Egyéb túrák, meghívások

Túratervek, jelentkezés a túrákra
Válasz küldése
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Kapcsolat:

Re: Egyéb túrák, meghívások

Hozzászólás Szerző: Meiki » 2009.07.16. 22:46

A túra javított útvonala! :)

Sióagárdon Nálunk (Miklós) találkozás szombat reggel, (Az időpont még egyeztetés alatt.) Innen elindulunk Szekszárdra. Ha van rá igény itt megnézzük a kilátót és Babits Mihály szülőházát. A belépőt még nem tudom mennyi, de ha van rá igény akkor megkérdezem. Ezek után Megejthetünk egy TESCO-zást ha valakinek ennivaló és innivaló, vagy egyéb hiánya lesz. Ezután indulunk Bátaszékre, Wetzla meglátogatása :)(Templom és romtemplom megtekintése), Innen irány Szálka. Itt megnézzük a nagy tavat és utána átugrunk Bonyhádra ahol tankolási lehetőség lesz Szekszárdon is lehet majd ezt megbeszéljük. Innen elmotorozunk Pécs felé és Pécs előtt lekanyarodunk Siklós felé, Villány pihenő,Siklós várnézés,Máriagyűd zarándoktemplom nézés,Pécsen keresztül irány Orrfű,(Mecsek Rally útvonala), Majd Abaligeti cseppkőbarlang megtekintés, és megérkezés Magyarhertelendre a kis campingbe, sátorverés, vacsora, majd az ötven métere lévő kis termálfürdőben leáztatjuk az út porát, Vasárnap reggel reggeli, vissza Pécs, Mecseknádasdi várrom nézés és pihenő, majd végállomás Síóagárd Pincesor. Itt egy megebédelünk. A menü minden bizonnyal Tárcsán sült hús és miegymás lesz. Arra gondoltam hogy a grill ételeket mindenki ízlése szerint vásárolja meg. A TESCO-ban be lehet szerezni őket. 1 adag bőven elég 1 evésre. Van több ízben és a 7-8 száz forintos ára szerintem nem vág földhöz senkit. Az ebéd jóízű elfogyasztása után és a pincehideg italok üdítő hatása közben érzékeny búcsút veszünk egymástól és mindenki hazafelé veszi az irányt. Jelentkezni bárki jelentkezhet, akinek van kedve egy két napos, sátorozós, motorozós túrához. Mindenkit szeretettel várunk! Olcsó benzint széles utat mindenkinek! Telefon: 0630kettő37harminc3huszonöt

Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki » 2009.07.16. 22:40

Ez lesz az első tesztelése és jövőre ha minden igaz szeretnénk nevezni a klubb túrái közé :) Akinek közel van és tud jönni az jöjjön. Ott a telefonszámom bármikor elérhető vagyok. Max nem hallom meg ha csörög de akkor visszahívok mindenkit. Ma amikor elindultam volna a melóhelyről és elkezdtem a szokásos ellenőrzést észrevettem hogy ha felkapcsolom a világítást nincs féklámpám. :S Szóval holnap kora reggel kelek és megyek be az autóvillamossági mühelybe, A relé elég csúnyán kerreg. Bízom benne hogy megcsinálják. Ha nem akkor így megyek a túrára nem érdekel :D Tanár úr akkor max 11 re odaérünk a Bátaszéki templomhoz. Mást nem igazán ismerek. Kivéve az idősek othonát, vasúti p udvart és az Auth Józsi házát :D

RR_ZOZY
4 kéz, 4 láb
4 kéz, 4 láb
MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe '84

Hozzászólás Szerző: RR_ZOZY » 2009.07.16. 20:49

Meiki, ez nagyon jól hangzik és közel is van.

piki24
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
MZ-d típusa: Etz 150
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: piki24 » 2009.07.16. 20:29

Meiki írta:Sziasztok! A figyelmetekbe ajánlanék egy túrát. Jövőre szerintem majd Nerbin még mgetárgyaljuk de remélem be tudjuk iktatni a klubb túrái közé. A közelben lakóknak lehet kedvezőbb ez a túra. 2 napos sátorozós. Leírom a túra programját nagy vonalakban. Szervező: Pista, Meiki!

Sióagárdon Nálunk (Miklós) találkozás szombat reggel, (Az időpont még egyeztetés alatt.) Innen elindulunk Szekszárdra. Ha van rá igény itt megnézzük a kilátót és Babits Mihály szülőházát. A belépőt még nem tudom mennyi, de ha van rá igény akkor megkérdezem. Ezek után Megejthetünk egy TESCO-zást ha valakinek ennivaló és innivaló, vagy egyéb hiánya lesz. Ezután indulunk Bátaszékre (Templom és romtemplom megtekintése), Innen irány Szálka. Itt megnézzük a nagy tavat és utána átugrunk Bonyhádra ahol tankolási lehetőség lesz Szekszárdon is lehet majd ezt megbeszéljük. Innen elmotorozunk Pécs felé és Pécs előtt lekanyarodunk Siklós felé, Villány pihenő,Siklós várnézés,Máriagyűd zarándoktemplom nézés,Pécsen keresztül irány Orrfű,(Mecsek Rally útvonala), Majd Abaligeti cseppkőbarlang megtekintés, és megérkezés Magyarhertelendre a kis campingbe, sátorverés, vacsora, majd az ötven métere lévő kis termálfürdőben leáztatjuk az út porát, Vasárnap reggel reggeli, vissza Pécs, Mecseknádasdi várrom nézés és pihenő, majd végállomás Síóagárd Pincesor. Itt egy megebédelünk. A menü minden bizonnyal Tárcsán sült hús és miegymás lesz. Arra gondoltam hogy a grill ételeket mindenki ízlése szerint vásárolja meg. A TESCO-ban be lehet szerezni őket. 1 adag bőven elég 1 evésre. Van több ízben és a 7-8 száz forintos ára szerintem nem vág földhöz senkit. Az ebéd jóízű elfogyasztása után és a pincehideg italok üdítő hatása közben érzékeny búcsút veszünk egymástól és mindenki hazafelé veszi az irányt. Jelentkezni bárki jelentkezhet, akinek van kedve egy két napos, sátorozós, motorozós túrához. Mindenkit szeretettel várunk! Olcsó benzint széles utat mindenkinek! Telefon: 0630kettő37harminc3huszonöt
:smt023
Nagyon jo kis tura.

Nerbi
Pincés
Pincés
MZ-d típusa: ETZ 250

Hozzászólás Szerző: Nerbi » 2009.07.16. 09:09

wetzla írta:+ Wetzla meglátogatása Bátaszéken! :P

K Ö T E L E Z Ő :!: :!: :!:

:P

Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki » 2009.07.16. 01:38

Rendben Tanárúr akkor ha egy telefonszámot kapok egyeztetünk. Azt tudom hogy legkésőbb Szombaton 10-kor indulunk tőlünk Sióagárdról. Máté hol tudsz csatlakozni? Hol várjunk meg? a túrát simán sikerül összehozni. :D Már meg van beszélve csak sokan visszamondták. Viszont mi ketten akik szerveztük tuti ott leszünk. Pista lánya is jön. Lehet velem is jön Andi. Majd kiderül addig mit talál ki :D Legkésőbb fél 11 re érünk a Bátaszéki templomhoz. Tanárúr ott jó lesz a találkozó? :)

Matee86
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe

Hozzászólás Szerző: Matee86 » 2009.07.15. 22:07

Szekszárdi lévén ezen a túrán,már ha sikerül létrehozni, ott a helyem!! 8) :lol:

Meiki írta:Sziasztok! A figyelmetekbe ajánlanék egy túrát. Jövőre szerintem majd Nerbin még mgetárgyaljuk de remélem be tudjuk iktatni a klubb túrái közé. A közelben lakóknak lehet kedvezőbb ez a túra. 2 napos sátorozós. Leírom a túra programját nagy vonalakban. Szervező: Pista, Meiki!

Sióagárdon Nálunk (Miklós) találkozás szombat reggel, (Az időpont még egyeztetés alatt.) Innen elindulunk Szekszárdra. Ha van rá igény itt megnézzük a kilátót és Babits Mihály szülőházát. A belépőt még nem tudom mennyi, de ha van rá igény akkor megkérdezem. Ezek után Megejthetünk egy TESCO-zást ha valakinek ennivaló és innivaló, vagy egyéb hiánya lesz. Ezután indulunk Bátaszékre (Templom és romtemplom megtekintése), Innen irány Szálka. Itt megnézzük a nagy tavat és utána átugrunk Bonyhádra ahol tankolási lehetőség lesz Szekszárdon is lehet majd ezt megbeszéljük. Innen elmotorozunk Pécs felé és Pécs előtt lekanyarodunk Siklós felé, Villány pihenő,Siklós várnézés,Máriagyűd zarándoktemplom nézés,Pécsen keresztül irány Orrfű,(Mecsek Rally útvonala), Majd Abaligeti cseppkőbarlang megtekintés, és megérkezés Magyarhertelendre a kis campingbe, sátorverés, vacsora, majd az ötven métere lévő kis termálfürdőben leáztatjuk az út porát, Vasárnap reggel reggeli, vissza Pécs, Mecseknádasdi várrom nézés és pihenő, majd végállomás Síóagárd Pincesor. Itt egy megebédelünk. A menü minden bizonnyal Tárcsán sült hús és miegymás lesz. Arra gondoltam hogy a grill ételeket mindenki ízlése szerint vásárolja meg. A TESCO-ban be lehet szerezni őket. 1 adag bőven elég 1 evésre. Van több ízben és a 7-8 száz forintos ára szerintem nem vág földhöz senkit. Az ebéd jóízű elfogyasztása után és a pincehideg italok üdítő hatása közben érzékeny búcsút veszünk egymástól és mindenki hazafelé veszi az irányt. Jelentkezni bárki jelentkezhet, akinek van kedve egy két napos, sátorozós, motorozós túrához. Mindenkit szeretettel várunk! Olcsó benzint széles utat mindenkinek! Telefon: 0630kettő37harminc3huszonöt

wetzla
Tanár Úr
Tanár Úr
MZ-d típusa: Etz 250

Hozzászólás Szerző: wetzla » 2009.07.15. 21:51

+ Wetzla meglátogatása Bátaszéken! :P

Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki » 2009.07.15. 02:23

Sziasztok! A figyelmetekbe ajánlanék egy túrát. Jövőre szerintem majd Nerbin még mgetárgyaljuk de remélem be tudjuk iktatni a klubb túrái közé. A közelben lakóknak lehet kedvezőbb ez a túra. 2 napos sátorozós. Leírom a túra programját nagy vonalakban. Szervező: Pista, Meiki!

bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)

Hozzászólás Szerző: bluerider » 2009.07.06. 22:33

Én is megnézném ha lenne rá mód! 8)

bambi
Mágus
Mágus

Hozzászólás Szerző: bambi » 2009.07.06. 07:24

Feri_Vp írta:Ott voltam, tetszett a futam, de a végéről, éppen az MZ futamról elkergetett az eső... :oops:

Jó móka volt, gratula Bambi a szép menethez!
Csináltam pár fotót, ha érdekel küldök.

Feri
köszi

érdekel :D

Feri_Vp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
MZ-d típusa: Suzuki GZ 250

Hozzászólás Szerző: Feri_Vp » 2009.06.29. 10:47

Ott voltam, tetszett a futam, de a végéről, éppen az MZ futamról elkergetett az eső... :oops:

Jó móka volt, gratula Bambi a szép menethez!
Csináltam pár fotót, ha érdekel küldök.

Feri

bakimate
A kábelkirály
A kábelkirály
MZ-d típusa: MZ TS 250/1

Hozzászólás Szerző: bakimate » 2009.06.28. 21:52

Jobbnak láttam készülni a keddi utolsó vizsgámra.

bambi
Mágus
Mágus

Hozzászólás Szerző: bambi » 2009.06.28. 20:43

bakimate írta:Ha esetleg valakinek még nincs programja holnapra: Bábolnán lesz veteránverseny. Délelőtt edzés, délután időmérő, verseny. Én ott leszek.
Nem jöttél :o

Andrá$
bajnok
bajnok
MZ-d típusa: TS 125 TS150 XF650

Hozzászólás Szerző: Andrá$ » 2009.06.28. 09:42

bluerider írta:Nagyon szép az a /1-gyes! =D> :smt023
Az lenne a kérdésem, hogy a TS lámpatartó színe ami a teleszkópon van az azonos volt-e a motor színével mindig vagy volt gyárilag is fekete? :-k 8)
Ha jól tudom vagyis én így tudom hogy voltak gyárilag is amik fekete lámpatartóval jöttek ki évjárattól függ, ez olyan mint az irányjelzők elhelyezkedése volt a lámpába meg a teló száron is.Évjárat függvénye

bluerider
A szállító (Blue Szlí)
A szállító (Blue Szlí)

Hozzászólás Szerző: bluerider » 2009.06.27. 22:51

Nagyon szép az a /1-gyes! =D> :smt023
Az lenne a kérdésem, hogy a TS lámpatartó színe ami a teleszkópon van az azonos volt-e a motor színével mindig vagy volt gyárilag is fekete? :-k 8)

bakimate
A kábelkirály
A kábelkirály
MZ-d típusa: MZ TS 250/1

Hozzászólás Szerző: bakimate » 2009.06.27. 17:01

Ha esetleg valakinek még nincs programja holnapra: Bábolnán lesz veteránverseny. Délelőtt edzés, délután időmérő, verseny. Én ott leszek.

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta
MZ-d típusa: MZ ETZ 250

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2009.06.27. 15:57

Egy élmény volt a szigetmonostori veterán találkozó.

Kaptunk zsíros kenyeret és ebédet meg kávét.

Voltunk kétszer is felvonulni, nagyon szép gépeket láttunk és új klubtagokkal is találkoztunk.

Néhány kép:
Kép

Kép

yofo
versenyző
versenyző
MZ-d típusa: TS 250/1

Hozzászólás Szerző: yofo » 2009.06.26. 21:09

Wetzla .
A kenesei rendezvény programja a követekező . :smt035
IX. Örült Motoros hétvége. - BALATONKENESE
2009. Június 25-28

Szerda:.....Nulladik nap

CSÜTÖRTÖK
- Cool Head Clan
-AB/CD
-Dogs

PÉNTEK:
-Főnix
-Ismerős Arcok
-Blues Company
-Zorall

SZOMBAT:
-Chrome Rt
-Deák Bill Gyula
-Erotic Show
-Tequila Band

Egyéb:
- Jetsky Show a strandon
- Strandolás
- Vetélkedők

TÖBB INFÓ klikk ide: http://www.motorosbazis.hu/events/ixoer ... os-hetvege

wetzla
Tanár Úr
Tanár Úr
MZ-d típusa: Etz 250

Hozzászólás Szerző: wetzla » 2009.06.26. 18:19

kuti írta:Bandittal? :) Amúgy e hétvégén van Balatonkenese is.. Én remélhetőleg oda megyek. Valaki esetleg még?

Szia Kuti!

Mi van Balatonkenesén?

Üdv:

kobra
Alapító tag
Alapító tag
MZ-d típusa: ETZ250

Hozzászólás Szerző: kobra » 2009.06.26. 12:00

Zolee !
Sajnos én nem tudok menni... rettentő az anyagi helyzetem...:S

kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1

Hozzászólás Szerző: kuti » 2009.06.26. 10:40

Bandittal? :) Amúgy e hétvégén van Balatonkenese is.. Én remélhetőleg oda megyek. Valaki esetleg még?

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2009.06.26. 10:30

A holnapi Szigetmonostori veterán találkozóra jön valaki vagy csak egyedül képviseljem a Klubbot?????????

Részletes infó:
http://szeszvame.5mp.eu/web.php?a=szeszvame

Aki jön, azokkal találkozó Szentendrén a Lukoil kúton reggel 8:00 órakor.

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2009.05.24. 13:06

Csatlakozok molcsabi-hoz! :)

Tényleg nagy élmény volt a ringen menni. És természetesen az MZ-Club volt az élen végig :D 8) :twisted:

molcsaba
Paparazzi
Paparazzi
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 delux

Hozzászólás Szerző: molcsaba » 2009.05.24. 00:28

Nagyszerű program volt! Ismét egy életre szóló élmény! Köszönet Mladi-nak a felfedezésért! :roll:

Kép

Kép

Kép

Dodi
Safety Car
Safety Car
MZ-d típusa: ES 250/2 '72

Hozzászólás Szerző: Dodi » 2009.05.23. 22:12

Kép

Az indulás.

Ancsa
Simsonos
Simsonos

Hozzászólás Szerző: Ancsa » 2009.05.23. 20:08

Én is ott voltam, csak a technika közbeszólt, így csak Molcsaba mögött élvezhettem a döntögetős kanyarokat.
Kép

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2009.05.23. 20:04

Én is ott voltam a sajátommal, csak hát az a fránya kuplung-bowden épp előtte szakadt el, így sajnos csak utasként élvezhettem a kanyarokat.
(köszönet érte STRAVKÓ-nak.)
Kép

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2009.05.23. 20:01

MZCLUBHUNGARY a Hungaroringen:
Kép

molcsaba
Paparazzi
Paparazzi

Hozzászólás Szerző: molcsaba » 2009.05.22. 19:56

Pécel felől 4 Mz, és egy Off motor megy a Ringre kb 11 h-ra érünk oda. :roll:

Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle

Hozzászólás Szerző: Stravkó » 2009.05.21. 23:13

Szombaton a Ring-re jön valaki az észak-keleti régióból?
Mehetnénk együtt!

Samu
Admin
Admin
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 & 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu » 2009.05.21. 17:54

Mindenki át a Zala túra topikba!! :)

http://www.mzclubhungary.com/forum/view ... f=18&t=144

tothszilard
biciklis
biciklis
MZ-d típusa: etz 125

Hozzászólás Szerző: tothszilard » 2009.05.19. 18:21

Szia Angyusz, ha mindenki úgy akarja, megyünk mi is Lenti mellől. Remélem sikerül. Aztán én meg csinálok egy túrát ettől a vonaltól északra, az oszták határig. Most úgy néz ki, a héten végzek is a vizsgáimmal, és kerítek annak is egy időpontot.
Szilárd /Mz Team Zala/

kisbocsi
matekzokni
matekzokni

Hozzászólás Szerző: kisbocsi » 2009.05.18. 15:55

Sajna az államvizsga miatt ezt a túrát is ki kell hagynom...

Sajnálom.

Üdv: kisbocsi

Dodi
Safety Car
Safety Car
MZ-d típusa: ES 250/2 '72

Hozzászólás Szerző: Dodi » 2009.05.17. 22:58

Szia Csaba!
Nagyon jól hangzik.Zala,Őrség az egyik legszebb része Magyarországnak.
Szakítunk rá időt.
Most 99%.Köszönjük =D>

RR_ZOZY
4 kéz, 4 láb
4 kéz, 4 láb
MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe '84

Hozzászólás Szerző: RR_ZOZY » 2009.05.17. 22:38

Angyusz bácsi!

Beírtam a naptáramba a túrát, remélem semmi nem jön közbe addig!

Angyusz
biciklis
biciklis
MZ-d típusa: SRX

Hozzászólás Szerző: Angyusz » 2009.05.17. 21:53

Sziasztok!

Megvan a túra időpontja: Július 3-4-5
Július 3-án várom a messziről érkezőket. Nálam lesz szállás Kanizsán. Este 6 körül várok mindenkit a Tesconál és bekisérem a szállásra. 7 v. 8 hely van a házban. A kertben pedig van sok sátorhely.
Július 4-én 9-10 órakor találka a Tesconál,tankolás és haladunk tovább. Irány Őrtilos, fényképezés, csoportkép a Dráva-Mura összefolyásánál. Indulunk tovább Gyékényes, akinek kell tankol, étkezünk, aki szeretne fürdik egyet a tóban. Haladás tovább zalai szerpentineken, vigyázva, mert szakadékos. Következő megálló Lukoil kút a 7-es mellett, tovább a Kányavári szigetre. Megállunk pihenni itt,fényképezés, madárles, csoportkép, sajnos, de nem vészes fizetős parkoló. Következő megállónk Zalavár a Kis-Balaton horgászparadicsoma. Zalakaros, fagyizás, megyünk vissza a szállásra, beiktatható egy benzinkút. Este bevásárlás a grill partyra a Tescoban, és a szüleim az érkezésre megfőzik a gulyást, persze csak ha érdekel valakit. Este beszélgetés, borkostoló. Reggel korán kelés 9-10 körül indulás. Megálló a Kanizsai Várkapunál, csoportkép. Tankolás, ha kell, Mol kút a közelben. Írány Kistolmács Letenyén át. Kistolmácson étkezés, fotózás a vizpart mellett újabb szerpentin, Bázakerettyén át, a Zalai dombvidéken, tankolás valamelyik kisebb városban. Megállhatunk a felsőrajki favárnál, érdekességképpen! Következő megállónk az Újudvari tévétorony sajnos nem tudunk felmenni, mert lezárták sajna, de jó a kilátás. Vissza Kanizsa és érzékeny búcsút veszünk egymástól.

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2009.05.16. 19:16

Csaba!

Úgynézki mégse tudok menni :cry:

Ma kaptunk meghívót esküvőre... Valaki nem akarja odafent, hogy végre együtt guruljak klubtagokkal.... :evil: :evil:

Szerk:
Hopp, elnéztem a dátumot :oops: :roll:
Szóval mégis mehetünk. :D 8)

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2009.05.16. 08:58

OK OK!

Lehet én is hozok 1-2 OFF motoros havert.(nem tudják mi a jó) :lol:

Majd előző nap akkor felhívlak. Az én számom: T-mob-854-húsz37 ha esetleg valami közbe jönne.

molcsaba
Paparazzi
Paparazzi

Hozzászólás Szerző: molcsaba » 2009.05.15. 23:22

KILL3R etz!

Szimpi a 9 órai találkozó, így tényleg kényelmesen teljesíthetjük a távot. Még az is előfordolhat, hogy jön velünk valaki, akinek kedve van. :roll:

Légy jó!

Csaba!

mladi
Magkakas
Magkakas
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 és SX 125

Hozzászólás Szerző: mladi » 2009.05.15. 14:44

kisbocsi írta:Üdv!

erre én is szeretnék elmenni!
Az államvizsgára készülsébe ez még belefér nemde?
Megyünk is a pályán?

Azt igérték hogy 12-13 között lesz felvonulás a pályán Gyere Kisbocsi és hívd Ervint is

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2009.05.15. 12:24

Ez a kis karika mégjobban hangzik :D

Felőlem mehetünk persze. Ha elviseled a 80-90 es utazót. :)

Akkor úgy kb mikor találkozunk ott? 9 körül? Azért jó lenne kicsit ráhagyni az időre. Nem akarok rohanni...

molcsaba
Paparazzi
Paparazzi

Hozzászólás Szerző: molcsaba » 2009.05.14. 23:49

Jól hangzik! Pécelen a MOL kúton találkozhatnánk. Ha van kedved hozzá, akkor mehetünk kerülővel is a motorozás kedvéért. Isaszeg, Dány Valkó, Vácszentlászló, Gödöllő, Mogyoród. :roll:

Tel. számom: 06-20-973hetven33

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2009.05.14. 20:35

Csaba!

Ha gondolod mehetnénk együtt. Csak akkor majd meg kéne beszélni egy találka helyet.

kisbocsi
matekzokni
matekzokni

Hozzászólás Szerző: kisbocsi » 2009.05.14. 17:04

Üdv!

erre én is szeretnék elmenni!
Az államvizsgára készülsébe ez még belefér nemde?
Megyünk is a pályán?

molcsaba
Paparazzi
Paparazzi

Hozzászólás Szerző: molcsaba » 2009.05.14. 00:14

Engem a ringen motorozás motivál nagyon, és előtte jó lenne pár szót váltani mindenkivel, így valószinüleg 10 h körül indulok Pécelről. :roll:

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2009.05.13. 19:52

Üdv Urak!

Rohamosan közeleg a Hungaroringes rendezvény. Meg kellene beszélni valami vonulást szerintem. Vagy ott találkozunk?
Én sztem. 7 óra felé indulok Dunaharasztiról. Szívesen találkoznék pesten vagy az útbaeső kis városkákban(Üllő,Pécel,Gyál,stb...). Ha már van vonulás akkor csatlakoznék :roll: :P

mladi
Magkakas
Magkakas

Hozzászólás Szerző: mladi » 2009.05.06. 19:24

Meg van máj.23-a az időpont. 9 órától lesz. 12 és 13 óra között felvonulás a pályán. Talizhatunk nálunk, főleg a "Dánosokkal". Megejthetnénk a megbeszélést is. Info: http://www.FMBK.hu (remélem :roll: )

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2009.05.06. 19:13

OK!

Köszi szépen előre is!

mladi
Magkakas
Magkakas

Hozzászólás Szerző: mladi » 2009.05.06. 18:59

Bocs de még nem jelentkeztek a fótiak (majd írnak e-mailt) amint tudok valamit jelzem Megpróbálom megkeresni őket

Válasz küldése