2021.08.06-08. - 69-es Sógor-túra

Túratervek, jelentkezés a túrákra
Válasz küldése
Prenyugger
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
MZ-d típusa: Etz-125 RT-125

2021.08.06-08. - 69-es Sógor-túra

Hozzászólás Szerző: Prenyugger »

Tisztelt Klubtagok!

Az idén augusztusban lenne a 69-es úti motorozás. Mivel itthon nincs ilyen, a sógorokét használnánk. Reméljük, a körülmények már megengedik. Az osztrák 69-es út 110 km hosszú, a szállásunktól 77 km-re kezdődik. Azért választottam az üres augusztusi időpontot, mert így a hosszabb nappalok és a nyári időjárás egy teljesebb, kilométerekben gazdagabb motorozásra adhat módot. Köszönjük mindazoknak, akik a klub nevéhez méltóan MZ-vel járják végig a túrát, de tetszőleges márkájú motorral lehet jönni.

Tervezett program:

Pénteken érkezés a szállásra - egyénileg, és/vagy egy Székesfehérvár környéki közös motorozással már a délelőtti órákban - mindazoknak, akik megtehetik.
Szombaton reggel legkésőbb 8 órakor indulás. Közösen motoroznánk le a 69-es út kezdetéig tartó 77 km-t, s ott két csoportra válnánk: lenne egy Haladók (nagyobbak, gyorsabbak) és egy Bámészkodók (kicsik, lassabbak) csapat. Időjárás, fáradtság, egyéb okok miatt a 69-es út tagolható 36+33+31 km-es szakaszokra, melyekről hazaindulva az összes út a szállásig 250, vagy 320, vagy 370 km. A cél természetesen mindenkinek a 370.
Vasárnap délelőtt közös csavargás az Őrség vidékén - tervezés alatt.

A szállás a magyarországi Kistolmácson lesz, ahol fejenként 2 éjszakára 13.530 Ft-ért kapunk helyet (tartalmazza az idegenforgalmi adót, de semmi más ellátást nem). Lekötöttem 7 apartmant, melyben 8-9 pár is elhelyezhető saját hálószobában, s összesen 22-25 fő fér el. (Példa: egy 5 fős, 2 hálószobás apartmanba vagy 5 fiút szállásolunk el, vagy 2 házaspárt - ezért a bizonytalanság a teljes létszámot illetően.)
A szállást augusztus elején még költségek nélkül visszamondhatom, ha tehát a vírushelyzet nem engedi az utunkat, a pénzünk nem vész el. Az időben le nem mondottakat viszont ki kell fizetni teljes áron.
A szállásra fejenként 14 ezer forintot kérek mindenkitől. (Az árat euróban adták meg, emelkedhet, de ha lesz maradéka, azt közös költségre fordítjuk.) Kérem, egy éjszakás foglalásokkal ne komplikáljuk a helyzetet! Köszönöm.

A szállás díját a Klub számlaszámára kérem utalni, az utalás megjegyzés rovatába Írjátok be: 69-es út.
A Club számlaszáma: 11773085-00463627
OTP Bank - Nyári Péter

Csak annak a jelentkezését tudom véglegesíteni, aki április 12-ig a szállás díját átutalja. A szállásfoglalás során az átutalási sorrend számít, erről majd folyamatosan tájékoztatlak benneteket.
Ha az április 12-i határidőig nem töltjük fel a lekötött helyeket, visszamondom a feleslegesen lekötött szálláshelyeket, s aki mégis szeretne jönni, egyénileg kénytelen intézni a szállását.

A lefoglalt szállás webcíme, hogy tájékozódhassatok róla:
https://www.booking.com/hotel/hu/nefele ... az.hu.html

További részletekről a tavaszi bejárások után lesz tájékoztatás.

A jelentkezési táblázatba a "Hány főre kérek szállást?" után az "Átutalva" rovatba kérem majd rögzíteni ennek a tényét! Köszönöm.

Jelentkezési táblázat:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Remélem, szép túra lesz! Várlak benneteket!

Prenyugger - aki 77 km erejéig szeretné használni a TÚRAVEZETŐ mellényét
"Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jönnöm, ahogy én táncolok, olyan nép nincs."(Laszlo Kalsecz)
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1

Re: 2021.08.06-08. - 69-es Sógor-túra

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Látom, gyűlünk :D
Még nem tudjuk, Máté a 150-essel vagy a 250-essel jön-e, de mindenképp tervezi.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Válasz küldése