Eladó motor

Eladó alkatrészek és motorok, ruházat
Válasz küldése
Jumper
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008.07.23. 14:05
Tartózkodási hely: Vaskút

F

Hozzászólás Szerző: Jumper »

Forrest!
Megvan még a mocid?
Ha igen, akkor engem részeltesebb erdekelne a dolog.
Ha lehet, akkor e-mailben: stamas82@freemail.hu

Üdv!

Tamás
Jumper
Avatar
darkMZ
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2008.03.21. 20:03
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Hozzászólás Szerző: darkMZ »

Ha nem titok, mit veszel...?
MZ or nothing!
Balázs

Hozzászólás Szerző: Balázs »

Csökkentett ár:
http://www.motor.hu/hasznaltmotor/11327 ... TS%20250/1
tényleg sürgõs, mert nem tudom hova rakni. Nem azért adom el mert rossz vagy nem jó, hanem mert másik jön és nem tudom hova tenni, ennyi gép fenntartása meg luxus nekem. Az ár irányár.
Fire660
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:49
Tartózkodási hely: Bátaszék

Eladó ETZ

Hozzászólás Szerző: Fire660 »

Eladó egy 250 es MZ ETZ autó vásárlás miatt. Nem akarom magasztalni van neki egy pár hibája: A motor jelenleg mûködésképtelen és egy festés se ártana neki. A gyújtását át kéne kötni szerintem de az még nem biztos. Az alkatrészek már megvannak hozzá (új gyújtáskapcsoló, új aksi garanciával, új biztosítékdoboz). A motort tavaj vettem de nincs rá jogsim mert abbahagytam ezért használva nemigen volt. Váltóhibásan jutottam hozzá de azóta cserélve lett és kapott egy alig használt hengert és fõtengelyt is. (Egy komplett bontatlan blokkot vettem hozzá ami 2000 kmt ment kb de akkor összetörték a motort) A blokk tényleg bontatlan volt, még a gyári csapágyak és szimeringek voltak benne. Az elsõ fék nem mûködik de egy új karmantyú rendbehozza a dolgot. Az elsõ gumi még jó de a hátsó le van kopva. Az ár irányár és csak a rengeteg alkatrész miatt ennyi: Egy kosárnyi cucc, váltók, fogaskerekek, egy komplett blokk (karbi, gyújtás, henger, hengerfej, fõtengely, blokk). Van hozzá egy egész elsõ villám, egy tank, egy légszûrõház, és egy kipuffogó is. Mindent odaadok vele együtt. Érdeklõdni inkább e-mailben lenne jó de lehet telefonon is (06 30 4551165). A motor Bátaszéken van Tolna-megyében.

Irányár: 50 ezer.
Avatar
kosian
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.04.11. 10:04
MZ-d típusa: Mz Etz 250
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: kosian »

yofo írta:
Sörtank írta:Jó is lenne a motor nekem csak hozzám finoman szólva...... messze vagy! :D
Na sajnál egy jó motorért elmenni messzebre , én még most is a fejemet verem a falba ,mert nem mentem el Rorik motorjáért , inkább a közelebbit választottam , aztán már lassan ráköltöttem mégegyszer a vételárat . Kalev gépével biztos jól járnál .
Hát igen... Én Debrecenbõl elvonatoztam Ceglédre Rorik motorjáért :) Nem bántam meg, hogy megvettem, eddig volt már vele pár apróság és átnézni való, de összességében minimálisat költöttem rá eddig. Hazafeleúton az egész télen való állás miatt dugulást kaptam, de azt orvosolva gond nélkül hazahozott. Most írtam egy másik topicba, mert 100 fölött szaggat és nem megy tovább :( De ez már nem ide tartozik és valószínû ez is csak egy apróság és meg kell találni a homokszemet a gépezetben. Egy szó, mint száz nem bántam meg az utazást, az idõt és amivel járt, hogy elhozhassam, mert azóta nap mint nap járok vele és meg vagyok elégedve. Üdv.
TRibor
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:55
Tartózkodási hely: Karcag-Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRibor »

Sziasztok!

Valaki tud eladó, jó állípotú ETZ 125-150-est ? Egy hölgy ismerõsöm szeretne belekóstolni az MZ-zés örömeibe. :)
Nem szenvedek az elmebajtól! Minden percét élvezem!
Avatar
renestam
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.03.25. 20:39

Hozzászólás Szerző: renestam »

eladó 1 150-es etz blokk nagyon jó állapotban új karbival nem régen lett dugózva tirisztoros sub-ee gyújtással! 1 derbi enduró kasztniban volt benne de nem nagyon lett hajtva a kasztnit is eladnám ami elöl hátul tárcsafékes kisebb esztétikai hibái vannak van hozzá utcai és cross gumi szettem is! Ha valakit érdekel privát üzenetet várok! Az árat megbeszéljük! Ajkán van a cucc! Szállítás megoldható A kisképen látható de nagyobb képet is tok küldeni
kis etz 150
Szakál1966

Hozzászólás Szerző: Szakál1966 »

Eladom jó mûszaki állapotban lévõ 1991-es évjáratú MZ ETZ 251-es motoromat. Friss eredetiségvizsgával, új hátsó gumival, mûszaki nélkül, tartalék alkatrészekkel.Tel:06706103547 Szakál
Ár: 80 000 Ft
Megtekinthetõ: Budapest

Kép
Kép
petrinak

TS250/1 eladó

Hozzászólás Szerző: petrinak »

Sziasztok!

Eladó egy 1979-es MZ TS250/1, 26e km-el, az összes gyári tartozékkal. Nagyon szép, gyári állapotban van, elsõ tulajdonostól, szürke forgalmival. Ára: 100e Ft. Érdeklõdni: 06-30/244-9472 (fórumot ritkán olvasom, inkább telefon). Üdv, Péter
Kép
Balázs

Hozzászólás Szerző: Balázs »

Kedves Mindenki!

Fájó szívvel meg kell válnom a /1-esemtõl új jövevény érkezése miatt, de mivel nagyon nincs szívem feldobni apróba hogy mindenféle idegbeteg vegye meg ezért itt hirdetem meg, hátha olyan ugrik aki megbecsüli ahogyan azt tettem én. Képeket mailben küldök.
Amit tudni kell:
1980 Enciánkék Ts250/1, új festés, új gumik (Heidenau), új gyûrûk, új kipuffogó, új üléshuzat (bordó, atomjól néz ki vele), vezetékek rendbe téve, széles kormány, 19 fogas új kislánckerék, új AranyFavorit lánc, új gumiharmonika, polírozott blokk-felek. Adok hozzá oldalcsomagtartót is. 18500 km-errel borzasztóan megkímélt állapotban, az elõzõ tulaj a faluba járt vele dolgozni én meg max 100-al mentem vele. Jah és friss májusi mûszakival.
Aki igényt tart rá, az kaphat nadrágot illetve kabátot is, mindkettõ Cordura, a nadrág RushM (L) a dzsekka meg BikeStar (5XL), keveset voltak használva nincsenek megszakadva semmi, béléses mind a kettõ. Én 195 cm-es és 87 kg vagyok, a nadrág nekem csak csizmával volt jó.

Úgy korrekt ha a negatívumokat is leírom: 6V, a harmadik fokozat kopott ezért ha nincs rendesen csúsztatva rángat.
Utóbbit azért nem csináltam még meg mert lehet vele közlekedni (Mátrát is megjártam vele), illetve a kuplungagy annyira rajta van hogy csak roncsolással vehetõ le, ezért pluszba adok hozzá kuplungagyat és egy ETZ fõtengelyt ami tök újszerû állapotban van (használtan kb 12000-et ér), valamint adok hozzá egy komplett ETZ váltót.

A motor magában 170 eHuf (ebbõl lehet alkudni természetesen valamennyit, illetve veteránmotor-alkatrészt beszámítok, ez nem simson star meg pony rometet jelent), a gönc külön hozzá 35 eHuf (újonnan a nadrág 24 körül van, a dzseki 25).
Érdeklõdni e-mailben: ano_minusz@freemail.hu vagy 06-20-532-4797
További benzingõzös levegõt!
Balázs
Avatar
bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.07.17. 12:58
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: bluerider »

:smt023 8)
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Hozzászólás Szerző: bambi »

bluerider írta:Hû ha lenne pézem! A rajtszáma 98-as lenne! :P (ezt lehet nem mindenki érti)
jó szám :D
laciba45
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008.05.23. 05:45
Tartózkodási hely: Tiszalök

Hozzászólás Szerző: laciba45 »

Sziasztok.
Eladnám ETZ-250-esem. 1986 os 2009.07.14-ig müszakival.
Ha érdekel valakit Szabolcs-Szatmár-Beregben található
Infót és képeket emailban küldök
laciba45@freemail.hu

Széles utat!!
Avatar
bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.07.17. 12:58
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: bluerider »

Hû ha lenne pézem! A rajtszáma 98-as lenne! :P (ezt lehet nem mindenki érti)
Avatar
Forrest
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2008.05.21. 11:27
MZ-d típusa: RD 350
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Hozzászólás Szerző: Forrest »

Üdv
Eladó ETS 250. Teljesen gyári, kevés kilóméter. Szinte csak állagmegõrzési munkák lettek rajta végezve. Nyíregyháza.
Rorik
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.09.26. 20:49
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Rorik »

kosian írta:Én most Rorik motorját fogom megvenni. Már le van beszélve, szóval el a kezekkel!!! :twisted: :twisted:
Most már kosian-é a motorom.
Motorozással nem számoltam le, pár év és lesz újra...
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

mennyi jó(t)akaróm van... :roll: :oops: :D
"Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!"
"Élj azért,amiért meghalnál!"
Avatar
yofo
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2008.01.29. 20:54
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: yofo »

Sörtank írta:Jó is lenne a motor nekem csak hozzám finoman szólva...... messze vagy! :D
Na sajnál egy jó motorért elmenni messzebre , én még most is a fejemet verem a falba ,mert nem mentem el Rorik motorjáért , inkább a közelebbit választottam , aztán már lassan ráköltöttem mégegyszer a vételárat . Kalev gépével biztos jól járnál .
Powered by Bambi MZ ts 250/1
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

annyira mondja mindenki hogy így jó vétel,úgy jó vétel ez az mz.azt hiszem elmegyek és felkeresem ezt a kalev gyereket,aztán alkut kötök vele és elhozom az mz-jét :roll: :twisted: :D
"Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!"
"Élj azért,amiért meghalnál!"
1jpm
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.07.02. 15:58
Tartózkodási hely: Baja

Hozzászólás Szerző: 1jpm »

Bizony én (bajaiként) is Csornáról vásároltam megkímélt gyári áll. ezt-150-est. Kalevé is szimpatukus mindenkinek ajánlom.
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

hát Darklady leírta amit gondolok.
mai világban ez semmi.elég kicsi országunk van,és már nem lóháton kell bejárni.
látatlanba mentem az alföldre innen ÉNY-ról ezért a gépért.
nagyon nem szimpatikus mikor 80-100km miatt variálnak az emberek.
én azt mondom egy jó motorért érdemes sokat menni,nem lehet elvárni h ott legyen a szomszédban.
fõleg elég ritka a 12ös mostanában ilyen gyári állapotban.de kérdezz bárkit akik voltak a bakony túrán és látták a gépemet.
"Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!"
"Élj azért,amiért meghalnál!"
Avatar
darkMZ
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2008.03.21. 20:03
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Hozzászólás Szerző: darkMZ »

Ez nem lehet akadály. :)
Vettem én már Gyõrbõl autót. :wink:
Legalább hazafelé összebarátkozol a motorral.
MZ or nothing!
Avatar
Sörtank
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2008.05.31. 18:38
MZ-d típusa: ETZ

Hozzászólás Szerző: Sörtank »

Jó is lenne a motor nekem csak hozzám finoman szólva...... messze vagy! :D
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

utoljára írom ide:eladó 1990es világoskék 125ccm-es etz-m hibátlan állapotban Gy-M-S megyében
bõvebb info a kalev@citromail.hu-n vagy a 30/5harmincegy- hatvanegy 99
"Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!"
"Élj azért,amiért meghalnál!"
Avatar
Sörtank
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2008.05.31. 18:38
MZ-d típusa: ETZ

Hozzászólás Szerző: Sörtank »

Sziasztok!
Tolna megyében keresnék eladó 125 ccm Etz Mz motrot lehetõleg Tolna megyében 80000-100000Ft értékben aki tud ilyet az írjon Pü-t de írhatok emailt is a cimem sortank@gmail.com
Brigi86

Hozzászólás Szerző: Brigi86 »

Sziasztok!

Van egy eladó MZ 125 Trophy, édesapámé, a nevében írok. Eredeti állapotban, de sajnos erõsen felújítandó. Forgalomból kivonva, sokáig állt, de fedett helyen. Kék-fehér, kockalámpás, elöl-hátul sárvédõvel, csomagtartóval. Érdeklõdni lehet a 30/313-95-86-os számon Antalnál. Képet és még több adatot az alábbi linken találtok: http://www.expressz.hu/auto/motorkerekp ... 73969.html
Az ár 60.000-re lett írva, de csak irányár, meg fogalmam nincs mennyit érhet, nem értek hozzá.

Csáó,

Brigi
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

Még keresek ,arról sajna lemardtam :(
Nagyon szép a motor, és igen ha egy simson 100 akkor ez nem lehet annyi!

Érdekelne a gép..ha megtudom fizetni :lol:
Etz 150 87'
oTomotor
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.06.28. 23:41

Hozzászólás Szerző: oTomotor »

Az hogy drága-e, nézõpont kérdése :-)

Elpazarolni fillérekért nem akarom, ugyanakkor az alku sincs kizárva ;-)
Ha egy pofás Simson 90-100 körül mozog, az ETZ nehogyma' a fele legyen :-) Amugy meg enni nem kér, igaz a biztositast be kell fizessem... :-(

Egyébként megvetted a 251-es ETZ-t, amit mutattál? Vagy még keresel másikat?
oTo
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

Hali Oto!

Még mindig olyan drágán adod? :oops:
Etz 150 87'
oTomotor
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.06.28. 23:41

Hozzászólás Szerző: oTomotor »

Hello! ETZ 250-et szeretnék eladni. 1985-ös évjárat. Rendezett papírokkal, mûszakival felújított, újrafényezett (ezüstmetál)pompás állapotban. Képet kérésre küldök, vagy találhatsz itt is: http://www.mzclubhungary.com/galeria/ta ... index.html

Ha érdekel, ne tétovázz! :-)

Kép
oTo
Then

Hozzászólás Szerző: Then »

eladó egy kissé átalakitott, egyedi s50 es simson bejáratósan ujj karburátorral keveset használt hátsógumival egyedi hátsóidommal spoilerekkel + egy másik ülés hátsóidomal és egy hátsóidom hátsólámpával is jár hozzá ára 40 ezer vagy blokk nélkül 25 cserélendõ több MZ vagy más motorblokkra hiányos sufnituningos is érdekel cimem chris_k1@vipmail.hu
Avatar
kosian
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.04.11. 10:04
MZ-d típusa: Mz Etz 250
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: kosian »

Eladó egy Simson. Nagyon megbízható motor, második tulajdonostól (megvan az eredeti számlája is!). Mióta nálam van fel lett újítva teljesen. Garantáltan sufni tuning mentes! 70 köbcentis henger, 4 sebesség, blokkban új csapágyak, szimeringek, hajtókar, fõtengely átalakítva 70-eshez, új teleszkóp elõl, fékbetétek, stb. Pöccre indul, nagyon jól megy, sosem hagyott cserben.
Irányár: 95.000 Ft
Kép
Avatar
kosian
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.04.11. 10:04
MZ-d típusa: Mz Etz 250
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: kosian »

Én most Rorik motorját fogom megvenni. Már le van beszélve, szóval el a kezekkel!!! :twisted: :twisted:
Avatar
Fehhér:)
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2007.07.24. 11:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Fehhér:) »

Vigyáz,a szavadon foglak ám! :twisted:
alias: F.Bálint
-=UDG-994=-
Avatar
somanova
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2007.08.05. 18:13
MZ-d típusa: Transalp 600
Tartózkodási hely: Pápa

Hozzászólás Szerző: somanova »

Fehhér, egyre jobban belejövök az idióta vavõk elkergetésébe...de sztem egyszer csak az egyiknek engedek...ha meglessz még akkor a moci tudni fogsz róla.. :lol:
Avatar
Fehhér:)
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2007.07.24. 11:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Fehhér:) »

Én 50e-ért vettem az etz-m.... hát volt is baja de szerencsére a két legkomolyabb: fordítva kötötték be az elektronyos gy.-t, meg egy kis vakolat pihent a tankban! :shock:
De tény hogy nagyon át kell nézni a gépet!!!
somanova :arrow: ha összel még meglesz a gép akkor megveszem :twisted: (most még se jogsi se pénzz nincs még rá :cry: )
alias: F.Bálint
-=UDG-994=-
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

mekkora szemét... :oops: :twisted:
"Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!"
"Élj azért,amiért meghalnál!"
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

kalev írta:akkor vegyétek meg az etz-jét! :)
tavaly nyár végén én csaptam le rá! :twisted:
Akkor jól gondoltam :D Ismerõs volt az a moci, és rémlett hogy nézegettem én is neten.. csak mire meglett pénzem valaki megvette :evil: :evil: :D
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

akkor vegyétek meg az etz-jét! :)
tavaly nyár végén én csaptam le rá! :twisted:
"Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!"
"Élj azért,amiért meghalnál!"
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

kalev írta:viszont az ilyen problémákat elkerülendõ,vegyétek meg az én etz-met.
100e ft ellenében bárki viheti,juni 20ig eladó.
Tavaly nyár végén lecsaptam volna rá:D Vagy esetleg most! De akkor eladó etz-m! 130ért vihetitek!!!! (csak hogy meglegyen átírásom díja is) :D :D
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

viszont az ilyen problémákat elkerülendõ,vegyétek meg az én etz-met.
100e ft ellenében bárki viheti,juni 20ig eladó.
"Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!"
"Élj azért,amiért meghalnál!"
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

én az enyémet 78 ezerért vettem, és nem találtunk rajta dolgot amire alkudhattunk volna.. Közbe jöttek elõ dolgok.. beleragasztott telószimering, beletört levegõcsavar, bedobálja üresbõl sebességbe, egyesbe kuplunggal lefulladt, be lehet rúgni egyesbe kuplunngal, fék eleresztette olajat, nah meg a 80as végsebesség... És ezek jöttek elõ egy szép gyári etzbõl :D
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

nem azért,de néhány dolog ezekbõl kiküszöbölhetõ ha valaki alaposan megnézi a járgányt...
a hibák fele látható,érezhetõ ha nem csak ránézésre vesz valaki motort.szerintem
"Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!"
"Élj azért,amiért meghalnál!"
david999

Hozzászólás Szerző: david999 »

Jól nézzetek meg minden motort, mielõtt megveszitek. Most leirnám (lehet hogy hosszú lesz :) ) hogy miképp jártunk egy üzlettel.

A neten találtam egy 251-es ETZ-t, 50000 forintért. A gazdája azt mondta hogy sürgõs lenne az eladás, mert elég csúnyán megbüntették a fakabátok. Apámmal el is mentünk, hogy megnézzük, és próba alá vessük a járgányt. Az üzlet végül megköttetett. A manus adott egy papírt arról hogy mért és hogy büntették meg, hogy ezzel majd igazolhatjuk hogy mért is nincs a motornak papírjai. Este hazaérve elraktuk a motort másnapra, hogy majd akkor jobban átteszteljük. Napokig tökéletesnek tünt a motor, de közbe-közbe fulladozott. Fater azt gondolta hogy a karburátort állogatták el. Beállította, és megint jó volt, nem fulladt a járgány. Kivittük az utcára hogy ott próbálgassuk. Apám a "teszt" után azt mondta, hogy mintha balra húzna a motor, és fékezéskor tekeredne a járgány. A tank alatt megnéztük a vázat, és meglett a probléma forrása. A motorral eshettek, mert a váz felsõ része a nyakrész utáni 10 cm-en, hullámos volt, és oldalt lemezekkel erõsítették meg. Késõbb kiderült hogy a nem a karburátorral van a gond, hanem fõtengelyszimmeringes a blokk, mert a váltóolaj okkersárga, és erõsen benzinszagú volt. Ezután még kiderült hogy az elsõ teleszkópszárakban meg voltak kurtítva a rugók, a levágott rugódarab helyét pedig seprûnyéldarabokkal pótolták ki. A kuplunggal is akadtak problémák, nehezen jött le, errõl pedig az derült ki hogy felmelegítették, ennek hatására ugye kitágult a kuplungon lévõ lyuk, amin keresztül átvezet a fötengely, és így rakták rá, ezért jött le r*hadt nehezen. Ts elsõ sárhányó volt a motoron, a hátsó sárvédõt pedig megkurtírották, sõt még a vázat is "modifikálták".

Apám ezekután csak annyit mondott: "Sokféle Mz-m volt, sokat motoroztam, de ilyen csúnyán még nem b*sztak át"

Azóta már lett boltolva egy másik váz, sárvédõk, stb. És utóbb az is kiderült hogy nem iratta át senki. Úgyhogy végleges forgalomból kivonatás, stb. Ha elkészülünk vele, vihetjük vizsgáztatni az új papirokért.


Elnézést ha hosszú lett volna, de úgy éreztem, jobb ha megosztom ezt veletek.


üdv: david999
Avatar
somanova
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2007.08.05. 18:13
MZ-d típusa: Transalp 600
Tartózkodási hely: Pápa

Hozzászólás Szerző: somanova »

Árcsökkenés: http://www.hasznaltmotorok.hu/index.jsp ... _id=173840
A kofferok külön nem eladók!!!
Avatar
yofo
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2008.01.29. 20:54
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: yofo »

yofo írta:Sziasztok.

Egy ismerõsömnél eladó sorba került egy jó állapotú 1984-es évjáratú S51b-s simson .
Tel: 20 3332725
Kép
Motor már új gazdánál . :smt023
Powered by Bambi MZ ts 250/1
Avatar
yofo
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2008.01.29. 20:54
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: yofo »

Sziasztok.

Egy ismerõsömnél eladó sorba került egy jó állapotú 1984-es évjáratú S51b-s simson .
Tel: 20 3332725
Kép
Powered by Bambi MZ ts 250/1
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu »

Papírok nélkül eladó egy '76-os MZ TS 125, vagy ETZ 251-re illetve ETZ 250-re cserélhetõ. A motor mûködõképes, motorikusan semmi gond nincs vele, erõbõl sincs hiány, 110 km/h-t gond nélkül mentem vele kétszeméllyel. Az elektronikáját viszont át kell nézni, világítás, index nem az igazi... A tankon van egy apró horpadás, ahol nekiugrott az õz. A motor helyileg Bátaszéken van, Tolna megyében.

Elérh
etõségek:
Tel: +36305055334
e-mail: karika200 kukac fw pont hu
ales11

Hozzászólás Szerző: ales11 »

Szia


Öreg motorom eladó.
Ts Mz 125 Lux, és Budapesten lakik.
1984 áprilisban született, én vagyok a 3. gazdija és az elsõ nõ gazdija is egyben.
Teljesen fel van újítva, (Új gumik, fékekbetétek, kuplung tárcsák, henger, hengerfej, légszûrõ, bowdenek, gyertya) és még be járatós, csak a fordulat szám mérõ nem mûködik sajna.+van egy kis nyolcas az elsõ kerékben.

100-ezerre tartom, de az árból engedek
:D
Mobil számom: 06205769143

Nézd meg nem fogod meg bánni.....:)
Kép

Kép
Avatar
Sörtank
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2008.05.31. 18:38
MZ-d típusa: ETZ

Hozzászólás Szerző: Sörtank »

Hello!
Eladó Mz 150ccm Etz keresnék lehetõleg Tolna megyében! Ha van valakinek írjon a sortank@gmail.com címre és repülök is érte :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég