Alkatrészt keresek

Eladó alkatrészek és motorok, ruházat
Válasz küldése
popey
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.07.17. 23:26
Tartózkodási hely: jánoshalma

r gumi

Hozzászólás Szerző: popey »

Elég húzos az ára, ETZ-re 120 ft darabja! Na mindegy, ha addig nem akkor az Alföld turán találkozunk! Addig még beszélünk! Addig is nagyon köszönöm a segítséget!
Jó motort, jó idõt, jó utat minden MZ klubbtagnak!!
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

krivanpeter írta:
Gshp írta: Ha eddig nem sikerült intézned , akkor az Alföld túrára elvileg tudok vinni neked mert van itt Hódmezõvásárhelyen egy ilyen kissebb MZ-s bolt :D És ott mindenféle NÉMET cuccokat árulnak :)
Na szóval ha érdekel akkor írj , vagy ha valakit érdekel valami rákérdek a boltban !
Hát ha netalán 250/1-hez rezgés és hangcsillapító gumi a bordákra, engem érdekelne 4 db. Elõre is kösz! Addig is jó gurulást mindenkinek! :lol:

Rezgéscsillapító gumi : 740Ft / db áron ... A többi cucc nem volt pl.: Átlátszó gyertyakábel ... Sajnálom ! :roll: :cry:
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

ZAMAKÓ írta:Sziasztok4 szükségem lenne egy MZ TS125 akkumlátoroldali dobozra. ha valaki tud segíteni, írjon!!
Õszintén megmondom most néztem a TS125 aksi felõli dobozát képrõl de van vele 1 kis baj ... 1 részt kék :D Ami még nem is baj ... De viszont van rajta 2 lyuk :roll: :cry: Na majd írsz mi a véleményed ! :D :twisted:
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

bocs skaczok

Hozzászólás Szerző: Gshp »

Nem tudtam eljutni a motorosboltba mert ahogy elindultam lett 1 gyönyörû defektem szerencsére kis sebességnél meg 150m-re a házunktól az elsõ keréken ...
De nagynehezen egyedül lecseréltem elsõre a gumit :D 8) 8) 8) Szóval már az is megy meg a tárcsafék összerakása mivel a kereket nem tudtam berakni mert a tárcsafék pofái összezártak :roll: :oops: :lol: Szóval akkor HOLNAP ami végülis ma van elgurulok a motorosbolt felé.

Akkor eddig listán : - Átlátszó gyertyakábel
- 4 db rezkéscsillapító gumi blokkra ...
- Meg az akksi felõli dobozra is rákérdek ! De sztem van tatáméknál raktáron

Meglátom mit tehetek :D Anyám tesójáé a motorosbolt
:twisted: :wink: :twisted: :lol:
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
popey
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.07.17. 23:26
Tartózkodási hely: jánoshalma

Hozzászólás Szerző: popey »

Gshp írta:
bakimate írta:Sziasztok!

Olyan gyertyakábelt keresek, aminek a külsõ szigetelõje átlátszó, látható a belsõ vezeték. Talán Bluerider /1-esén láttam ilyet...
Ha eddig nem sikerült intézned , akkor az Alföld túrára elvileg tudok vinni neked mert van itt Hódmezõvásárhelyen egy ilyen kissebb MZ-s bolt :D És ott mindenféle NÉMET cuccokat árulnak :)
Na szóval ha érdekel akkor írj , vagy ha valakit érdekel valami rákérdek a boltban !
Hát ha netalán 250/1-hez rezgés és hangcsillapító gumi a bordákra, engem érdekelne 4 db. Elõre is kösz! Addig is jó gurulást mindenkinek! :lol:
Jó motort, jó idõt, jó utat minden MZ klubbtagnak!!
MrOttmar
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.07.17. 19:28
Tartózkodási hely: Budapest

km óra

Hozzászólás Szerző: MrOttmar »

Szevasztok!
Tudom, hogy nem szorosan MZ, :lol: de szükségem lenne egy Danúvia km órára!
Ha Tudtok valamit, akkor légyszi szóljatok, vagy valami!
Köszi : Ottmár :roll:
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

bakimate írta:Szia Kolléga!

Nem, még nem sikerült ilyet találnom. Légy olyan kedves, és kérdezd meg abban a boltban, hogy van-e olyan gyertyakábel, amilyet szeretnék. Más nagy hiányom egyenlõre nincs...
Köszi szépen!
Gshp írta: Ha eddig nem sikerült intézned , akkor az Alföld túrára elvileg tudok vinni neked mert van itt Hódmezõvásárhelyen egy ilyen kissebb MZ-s bolt :D És ott mindenféle NÉMET cuccokat árulnak :)
Na szóval ha érdekel akkor írj , vagy ha valakit érdekel valami rákérdek a boltban !
Rendben még ma délután elmegyek :D MEGVAN A JOGSI SIKERÜLT !!!! :):):):):):)
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
ZAMAKÓ

Hozzászólás Szerző: ZAMAKÓ »

Sziasztok4 szükségem lenne egy MZ TS125 akkumlátoroldali dobozra. ha valaki tud segíteni, írjon!!
Avatar
bakimate
A kábelkirály
A kábelkirály
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2007.07.17. 18:32
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Hozzászólás Szerző: bakimate »

Szia Kolléga!

Nem, még nem sikerült ilyet találnom. Légy olyan kedves, és kérdezd meg abban a boltban, hogy van-e olyan gyertyakábel, amilyet szeretnék. Más nagy hiányom egyenlõre nincs...
Köszi szépen!
Gshp írta:
bakimate írta:Sziasztok!

Olyan gyertyakábelt keresek, aminek a külsõ szigetelõje átlátszó, látható a belsõ vezeték. Talán Bluerider /1-esén láttam ilyet...
Ha eddig nem sikerült intézned , akkor az Alföld túrára elvileg tudok vinni neked mert van itt Hódmezõvásárhelyen egy ilyen kissebb MZ-s bolt :D És ott mindenféle NÉMET cuccokat árulnak :)
Na szóval ha érdekel akkor írj , vagy ha valakit érdekel valami rákérdek a boltban !
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

novi írta:
Meiki írta:Helló! Szükségem lenne egy etz 150 hez valamiféle használati utasításhoz vagy szerelési útmutatóhoz amin fel van tüntetve minden gyári alkatrész helye. És pár alkatrészre is szükségem lenne mint pl irányjelzõk vagy kis apróságok.
Leírások vannak fent a www.vatera.hu -n, nem olcsók, nem én árulom õket, de vannak.
Hy !
Nekem olyan van h "ETZ 125 és ETZ 150 típusú motorkerékpár üzemeltetési útmutatója"
Ha gondolod megcsinálom azt h elviszem valahova és beszkennelem és ezáltal vagy MSN-en vagy E-mailben átnyomnánk hozzád !
Írj ha érdekel !
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

bakimate írta:Sziasztok!

Olyan gyertyakábelt keresek, aminek a külsõ szigetelõje átlátszó, látható a belsõ vezeték. Talán Bluerider /1-esén láttam ilyet...
Ha eddig nem sikerült intézned , akkor az Alföld túrára elvileg tudok vinni neked mert van itt Hódmezõvásárhelyen egy ilyen kissebb MZ-s bolt :D És ott mindenféle NÉMET cuccokat árulnak :)
Na szóval ha érdekel akkor írj , vagy ha valakit érdekel valami rákérdek a boltban !
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
Sziszi

Hozzászólás Szerző: Sziszi »

MZ ETZ 250 fõtengelyt keresek! 06-70/3874705, margitti@freemail.hu
Avatar
bakimate
A kábelkirály
A kábelkirály
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2007.07.17. 18:32
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Hozzászólás Szerző: bakimate »

Sziasztok!
TS250/1-re keresek jó állapotú elsõ felnit (nem fontos, hogy küllõzve legyen), ami nincs megütve.
A mérete (ha jól emlékszem) 18'X1,6'.
novi
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.07.17. 00:27
Tartózkodási hely: Bp./H

Hozzászólás Szerző: novi »

Meiki írta:Helló! Szükségem lenne egy etz 150 hez valamiféle használati utasításhoz vagy szerelési útmutatóhoz amin fel van tüntetve minden gyári alkatrész helye. És pár alkatrészre is szükségem lenne mint pl irányjelzõk vagy kis apróságok.
Leírások vannak fent a www.vatera.hu -n, nem olcsók, nem én árulom õket, de vannak.
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

Helló! Szükségem lenne egy etz 150 hez valamiféle használati utasításhoz vagy szerelési útmutatóhoz amin fel van tüntetve minden gyári alkatrész helye. És pár alkatrészre is szükségem lenne mint pl irányjelzõk vagy kis apróságok.
Avatar
bakimate
A kábelkirály
A kábelkirály
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2007.07.17. 18:32
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Hozzászólás Szerző: bakimate »

Sziasztok!

Olyan gyertyakábelt keresek, aminek a külsõ szigetelõje átlátszó, látható a belsõ vezeték. Talán Bluerider /1-esén láttam ilyet...
Avatar
grafur
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.07.16. 21:00
MZ-d típusa: ETZ 251 & BMW
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: grafur »

Én is:
Nincs valakinek ETZ 250-es karbihoz nem kopott súbere??
Kölcsön karbi van a motoromon, tesztelés végett, és folyton felakad az alapjárat, vacakol az egész a kopott súber miatt.. Ha csak kölcsönbe tudna adni valaki, az is jó lenne! :)

Holnap (Júli21, Szombat) Budapesten leszek. Ha van valakinek, és holnap oda tudná adni Budapesten, akkor hívjon: 30/358-7511
GrafUr
"A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!"
>> Túrablog: http://blog.grafur.hu <<
>> Fotó: http://foto.grafur.hu <<
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Alkatrészt keresek

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Alkatrészt keresek
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég