Elektronika topik - a pokol kapuja

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
Gyula-bá
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 565
Csatlakozott: 2012.06.09. 12:50
MZ-d típusa: jawa634

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Gyula-bá »

allllli írta:Valakinek van esetleg elfekvőbe egy forgórész? Szívesen üzletelnék.
Ez az út csak akkor járható ha a tengely nincs elgörbülve, ami könnyen meglehet.
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

Valakinek van esetleg elfekvőbe egy forgórész? Szívesen üzletelnék.
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

Én inkább egy normális forgórész beszerzésére szavazok, mert ami tengely, az legyen egyenes, pláne ez...
Gyula-bá
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 565
Csatlakozott: 2012.06.09. 12:50
MZ-d típusa: jawa634

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Gyula-bá »

allllli írta:Vagy ne kockáztassam a friss csapágyakat meg egyáltalán a főtengelyt?
- én a helyedben nem kockáztatnék, hanem a csúszó gyűrűket átesztergáltatnám és felszerelnék egy ilyen: http://jawa.5mp.eu/web.php?a=jawa&o=MiAOPBfM37 gyújtást. Ez úgy van tervezve, hogy nem érzékeny a tengely sugár irányú ütésére.
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

bambi írta:
allllli írta:Ha a generátor forgórészen a kommutátor tengely el van görbülve, mit lehet vele kezdeni vagy már semmit? Egyáltalán hogy tud az elgörbülni? Kb. 1-2mm-t üt a bütyöknél. Emiatt a megszakítóm 320 fokos zárásszöggel dolgozott a 140 fok helyett.
Sajnos semmit.Általában úgy megy el,hogy nem lehúzzák hosszú 10-es csavarral,hanem betekerik és kalapáccsal oldalirányba leütik.

És ha én visszaütöm, hogy kevésbé legyen elferdülve? Vagy ne kockáztassam a friss csapágyakat meg egyáltalán a főtengelyt?
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: bambi »

allllli írta:Ha a generátor forgórészen a kommutátor tengely el van görbülve, mit lehet vele kezdeni vagy már semmit? Egyáltalán hogy tud az elgörbülni? Kb. 1-2mm-t üt a bütyöknél. Emiatt a megszakítóm 320 fokos zárásszöggel dolgozott a 140 fok helyett.
Sajnos semmit.Általában úgy megy el,hogy nem lehúzzák hosszú 10-es csavarral,hanem betekerik és kalapáccsal oldalirányba leütik.
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

Ha a generátor forgórészen a kommutátor tengely el van görbülve, mit lehet vele kezdeni vagy már semmit? Egyáltalán hogy tud az elgörbülni? Kb. 1-2mm-t üt a bütyöknél. Emiatt a megszakítóm 320 fokos zárásszöggel dolgozott a 140 fok helyett.
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

Dreamer írta: ...Valamint aki nem tudna, a vezetek osszekotoket szet lehet pattintani, es a benne levo keseket en multigeppel es gumikoronggal at szoktam polirozni. Ha van erdeklodes teszek fel kepeket!
Én is megcsináltam szinte minden ellensarut ezzel a módszerrel. :D
Avatar
kudlaty2007
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2012.12.25. 01:33
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 83'
Tartózkodási hely: Poland - Kraków - Rymanów Zdrój

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: kudlaty2007 »

Dreamer írta:
kudlaty2007 írta:I needs written installation Electrotechnical to etz 250. Thickness and length of the cable and the plug-ins such as ring.

Igények írásos telepítés Elektrotechnikai hogy ETZ 250 vastagsága és hossza a kábel és a plug-inek, mint a gyűrűt.


Kép
Do you have any data? Cable
length, wire width, connector size?
As for the length of the individual wires! and the type of attachment, type of connector. The thickness is arranged on the wiring diagram 0,5-2,5 mm^2. I put info to bakimate.
http://www.bikepics.com/pictures/2441505/
http://www.bikepics.com/pictures/2448787/
https://www.youtube.com/user/kudlaty2007

I use google translator: Polish - Hungarian

Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát. Polak, Węgier, dwa bratanki i do szabli i do szklanki
Avatar
Dreamer
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2013.11.11. 09:57
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De Luxe
Tartózkodási hely: Debrecen

Elektronika

Hozzászólás Szerző: Dreamer »

Hejja_Petya írta:Érdemes kontaktspray-t venni? És azzal az összes csatlakozást lehúzva befújni és visszadugni?
A semminel tobbet er, de a 30 eves preselt saruk sajnos igy is jelentos atmeneti ellenallast tudnak kepezni. Pontosan meg nem dontottem, hogy csak sarukat csereljek, vagy vezetekeket is?!
Valamint aki nem tudna, a vezetek osszekotoket szet lehet pattintani, es a benne levo keseket en multigeppel es gumikoronggal at szoktam polirozni. Ha van erdeklodes teszek fel kepeket!
Dreamer
Avatar
Hejja_Petya
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013.03.26. 08:53
MZ-d típusa: Mz Etz 250
Tartózkodási hely: Tokod

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Hejja_Petya »

Érdemes kontaktspray-t venni? És azzal az összes csatlakozást lehúzva befújni és visszadugni?
Avatar
Dreamer
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2013.11.11. 09:57
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De Luxe
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Dreamer »

kudlaty2007 írta:I needs written installation Electrotechnical to etz 250. Thickness and length of the cable and the plug-ins such as ring.

Igények írásos telepítés Elektrotechnikai hogy ETZ 250 vastagsága és hossza a kábel és a plug-inek, mint a gyűrűt.


Kép
Do you have any data? Cable
length, wire width, connector size?
Dreamer
Avatar
kudlaty2007
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2012.12.25. 01:33
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 83'
Tartózkodási hely: Poland - Kraków - Rymanów Zdrój

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: kudlaty2007 »

I needs written installation Electrotechnical to etz 250. Thickness and length of the cable and the plug-ins such as ring.

Igények írásos telepítés Elektrotechnikai hogy ETZ 250 vastagsága és hossza a kábel és a plug-inek, mint a gyűrűt.


Kép
http://www.bikepics.com/pictures/2441505/
http://www.bikepics.com/pictures/2448787/
https://www.youtube.com/user/kudlaty2007

I use google translator: Polish - Hungarian

Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát. Polak, Węgier, dwa bratanki i do szabli i do szklanki
Avatar
hell
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2008.06.28. 19:24
MZ-d típusa: ETZ 250 De Luxe
Tartózkodási hely: Nagymágocs

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: hell »

tboldi írta:Sziasztok!

Én is szeretném leírni az eddigi tapasztalataimat a Sub-ee féle digitális gyújtásról. Eddig a hagyományos, megszakítós gyújtás volt a motoron. Ugyan sokat nem tudtam vele menni a karácsonyi hajcihőben, de az első benyomások nagyon is pozitívak! A legszembetűnőbb, hogy a gázreakció nagyon is lerövidült, azonnal felpörög a motor. Az alapjárat is stabilabb lett. 1-esbe rakás után jött a következő meglepi: sokkal könnyebben az indul el állóhelyzetből. Menet közben nagy különbséget nem vettem észre, de még csak olyan 15-20 km-t mentem vele városban.
Egyelőre ennyit sikerült összeszedni. Biztos vagyok benne, hogy idővel fog még újabb pozitívumokat okozni nekem a szerkezet. :)

Szeretném megköszönni Sub-ee kollégának mind a gyújtását, mind az utólagos segítségét. Kép
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Úgylegyen ámen! Várjuk az élménybeszámolót a fejleményekről!
Avatar
nagydivad
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011.04.23. 13:09
MZ-d típusa: ETZ 125/150.2, TS125
Tartózkodási hely: Tápiógyörgye

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: nagydivad »

Avatar
tboldi
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.01.29. 00:59
MZ-d típusa: MZ ETZ 125

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: tboldi »

Sziasztok!

Én is szeretném leírni az eddigi tapasztalataimat a Sub-ee féle digitális gyújtásról. Eddig a hagyományos, megszakítós gyújtás volt a motoron. Ugyan sokat nem tudtam vele menni a karácsonyi hajcihőben, de az első benyomások nagyon is pozitívak! A legszembetűnőbb, hogy a gázreakció nagyon is lerövidült, azonnal felpörög a motor. Az alapjárat is stabilabb lett. 1-esbe rakás után jött a következő meglepi: sokkal könnyebben az indul el állóhelyzetből. Menet közben nagy különbséget nem vettem észre, de még csak olyan 15-20 km-t mentem vele városban.
Egyelőre ennyit sikerült összeszedni. Biztos vagyok benne, hogy idővel fog még újabb pozitívumokat okozni nekem a szerkezet. :)

Szeretném megköszönni Sub-ee kollégának mind a gyújtását, mind az utólagos segítségét. Kép
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Avatar
sub-ee
Elektrokirály
Elektrokirály
Hozzászólások: 1127
Csatlakozott: 2008.01.28. 20:33
MZ-d típusa: ETZ 250 1984
Tartózkodási hely: Bonyhád
Kapcsolat:

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sub-ee »

sunbim írta:"...Egy pöcs kis szigetelő olcsóbb, mint a formára hajlított fémlemez....,,

Gyors szükség megoldásnak tűnik a lemez fülecske. Valahol a fiókja mélyén kukázhatta. :lol:
Pontosan, én is erre gondoltam :D
Sub kötőjel ee "Az örök szikra örzője"
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3063
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sunbim »

"...Egy pöcs kis szigetelő olcsóbb, mint a formára hajlított fémlemez....,,

Gyors szükség megoldásnak tűnik a lemez fülecske. Valahol a fiókja mélyén kukázhatta. :lol:
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
Dreamer
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2013.11.11. 09:57
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De Luxe
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Dreamer »

sub-ee írta: Úgy értettem, hogy elfogyott a szigetelő gyűrűje, egy adott mennyiségű szabályzót kellett leszállítson, és ez hiányzott a szállítmányból, így gyorsan "megkókányolta" :)
Sajnos nincs lehetőségem több ilyet szétszedni, de nem gondolnám, hogy egyedi darab az enyém :)
Dreamer
Avatar
sub-ee
Elektrokirály
Elektrokirály
Hozzászólások: 1127
Csatlakozott: 2008.01.28. 20:33
MZ-d típusa: ETZ 250 1984
Tartózkodási hely: Bonyhád
Kapcsolat:

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sub-ee »

Dreamer írta:
sub-ee írta: Ez a magyar kisipari feszültségszabályozó ETZ-be, amiket a boltokban lehet kapni, valószínűleg a gyártónak elfogyott a furatszigetelő gyűrűje, és kreatívan megoldotta a tranzisztor rögzítését a hűtőfelületen :D

Üdv.:Sub-ee
Ha bele gondolsz nem logikus. Egy pöcs kis szigetelő olcsóbb, mint a formára hajlított fémlemez.

Én inkább arra gondolok, hogy a motor rezgése alatt eltörtek a szigetelők, és átvezettek. Így soha a büdös életbe nem fog ávezetni, DE a hűtése sem olyan (a szigetelő lépcsőn fekszik a tranyó).

Visszaállítom normál állapotba, valamint egy lemezzel még fixálom, hogy semmiképpen ne tudjon rezegni!
Úgy értettem, hogy elfogyott a szigetelő gyűrűje, egy adott mennyiségű szabályzót kellett leszállítson, és ez hiányzott a szállítmányból, így gyorsan "megkókányolta" :)
Sub kötőjel ee "Az örök szikra örzője"
Avatar
sub-ee
Elektrokirály
Elektrokirály
Hozzászólások: 1127
Csatlakozott: 2008.01.28. 20:33
MZ-d típusa: ETZ 250 1984
Tartózkodási hely: Bonyhád
Kapcsolat:

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sub-ee »

allllli írta:Urak!

Végre összeraktam a blokkot csapágycsere után és felszereltem a Sub-ee féle komplett digitális gyújtást.
Nagyon profi, masszív, minőségi a kivitelezés, saját csapágya van a jeladónak, gyönyörű az eszterga munka, komolyan öröm még nézni is, szóval le a kalappal! Pici fémdobozban van az elektronika. Az akksi tetején, mellette és előtte is elfér. LED segíti a beállítást. Szikrateszt üzemmód, jelerősítés, potikkal szabályozható a trafó kitöltési ideje és kapcsolási ideje, de ezek be vannak már állítva rajta.
Végre állandó és magabiztos, stabil az alapjárat, számolni lehet a pöffenéseket. Jobb hidegindítás, hidegen is alig kér szívatót, melegítést se annyira igényel. Dinamikusabban gyorsul tőle a motor, jobb a gázreakció, ezekből kiindulva valószínű, hogy a fogyasztás is csökkenni fog, bár az idő miatt erről csak később tudok pontosabb adatot mondani.

Szóval bátran ajánlom mindenkinek! És köszönöm Sub-ee!
Köszönöm a dícséretet! És én köszönöm a bizalmat!

Üdv.:Sub-ee
Sub kötőjel ee "Az örök szikra örzője"
Avatar
Dreamer
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2013.11.11. 09:57
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De Luxe
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Dreamer »

sub-ee írta: Ez a magyar kisipari feszültségszabályozó ETZ-be, amiket a boltokban lehet kapni, valószínűleg a gyártónak elfogyott a furatszigetelő gyűrűje, és kreatívan megoldotta a tranzisztor rögzítését a hűtőfelületen :D

Üdv.:Sub-ee
Ha bele gondolsz nem logikus. Egy pöcs kis szigetelő olcsóbb, mint a formára hajlított fémlemez.

Én inkább arra gondolok, hogy a motor rezgése alatt eltörtek a szigetelők, és átvezettek. Így soha a büdös életbe nem fog ávezetni, DE a hűtése sem olyan (a szigetelő lépcsőn fekszik a tranyó).

Visszaállítom normál állapotba, valamint egy lemezzel még fixálom, hogy semmiképpen ne tudjon rezegni!
Dreamer
Avatar
hell
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2008.06.28. 19:24
MZ-d típusa: ETZ 250 De Luxe
Tartózkodási hely: Nagymágocs

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: hell »

allllli írta:Urak!

Végre összeraktam a blokkot csapágycsere után és felszereltem a Sub-ee féle komplett digitális gyújtást.
Nagyon profi, masszív, minőségi a kivitelezés, saját csapágya van a jeladónak, gyönyörű az eszterga munka, komolyan öröm még nézni is, szóval le a kalappal! Pici fémdobozban van az elektronika. Az akksi tetején, mellette és előtte is elfér. LED segíti a beállítást. Szikrateszt üzemmód, jelerősítés, potikkal szabályozható a trafó kitöltési ideje és kapcsolási ideje, de ezek be vannak már állítva rajta.
Végre állandó és magabiztos, stabil az alapjárat, számolni lehet a pöffenéseket. Jobb hidegindítás, hidegen is alig kér szívatót, melegítést se annyira igényel. Dinamikusabban gyorsul tőle a motor, jobb a gázreakció, ezekből kiindulva valószínű, hogy a fogyasztás is csökkenni fog, bár az idő miatt erről csak később tudok pontosabb adatot mondani.

Szóval bátran ajánlom mindenkinek! És köszönöm Sub-ee!
Sokkos állapotban várom a tartóstesztedről is a beszámolódat majd! Természetesen már előre nagyon megköszönöm(jük)!
Gyula-bá
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 565
Csatlakozott: 2012.06.09. 12:50
MZ-d típusa: jawa634

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Gyula-bá »

sub-ee írta: ... szerintem így gondolt a srác!
- már az iskolában is utáltam "az erre gondolt az író (költő) ...." kezdetű mondatokat, a leírt szöveget már akkor is tudtam értelmezni. Valahol máshol van az ellentmondás, csak nem abban amit leírtál? #-o
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

Urak!

Végre összeraktam a blokkot csapágycsere után és felszereltem a Sub-ee féle komplett digitális gyújtást.
Nagyon profi, masszív, minőségi a kivitelezés, saját csapágya van a jeladónak, gyönyörű az eszterga munka, komolyan öröm még nézni is, szóval le a kalappal! Pici fémdobozban van az elektronika. Az akksi tetején, mellette és előtte is elfér. LED segíti a beállítást. Szikrateszt üzemmód, jelerősítés, potikkal szabályozható a trafó kitöltési ideje és kapcsolási ideje, de ezek be vannak már állítva rajta.
Végre állandó és magabiztos, stabil az alapjárat, számolni lehet a pöffenéseket. Jobb hidegindítás, hidegen is alig kér szívatót, melegítést se annyira igényel. Dinamikusabban gyorsul tőle a motor, jobb a gázreakció, ezekből kiindulva valószínű, hogy a fogyasztás is csökkenni fog, bár az idő miatt erről csak később tudok pontosabb adatot mondani.

Szóval bátran ajánlom mindenkinek! És köszönöm Sub-ee!
Avatar
sub-ee
Elektrokirály
Elektrokirály
Hozzászólások: 1127
Csatlakozott: 2008.01.28. 20:33
MZ-d típusa: ETZ 250 1984
Tartózkodási hely: Bonyhád
Kapcsolat:

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sub-ee »

Dreamer írta:Urak!

Ezen a "gyári" feszültség szabályzón a tranzisztor, miért így van lefogatva?
Miért nem megfelelő a normál szigetelőkarika, csillám, kis csavar, kontraanya?
(a tranyó egyébként TIP41C)

Van ennek valami logikus magyarázata?
Kép
Ez a magyar kisipari feszültségszabályozó ETZ-be, amiket a boltokban lehet kapni, valószínűleg a gyártónak elfogyott a furatszigetelő gyűrűje, és kreatívan megoldotta a tranzisztor rögzítését a hűtőfelületen :D

Üdv.:Sub-ee
Sub kötőjel ee "Az örök szikra örzője"
Avatar
sub-ee
Elektrokirály
Elektrokirály
Hozzászólások: 1127
Csatlakozott: 2008.01.28. 20:33
MZ-d típusa: ETZ 250 1984
Tartózkodási hely: Bonyhád
Kapcsolat:

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sub-ee »

Gyula-bá írta:
sub-ee írta:az 1-es ponton állandó testet kap, és
- nem értem, akkor hogyan lehetséges az amit a barátunk leírt "... tehát a 15 és az 1es ponton is állandó 12.15 az ..." #-o (kiemelés tőlen)
Ugye trafó 15 gyújtáskapcsolt pozitív, 1-es pont kapcsolt "test", és a 2 pont között akkufeszültséget tudunk mérni, szerintem így gondolt a srác!

Üdv.:Sub-ee
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sub-ee 2013.12.22. 21:50-kor.
Sub kötőjel ee "Az örök szikra örzője"
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

zsakfos írta:
allllli írta:Az normális dolog, hogy a generátor forgórész (ETZ) imbolyogva forog? Levettem, ellentartottam, de meghúzás után ugyanúgy bolyong.

Naná hogy nem normális.
És valaki tapasztalt hasonlót? Az imbolygásán nem változtat semmi, tehát fix pályát jár be a végén a csúszógyűrű. Ezért is lehetett, hogy megszakítós gyújtásnál mindig pontos volt az időzítés. A főtengely vége olyan, mintha valaki egy párat rávert volna kalapáccsal...lehet ezért nem tud normálisan a helyén ülni.
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

sunbim írta:
És éppezért az elektronika topic örökké élni fog! =D> :smt023
rosszul tudod! Az MZ ÉL ÉS ÉLNI FOG! A fórum meg a klub miatt. Mert az MZ-t szeretők örökké élni fognak.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

allllli írta:
allllli írta:Az normális dolog, hogy a generátor forgórész (ETZ) imbolyogva forog? Levettem, ellentartottam, de meghúzás után ugyanúgy bolyong.
Hmm?
Naná hogy nem normális.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

allllli írta:Az normális dolog, hogy a generátor forgórész (ETZ) imbolyogva forog? Levettem, ellentartottam, de meghúzás után ugyanúgy bolyong.
Hmm?
Avatar
nyemi
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2009.08.20. 16:45
MZ-d típusa: simson
Tartózkodási hely: Csabacsűd

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: nyemi »

Azt hiszem ezzel meg teljesen megegyezik.
Kép
Soha nem találkoztam olyan motorral, amit nem kedveltem.:)
You Tube oldalam:http://www.youtube.com/user/ignitionyemi
MSD Plazma DC CDI gyújtásé a Jövő.
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Látok némi hasonlóságot ezzel a rajzzal:

Kép

Ezt valahol egyszer a neten találtam.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
fzooltan
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010.06.29. 20:46
MZ-d típusa: ES125,TS125,ES250/2
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: fzooltan »

Dreamer írta:Urak!

Ezen a "gyári" feszültség szabályzón a tranzisztor, miért így van lefogatva?
Miért nem megfelelő a normál szigetelőkarika, csillám, kis csavar, kontraanya?
(a tranyó egyébként TIP41C)

Van ennek valami logikus magyarázata?
Egyszerűen csak nem volt megfelelő méretű csavarja a tranyóhoz,ez a "rögzitőfül" meg pont kéznél volt. :shock:
......ha jól látom a furatgyűrű-szigetelés és a tranzisztor szigetelés is megvan.
Hát ez olyan amilyen....,de azért működhet. :D
Avatar
Dreamer
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2013.11.11. 09:57
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De Luxe
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Dreamer »

Urak!

Ezen a "gyári" feszültség szabályzón a tranzisztor, miért így van lefogatva?
Miért nem megfelelő a normál szigetelőkarika, csillám, kis csavar, kontraanya?
(a tranyó egyébként TIP41C)

Van ennek valami logikus magyarázata?
Kép
Dreamer
Avatar
allllli
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2012.11.07. 15:12
MZ-d típusa: Honda CB 400 N
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: allllli »

Az normális dolog, hogy a generátor forgórész (ETZ) imbolyogva forog? Levettem, ellentartottam, de meghúzás után ugyanúgy bolyong.
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3063
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sunbim »

Van benne igazság Gyuri. De láttam már a mexásba is úgy belekeveredni embereket hogy csak ihajj!!
Milehetmilehetabaj?? :-k trafó,kondi,mexa,bütyök??HhMmmhmm... :-k

:mrgreen:

És éppezért az elektronika topic örökké élni fog! =D> :smt023
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

jura györgy írta:sziasztok , na pont az ilyenek miatt szavazok a sima jó öreg mexára , meregetni sem kell mert nincs is mit, elég hozzá 1 próba lámpa ha mégis gond van üdv. juragy
A próbalámpa is egyfajta mérőeszköz. :D
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Gyula-bá
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 565
Csatlakozott: 2012.06.09. 12:50
MZ-d típusa: jawa634

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Gyula-bá »

sunbim írta:Zárlatos végtranzisztor? :-k
- vagy csak valami kosz került a megszakító érintkezők közé :D
Avatar
jura györgy
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2010.08.04. 19:09
MZ-d típusa: ETZ250 de luxe
Tartózkodási hely: Kissomlyó

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: jura györgy »

sziasztok , na pont az ilyenek miatt szavazok a sima jó öreg mexára , meregetni sem kell mert nincs is mit, elég hozzá 1 próba lámpa ha mégis gond van üdv. juragy
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3063
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sunbim »

Zárlatos végtranzisztor? :-k
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
sexi22
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:22
MZ-d típusa: etz125

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sexi22 »

Ezt ugy mértem a multival hogy multi - aksi- és a multi+ raktam az 1 pont majd 15 és utánna ahonnan jön ki a pipa kábel,és az értékek mindenhol megegyeztek még akkor is ha a kalapács zárva vagy nyitva van.
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3063
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sunbim »

Pozitív testelésű MZ ?? :-k #-o
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Gyula-bá
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 565
Csatlakozott: 2012.06.09. 12:50
MZ-d típusa: jawa634

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Gyula-bá »

sub-ee írta:az 1-es ponton állandó testet kap, és
- nem értem, akkor hogyan lehetséges az amit a barátunk leírt "... tehát a 15 és az 1es ponton is állandó 12.15 az ..." #-o (kiemelés tőlen)
sexi22
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:22
MZ-d típusa: etz125

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sexi22 »

Hell.töl vásároltam a gyujtást.ÉS te csináltad asszem.
Avatar
sub-ee
Elektrokirály
Elektrokirály
Hozzászólások: 1127
Csatlakozott: 2008.01.28. 20:33
MZ-d típusa: ETZ 250 1984
Tartózkodási hely: Bonyhád
Kapcsolat:

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sub-ee »

sexi22 írta:HELP

Most vásárolt kalapács vezérlésű elektronikus gyújtás hiba:

Még a múlt héten álltam be a mocival a garázsba még semmi hiba nem volt,tegnap indítottam volna és semmi nem indul.Lehúztam a pipát és nem volt szikra.
Ma szétszedtem és egy kicsit méregettem multival mert minden kábelt a helyén találtam.
Kezdtem a gyújtótrafóval és itt meg is álltam.
Állandó áramot mérek benne,tehát a 15 és az 1es ponton is állandó 12.15 az áram.
Amikor nyit a kalapács akkor 12.18 az áram.
Szerintem valami itt lehet de nem tudok rájönni vagy az vagy a gyújtás elektronikával lenne valami hiba mert szerintem ez így nem jó ja és a pipa kábelen is ugyan így változik az áramerősség.
Próbáltam másik trafót is de ugyan ez a jelenség fordul elő.
Valaki segítsen!!!
Előre is kösz.
Szia

A gyújtásodban állandóan zárva van a tranzisztor, így az 1-es ponton állandó testet kap, és nem jön létre a szikra a motor forgásakor!

Elvileg ha kiveszed a gyertyát és rárakod a hengerfejre (hogy lásd a szikrát), a gyújtás rákapcsolásakor lesz egyetlen egy darab szikrád, és utána semmi.

Hol vásároltad a gyújtást, vagy kitől?

Üdv.:Sub-ee
Sub kötőjel ee "Az örök szikra örzője"
sexi22
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:22
MZ-d típusa: etz125

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sexi22 »

Nekem a 1 és a 15 ponton is állandó a feszültség meg ahonnan jön ki a pipa kábel na ott is állandó a fesz.
Avatar
Hejja_Petya
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013.03.26. 08:53
MZ-d típusa: Mz Etz 250
Tartózkodási hely: Tokod

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Hejja_Petya »

sexi22 írta:Már engem sem ráz meg ha beledugom az ujjam a pipába. Megnem tudom hogy ott a gyujtó trafónál hogy kell lenni a feszültségnek,mert ott nekem állandó a feszültség

Ebben én nem merek tanácsot adni, mert nemrégiben nekem kellett kérnem. Sokat szívtam, mint mondtam.
Annyit tudok, hogy ráadott gyújtásnál a trafó 15-ös pontján állandó feszülség van, mert az akksiról a gyújtáskapcsolón át oda megy a fesz.

Te is ott érted az állandó áramot?

Most látom, hogy Etz 125-ösöd van? Hogy ott ugyanaz-e a rendszer, mint a 250-esnél, azt nem tudom, de ha belegondolunk, hogy akksi kell a gyújtáshoz, akkor nagy valószínűséggel kijelenthetem, hogy normális, ha a trafó 15-ös pontján állandó áram van.
sexi22
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:22
MZ-d típusa: etz125

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: sexi22 »

Már engem sem ráz meg ha beledugom az ujjam a pipába. Megnem tudom hogy ott a gyujtó trafónál hogy kell lenni a feszültségnek,mert ott nekem állandó a feszültség
Avatar
Hejja_Petya
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013.03.26. 08:53
MZ-d típusa: Mz Etz 250
Tartózkodási hely: Tokod

Re: Elektronika

Hozzászólás Szerző: Hejja_Petya »

sexi22 írta:HELP

Most vásárolt kalapács vezérlésű elektronikus gyújtás hiba:

Még a múlt héten álltam be a mocival a garázsba még semmi hiba nem volt,tegnap indítottam volna és semmi nem indul.Lehúztam a pipát és nem volt szikra.
Ma szétszedtem és egy kicsit méregettem multival mert minden kábelt a helyén találtam.
Kezdtem a gyújtótrafóval és itt meg is álltam.
Állandó áramot mérek benne,tehát a 15 és az 1es ponton is állandó 12.15 az áram.
Amikor nyit a kalapács akkor 12.18 az áram.
Szerintem valami itt lehet de nem tudok rájönni vagy az vagy a gyújtás elektronikával lenne valami hiba mert szerintem ez így nem jó ja és a pipa kábelen is ugyan így változik az áramerősség.
Próbáltam másik trafót is de ugyan ez a jelenség fordul elő.
Valaki segítsen!!!
Előre is kösz.
Én gyertya miatt szenvedtem sokat, amire a túlszivatás is rásegített.

Tiszta, új gyertyával sem ad szikrát?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 58 vendég