkapom a motort... és nini kb.1mm-rel nagyobb az átmérője a befogadó résznél. (Még tegnap a fórumon MrDok. (kösz neki) mondta, hogy szinte biztos, hogy a TS-é). Én jóhiszeműen vissza autózok (és ez már pontosan 2x annyival több kilométer, benzin, idő stb. mint amennyinek kellene lennie. tőlünk a HUBER 17km) és teljesen természetesnek veszem, hogy kicserélik.(HANGSÚLYOZOM, NEM EGY HIBÁS ETZ ALK.R.-RŐL AN SZÓ, HANEM ARRÓL, HOGY NEM TUDJÁK MIT ADNAK EL, EGY TELJESEN MÁS ALKATRÉSZT) Tehát odaértem, ahol közlik velem, hogy ők "azt hitték" , hogy ez az amit kértem.Továbbá azt, hogy nekik most nincs ilyen alkatrészük, de majd valamikor lesz akkor kicserélik. Én erről azt gondoltam, hogy nem "valamikor" akarom a motoromat megcsinálni, ezért kértem, hogy adják vissza a pénzt és megyek máshová ahol ki tudnak szolgálni. Erre ők azt mondták, hogy nem lehet, vásároljam le.Ilyen dumák: vegyek olajat, gyertyát, az úgyis kell !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ekkor kezdett a vérnyomásom felmenni) ELRONTANAK VALAMIT, ÉS AZZAL INTÉZNÉK EL, HOGY VÁSÁROLJAK NÁLUK OLYAN DOLGOKAT, AMIRE NINCS SZÜKSÉGEM!!!!!!!! Erre még én kaptam a pofámra, hogy miért veszekszem velük, HISZEM NEM ŐK TEHETNEK RÓLA. A beszállítókra fogták (csak az a bibi, hogy a fogy.véd. törv. szerint nem lehet ez magyarázat, az nekik kell velük lefocizni.) Jött még olyan duma,hogy biztos nem szakember szerelte az alkatrészt és lehet hogy jó.(Igen, a szakember beletud tenni egy 12mm-es acél furatba egy több mint 13mm-es ugyancsak acél csapot.gratulálok) ekkor sarkon fordultam és kijöttem) Az lenne a kérdésem hozzátok:
TI MIT TENNÉTEK??? (Azon kívül, hogy panasszal éltek a fogy.véd. felé--már megtettem)

(de gondoljátok, hogy nem az az 1300Ft a dühítő)
smate
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.07.06. 21:47
MZ-d típusa: MZ TS 125

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: smate »

nemtom, nekem ezt mondták
Metanol
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.07.14. 23:38

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Metanol »

festékes írta:Hali!Debrecenben az Árpád téren van még egy motoros bolt oda is érdemes benézni!A Péterfiaiba jártam én is,az öreget személyesen is ismerem,viszont rájöttem,hogy a hüsénél ugyanazok a cuccok általában olcsóbbak,ugyhogy az öreghez csak akkor megyek,ha itt nem kapok és nem akarok rendelni.Csak meg ne tudja! :lol: :-#
Azért akad az öregnél olyan alaktrész, amit máshol nem kapsz meg. Például régebben török dugattyú, főtengely. Én ilyeneket még egy webshop kínálatában sem láttam.
smate írta:nemtom, nekem egy ismerősöm bement abba az Árpád téri "motorosboltba" de ott csak ilyen börszerkók meg ilyen tapadós motorosruhák voltak és ő ilyeneket keresett h olaj meg gyertya
Van gyertya, és olaj is, meg sok apró alkatrész is. (Putoline olajakat forgalmaznak újabban).
Avatar
festékes
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2010.02.23. 09:09
MZ-d típusa: ts250/1
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: festékes »

smate írta:nemtom, nekem egy ismerősöm bement abba az Árpád téri "motorosboltba" de ott csak ilyen börszerkók meg ilyen tapadós motorosruhák voltak és ő ilyeneket keresett h olaj meg gyertya
Hali!Hát nem tom sztem egy bolt van ott,én ott vettem pl a kipuffot a /1-esre igaz utángyártott de jó árban volt aztán 6voltos izzókat,oldaltámaszt,tán még gyergyát is és mondták,hogy megpróbálnak rendelni ha valami kell,bár gumibakot pl a tankhoz azt nem,de máshol se, azt itt vettem a piactéren,ez itt a reklám helye, :D mondjuk lehet olaj nincs nem tom,de ha másnem kiváncsiságból be lehet nézni.Ahhoz képest,hogy jó nagy városunk van elég kevés helyen van mz-s cucc,de ez régen is igy volt én emlékszem 20 éve Gyöngyösre mentem el müanyagkosaras főtengelycsapágyért #-o ,mert itt sehol nem lehetett kapni,pedig még akkor szinte gyári alkatrészeket árultak
smate
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.07.06. 21:47
MZ-d típusa: MZ TS 125

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: smate »

nemtom, nekem egy ismerősöm bement abba az Árpád téri "motorosboltba" de ott csak ilyen börszerkók meg ilyen tapadós motorosruhák voltak és ő ilyeneket keresett h olaj meg gyertya
Avatar
festékes
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2010.02.23. 09:09
MZ-d típusa: ts250/1
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: festékes »

Hali!Debrecenben az Árpád téren van még egy motoros bolt oda is érdemes benézni!A Péterfiaiba jártam én is,az öreget személyesen is ismerem,viszont rájöttem,hogy a hüsénél ugyanazok a cuccok általában olcsóbbak,ugyhogy az öreghez csak akkor megyek,ha itt nem kapok és nem akarok rendelni.Csak meg ne tudja! :lol: :-#
Metanol
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.07.14. 23:38

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Metanol »

Amit linkeltél, ott rendelésre meghoznak mindent, ha éppen nincs, ami a Moped91 kínálatában szerepel.
Még a Péterfia utcán érdemes szétnézni a motorosboltban, lehet szerencsével jársz!
smate
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.07.06. 21:47
MZ-d típusa: MZ TS 125

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: smate »

hello Debrecenben van egy ETZ-s-robogós-biciklis bolt a Bethlen u. 40, honlap: http://www.huse.hu/
Debrecenben hol van olyan bolt ahol TS cuccokat lehet kapni ?
Avatar
Gyurmooo
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 652
Csatlakozott: 2009.06.09. 23:15
MZ-d típusa: ETZ 251 (ETZ 150)
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Gyurmooo »

A "Fékek" topicban írtam. 8)
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

Hello
Szeretnék minőségi karmatyúkat a fékemhez hol lehet ilyet rendelni mert a réget feloldotta az olaj ...
Űdv.:Robi
mark222
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010.06.17. 10:22
MZ-d típusa: MZ ETZ 125
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: mark222 »

Szombathelyi motortulajoknak ajánlanék egy boltot.
Külön sor van a Simson, és az MZ alkatrészeknek,és én nagyon elégedett vagyok a bolttal.
A Sas utca 6. alatt található a bolt.vannak itt még szerszámok,és bicikli alkatrészek is.
Én most inkább apró alkatrészeket vettem,de láttam simson tankot,kipufogót,sárhányokat,villákat.
Szóval hajrá :D
h0o2a7j6
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.06.02. 21:10
MZ-d típusa: ES 125/1
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: h0o2a7j6 »

Ő kicsoda?

Street Huszka Jenö 2/a
2316 Tököl, Hungary

http://www.mz-b.com/eindex.htm
Avatar
kr
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008.12.21. 22:54
MZ-d típusa: ES250/2 Zephyr 750
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: kr »

Sajna máshol ezek az alkatrészek beszerezhetetlenek. Pl légszűrő, tankgumi,...
Avatar
punisher
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2009.12.30. 09:11
MZ-d típusa: etz250
Tartózkodási hely: Göd

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: punisher »

Hát innen még nem vásároltam de úgynézki hogy nem is fogok. #-o
Avatar
kr
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008.12.21. 22:54
MZ-d típusa: ES250/2 Zephyr 750
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: kr »

Üdv Trophysok!

Érdekelne, hogy vki találkozott-e már ezekkel a boltokkal; nagyon autentikus ES alkatrészeket árulnak jó drágáért:

http://e-motorparts.addel.hu/products.p ... gory=32300
http://robogoalkatresz.odormotor.hu/ker ... w=mz%20250

Vett tőlük már valaki? A D-s cuccok tényleg németek lehetnek?

Kr.
lucu28
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.05.14. 11:59
MZ-d típusa: MZ-ETZ-150

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: lucu28 »

Üdv mindenkinek!
Érdekelnének a tapasztalatok, hogy hol érdemes ETZ cuccokat vásárolni, mert manapság a kisipar "remekeit" adják mindenhol.
Köszi.
Széles utat :D
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

bambi írta: az jó ár \:D/
köszi :smt023
Continental. Nagyon jól tapad, a tartóssága meg majd kiderül.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: bambi »

kiszsebi írta:
bambi írta: Mernnyi volt a swiftre egy gumi?
6600 Ft
az jó ár \:D/
köszi :smt023
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

bambi írta: Mernnyi volt a swiftre egy gumi?
6600 Ft
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: bambi »

kiszsebi írta:Nem olyan régen gumivásárlás előtt álltam. Asszonykám Swiftjére és motoromra is új papucsok kellettek. Rengeteget túrtam a netet, beszéltem ismerősökkel, hogy milyet, hol érdemes venni. Aztán ráakadtam a
http://www.strauszgumi.hu/strausz.html
címre.
Néhány levélváltás, telefon után eldöntöttem, hogy náluk fogom megvásárolni a gumikat. Fel is kerekedtem, hogy elmenjek értük. Az igaz, hogy baromi messze vannak tőlem, de megérte őket választani: árban, kiszolgálásban, kedvességben, korrektségben, szóval mindenben kellemes meglepetést okoztak.

Strausz Gergely, aki az üzlet vezetője, szintén MZ tulaj, van egy /1-ese.
Gergely mondta, hogy esetleg belépne támogatónak a klubhoz, csak valakinek fel kéne vennie vele a kapcsolatot. Gyurma? Samu?
Mernnyi volt a swiftre egy gumi?
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Nem olyan régen gumivásárlás előtt álltam. Asszonykám Swiftjére és motoromra is új papucsok kellettek. Rengeteget túrtam a netet, beszéltem ismerősökkel, hogy milyet, hol érdemes venni. Aztán ráakadtam a
http://www.strauszgumi.hu/strausz.html
címre.
Néhány levélváltás, telefon után eldöntöttem, hogy náluk fogom megvásárolni a gumikat. Fel is kerekedtem, hogy elmenjek értük. Az igaz, hogy baromi messze vannak tőlem, de megérte őket választani: árban, kiszolgálásban, kedvességben, korrektségben, szóval mindenben kellemes meglepetést okoztak.

Strausz Gergely, aki az üzlet vezetője, szintén MZ tulaj, van egy /1-ese.
Gergely mondta, hogy esetleg belépne támogatónak a klubhoz, csak valakinek fel kéne vennie vele a kapcsolatot. Gyurma? Samu?
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Papszi írta:Ismeritek? http://www.etbike.com/
Hasonlítsd össze az árukészletet, meg az árakat ezzel: http://e-motorparts.addel.hu
Avatar
Papszi
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.03.02. 12:12
MZ-d típusa: Honda CBR600F
Tartózkodási hely: Kecskemét, Tiszaföldvár

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Papszi »

Üdv.: Papszi :smt079 :smt063
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Valóban zsákbamacska hangulata van a dolognak, ha postán, futárral vásárolunk, de legalább olcsóbb mint a többi (szocimoci, etbike, bembomotor stb)
nfefe
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:30
MZ-d típusa: MZ ES 250/2
Tartózkodási hely: Bakonybél, Veszprém

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: nfefe »

Bovdent tuti nem vennék már sehonnét, boltból. Vagy rövid, vagy hosszú vagy szakad áhh...
Vannak akik készítenek olyat amilyet kell, bennük talán meg lehet bízni.

Emotort nem ismerem. Tán tavaly óta van kedvezménye a Simsonklubnak náluk.
Viszont, van náluk olyan, amit máshol nem nagyon láttam.
gabsic
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1481
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:00
MZ-d típusa: MZ ETZ 251, Jawa 250
Tartózkodási hely: Pápa-Tapolcafő
Kapcsolat:

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: gabsic »

Forrest írta:Üdv Urak
Ajánlom az Extreme Trader kft-t:
http://e-motorparts.addel.hu/

Rendeltem egyszer tőlük. Ami megjött az hibátlan.
2-3 tételt ismeretlen okból nem küldtek, szóval nemárt rendelés előtt egyeztetni, de jó árak vannak.
Én tavaly MZ és Jawa cuccokat rendeltem. 4 nap után felhívtam őket hogy mivan már? Mondták hogy a gumi amit kértem még nincs raktáron azt várják. De eszükbe nem jutott volna felhívni hogy "hétebirka,mégnevárdacsomagotvazeee". Ekkor kértem másik fajta gumit.
Mondták hogy jó, akkor küldik. További egy hét után jött meg a csomag.
Ami használható volt:
gumi, légszűrő, dugattyú
ami nem, mert használhatatlanul gagyi volt: oldaltámasz, fékbowden
ami nem, mert nem azt kaptam amit kértem: lánckerék
ami nem is jött meg: úszó

ezek alapján nem merem őket nyugodt szívvel ajánlani. csak végszükség esetén, ha máshol nem kapható a kiszemelt cucc, és lehetőleg akkor is személyesen vásárolva, NEM postán!!!
-=[Gabsic Motoros Blogja]=-

Eddigi túráim:
2009: Gabsic Kicsi túrája;
2010: Bakony-túra, Tátra-túra, Örség-túra,
2011: Gyurma-túra, Bakony-túra, Mecsek-túra, Zala túra
2012: Somogy-túra, Mecsek-túra, Őrség-túra
2013: Bakony-túra, Plitvice-i gurulás
2014: Vértes-Gerecse
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Üdv Urak
Ajánlom az Extreme Trader kft-t:
http://e-motorparts.addel.hu/

Rendeltem egyszer tőlük. Ami megjött az hibátlan.
2-3 tételt ismeretlen okból nem küldtek, szóval nemárt rendelés előtt egyeztetni, de jó árak vannak.
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Kösz, de azzal még nem vagyok előrébb. :) Gumit kellene majd szereznem, miután megszálszakadt a drága.
Pestre csak ha melegebb lesz akkor megyek, de akkor ugye el is tudok menni a boltba. Neked meg macera azért mondjuk postán feladni a cuccost. :D
Mindegy, megoldom, megkérdem a távkedvezményt, azt ha nemjó felmegyek érte, ugyis megyek majd tavasszal.
De köszi!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég