Eladó motor

Eladó alkatrészek és motorok, ruházat
Válasz küldése
Avatar
zudori
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2013.08.11. 07:17
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: zudori »

Ez nagyon nehéz kérdés, mit kérnek érte, milyen az állapota, szóval lehet 50-100-ig is, de számítani kell, hogy sokat is rá lehet költeni!
csaby69
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.07.16. 07:38
MZ-d típusa: etz250

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: csaby69 »

Egyenlőre venném , de sokáig nem akarom megtartani kisebb choppert vennék majd.Minden papírja rendben rendszám se volt leadva biztosítás fizetve
Avatar
zudori
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2013.08.11. 07:17
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: zudori »

Sok mindentől függ!
Papirozható-e? Milyen az állapota?
Venni, vagy eladni akarod-e?
csaby69
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.07.16. 07:38
MZ-d típusa: etz250

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: csaby69 »

Szasztok!Szerintetek mennyi a reális ára egy ETZ 250 nek ami 8 ezer kilómétert ment első akku van benne még és a gyári 25 éves gumik rajta 15 éve nem volt elinditva!?
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Dénes írta:Ez a Jawa - MZ ?
igen, !ő! az.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Ez a Jawa - MZ ?
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Hali!

Sajnos meg kell válnom a fekete 250-es ETZ-mtől. Irányára 95000 Ft.
23 hónap műszakival, nem túl szép állapotban, de még bontatlan blokkal.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
george46
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.05.17. 20:59
MZ-d típusa: Etz 250

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: george46 »

Sziasztok! Eladnám Etz 250-es motoromat. Nagyon szép állapotban van. Motorja jó. Egészségügyi okokból kell megválnom tőle. Kérésre küldök képet róla. (Papirok ok, műszaikiztatni kell)
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

Stravkó írta:Sziasztok!
Még mindig eladó az utcai motorom, ETZ 250. A Pav 40 kuli már elkelt, tehát újra szóló, és motorozható a gép! Nagy előnye, hogy a blokkja teljesen gyári (alapméretes), és nem sok km-t futott, kb.15ezret! Polírozott,újrafűzött, és centrírozott kerekek, új Metzeler gumik, Bambi féle katonai utángyártott kipufogó ( gyári is van, csak az nem szép). + Csomagtartó, HeinGericke oldaltáskákkal, Nonfango hátsó doboz. Így most 200pénz.
Kép

Kép

Kép

Kép
POD RACER
Szinter, pipa!!!
Avatar
grafur
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.07.16. 21:00
MZ-d típusa: ETZ 251 & BMW
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: grafur »

zsakfos írta:Grafur ez sajnálatos.Valahol ezt már sejteni lehetett,hisz a megszokott Tátra túrákat sem vitted tovább.
Sok sikert a BMW-hez(nem kicsit irigykedem,titkon egyszer én is szeretnék majd egy hasonlót :wink: ).
Az Etz 251-ek ára nem kicsit vágott mellbe engem.
Mikor szaladtak így el?
Vagy csak nekem sok ez?
300000 felett vannak?Te úristen ](*,)
Köszönöm, Zsakfos.
Igazság szerint a Tátra túrákat a szabadidő hiányában nem tudtam tovább vinni, nem a motor miatt. Az egyetemnek (BSc) végén már ott volt a meló, és amíg párhuzamosan ment a kettő, képtelen voltam összehozni a szervezést. - legalábbis azon a nívón, ahogy előtte csináltam. Most épp fordítva van: munka mellett egyetem (MSc), de már a végét járja, és ha újra lesz szabadidőm, még lehet nekifogok apummal karöltve. (Az ő felújított ETZ250-ese megmarad ám! :) ) - ha nem zavaró tényező egy másik német gép a sor elején. ;)
Na, de ez már egy másik topik témája...
GrafUr
"A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!"
>> Túrablog: http://blog.grafur.hu <<
>> Fotó: http://foto.grafur.hu <<
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Grafur ez sajnálatos.Valahol ezt már sejteni lehetett,hisz a megszokott Tátra túrákat sem vitted tovább.
Sok sikert a BMW-hez(nem kicsit irigykedem,titkon egyszer én is szeretnék majd egy hasonlót :wink: ).
Az Etz 251-ek ára nem kicsit vágott mellbe engem.
Mikor szaladtak így el?
Vagy csak nekem sok ez?
300000 felett vannak?Te úristen ](*,)
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
grafur
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.07.16. 21:00
MZ-d típusa: ETZ 251 & BMW
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: grafur »

Sziasztok!
Óriási és nehéz döntés, de tényleg eladom a motorom...
Eddig csak a túrablogomon írtam róla, és vártam, hogy hátha valaki olyan jelentkezik, aki az ott leírt "kritériumok"nak megfelel (javaslom elolvasásra, ide klikkelve), de végül úgy döntöttem, hogy nem kínzom tovább állással a gépet.. :( Így most már tényleg meghirdettem, több évnyi vacilálás után. Olyan áron, amilyenen, minden cuccával; max tényleg csak olyan érdkelődők jelentkeznek majd, akik komolyan gondolják. :)
https://www.hasznaltauto.hu/motor/mz/mz ... _e-8850783
Kép
GrafUr
"A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!"
>> Túrablog: http://blog.grafur.hu <<
>> Fotó: http://foto.grafur.hu <<
Chris251
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.04.03. 21:27
MZ-d típusa: ETZ251

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Chris251 »

Újszerű állapotú, eredeti kivitelű, garázsban tartott ETZ 251-es motorkerékpár. Új lánc, új lánckerék elöl-hátul, keveset futott HEIDENAU gumik, jó akksi, új légszűrő, zárható tanksapka, Grimeca féktartály és fékkar, középsztenderrel, oldaltámasszal.
Eladás oka: kategória váltás. További képeket tudok küldeni e-mailben. Műszaki: 2016. májusig.
Ár: 230.000 FT.
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chris251 2015.04.09. 22:15-kor.
Bikertibor
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.04.01. 21:35

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Bikertibor »

MrDok írta:
Bikertibor írta:Sziasztok!
Nemreg fedeztem fel az oldalatokat,Keresek 1 regi MZ/3 tipusu motort 1960 koruli gyartasut.
Fontos,hogy mindene meglegyen meg ha nem is mukodik,akar papirok nelkuli is erdekelne.
Ha valaki tud ilyenrol kerem segitsen.Apamnak volt ilyen ezert szeretnek emlekul 1 et magamnak.
Koszonom a segitsegeteket.

Udv Tibor :)
Itt: http://www.mzclubhungary.com/index.php/mz-t%C3%ADpusok nézegess, és válaszd ki melyik az ami érdekel, mert MZ/3 nincs.
Koszi. Elnezest en nem adtam meg a teljes nevet :)
Ott van MZ RT 125/3
Avatar
MrDok
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2325
Csatlakozott: 2010.04.03. 23:39
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Hőgyész
Kapcsolat:

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: MrDok »

Bikertibor írta:Sziasztok!
Nemreg fedeztem fel az oldalatokat,Keresek 1 regi MZ/3 tipusu motort 1960 koruli gyartasut.
Fontos,hogy mindene meglegyen meg ha nem is mukodik,akar papirok nelkuli is erdekelne.
Ha valaki tud ilyenrol kerem segitsen.Apamnak volt ilyen ezert szeretnek emlekul 1 et magamnak.
Koszonom a segitsegeteket.

Udv Tibor :)
Itt: http://www.mzclubhungary.com/index.php/mz-t%C3%ADpusok nézegess, és válaszd ki melyik az ami érdekel, mert MZ/3 nincs.
Aki nem ért az MZ szereléshez, az inkább csináljon olyan dolgot helyette amihez ért!
Ha mégis meg akarja tanulni, akkor kezdje evvel: Szervizfilm
Idom és szerszámok
Bikertibor
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.04.01. 21:35

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Bikertibor »

Sziasztok!
Nemreg fedeztem fel az oldalatokat,Keresek 1 regi MZ/3 tipusu motort 1960 koruli gyartasut.
Fontos,hogy mindene meglegyen meg ha nem is mukodik,akar papirok nelkuli is erdekelne.
Ha valaki tud ilyenrol kerem segitsen.Apamnak volt ilyen ezert szeretnek emlekul 1 et magamnak.
Koszonom a segitsegeteket.

Udv Tibor :)
lacip
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.10.13. 22:11
MZ-d típusa: ETZ-125

Eladó motor

Hozzászólás Szerző: lacip »

Sziasztok!

ETZ 125 műszakis, rendszámos eladó,fejér megyében,Ár : 100.000,-
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

mztsszázhuszonöt írta:Üdv!
Nekem egy olyan kérdésem lenne a hozzáértőkhöz, hogy vásároltam egy 125-ös mz etz motorkerékpért okmányok nélkül, de viszont én szeretném forgalomba helyezni! Kettő megoldásban reménykedek!
Az egyik ötletem. Okmányirodából van mód rá hogy kikérjem a papírjait, mivel én úgy tudom hogy le lettek adva!?ha ez sikerülne így kb. mennyi pénzbe kerülne nekem a teljes folyamat hogy mehessek a motorral hivatalosan forgalomba?
A másik megoldás amire gondoltam, venni egy másik etz-t olcsón, akár leharcolva is, illetve ami fontos hogy a váz szám és a motorszám és ami a legfontosabb a papírjai meglegyenek! majd az előbb említett megvásárolt vázat és blokkot , vagy blokk közepet az én meglévő patent állapotú etz-m et egyesítsem. Lényegében akkor így egy vázcsere és egy blokk közép csere megoldaná a papírok nélküli problémám! Illetőleg ezzel a megoldással mennyibe kerülne a történet?
Ha valaki esetleg tudna segíteni rajtam nagyon megköszönném, és ha valaki járt már hasonlóképpen el írja le legyen szíves ennek az egésznek a folyamatát hova kell menjek, vagy vigyem a motort! és egy megközelítő összeg is érdekelne, hogy mire számítsak!
Válaszokat előre is köszönöm!!
Erre nem lehet pontos összeget és választ adni,mert ahhoz még kellene info.
1: van e adásvételi(vagy adásvételi lánc) attól az embertől aki a forgalmi szerinti tulajdonos?Ha nincs neki se állj az első variációnak
2:hogy van kivonva a motor? A tulaj vonatta ki vagy a hivatal?Ideiglenesen vagy végleg?
3:van e amúgy műszaki rajt vagy nincs?(az ideiglenesen kivont műszakis motort nem kell pld műszakiztatni én úgy tudom)


A második váriációt valamivel pontosabban meglehet saccolni költségileg:

új forgalmi+törzskönyv 12000
átirási(vagyonszerzési illeték) kWx300 ft
eredetvizsga 15500 ft
kötelező biztositás:kinek mennyi,de átlagban kb 2500-3500 ft

aztán ha nincs műszaki rajt,akkor még az is plusz 5-10000 ft


Az első variációnál ugyanezek a költsegek megvannak,de ott hozzájön még a visszahelyezési illeték ami vagy 2300 ft vagy 10900 ft,attól függően hogy hogyan van kivonva
Plusz szintén ettől függ hogy kell e új rendszám vagy sem,ami 5500 ft
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
behan
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.10.27. 18:21
MZ-d típusa: ETZ250

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: behan »

mztsszázhuszonöt írta:Üdv!
Nekem egy olyan kérdésem lenne a hozzáértőkhöz, hogy vásároltam egy 125-ös mz etz motorkerékpért okmányok nélkül, de viszont én szeretném forgalomba helyezni! Kettő megoldásban reménykedek!
Az egyik ötletem. Okmányirodából van mód rá hogy kikérjem a papírjait, mivel én úgy tudom hogy le lettek adva!?ha ez sikerülne így kb. mennyi pénzbe kerülne nekem a teljes folyamat hogy mehessek a motorral hivatalosan forgalomba?
A másik megoldás amire gondoltam, venni egy másik etz-t olcsón, akár leharcolva is, illetve ami fontos hogy a váz szám és a motorszám és ami a legfontosabb a papírjai meglegyenek! majd az előbb említett megvásárolt vázat és blokkot , vagy blokk közepet az én meglévő patent állapotú etz-m et egyesítsem. Lényegében akkor így egy vázcsere és egy blokk közép csere megoldaná a papírok nélküli problémám! Illetőleg ezzel a megoldással mennyibe kerülne a történet?
Ha valaki esetleg tudna segíteni rajtam nagyon megköszönném, és ha valaki járt már hasonlóképpen el írja le legyen szíves ennek az egésznek a folyamatát hova kell menjek, vagy vigyem a motort! és egy megközelítő összeg is érdekelne, hogy mire számítsak!
Válaszokat előre is köszönöm!!
A motorkerékpár,ha ki van vonva,mindenkép kell,hogy rendelkezzen valamilyen okmánnyal,vagy levágott sarku forgalmival,vagy határozattal!Ezekkel minden gond nélkül visszatudod helyezni a forgalomba! Költségek:Erdetiség vizsga:15500Ft, Műszaki Kb:10000Ft,Forgalmi eng+tözskönyv=12000 Ft,rendszám:5800 Ft volt régebben,Bíztosítás Kb:3400 Ft.

A második verzió járható,ha nincs meg a jó motornak az okmánya!
-kell egy jó szerelő aki átpakolja az egészet
-majd a meglévő okmánnyal,adásvételivel biztosításkötés/K-H elég tűrhető árban van/
-eredetiség vizsga+müszaki vizsga,/Nemzeti Közlekedési Hatóság vagy maszek vizsgaállomáson/
-okmányiroda, ahól megkapod a rendszámot,forgalmit,majd póstán a törzskönyvet
Ez ugyanannyiba kerül,csak hozzá jön az átszerelési díj,ha nem Te végzed el! :D
mztsszázhuszonöt
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013.06.01. 23:13
MZ-d típusa: ts 125

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: mztsszázhuszonöt »

Üdv!
Nekem egy olyan kérdésem lenne a hozzáértőkhöz, hogy vásároltam egy 125-ös mz etz motorkerékpért okmányok nélkül, de viszont én szeretném forgalomba helyezni! Kettő megoldásban reménykedek!
Az egyik ötletem. Okmányirodából van mód rá hogy kikérjem a papírjait, mivel én úgy tudom hogy le lettek adva!?ha ez sikerülne így kb. mennyi pénzbe kerülne nekem a teljes folyamat hogy mehessek a motorral hivatalosan forgalomba?
A másik megoldás amire gondoltam, venni egy másik etz-t olcsón, akár leharcolva is, illetve ami fontos hogy a váz szám és a motorszám és ami a legfontosabb a papírjai meglegyenek! majd az előbb említett megvásárolt vázat és blokkot , vagy blokk közepet az én meglévő patent állapotú etz-m et egyesítsem. Lényegében akkor így egy vázcsere és egy blokk közép csere megoldaná a papírok nélküli problémám! Illetőleg ezzel a megoldással mennyibe kerülne a történet?
Ha valaki esetleg tudna segíteni rajtam nagyon megköszönném, és ha valaki járt már hasonlóképpen el írja le legyen szíves ennek az egésznek a folyamatát hova kell menjek, vagy vigyem a motort! és egy megközelítő összeg is érdekelne, hogy mire számítsak!
Válaszokat előre is köszönöm!!
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Ha le tudnék ennyi akasztani, már venném is meg. Tiszta nosztalgia...
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.07.17. 12:58
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: bluerider »

Épp a napokban gondoltam rád hogy rég beszéltünk! De azóta valami történt veled! Eladni egy MZ-t az nem jó, de hogy már a másodikat is! #-o És akkor marad az olasz dízel? :P
A lepényhal megy elöl, a remény hal meg utoljára!
Avatar
kobra
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2007.11.27. 19:47
MZ-d típusa: ETZ250
Tartózkodási hely: Reading (UK), Dunakeszi (HUN)

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: kobra »

Ghost, veled vki mindig jól jár! :) Veszel egy mocit, felujitod, majd eladod... 8)
ghostrider
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.10.24. 11:33
Tartózkodási hely: Lőrinci

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: ghostrider »

Halihó...!


Van egy eladó 251-es... Egy éve szerkezetileg felújítva, még egy év műszakival:

Kép

150 pénzért azonnal vihető...


Üdv. Ghost
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Re:

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

stv írta:Sziasztok!

Eladnám TS 250es motorom, az érdekelne, hogy szerintetek mi az a pénz amiért meghirdethetném.
Fikázásra nem vagyok kíváncsi, csak az írjon aki tényleg csak segítene.

Amit eltudok mondani a motorról:

- szürke forgalmija van meg, előző tulaj már kivonatta a forgalomból ő még be volt jegyezve , én sosem helyeztem forgalomba, "sima" adás-vételivel vettem.
- nem gyári állapotú
- motorszám , alvázszám stimmel
- töltés van , akku 1,5 év, elektronikus feszszab., gyári gyújtás
- van hozzá pár alkatrész is: első sárvédő, légszűrőház, első teló, 3db hengerfej, blokk felek, karbi, 2 gyújtáskapcsoló, komplett gyújtás az állórész hiányos, óratarók, gyári feszszab.

Kép
Én megcsinálnám a helyedben, jó alapnak tűnik, és papírozható! Szerintem olyan 50 és 100ezer között kaphatsz így érte, de ez nagyon vevőfüggő.
POD RACER
Szinter, pipa!!!
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

peti74 írta:Sziasztok !
Stravkónak írtam privát üzit az eladó motorjával kapcsolatban, még szerdán, de sajnos azóta nem válaszolt. Tudnátok segíteni, hogy milyen egyéb módon tudnám őt elérni ?
Rég jártam erre, de már válaszoltam!
POD RACER
Szinter, pipa!!!
brobert
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.05.05. 21:10
MZ-d típusa: ETZ 250

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: brobert »

Sziasztok!

Eladó motorkerékpár: ETZ 250

1984, rendezett papírokkal, friss műszakival, új Bambi 300 hengerrel, felújított főtengely, új főtengely csapágyak és szimeringek, új Bambi kipufogó. Órában 71000 km, nálam két évet ment, kb.: 7000km. Hozzá tartozik sok alkatrész, ezek külön is eladóak.
ár: 210000ft
20/9465839
Kép

Kép

Kép

Kép
stv
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013.05.22. 14:58
MZ-d típusa: ts 250

Hozzászólás Szerző: stv »

Sziasztok!

Eladnám TS 250es motorom, az érdekelne, hogy szerintetek mi az a pénz amiért meghirdethetném.
Fikázásra nem vagyok kíváncsi, csak az írjon aki tényleg csak segítene.

Amit eltudok mondani a motorról:

- szürke forgalmija van meg, előző tulaj már kivonatta a forgalomból ő még be volt jegyezve , én sosem helyeztem forgalomba, "sima" adás-vételivel vettem.
- nem gyári állapotú
- motorszám , alvázszám stimmel
- töltés van , akku 1,5 év, elektronikus feszszab., gyári gyújtás
- van hozzá pár alkatrész is: első sárvédő, légszűrőház, első teló, 3db hengerfej, blokk felek, karbi, 2 gyújtáskapcsoló, komplett gyújtás az állórész hiányos, óratarók, gyári feszszab.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stv 2015.03.02. 17:58-kor.
Avatar
peti74
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.01.11. 22:12
MZ-d típusa: ETZ300&Jawa350
Tartózkodási hely: Budapest, XVIII ker.

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: peti74 »

Sziasztok !
Stravkónak írtam privát üzit az eladó motorjával kapcsolatban, még szerdán, de sajnos azóta nem válaszolt. Tudnátok segíteni, hogy milyen egyéb módon tudnám őt elérni ?
Avatar
szketo
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2012.11.24. 10:34
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Üllő

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: szketo »

Stravkó írta:
Stravkó írta:Sziasztok!
Eladóvá vált az utcai motorom, ETZ 250. A Pav 40 kuli már elkelt, tehát újra szóló, és motorozható a gép! Még nem hirdettem sehol, örülnék, ha a klubban maradna. Nagy előnye, hogy a blokkja teljesen gyári, és nem sok km-t futott, kb.15ezret! Polírozott,újrafűzött, és centrírozott kerekek, új Metzeler gumik, Bambi I. rezó, vagy Bambi féle katonai utángyártott kipufogó ( gyári is van, csak az nem szép). Csomagtartó, HeinGericke oldaltáskákkal, Nonfango hátsó doboz, katonai kormány, + katonai ülések tartóval. Egy fényezés már ráférne, ha nem kell senkinek akkor azt megcsináltatom, és úgy fogom meghirdetni tavasszal. Így most 200pénz.
Kép

Kép

Kép

Kép
Jól néz ki nagyon szép de, nekem már sikerült egyet beszereznem. Sok sikert kívánok ,és biztos el fog menni,nincs gányolva.
,,Tiszteld a múltat,hogy érthesd a jelent, és munkálkodhass a jövőn."
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

Stravkó írta:Sziasztok!
Eladóvá vált az utcai motorom, ETZ 250. A Pav 40 kuli már elkelt, tehát újra szóló, és motorozható a gép! Még nem hirdettem sehol, örülnék, ha a klubban maradna. Nagy előnye, hogy a blokkja teljesen gyári, és nem sok km-t futott, kb.15ezret! Polírozott,újrafűzött, és centrírozott kerekek, új Metzeler gumik, Bambi I. rezó, vagy Bambi féle katonai utángyártott kipufogó ( gyári is van, csak az nem szép). Csomagtartó, HeinGericke oldaltáskákkal, Nonfango hátsó doboz, katonai kormány, + katonai ülések tartóval. Egy fényezés már ráférne, ha nem kell senkinek akkor azt megcsináltatom, és úgy fogom meghirdetni tavasszal. Így most 200pénz.
Kép

Kép

Kép

Kép
POD RACER
Szinter, pipa!!!
Matthej01
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1127
Csatlakozott: 2008.02.26. 20:51
MZ-d típusa: ETZ 250,150
Tartózkodási hely: Székesfehérvár-Börgöndpuszta

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Matthej01 »

82 es etz eladó. májusig műszakival.100 ezer . Sok alkatrésszel. Akit érdekel az írjon rám.
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

Gexxx írta:hogy fogsz így túrázni???
Gexxx, azért marad még néhány MZ a háztartásban! :twisted: Plusz ott van az anyuka mocija is, már régen voltunk, és nagyon hiányzik a túrahangulat! :)
POD RACER
Szinter, pipa!!!
Avatar
bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.07.17. 12:58
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: bluerider »

Tigris!
Vegyed meg a Stravi motorját és gyere túrázni végre! 8) A másik kettőt meg add el! :-k
A lepényhal megy elöl, a remény hal meg utoljára!
Avatar
bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.07.17. 12:58
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: bluerider »

Látod jön a baba aztán eladó a moci, nincs idő túrázni! De ez nem követendő példa ám Ferike! [-X Azért remélem eljönnek néha túrázni anyuka motorjával! :P
A lepényhal megy elöl, a remény hal meg utoljára!
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

hogy fogsz így túrázni???
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Avatar
Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2008.03.24. 20:24
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Eger

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Stravkó »

Sziasztok!
Eladóvá vált az utcai motorom, ETZ 250. A Pav 40 kuli már elkelt, tehát újra szóló, és motorozható a gép! Még nem hirdettem sehol, örülnék, ha a klubban maradna. Nagy előnye, hogy a blokkja teljesen gyári, és nem sok km-t futott, kb.15ezret! Polírozott,újrafűzött, és centrírozott kerekek, új Metzeler gumik, Bambi I. rezó, vagy Bambi féle katonai utángyártott kipufogó ( gyári is van, csak az nem szép). Csomagtartó, HeinGericke oldaltáskákkal, Nonfango hátsó doboz, katonai kormány, + katonai ülések tartóval. Egy fényezés már ráférne, ha nem kell senkinek akkor azt megcsináltatom, és úgy fogom meghirdetni tavasszal. Így most 200pénz.
Kép

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stravkó 2014.12.04. 13:09-kor.
POD RACER
Szinter, pipa!!!
lacip
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.10.13. 22:11
MZ-d típusa: ETZ-125

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: lacip »

sziasztok!

ETZ-125 motoromat szeretném 250 ts vagy 250 ETZ-re váltani, tehát eladó vagy cserélhető .
A lényeg:

Megszakító vezérelt elektronikus gyújtás,gyári sport kipufogó,az eredeti megvan,új első lámpa és égők,minden működik, jövő áprilisig vizsga,gumik jók,motor megy ahogy kell.A többit emailben.

Ja..Fejér-Veszprém-Komárom megye térsége.
htg182
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.04.06. 15:07
MZ-d típusa: ETZ 125

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: htg182 »

Sziasztok!
Eladó lett szeretett ETZ-m :) Crossozással szeretnék foglalkozni, amíg nem tudom eladni az ETZ-t addig nem lesz meg a crossmotorra a pénzem.
A linken megtaláljátok!
http://www.kepesmotor.hu/mz-utcai_klasszikus/p1432435
Avatar
Boge
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2010.03.20. 21:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Tartózkodási hely: Becsehely

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Boge »

Nem az enyém!

Szerintem a hónap vétele!

http://olx.hu/hirdetes/etz-mz-olcson-sz ... c8bf07fcb7
"nem letudni akarom az utat, hanem gyönyörködni benne"
hamza
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:02

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: hamza »

Gexxx írta:
hamza írta:A 251-es elkelt!
A GIVI-doboz /23 literes/ még eladó. Van egy komplett Krauser-tartó is, esztétikailag /festés/ megviselt állapotban,
mechanikailag nem sérült.
Clubbos tag vette meg?
Nem Clubbos-tag vette meg. Előtte 600-as Hondája volt,de már jelezte,hogy rövidebb távokra sokkal jobb, mint a Honda. :)
Avatar
tbence
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.07.14. 21:26
MZ-d típusa: TS 125
Tartózkodási hely: Ágasegyháza

Eladó motor

Hozzászólás Szerző: tbence »

Sziasztok!

Sürgősen Eladó első szériás Ts 125 ennek megfelelő árral ami alkuképes még :(

http://www.hasznaltauto.hu/motor/mz/mz_ts_125-8228955

Van hozzá oldaltámasz is
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

hamza írta:A 251-es elkelt!
A GIVI-doboz /23 literes/ még eladó. Van egy komplett Krauser-tartó is, esztétikailag /festés/ megviselt állapotban,
mechanikailag nem sérült.
Clubbos tag vette meg?
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
hamza
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:02

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: hamza »

A 251-es elkelt!
A GIVI-doboz /23 literes/ még eladó. Van egy komplett Krauser-tartó is, esztétikailag /festés/ megviselt állapotban,
mechanikailag nem sérült.
hamza
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:02

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: hamza »

A 251-es még eladó, egy kicsit módosítottam lefelé az árát!
MZ-klubos új irányára 175.000.-

Tel:06 - 20/ 347 - 74 - 61
Avatar
Cat
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2011.08.17. 12:39
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Tiszakécske

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: Cat »

Tárgytalan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cat 2014.12.23. 23:34-kor.
Élni életveszélyes dolog és eddig még mindenki belehalt!
hamza
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:02

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: hamza »

Eladóvá vált a képen látható 1990/3.havi évjáratú ETZ-251-es.
Több dolog összejátszása miatt kellett meghoznom ezt a döntést, az első számú a kiújult gerinc-, és derék problémám valamint az ebből adódó kihasználatlanság. :(
Papírjai rendezettek, műszakija 2016.áprilisig érvényes.
Tavasszal a vizsgára Bambival cseréltettem főtengely-, és teleszkópszimmeringeket, első fékbetétet, fesz.szabályzót elektronikusra, trafót Hondára. Akkumulátor fél éves, elektromos berendezések valamint a km-óra is jól működik.
A motoron található 250-es matricák sajnos az előző tulajdonos "művei".

A képen látható teljesen új GIVI doboz minden tartozékával nincs benne az árban, de ha valakit komolyan érdekel a motor,
akkor biztosan ebben is meg tudunk állapodni!

A motor MZ-klubos irányára: 175.000.-
Budapest 3.kerületében található,telefonszámom: 06-20/347-74-61

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hamza 2014.08.17. 18:47-kor.
gabsic
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1481
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:00
MZ-d típusa: MZ ETZ 251, Jawa 250
Tartózkodási hely: Pápa-Tapolcafő
Kapcsolat:

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: gabsic »

Eladó a képen látható ETZ 125 / 150. Tavaly vettem, azóta áll, apámnak lett volna munkába járós
motor, mivel a 250-est nehezen rúgja be 62 évesen, de be kellett látni, hogy a kora miatt egy robogó
jobb választás neki.

A motor 150-esre fel van fúrva, pár új aprósággal (tükör, lábtartó, markolatgumi, tárcsafék porvédőgumi, üléshuzat, stb). Kisebb esztétikai hibák (festék leverődés) vannak.

Mindene működik, tárcsafék állítható főfékhengerrel, jó futómű, gyári lámpabúrák, gyári kipufogó, stb.
Forgalmi, törzskönyv, adásvételi megvan, azonnal forgalomba helyezhető. (eredetvizsga – műszaki
vizsga- okmányiroda sorrend – igény esetén ennek ügyintézésében segítek)


Kép

Kép

Kép

Kép
-=[Gabsic Motoros Blogja]=-

Eddigi túráim:
2009: Gabsic Kicsi túrája;
2010: Bakony-túra, Tátra-túra, Örség-túra,
2011: Gyurma-túra, Bakony-túra, Mecsek-túra, Zala túra
2012: Somogy-túra, Mecsek-túra, Őrség-túra
2013: Bakony-túra, Plitvice-i gurulás
2014: Vértes-Gerecse
Avatar
szketo
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2012.11.24. 10:34
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Üllő

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: szketo »

Sziasztok Márkatársak!

Esetleg ha valakit érdekel Mz ts 125/1 áron alul adnám.
http://veteranapro.hu/szolo-motorkerekp ... z-ts-125-1 vagy még ez
http://veteranapro.hu/szolo-motorkerekp ... z-ts-125-1 Az ár természetesen alku képes.De néz szét az alkatrészek között is ott is találsz egy csomó 125-alkatrészt.
Szép napot kívánok!
,,Tiszteld a múltat,hogy érthesd a jelent, és munkálkodhass a jövőn."
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Eladó motor

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Cat írta:Sziasztok




Eredeti tankja is színre festve jár hozzá, + eredeti ülése is.

Szerintem tedd vissza 1-2 fotó erejéig ezeket a dolgokat és tedd fel a képeket az eddigiek mellé.Hátha valakinek azokkal jobban bejön. :wink:

Mert amúgy szerintem megéri a leirt dolgokat figyelembe véve,de sosem lehet tudni,nem-e azok közt van a potenciális vevő aki a gyáriasabb kinézetet szereti.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég