Visszajelzések eladókról

Eladó alkatrészek és motorok, ruházat
Válasz küldése
tybke98
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.05.20. 11:47
MZ-d típusa: MZ ETZ 251

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: tybke98 »

Értem. Köszönöm szépen a megerősítést! :)
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

A Futár az egyik (ha kiírja hogy gyári, az az). Még az motoralkatresz24.shop és az mz-b.hu oldalon érdemes keresgélni.
A többi bolt is ugyanazokból a nagykerekből hoz mint ezek, "meglepetés" nemnagyon lesz a kínálatban...
tybke98
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.05.20. 11:47
MZ-d típusa: MZ ETZ 251

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: tybke98 »

Sziasztok!

Melyik oldalról lehet "minőségi" alkatrészt venni? Sajnálatos módon elszakadt a lánc, így első, hátsó lánckerék, láncvédő bakelit, láncvédő gumi, valamint lánc kellene. Helyi boltok nagyon változóak. Van ahol 15 ezer lenne, van ahol 27... Futár motorosboltot néztem most az interneten, elvileg gyári első lánckerekük van. Vagy hagyjam fent a lánckerekeket és próbáljam meg csak új lánccal? Úgy tudom, ilyenkor együtt illik cserélni.
251-es ETZ-hez kellenének a cuccok.
Láncból DID vagy Favorit?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

Szívesen :)
Attila19900318
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.12.27. 20:57
MZ-d típusa: MZ Ts125
Tartózkodási hely: Sajókaza

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Attila19900318 »

aronfabian köszönet még egyszer a hengerfejért megkaptam úgy ahogy illik
Eazy Rider.
Avatar
falatka
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012.05.04. 10:04
MZ-d típusa: MZ ETZ 251

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: falatka »

norbyone írta:Üdv mindenkinek!

Szeretnék köszönetet mondani falatka fórumtársnak a sikeres üzletért. Hétvégén találkoztam vele, és minden a megbeszéltek szerint történt, ( korrekt, nagyon rendes ) és azt is kaptam amit vártam. Nagyon elégedett voltam :)
Ezúton is köszönöm.. \:D/
Koszonom :wink:
Avatar
norbyone
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.05.15. 18:16
MZ-d típusa: ETZ 150

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: norbyone »

Üdv mindenkinek!

Szeretnék köszönetet mondani falatka fórumtársnak a sikeres üzletért. Hétvégén találkoztam vele, és minden a megbeszéltek szerint történt, ( korrekt, nagyon rendes ) és azt is kaptam amit vártam. Nagyon elégedett voltam :)
Ezúton is köszönöm.. \:D/
Avatar
MrDok
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2325
Csatlakozott: 2010.04.03. 23:39
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Hőgyész
Kapcsolat:

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: MrDok »

DOGtor írta:Bizonyára sokan ismeritek, de én kiemelném Mrdok hozzáállását a hétvégi adás-vételünkhöz.

Úgy érzem azt kaptam, amit szerettem volna és amit ígért. Profi, igényes és precíz munkával keltett életre egy romos ETZ250-est. Részéről semmi sumákolás, semmi átverés, semmi rejtegetés. Korrekten leműszakiztatta, adta hozzá a kellékeket, amiket ígért.

Mrdok! Még egyszer köszi, öröm volt tőled motort venni! :)
Örülök hogy elégedett vagy, én is így érzem, tényleg kölcsönösen jó üzlet sikeredett belőle.
A motort úgy csináltam mintha a sajátom lenne, remélem sok örömed telik benne, és gondos gazdája leszel, így találkozhatunk az túrákon/utakon.
Én is köszönöm! :D
Aki nem ért az MZ szereléshez, az inkább csináljon olyan dolgot helyette amihez ért!
Ha mégis meg akarja tanulni, akkor kezdje evvel: Szervizfilm
Idom és szerszámok
Avatar
bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.07.17. 12:58
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: bluerider »

És kívánunk neked sok örömet ehhez a szép 250!-es motorhoz! Reméljük valamelyik túrán láthatunk is vele! :smt023
A lepényhal megy elöl, a remény hal meg utoljára!
Avatar
DOGtor
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.05.20. 07:42
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: DOGtor »

Bizonyára sokan ismeritek, de én kiemelném Mrdok hozzáállását a hétvégi adás-vételünkhöz.

Úgy érzem azt kaptam, amit szerettem volna és amit ígért. Profi, igényes és precíz munkával keltett életre egy romos ETZ250-est. Részéről semmi sumákolás, semmi átverés, semmi rejtegetés. Korrekten leműszakiztatta, adta hozzá a kellékeket, amiket ígért.

Mrdok! Még egyszer köszi, öröm volt tőled motort venni! :)
Mindenki másképp hülye.
Avatar
Leonyid
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.02.01. 16:05
MZ-d típusa: TS 250/1
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Leonyid »

Sziasztok!
Annyit szeretnék Kedves Klubtársaim közölni számotokra, hogy bizonyos [-X [-X [-X [-X [-X [-X Lukóczki József, alias moci27-től [-X [-X [-X [-X alkatrészt rendeltem. A nevezett alkatrészből amiből "van több is" egyet sem küldött. Az átutalt pénzemet csak, majd 2 hónap "civakodás" után tudtam tőle visszakövetelni.

Tanúság: " Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert előbb-utóbb elüti a villamos."

Üdv: Leonyid
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gexxx 2013.02.26. 21:28-kor.
Ok: moderátor által szerkesztve
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Megkaptam ma a csomagot.Az volt benne amit rendeltem.Nagyon becsomagolták a cuccokat,talán kicsit még túlzottan is.
Az volt benne amire számitottam,semmi trükközés,szemre jó minőség.
Összegezve gyors,megbizható bolt. :D
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
dkari
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2011.03.19. 21:43
MZ-d típusa: mz ts 150

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: dkari »

zsakfos írta:
KILL3R etz írta:Az ingyenhívós reklámban megjelenő nénivel lehet beszélni?
Mert akkor én is odacsörgök.... :roll: :D
Tulajdonképpen először azt szerettem volna,de még nem úgy működik ahogy kellene.

Korábban a Rudolf Péter volt a néni helyett. Mondjuk a néni nekem is jobban tetszik, több a haja :mrgreen:
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

KILL3R etz írta:Az ingyenhívós reklámban megjelenő nénivel lehet beszélni?
Mert akkor én is odacsörgök.... :roll: :D
Tulajdonképpen először azt szerettem volna,de még nem úgy működik ahogy kellene.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
KILL3R etz
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3884
Csatlakozott: 2007.12.10. 21:07
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz »

Az ingyenhívós reklámban megjelenő nénivel lehet beszélni?
Mert akkor én is odacsörgök.... :roll: :D
"...köd előttünk köd utánunk amíg élünk meg sem állunk,
köd előttünk,köd utánunk két keréken az utakon járunk...
"
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Rendeltem dolgokat innen:
http://www.motoralkatresz24.hu/

Délelőtt rendeltem.Most délután már a számlát is elküldték email-ben,felhivtam a telefonszámukat,aki felvette udvarias volt,kézséges és közölte hogy holnap már át is vehetem utánvéttel.
Elméletileg minden van amit kértem,mert nem mondta hogy bármi is ne lenne.
Kiváncsian várom.
Első benyomások nagyon pozItivak.
Ha az áru minősége is jó lesz akkor le a kalappal.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
Zsu
királylány
királylány
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2011.03.04. 00:18
MZ-d típusa: Lacié
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Zsu »

Sajnálom, hogy ezzel az emberrel kapcsolatban Gexxx kitörölte hozzászólásom, meg Matyifijét, de az enyém csak köpködte ezt az embert!
Én erre az új évre jó husos , kövér és nagyon rossz dolgokat kívántam neki, az összes rossz alkatrészével együtt.

Zsu
koriadam
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.11.16. 03:29

Re: Alkatrészt keresek

Hozzászólás Szerző: koriadam »

pempelli írta:
tusipeti1992 írta:Sziasztok.

Horváth Gyula, albertirsai lakostól NE vásároljatok alkatrészt.

A következő dolog történt velem:

Javításra hozzám került egy ETZ 150-es motor, ehhez kellett pár alkatrész. Láttam hirdetését az MZClubHungary-n, ezért hozzá fordultam. Hamarosan válaszolt, és mondta, hogy tud számomra használt alkatrészeket biztosítani. Előre utalással fizettünk neki, sajnos mikor megérkezett a csomag, egyes alkatrészek állapota nem az általam várt volt, ezért reklamáltam, hogy cserélje ki jobb állapotura, vagy utalja vissza a pénzt. Azt a választ kaptam, hogy természetesen cseréli amint tudja, de mivel az egyik alkatrész hiányosságáról tudtam, ezért a komplett alkatrész cserét némi felárral tudja adni, ami teljesen érthető. Ennek érdekében kérte, küldjem vissza a csomagot a nem megfelelő alkatrészekkel, és némi pénzt a komplett alkatrész érdekében. Hozzá megérkezett a csomag, én pedig vártam a cseredarabokat, de azok nem érkeztek. Ekkor arra hivatkozott, hogy a postán elkeverték, és hogy dolgozik az ügyön, hogy visszajusson hozzá, majd újból feladja. A csomag ezek után sem érkezett meg, ekkor arra hivatkozott, hogy ő egy sajnálatos balesetet szenvedet, és korházban volt 1,5 hétig, de most hogy nem lett meg a csomag végül is, 2 napon belül utalja vissza a pénzt, és így lerendezzük a dolgot. Ekkor sem történt semmi, sajnos azóta az email-ekre sem válaszol, ugyanakkor aktív hirdetése van a következő linken: http://www.autoalkatresz.hu/motorkerekp ... zek-303838 ;holott ezt a hirdetést bőven az eltelt idő alatt frissítenie kellett, hogy aktív maradjon, szóval annyira biztos nem beteg, hogy nem bír válaszolni. :) A kommunikáció mindig egyoldalú volt, én igyekeztem mindig válaszolni időben, alkalmazkodni hozzá, nála sajnos hetek kellettek ahhoz hogy valami történjen. Ezt azért írtam le, hogy tanuljon ebből mindenki, és ne keresse fel ezt az embert ilyen ügyben, sajnos nekem rettentő kellemetlen, hogy a szerelésből származó profitom nagy része arra ment el, hogy kárpótoljam a tulajt az illető miatt.
Ha igazságtalannak találjátok ami történt, osszátok ezt meg márkatársaitokkal, motoros ismerőseitekkel, hogy más ne járjon többé így.

Üdv.:Péter
Én is vásároltam már tőle karbit ki volt belezve és még neki állt feljebb,ritka szarházi.
Remélem egyszer emberére akad.
Itt a fórumon azt hiszem Szumo néven futott,de az nem biztos.
Sziasztok!

Tavaly nyáron én is vettem tőle etz 250 fővázat, lengővillát, tankot, légszűrőházat, akksi fedelet, kapaszkodót és mindegyik alkatrész nagyon rossz állapotban volt! Fizettem érte vagy 20 ezret! Mielőtt postázta volna nekem is vagy 2 hétig arra hivatkozott, hogy kórházban van kezelésen, mert balesete volt! Azóta ha tehetem csak személyesen veszek alkatrészeket! Üdv.: Ádám
Avatar
Andrá$
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008.11.30. 17:55
MZ-d típusa: TS 125 TS150 XL1000
Tartózkodási hely: Zala megye/Budapest

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Andrá$ »

Stravkó-tól vettem tankot, és teljesen jó üzlet volt gyors és pontos, a tank is olyan volt amit mondott semmi átverés.Köszi :)
"Ha véredben az alkohol ne motorozz gyalogolj"
Avatar
Cat
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2011.08.17. 12:39
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Tiszakécske

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Cat »

Köszönöm szépen.
Ezek alap dolgok sztem amugy...
:wink: :wink: 8)
Élni életveszélyes dolog és eddig még mindenki belehalt!
Avatar
Andrá$
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008.11.30. 17:55
MZ-d típusa: TS 125 TS150 XL1000
Tartózkodási hely: Zala megye/Budapest

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Andrá$ »

Cat-től rendeltem egy kormányt és nagyon segítőkész volt egyből fényképezte stb, mindig egyből írt hogy mik a fejlemények a csomaggal utaltam pénzt és már egyből hamar meg is jött a csomag és az amit vártam. úgyhogy bátran ajánlom :D
"Ha véredben az alkohol ne motorozz gyalogolj"
Avatar
Kis motoros
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2012.01.23. 17:29
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Nógrád megye

Re: Alkatrészt keresek

Hozzászólás Szerző: Kis motoros »

pempelli írta:
tusipeti1992 írta:Sziasztok.

Horváth Gyula, albertirsai lakostól NE vásároljatok alkatrészt.

A következő dolog történt velem:

Javításra hozzám került egy ETZ 150-es motor, ehhez kellett pár alkatrész. Láttam hirdetését az MZClubHungary-n, ezért hozzá fordultam. Hamarosan válaszolt, és mondta, hogy tud számomra használt alkatrészeket biztosítani. Előre utalással fizettünk neki, sajnos mikor megérkezett a csomag, egyes alkatrészek állapota nem az általam várt volt, ezért reklamáltam, hogy cserélje ki jobb állapotura, vagy utalja vissza a pénzt. Azt a választ kaptam, hogy természetesen cseréli amint tudja, de mivel az egyik alkatrész hiányosságáról tudtam, ezért a komplett alkatrész cserét némi felárral tudja adni, ami teljesen érthető. Ennek érdekében kérte, küldjem vissza a csomagot a nem megfelelő alkatrészekkel, és némi pénzt a komplett alkatrész érdekében. Hozzá megérkezett a csomag, én pedig vártam a cseredarabokat, de azok nem érkeztek. Ekkor arra hivatkozott, hogy a postán elkeverték, és hogy dolgozik az ügyön, hogy visszajusson hozzá, majd újból feladja. A csomag ezek után sem érkezett meg, ekkor arra hivatkozott, hogy ő egy sajnálatos balesetet szenvedet, és korházban volt 1,5 hétig, de most hogy nem lett meg a csomag végül is, 2 napon belül utalja vissza a pénzt, és így lerendezzük a dolgot. Ekkor sem történt semmi, sajnos azóta az email-ekre sem válaszol, ugyanakkor aktív hirdetése van a következő linken: http://www.autoalkatresz.hu/motorkerekp ... zek-303838 ;holott ezt a hirdetést bőven az eltelt idő alatt frissítenie kellett, hogy aktív maradjon, szóval annyira biztos nem beteg, hogy nem bír válaszolni. :) A kommunikáció mindig egyoldalú volt, én igyekeztem mindig válaszolni időben, alkalmazkodni hozzá, nála sajnos hetek kellettek ahhoz hogy valami történjen. Ezt azért írtam le, hogy tanuljon ebből mindenki, és ne keresse fel ezt az embert ilyen ügyben, sajnos nekem rettentő kellemetlen, hogy a szerelésből származó profitom nagy része arra ment el, hogy kárpótoljam a tulajt az illető miatt.
Ha igazságtalannak találjátok ami történt, osszátok ezt meg márkatársaitokkal, motoros ismerőseitekkel, hogy más ne járjon többé így.

Üdv.:Péter
Én is vásároltam már tőle karbit ki volt belezve és még neki állt feljebb,ritka szarházi.
Remélem egyszer emberére akad.
Itt a fórumon azt hiszem Szumo néven futott,de az nem biztos.
Sziasztok!

Igen! Ez az "uriember" jól bevált módszere! Velem is eljátszotta ezeket! Hazudozott, visszaküldette velem az árut, nem vette át... stb. Ő így üzletel. A szemetét adja el jó áron. És persze még ő az áldozat! Isten óvjon tőle mindenkit!

Kitartás!
Avatar
Hujber
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2011.05.15. 13:07
MZ-d típusa: MZ ETZ 250

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Hujber »

Futármotorosok valóban gyári dugattyút küldenek a pénzemért? Valamint honnan tudom, hogy valóban az e, és mivel jobb a gyári? Számít itt a minőség?
Piros MZ ETZ 250
UDX
Avatar
Teknőc
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009.07.14. 07:36
MZ-d típusa: MZ TS 125
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Teknőc »

Sziasztok!
Végre találtam egy jó eladót:Szumo. :roll:
A piactéren/Alkatrészekben hirdetett.... 8-[
Egy motorbontó Albertirsán. 8-[
Tehát használt alkatrészeket vásároltam az mz ts-emhez..... :wink: 8-[
Az érdeklődésemre gyors, pontos, s korrekt választ kaptam. :roll:
Árakat is megfelelőnek találtam. :wink:
Az egyeztetés, vásárlás is jól alakult. :mrgreen:
Tehát nálam sikeres volt minden, s ajánlom másoknak is,
Mint, végre egy megfelelő, piacképes eladót. \:D/
Végre! =D> [-o< :mrgreen:
Ritka az ilyen élményem, -s köszönöm, hogy ezt megoszthattam! :roll: :-#
Teknőc
gabsic
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1481
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:00
MZ-d típusa: MZ ETZ 251, Jawa 250
Tartózkodási hely: Pápa-Tapolcafő
Kapcsolat:

Re: Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: gabsic »

Gondolom már láttátok vaterán brakeset nevű eladó cuccait. Fém fékcsövek, főfékhengerek, féknyergek, és sok már cucc ami van neki. Főképp Brembo, illetve Honda cuccok, de más márka is van.
Jellemzője, hogy minden bagóért van az itthon megszokott árakhoz képest. Ja, meg hogy Thaiföldről küldi a cuccot.
Ez kicsit ijesztő volt nekem is, de nem volt para. Ma megjött a csomagom, kb 1.5 hét alatt:
Kép
Egy új Hondához való főfékhenger, hozzá eredeti Honda javítókészlet, meg egy fém fékcső. (sok kis honda, pl innova ugye thaiföldön készül, elég elterjedt ott) Minden volt 12000+3000 postaktg

Az eladóról:
Egy Thaiföldön lévő magyar srácról van szó, mind az egyeztetés során, mind a vásárlás során nagyon korrekt és segítőkész volt. A cucc nagyon korrektnek tűnik, ha nem szakad szombaton az eső, akkor fel is kerül a motorra. Minőségről akkor fogok tudni nyilatkozni. Amúgy nagyon jó áron vannak dolgai, érdemes megnézni vaterán. A meghirdetett dolgokon kívül sok mást is tud ajánlani, szóval kérdezni kell.
-=[Gabsic Motoros Blogja]=-

Eddigi túráim:
2009: Gabsic Kicsi túrája;
2010: Bakony-túra, Tátra-túra, Örség-túra,
2011: Gyurma-túra, Bakony-túra, Mecsek-túra, Zala túra
2012: Somogy-túra, Mecsek-túra, Őrség-túra
2013: Bakony-túra, Plitvice-i gurulás
2014: Vértes-Gerecse
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Visszajelzések eladókról

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Ez a topic azért lett létrehozva, hogy itt értékelhessétek az MZ alkatrészeket eladókat.

Kérlek benneteket, hogy adjátok meg, hogy milyen néven hirdet az illető, hol találkoztatok a hirdetésével (fórum, főoldali piactér, vatera stb.), mit vettetek, valamint mik a tapasztalataitok.

Ezt a topic-ot igyekszem erősen moderálni (vagyis a nem témához kapcsolódó hozzászólásokat azonnal törölni), valamint megfelelő mennyiségű információ összegyűlése után elképzelhető, hogy egy összefoglaló listát készítek a honlapra.
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég