Blokk

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
Avatar
redocstomi
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.06.12. 13:46
Tartózkodási hely: Körmend

Hozzászólás Szerző: redocstomi »

Szevasztok!!

Van egy 1969-es évjáratú MZ ES 125/1-em. Az a gondom vele hogy a henger és a hengerfej között kifuj. Akárhogy van meghuzva nem jó. Már a 3. hengerfej van rajt de nem jó. Hogy lehetne ezt megoldani. Nem akarok venni uj hengert, mert meg lett furva és egy csomo pénzem benn van már. Ahhoz képest hogy kifuj elég jol emgy, tegnap hutzam még csak ki igazábol nagyon és igy is 100-zal mentem. aki tud az lécci segitsen. Mer ha nem fujna ki akkor kurvára bika lenne.

Köszi!!!!
Egyip Tomi :D
Avatar
horhaus
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2008.09.26. 21:19
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Kozármisleny

Hozzászólás Szerző: horhaus »

Stravkó írta:
horhaus írta:Sziasztok!

Kérdezem, hogy jól gondolom-e ? Ha az olaj kerül a váltóból a forgattyús házba, akkor az csak a fõtengely bal oldali szimeringjénél, a kuplung tárcsa alatt lehet. Másik nyílás nincs ahol bejuthat, jobb oldalon a dinamónál nincs olaj, a váltó felõl pedig nincs bejárat. Javítsatok ki ha tévedek. A gyújtólap állítgatásával elértem, hogy alapjáraton megy rendesen, de ha gázt adok jön a füst és puffogás. Lehet-e az probléma, hogy amikor az olajat töltöttem vissza kicsit sok lett. Nem vártam meg még lassan átér a túlsó oldalra?

Várom az ötleteket. zoltán.
Mennyi olajat öntöttél a blokkba?

Hát sajnos nem tudom Töltöttem amíg meg nem jelent a nívónál. Késõbb rájöttem, hogy ez butaság volt. Kb 1-2 deci folyt ki utána lassan.
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

horhaus írta:Sziasztok!

Kérdezem, hogy jól gondolom-e ? Ha az olaj kerül a váltóból a forgattyús házba, akkor az csak a fõtengely bal oldali szimeringjénél, a kuplung tárcsa alatt lehet. Másik nyílás nincs ahol bejuthat, jobb oldalon a dinamónál nincs olaj, a váltó felõl pedig nincs bejárat. Javítsatok ki ha tévedek. A gyújtólap állítgatásával elértem, hogy alapjáraton megy rendesen, de ha gázt adok jön a füst és puffogás. Lehet-e az probléma, hogy amikor az olajat töltöttem vissza kicsit sok lett. Nem vártam meg még lassan átér a túlsó oldalra?

Várom az ötleteket. zoltán.
Mennyi olajat öntöttél a blokkba?
POD RACER
Szinter, pipa!!!
Avatar
horhaus
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2008.09.26. 21:19
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Kozármisleny

Hozzászólás Szerző: horhaus »

Sziasztok!

Kérdezem, hogy jól gondolom-e ? Ha az olaj kerül a váltóból a forgattyús házba, akkor az csak a fõtengely bal oldali szimeringjénél, a kuplung tárcsa alatt lehet. Másik nyílás nincs ahol bejuthat, jobb oldalon a dinamónál nincs olaj, a váltó felõl pedig nincs bejárat. Javítsatok ki ha tévedek. A gyújtólap állítgatásával elértem, hogy alapjáraton megy rendesen, de ha gázt adok jön a füst és puffogás. Lehet-e az probléma, hogy amikor az olajat töltöttem vissza kicsit sok lett. Nem vártam meg még lassan átér a túlsó oldalra?

Várom az ötleteket. zoltán.
Avatar
conus
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1913
Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része

Hozzászólás Szerző: conus »

én elõször a gyújtást nézném meg, aztán utánajárnék ennek a füstölésnek, erõsen fõtengelyszimering gyanús.
a /1-es fõtengelycsapágyait már nem váltóolaj keni ugye? azaz csak 2 db fõtengely szimmering van benne :?: mert ha így van akkor nem kell a blokkot széthúzni szimeringcseréhez.
:smt077 ETZ 150 de luxe az NDK-s csodafegyver! :smt066
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
-----------------------> Kép <-----------------------
Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
Avatar
horhaus
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2008.09.26. 21:19
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Kozármisleny

Hozzászólás Szerző: horhaus »

Stravkó írta:
horhaus írta:Kössz a gyors reagálást. Én is ettõl féltem, de arra gondoltam, ha szétszedés elõtt ment és nem nyúltam bele olyan mélyre. Megsérthettem valamit, ha csak a bal oldali deknit húztam le? Igaz küzdöttem eleget mire vissza ment.
Elõtte mûködött rendesen? Mert a rugócsere nem okozhat ilyet! Semmi köze hozzá.

Üdv: Stravkó
Elõtte is elõfordult hogy egy durranás kíséretében leált de motorozni lehetett vele. Most ha jár is a motor közben is durrog, és úgy füstöl mint ha csak olajjal menne. A berúgó kar tengelyét nehezen tudtam beilleszteni, mert azt a körbe forgó lapos vasat fejjel lefele próbáltam be erõltetni. Aztán megnéztem egy robbantott rajzot és az jó lett. Minden esetre gyanús egybe esés.

Üdv: Zoltán
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

horhaus írta:Kössz a gyors reagálást. Én is ettõl féltem, de arra gondoltam, ha szétszedés elõtt ment és nem nyúltam bele olyan mélyre. Megsérthettem valamit, ha csak a bal oldali deknit húztam le? Igaz küzdöttem eleget mire vissza ment.
Apám /1ese ugyanezt csinálta, de abba teljesen magától, külsõ ráhatás nélkül.. Abba valami feszítõ rugó ment el :roll: Pontosan nem tudom... Amúgy szerintem nem sok köze van a berugókar visszahúzó rugójához. Szimpla véletlen is lehet. Ha megint hülyeségeket beszélek, akkor javítsatok ki 8)
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

horhaus írta:Kössz a gyors reagálást. Én is ettõl féltem, de arra gondoltam, ha szétszedés elõtt ment és nem nyúltam bele olyan mélyre. Megsérthettem valamit, ha csak a bal oldali deknit húztam le? Igaz küzdöttem eleget mire vissza ment.
Elõtte mûködött rendesen? Mert a rugócsere nem okozhat ilyet! Semmi köze hozzá.

Üdv: Stravkó
POD RACER
Szinter, pipa!!!
Avatar
horhaus
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2008.09.26. 21:19
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Kozármisleny

Hozzászólás Szerző: horhaus »

Kössz a gyors reagálást. Én is ettõl féltem, de arra gondoltam, ha szétszedés elõtt ment és nem nyúltam bele olyan mélyre. Megsérthettem valamit, ha csak a bal oldali deknit húztam le? Igaz küzdöttem eleget mire vissza ment.
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

Üdv! Szerintem a baj az lesz, hogy feleszi az olajat egy rossz szimering miatt :roll: Ettõl füstöl nagyon, és beköpi a gyertyát, emiatt nincs megfelelõ szikra, és fullad. És induláskor és leálláskor kellemesen nagyot tud ettõl durranni 8)
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Avatar
horhaus
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2008.09.26. 21:19
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Kozármisleny

Hozzászólás Szerző: horhaus »

Sziasztok

20 év után újra vettem egy 250/1 est. Néhány kilométer próbálgatás után eltört a berugókar visszahúzó rugó. Kicseréltem, de valami hibát követhettem el mert ha beindul (nehezen) iszonyatosan füstöl, a kipufogó óriási durranások jönnek és nem is pörög föl. Ha valakinek van ötlete mi a hiba kérem segítsen.

Különben nagyon jó érzés 20 év után újra motorozni, fõleg ugyan olyan motorral mint amit akkor eladtam.

kössz a segítséget

Zoltán
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Felesleges ebbe a vitába belemenni, maradjunk annyiban, hogy õ is ember :)
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Nem akartam ismeretlenül minõsíteni a szerelõt,de ha kiadja a kezébõl a motort úgy,hogy az nem jó,akkor azzal õ minõsíti magát.És azt mondtad,úgy hoztátok el,hogy nem volt jó.
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Avatar
Ekecs
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2008.07.07. 19:29
MZ-d típusa: ES 125/1
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ekecs »

Seclusion írta:Elég pesszimista vagyok a kislánckerékkelkapcsolatban, de megpróbálom. ha így sem megy, akkor marad a gumikalapács.
A karburátor nem tudom, hogy jól van-e beállítva, akkor annak is lesz egy reset.

A hozzáértõ szerelõröl annyit, hogy a környéken az egyik legjobb szerelõhöz vittük, van mégegy, na de õt messzirõl elkerülöm inkább...

Jah! Mielõtt elfelejtem. A kuplungtányérnak viszont van "járása". Na nem székely járás, hanem olyan, mintha 8-as lenne benne. Azt mondták, ez normális, de ha már síkba van állítva, és mégis jár, ez is tönkreteheti a láncot.
Az van a hozzáértõkkel,hogy valamit alkot,oszt falura jólesz,városba mög nem nézik,szerintem fogd az egész vasat úgyahogy van,és keress egy igazi mániákust-az majd motort kreál belõle.Mennyiért?Ki tudja azt elõre?
...végül is ketten maradnak:isten és a bor.
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Elég pesszimista vagyok a kislánckerékkelkapcsolatban, de megpróbálom. ha így sem megy, akkor marad a gumikalapács.
A karburátor nem tudom, hogy jól van-e beállítva, akkor annak is lesz egy reset.

A hozzáértõ szerelõröl annyit, hogy a környéken az egyik legjobb szerelõhöz vittük, van mégegy, na de õt messzirõl elkerülöm inkább...

Jah! Mielõtt elfelejtem. A kuplungtányérnak viszont van "járása". Na nem székely járás, hanem olyan, mintha 8-as lenne benne. Azt mondták, ez normális, de ha már síkba van állítva, és mégis jár, ez is tönkreteheti a láncot.
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Seclusion írta:Nem igazán érzem, hogy nehezebb lenne a forgás. Most már mindenképp szét szedem.

Mi amikor megvettük, már rossz volt a kuplungja. Egyszer szét szedte szerelõ a blokkot, csapágycsere miatt. Akkor derült fény arra, hogy kissé meg van kalapálva a blokk, egy darab le van törve belõle. Ez nem funkcionális. Anno a kuplung agy, és az oldaldekni is fémragasztóval volt helyre téve... Hiányoztak a hézagolók többek között... Aztán összerakta szerelõ, lényegeset vesztett az erejébõl, nem pörgött fel 6000 fölé. Ez valószínû elektronika miatt volt. Aztán megégett a dugattyú, valószínû a noname sportolaj miatt... Mindig 1:40 es keveréket kapott, most 1:30 at. 125 ös henger lett felfúrva 150 re, mert nem lehetett hengert szerezni hozzá. Szóval kezd kicsit sok lenni. Ráadásul ráférne egy festés is mert undorítóan néz ki rajt a festés. Mindig csak a baj volt vele. Bíztam benne, hogy életemben elõször valamit én is meg tudok rajta csinálni jól, de úgy néz ki még nem jött össze :/ Lehet eladom, és az árát a Pannóniára költöm :D

Köszönök minden választ :)
Ha gányolt állapotban veszel meg egy motort és hozzánemértõ szerelõ kezébe adod,persze,hogy nem lesz jó,de ez nem a konstrukció hibája :?
Ha rendberakatod valaki olyannal,aki ért hozzá,jó kis motor lesz belõle.
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Avatar
conus
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1913
Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része

Hozzászólás Szerző: conus »

Seclusion írta::/ Lehet eladom, és az árát a Pannóniára költöm :D
Na ha Diti hallaná ezt a mondatodat :twisted:

a karburátor szerintem qrvára xarul van beállítva a motorodon. nekem most van 260 km a blokkban, 10 km-t mentem most du. vele városi hajtásban és nem lángolt a henger. 1:30-as szintetikus keverés PROSINT olajjal.
úgy kell egy síkba állítani h felteszed a fõtengelyvégére a kisduplexkereket meg a kuplungtengelyre 1 db 0,5mm-es hézagolót, majd a kuplungkosarat is feldobod és megnézed egy vonalzóval h egy síkban futnak-e. ha nem akkor még a kosár alá teszel hézagolókat.
de akkor sem értem h mi a f*sznak kell megütni a kisduplexlánckereket? tiszta benzines ronngyal zsírtalanítod a kónuszos végét a fõtengelynek meg a lánckereket, fogod a primerláncot, beleteszed a kisduplexlánckereket meg a kuplungkosárt aztán felrakod így egy az egyben a tengelyekre. utána én fogtam egy 4mm-es laposvasat, beletettem majdnem átlósan a kuplungkosárba, ellentartott a lábtartón amíg megtéptem a kisduplexkereket. utána kuplungagy be, fel 5. fokozatba a sebességet, debill öcsémet behívtam h lépjen rá a hátsó fékre, megtéptem a kuplungagyat is. lehet ezt csinálni úgy is h használt lamellára ilyen pálcákat heggesztesz hogy ellentartson a kupungkosáron de én se heggeszteni nem tudok, se használt lamellát nem tudtam szerezni.
:smt077 ETZ 150 de luxe az NDK-s csodafegyver! :smt066
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
-----------------------> Kép <-----------------------
Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Nem igazán érzem, hogy nehezebb lenne a forgás. Most már mindenképp szét szedem.

Mi amikor megvettük, már rossz volt a kuplungja. Egyszer szét szedte szerelõ a blokkot, csapágycsere miatt. Akkor derült fény arra, hogy kissé meg van kalapálva a blokk, egy darab le van törve belõle. Ez nem funkcionális. Anno a kuplung agy, és az oldaldekni is fémragasztóval volt helyre téve... Hiányoztak a hézagolók többek között... Aztán összerakta szerelõ, lényegeset vesztett az erejébõl, nem pörgött fel 6000 fölé. Ez valószínû elektronika miatt volt. Aztán megégett a dugattyú, valószínû a noname sportolaj miatt... Mindig 1:40 es keveréket kapott, most 1:30 at. 125 ös henger lett felfúrva 150 re, mert nem lehetett hengert szerezni hozzá. Szóval kezd kicsit sok lenni. Ráadásul ráférne egy festés is mert undorítóan néz ki rajt a festés. Mindig csak a baj volt vele. Bíztam benne, hogy életemben elõször valamit én is meg tudok rajta csinálni jól, de úgy néz ki még nem jött össze :/ Lehet eladom, és az árát a Pannóniára költöm :D

Köszönök minden választ :)
Avatar
yofo
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2008.01.29. 20:54
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: yofo »

tigris írta:És amikor a koppanást hallod,akkor nehezebben is forog a kerék?
Egyébként én 6 éve vettem a kisTZ-t 75-ért és én is elég sokat ráköltöttem,de megérte,mert most van egy olyan MZ-m,amit ismerek,minden részéhez hozzányúltunk már és ezért tudom,hogy elindulhatok vele,nem fog cserben hagyni (illetve most nem indulhatok el,mert tûgörgõt kell cserélni :D de már másfél éve ez a görgõ van benne és azóta kapott túrát,várost,hegyet bõven).Szóval ha rendberakod,lesz egy frankó kis géped,amire számíthatsz,ilyen korú motorban pedig nincs olyan,amihez ne kellene hozzányúlni.
Én is ráköltöttem mégegyszer a vételárat , de az mzclubbal túrázni minden pénzt megér....... :D :D
Powered by Bambi MZ ts 250/1
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

És amikor a koppanást hallod,akkor nehezebben is forog a kerék?
Egyébként én 6 éve vettem a kisTZ-t 75-ért és én is elég sokat ráköltöttem,de megérte,mert most van egy olyan MZ-m,amit ismerek,minden részéhez hozzányúltunk már és ezért tudom,hogy elindulhatok vele,nem fog cserben hagyni (illetve most nem indulhatok el,mert tûgörgõt kell cserélni :D de már másfél éve ez a görgõ van benne és azóta kapott túrát,várost,hegyet bõven).Szóval ha rendberakod,lesz egy frankó kis géped,amire számíthatsz,ilyen korú motorban pedig nincs olyan,amihez ne kellene hozzányúlni.
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Közvetlenül a tengelyt nem is ütöttem... De a lánckerék másképp nem ment fel, csak ha gumikalapáccsal adtam neki. Egyébként most már tuti, hogy eléri a kuplung a deknit, mert kivett gyertya mellett, enyhe ütést érzek mikor sebességben forgatom a kereket. A henger továbbra is forró, alig, hogy hozzáérek, elkapom a kezem. Tojást lehet sütni rajta kategória. A blokk az elviselhetõ.

Megéri úgy ez a motor, hogy többet költöttem rá 1 év alatt, mint amennyiért vettük? (90 ért vettük)
Avatar
conus
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1913
Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része

Hozzászólás Szerző: conus »

felütötted a lánckereket? grat hozzá. fõtengelyt soha nem ütjük meg!
nálam a nyáron volt blokkgenerál, és ha én is csak "felteszem" a kuplungagyat, akkor most már nagy valószínûséggel primerláncszakadásom lenne, mert 2 mm-el több hézagoló alátét volt feltéve a kuplungtengelyre az elõzõ tulaj által. :shock:
etz125-150 szerelési kk. 44. oldal. 66. ábra.
:smt077 ETZ 150 de luxe az NDK-s csodafegyver! :smt066
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
-----------------------> Kép <-----------------------
Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

"és a primerhajtás egysíkba állításával mi a helyzet Question"

ööö Errõl a dologról nem hallottam. Én leszedtem, felütöttem ahogy kell a lánckerket, felcsavaroztam a tányérat, és ennyi volt. Az egy síkba állításról nem hallottam.

"Vagy csak nekem van azbesztkezem? Laughing"

Hogy neked milyen van azt nem tudom, de nekem meglehetõsen érzékeny a kezem :)
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Seclusion írta:Rendben van, köszönöm mégegyszer. Nemsokára majd megtankolom a gépet, aztán kiderül a fogyasztás. Meg megpróbálok egy másik kis ETZ-t becserkészni, és megnézem az mennyire meleg.
A blokknak nem szabad olyan forrónak lennie,hogy hozzá se tudj érni,a hengernek is csak annyira,hogy ne tudd sokáig rajta tartani,fõleg ilyen hûvös idõben.

Vagy csak nekem van azbesztkezem? :lol:
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Avatar
conus
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1913
Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része

Hozzászólás Szerző: conus »

Seclusion írta:Szia tigris!

Köszi a választ! Elektromos probléma az volt, hogy a generátor középsõ vezetékét tartó konzol kiesett (töltés), ezt direkt összekötöttem, azóta nincs probléma a töltéssel.
és a primerhajtás egysíkba állításával mi a helyzet :?:
:smt077 ETZ 150 de luxe az NDK-s csodafegyver! :smt066
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
-----------------------> Kép <-----------------------
Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Rendben van, köszönöm mégegyszer. Nemsokára majd megtankolom a gépet, aztán kiderül a fogyasztás. Meg megpróbálok egy másik kis ETZ-t becserkészni, és megnézem az mennyire meleg.
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Akkor az nem is igen okozhatott volna ilyet.
Tényleg azt tudom javasolni akkor,hogy szedjétek szét a kuplungot és nézzétek meg,mi van összekaristolva.Esetleg azt próbáljátok meg elõtte,hogy berakjátok sebességbe (mondjuk 3-asba)a motort,középtámasz,és megforgatjátok a levegõben a hátsó kereket.Vegyétek ki a gyertyát és akkor nem kell a motorral birkózni,lehet könnyedén tekerni.Ha valami surlódik,akkor így meghalljátok,hogy sutul.
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Szia tigris!

Köszi a választ! Elektromos probléma az volt, hogy a generátor középsõ vezetékét tartó konzol kiesett (töltés), ezt direkt összekötöttem, azóta nincs probléma a töltéssel.
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Seclusion írta:Üdv Mindenki!

A hétvégén beszereltem az ETZ 150 embe egy TS 125 kuplungját (tányér, agy, rugók, kis lánckerék maradt). A motor végsebessége 10 km/h val csökkent, nem gyorsul annyira, a fogyasztás 4,5 literrõl 6-7 re ugrott, és a blokk bal oldala közel olyan forró, mint a henger(a blokkot azért még meg bírom fogni rövid ideig, de a hengert nem). Elektronikai problémáim is voltak (töltés) de kétlem, hogy ez befolyásolná ily mértékben a blokk mûködését. Valami tipp? Én arra gondoltam, hogy eléri a kuplung a blokk oldalát. De elvileg a két kuplung ugyanakkora nem?
Köszönöm ha válaszoltok!

Üdv.: Szilárd
Szia!

Nekem komplett kisTS kuplungom van a gépben,semmiféle problémát nem okozott,igazából egy ismerõs rakta bele,akinek volt bontásra kisTS-e (én meg nem is voltam otthon),de azóta is tökéletes.
Ahhoz,hogy megállapítsd,surlódik-e valami,elég szétszedni és megnézni,de elvileg nem kellene neki.
Mit értesz elektromos probléma alatt?Egy rosszul beállított gyujtás simán okozhat nagyobb fogyasztást és ezzel együtt nagyobb melegedést is.
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Avatar
bakimate
A kábelkirály
A kábelkirály
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2007.07.17. 18:32
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Hozzászólás Szerző: bakimate »

Dodi írta:Engem az a zölddeknis érdekelne ami mellette áll. :lol:
Csak nem egy Doppelport? :D
"Egy reggel arra ébredtem, hogy inkább leszek a feltámasztás eszköze, így most felújítunk, javítgatunk ... Nézz csak körül, mostanában itt minden a második esélyrõl szól!"
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Annyit még hozzáteszek, hogy kb 20 km-t 3. ban tudtam csak menni, mert ha volt töltésem nem ment 4-5 ben a motor, ha nem volt töltésem, akkor meg jól ment mindegyi sebességfokozatban. Lehörgött. Szóval ez is okot adhatott a nagy fogyasztásra. (6000 es fordulaton, 65 el mentem ezalatt)
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Üdv Mindenki!

A hétvégén beszereltem az ETZ 150 embe egy TS 125 kuplungját (tányér, agy, rugók, kis lánckerék maradt). A motor végsebessége 10 km/h val csökkent, nem gyorsul annyira, a fogyasztás 4,5 literrõl 6-7 re ugrott, és a blokk bal oldala közel olyan forró, mint a henger(a blokkot azért még meg bírom fogni rövid ideig, de a hengert nem). Elektronikai problémáim is voltak (töltés) de kétlem, hogy ez befolyásolná ily mértékben a blokk mûködését. Valami tipp? Én arra gondoltam, hogy eléri a kuplung a blokk oldalát. De elvileg a két kuplung ugyanakkora nem?
Köszönöm ha válaszoltok!

Üdv.: Szilárd
Avatar
Dodi
Safety Car
Safety Car
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2008.05.19. 22:57
MZ-d típusa: ES 250/2 '72
Tartózkodási hely: Budapest XV.

Hozzászólás Szerző: Dodi »

bambi írta:
Jumper írta:Sziasztok!
Felmerült bennem valami és arra gondoltam, hogy foglalkozott e már vele valaki.
Nagyon tetszik az ETZ-m, egyetlen egy dolgot irigylek az újabb mociktól. Az önindítót. :-) Nem kíséreletezett vele valaki ETZ-n? Esetleg meg is csinálta és mûködik?
Érdekelne a véleményetek.

Tamás
Kép
:D
Engem az a zölddeknis érdekelne ami mellette áll. :lol:
Trophy 250 UIT-200
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Hozzászólás Szerző: bambi »

Jumper írta:Bambi Mester!

Ez az önindító nem semmi. Gyöngyörûen meg van csinálva. Ahogy nézegetem nem kis átalakítás kellett hozzá. Ezek szerinte megoldható. :-)
De a moci is gyöngyörûen néznet ki, amin van.

Tamás
gyári prototipus :D
Avatar
Picimokuska
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008.04.22. 13:58
MZ-d típusa: MZ ETZ 150
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Picimokuska »

fores írta:..ha esetleg Pisti61 lefárad Tornaaljára,és Bambi elküldi nekem,és elviszem Pisti61 nek Tornaaljára..Jó igy Pisti61-nek?
Ez a mondat megmozgatta az agytekervényeimet :lol:
Kicsi a bors, de vannak barátai :)
Ha Balatonalmádiba jön valaki, várom szeretettel :)
fores
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2007.10.11. 11:33
MZ-d típusa: ETZ,Honda
Tartózkodási hely: Alsózsolca

Hozzászólás Szerző: fores »

..ha esetleg Pisti61 lefárad Tornaaljára,és Bambi elküldi nekem,és elviszem Pisti61 nek Tornaaljára..Jó igy Pisti61-nek?
fores
Jumper
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008.07.23. 14:05
Tartózkodási hely: Vaskút

Hozzászólás Szerző: Jumper »

Bambi Mester!

Ez az önindító nem semmi. Gyöngyörûen meg van csinálva. Ahogy nézegetem nem kis átalakítás kellett hozzá. Ezek szerinte megoldható. :-)
De a moci is gyöngyörûen néznet ki, amin van.

Tamás
Jumper
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Re: Kuplung

Hozzászólás Szerző: bambi »

fores írta:
Pisti61 írta:Koszi Fores

Az alátéteket megcsináltatom szerszámacélból na de hiányzika rugós
alátéttárcsa is azt meg hol kaphatnék.
Nagyon kritikus ha nincsen ott.
Koszi a tanácsot
Sajna nem tudom,hol lehet kapni...Én komplett blokkokat vettem,abbol vettem ki..már amelyikbe volt.De biztos lehet pótolni valami hasonlóval..BAMBI mestert kéne vélemyérõl faggatni..
bambinak van,de hogy kapja meg?
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

Én csak azt mondom, hogy 85tel a világ végére is elvisz.. nekem a legtöbb az 160 km volt, egy tankolásnyi pihenõvel.. amúgy a 75-80 km röhögve megvan pihenés nélkül vele kényelmesen. A legtöbb nekem talán idei Nerbi túra volt.. Ott szombat reggeltõl vasárnap délutánig bõven meg volt a 400 km minden probléma nélkül.. felpakolni szépen fel lehet.. De túrára azért inkább a nagy testvért javaslom, mert mégiscsak nagyobb :roll: Amúgy Coconak válaszolva, nekem a vége az 117 volt digitális órával mérve.. ekkor már pörgött 6500at, és kapkodott mert nem kapott már elég benzint. De ehhez nagyon kell a hátszél és a nagy lejtõ.. ezek az adatok nem mérvadóak :D
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
fores
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2007.10.11. 11:33
MZ-d típusa: ETZ,Honda
Tartózkodási hely: Alsózsolca

Re: Kuplung

Hozzászólás Szerző: fores »

Pisti61 írta:Koszi Fores

Az alátéteket megcsináltatom szerszámacélból na de hiányzika rugós
alátéttárcsa is azt meg hol kaphatnék.
Nagyon kritikus ha nincsen ott.
Koszi a tanácsot
Sajna nem tudom,hol lehet kapni...Én komplett blokkokat vettem,abbol vettem ki..már amelyikbe volt.De biztos lehet pótolni valami hasonlóval..BAMBI mestert kéne vélemyérõl faggatni..
fores
Avatar
coco
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2008.08.16. 00:59
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: coco »

es mennyi a vege a tieteknek??? marmint ugy hogy lejto + 2 szemely? nekem az ora ugy 130 ig ment de szerintem ott mar nem mert pontosan,pattogott jobbra balra, persze meg is szivtam mert egybol taccsra tette a km oram... tobbet nem is mentem olyan durvan vele...
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

kuti írta:
Norbedlee írta: csak azért kérdeztem, mert az én régi kis Etz-m vitte a 90-100-at, de most próbáltam ki egy eladó mocit ami a tulaj elmondása szerint 85-a vége, pedig ujabb évjáratú volt mint annó az enyém.....ja és köszi a válaszod
Azt sok minden okozhatja.. szerintem ha nem hallatszik a blokkból zörej, meg szép a hangja, akkor nagy baja nem lehet.. Enyém ugyanez volt elõször. Nem akart menni 85 fölé, de gyönyörû hangja volt. Apám egybõl mondta, hogy ezt nem hagyhatjuk ott :D karburátor és gyújtás beállításával egybõl ment 100 fõlé :D

Hát ez is gyönyörû hang+gyári szép rozsdamentes kipufogó 3-i tulaj az elõzõ állítólag autószerõ volt, nagyon szép az egész blokk....végülis azt mondta a srác h utolsó ár 95 az nem sok érte...mikor nekem 125-ösöm volt még kezdõ motornak azzal még nem jártam túrázni, menniyre jó vele túrázni? felpakolva esetleg több száz km-t megtenni? bírja: amugy itt a gép amit néztem http://www.motorhirdetes.com/reszletek. ... 20400978lk
Etz 150 87'
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

Norbedlee írta:
kuti írta: Mivel igencsak környezetfüggõ, nem lehet pontos adatot írni, de ha nincs nagy szembeszél, akkor olyan 70 és 90 között van. Szembeszélbe 4.be kiviszi nagynehezen a 85-90et, de 5.be visszalassul és semmi ereje.. Végre olyan 100-105.. Szerintem ez a 80-85 egészségesen tartható vele.. 5.be kb 5ezret pörög 90 körül.. 8)
csak azért kérdeztem, mert az én régi kis Etz-m vitte a 90-100-at, de most próbáltam ki egy eladó mocit ami a tulaj elmondása szerint 85-a vége, pedig ujabb évjáratú volt mint annó az enyém.....ja és köszi a válaszod
Azt sok minden okozhatja.. szerintem ha nem hallatszik a blokkból zörej, meg szép a hangja, akkor nagy baja nem lehet.. Enyém ugyanez volt elõször. Nem akart menni 85 fölé, de gyönyörû hangja volt. Apám egybõl mondta, hogy ezt nem hagyhatjuk ott :D karburátor és gyújtás beállításával egybõl ment 100 fõlé :D
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

kuti írta:
Norbedlee írta:üdv!

kíváncsi lennék, hogy a klubbtagok kis Etz-je mennyivel megy? (utazó sebesség?)
Mivel igencsak környezetfüggõ, nem lehet pontos adatot írni, de ha nincs nagy szembeszél, akkor olyan 70 és 90 között van. Szembeszélbe 4.be kiviszi nagynehezen a 85-90et, de 5.be visszalassul és semmi ereje.. Végre olyan 100-105.. Szerintem ez a 80-85 egészségesen tartható vele.. 5.be kb 5ezret pörög 90 körül.. 8)
csak azért kérdeztem, mert az én régi kis Etz-m vitte a 90-100-at, de most próbáltam ki egy eladó mocit ami a tulaj elmondása szerint 85-a vége, pedig ujabb évjáratú volt mint annó az enyém.....ja és köszi a válaszod
Etz 150 87'
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

Norbedlee írta:üdv!

kíváncsi lennék, hogy a klubbtagok kis Etz-je mennyivel megy? (utazó sebesség?)
Mivel igencsak környezetfüggõ, nem lehet pontos adatot írni, de ha nincs nagy szembeszél, akkor olyan 70 és 90 között van. Szembeszélbe 4.be kiviszi nagynehezen a 85-90et, de 5.be visszalassul és semmi ereje.. Végre olyan 100-105.. Szerintem ez a 80-85 egészségesen tartható vele.. 5.be kb 5ezret pörög 90 körül.. 8)
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Avatar
yofo
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2008.01.29. 20:54
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: yofo »

bambi írta:
Jumper írta:Sziasztok!
Felmerült bennem valami és arra gondoltam, hogy foglalkozott e már vele valaki.
Nagyon tetszik az ETZ-m, egyetlen egy dolgot irigylek az újabb mociktól. Az önindítót. :-) Nem kíséreletezett vele valaki ETZ-n? Esetleg meg is csinálta és mûködik?
Érdekelne a véleményetek.

Tamás
Kép
:D
Hát ez azért nem semmi , mz ügyben nincs akadály ! Ilyet még nem láttam . :smt103
Powered by Bambi MZ ts 250/1
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Hozzászólás Szerző: bambi »

Jumper írta:Sziasztok!
Felmerült bennem valami és arra gondoltam, hogy foglalkozott e már vele valaki.
Nagyon tetszik az ETZ-m, egyetlen egy dolgot irigylek az újabb mociktól. Az önindítót. :-) Nem kíséreletezett vele valaki ETZ-n? Esetleg meg is csinálta és mûködik?
Érdekelne a véleményetek.

Tamás
Kép
:D
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

üdv!

kíváncsi lennék, hogy a klubbtagok kis Etz-je mennyivel megy? (utazó sebesség?)
Etz 150 87'
Avatar
coco
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2008.08.16. 00:59
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: coco »

tigris írta:Én Agip hajtómûolajat használok,motorosboltban adták,teljesen elégedett vagyok vele.Fél liter valami ezres környéki áron volt...még tavaly.
Az olaj mertekkel vigyazni! :D 125, 150 0.5l es 250 abba mar 0.9l jar :D nalunk a szaki ezt mondta.
Avatar
Ekecs
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2008.07.07. 19:29
MZ-d típusa: ES 125/1
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ekecs »

kuti írta:
KILL3R etz írta: Hali!

Én fél füllel hallottam olyanról, hogy a yamahának volt olyan motorja ahol a generátor volt egyben az önindító is. (Ha hülyeség akko javítsatok ki...elektronikához nem sokat értek...még 8) )És gondolom ezt fel lehetne valahogy barkácsolni a generátor helyére...Bár nem kis munka lenne sztem ha egyáltalán elfér...:D
De akkor kiveszed a feelinget az Mz-bõl... Meg el fog gyengülni a lábad is :lol:
Önindítóhoz szokott ismerõsöm egyszerûen nem tudta berúgni a 250es ts-t :smt119 Pedig az még nem is 300as :D Nah bocs a topik OFFolásáért :shock:
egy bizos:egyes dinamókat lehet önindítónak használni,pl:Tatran-é ilyen volt. Esetleg Briggs önindító?Vagy nagyot álmodtam?
ekecs
...végül is ketten maradnak:isten és a bor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég