2019. május 11-12. Pilis túra

Túratervek, jelentkezés a túrákra
Válasz küldése
Sass Pál
Bácsi
Bácsi
MZ-d típusa: TS 250/1

2019. május 11-12. Pilis túra

Hozzászólás Szerző: Sass Pál » 2019.01.21. 23:49

Kedves klubtagok! Ma hívtak telefonon a kemencei Önkormányzattól, és nagy keservesen közölték, hogy nem jó az általam lefoglalt időpont, mert akkor tartják a Majálist !! Javasoltam, hogy találjunk valami megoldást. Abban állapodtam velük, hogy egy héttel előbb megyünk, és kinyitják nekünk a tábort!! Tehát a túra időpontja május 11-12..e lesz! Már lehet jelentkezni.

Találkozás a Budaörs OBI áruház parkolója ,délelőtt 1/2 10-kor, indulás 10 órakor. Első megálló a tatabányai turul emlékmű, utána Esztergomban ebédelés a Vaskapu turista házban. A Vaskapu étterem lapja fönn van az interneten ( Étlap ), onnan lehet választani, és a táblázatba beírni. A Kőrózsában nem kellene előre megadni, ott már ráérünk vacsorázni, és sörözni! A hazafelé út még tervezés alatt van, majd azt is föteszem. Várom a jelentkezéseket, tudva, hogy ebben az időben mindenkinek vashiánya van!!!

Túra útvonal:
Első nap

Jelentkezős táblázat: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Üdv: Sass Pali

Hondus-Ildi
biciklis
biciklis
MZ-d típusa: Hondusé

Re: 2019. május 18-19. Pilis túra

Hozzászólás Szerző: Hondus-Ildi » 2019.02.16. 11:05

Sziasztok,
Javaslom, hogy akinek admin joga van, az a címben is irja át a dátumot, hogy a túra 1 héttel korábban lesz, mert a belső megjegyzés " elsúllyed" és esetleg csak a fél csapat érkezik a megfelelő időben.
Üdv, Ildi

Sass Pál
Bácsi
Bácsi

Hozzászólás Szerző: Sass Pál » 2019.02.15. 21:53

Kedves klubtagok! Ma hívtak telefonon a kemencei Önkormányzattól, és nagy keservesen közölték, hogy nem jó az általam lefoglalt időpont, mert akkor tartják a Majálist !! Javasoltam, hogy találjunk valami megoldást. Abban állapodtam velük, hogy egy héttel előbb megyünk, és kinyitják nekünk a tábort!! Tehát a túra időpontja május 11-12..e lesz! Már lehet jelentkezni. Üdv mindenkinek: Sass Pali

Sass Pál
Bácsi
Bácsi

Hozzászólás Szerző: Sass Pál » 2019.02.08. 22:02

https://www.google.hu/maps/dir/OBI+%C3% ... !3e0?hl=hu Végre sikerül az egész útvonalat föltennem! Tehát az eleje , találkozás a Budaörs OBI áruház parkolója ,délelőtt 1/2 10-kor, indulás 10 órakor. Elsó megálló a tatabányai turul emlékmű, utána Esztergomban ebédelés a Vaskapu turista házban. A többit már leírtam. Nyári Peti sporttárs hamarosan teszi fel a jelentkezős táblázatot, A Vaskapu étterem lapja fönn van az interneten, onnan lehet választani, és a táblázatba beírni. A Kőrózsában nem kellene előre megadni, ott már ráérünk vacsorázni, és sörözni! A hazafelé út még tervezés alatt van, majd azt is föteszem. Várom a jelentkezéseket, tudva, hogy ebben az időben mindenkinek vashiánya van!!! Üdv: Sass Pali

Sass Pál
Bácsi
Bácsi

Hozzászólás Szerző: Sass Pál » 2019.02.08. 21:41

https://www.google.hu/maps/dir/Brilli+G ... !3e0?hl=hu Kedves klubtársak . A pilis túra útvonalának ezt találtam ki! Ebédelés Esztergomban a Vaskapu túristaház éttermében lenne. Utána motorozás, Szentendrén át, Dömös, Párkány érintésével Kemencéig a megszokott szállásra, az ifjúsági táborba! Vacsora és sörözés a Kőrózsa vendéglőben.

Válasz küldése