Egyéb túrák, meghívások

Túratervek, jelentkezés a túrákra
Válasz küldése
young boys
versenyző
versenyző
MZ-d típusa: MZ ETZ 125/150

Re: Egyéb túrák, meghívások

Hozzászólás Szerző: young boys » 2010.10.24. 12:11

Irigyellek benneteket ugyan akkor BÜSZKE IS VAGYOK RÁTOK!

Sajnos se én se a motorom nem épült fel annyira hogy betudjak vállalni egy ilyen túrát de folyamatosan figyeltem a neten a fejleményeket.

GRATULÁLOK MINDENKINEK AKI RÉSZTVETT EZEN A HUMÁNUS MEGMOZDULÁSON!

YB

vaddarázs
rolleres
rolleres
MZ-d típusa: ETZ-250

Hozzászólás Szerző: vaddarázs » 2010.10.24. 12:04

Sikeresen hazaértem én is sötétedésre (fél 7-re)463 km-el zártam a napot:D Balaton környékén elég sok volt a szunyog szépen meg is lett belöle pakolva az MZ-nek az eleje.Zsakfos ti átkompoztatok tihanynál?:D Hánykor értetek haza?

KILL3R etz
bajnok
bajnok
MZ-d típusa: ETZ 250

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2010.10.24. 11:14

Én is hazaértem sikeresen, sorry, hogy csak most jelentkezek, de vendégeskedés volt nálunk.
Nem nagyon tudok mit hozzátenni az előttem szólókhoz, csak ismételni tudom... 8-[

Köszönöm Hlacinak a vendéglátást, Zolee-G nek a csapatást, Zsaky-nak az ismételten kedvezményes kompozást, Börinek a kábelt, Sunbimnek pedig a fényt az éjszakában. :lol: :D

Szerintem méltó zárása volt a szezonnak. Nagyon jól éreztem magam.

MZCs-nek pedig jobbulást! Írj, hogy mi a helyzet veled...

Sunbim!
Elég pontos a derekad. 380 km volt összesen nekem... 8) :D

kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1

Hozzászólás Szerző: kiszsebi » 2010.10.24. 09:38

Köszi, hogy képviseltetek bennünket. Sajnos nekem nem jött össze ez a gurulás :(

zsakfos
A révész
A révész
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1

Hozzászólás Szerző: zsakfos » 2010.10.24. 09:23

yofo írta:Zsaki.

sato írta a sport motoron ,hogy küld az mzclubnak külön matricát , úgyhogy kapunk mi is ha minden jól megy \:D/
Ez jó hír. :D

zsakfos
A révész
A révész

Hozzászólás Szerző: zsakfos » 2010.10.24. 09:16

Zolee-G írta:
Hazafelé én vezettem a csapatot Ajkáról Tihany felé, hogy elérjük a kompot, és ezek szerint amit én utazó sebességnek gondoltam az másoknak már a végsebesség volt.
Bocsánat érte, de hát ez az Mz ezt tudja.
Meg is kérdezte tőlem "Killer", hogy: -felakadt a suber?
Ekkor jött mellém Zsaki, hogy -MZCs eltűnt mögüle!
Hát egy kicsit racingosnak éreztem magam mire hátulról(mivel Mzcs eltünése után én lettem a sereghajtó) eléd/melléd tudtam érni :D

Ráadásul az én hülyeségem miatt azt az útszakaszt mi többiek ha jól számolom 5-ször tettük meg.
Ugyanis mikor te visszamentél,akkor rá pár percre(mivel nem jöttetek)visszaindultunk.Én mentem elöl és egyszer úgy láttam hogy jön Mzcs és nem sokkal később meg ti.Erre visszafordultam és mindenkinek integettem hogy vissza!Mire észbekaptam hogy esetleg nem ti voltatok,újra megtettük az utat.Aztán meg megint.Aztán a végén amikor már minden mentünk.Szóval mi kikanyarogtuk magunkat rendesen.

A menettel kapcsolatban még érdekességként annyit hogy azt hiszem minden nagyképűség nélkül kijelenthetjük hogy országos szervezés ide vagy oda az Mzclubhungary rendesen kivette a részét a dologból.
A székesfehérvári Tesconál kb 30-an vártuk a fővárosi indulókat.
Felhivtam csak úgy Gergőt és akkor tudtam meg hogy BE SEM JÖNNEK a beigért találka pontra mert késében vannak és inkább menjünk a veszprémi Tescohoz.
Na uccu neki a 3 MZ elöl és irány Veszprém.
Odaérünk,ahol már vagy kb 70 motor ott van.
HURRÁ!
Beállunk melléjük,erre kiderül hogy semmi közünk egymáshoz,ők egy Szlovák.Magyar barátság túrán vannak.Na bumm!Akkor hol a pesti csapat.
Valaki az off motorosok közül kapott egy telefont hogy a veszprémi Tescohoz sem jönnek be,hanem a város kivezető részén egy benzinkútnál talizunk.Na irány a benzinkút.
Pár perc állás után megérkeztek!!!
Innen már együtt ment mindenki.Szóval azért voltak szervezési problémák nem kicsik!Azért így utólag is azt mondom egy találkozópontot nem szabadna kihagyni.
Ha én csak úgy haveri alapon nem hivom fel Gergőt,akkor még mindig ott állnánk a fehérvári Tesconál?????

A másik dolog az meg a vendéglátás,ami szerintem még a főszervezőket is meglepte.
Meleg étel,tea várt közel 100 motorost és ez is az ott élő helyi Mzclubosoknak köszönhető.
Mégegyszer köszönet Hlacinak,Barnának és Gergőnek.

Még kiemelném Vaddarázs klubtársunkat,akivel Fehérváron taliztunk.
Ő igazán kemény srác.
Zárt sisakban aminek NINCS meg a plexije,szemüveg nélkül Kecskemétről és vissza motorozott.
Még most sem értem hogy a fenébe bírta.

yofo
versenyző
versenyző
MZ-d típusa: TS 250/1

Hozzászólás Szerző: yofo » 2010.10.24. 08:46

Zsaki.

sato írta a sport motoron ,hogy küld az mzclubnak külön matricát , úgyhogy kapunk mi is ha minden jól megy \:D/

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta
MZ-d típusa: MZ ETZ 250

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2010.10.24. 07:57

Egy idézet a sportmotor.hu-ról:

sato

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek aki részt vett a találkozón, főleg a túrázóknak, ismeretlenül pedig MINDENKINEK akik menet közben csatlakoztak a menethez. Külön elismerés az MZ KLubnak akik meleg étellel várták a csapatot odalent. !

Innentől jön a szolgálati közlemény : akik menet közben csatlakoztak / adakoztak azok küldjenek emailt a cimükkel elérhetőségükkel, hogy küldhessünk támogatói matricát !

levai.otto@mt-01.hu cimre.

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2010.10.24. 07:50

BAMBI!

MZCs mivel jött?
Mivel jönni akart. :D

De sajnos rá kellett jönnie, hogy az MZ(cs) és a Suzuki nem éppen jó párosítás.
Csak még az nem derült ki számomra, hogy ki dobott le(el) kit?

Köszönöm, hogy ilyen szép számban összegyültünk a tegnapi napon(túrán) eme nemes cél érdekében.
Külön köszönet "Dodi"-nak és "Yupec"-nek, hogy kilátogattak a Plazához.

Hlacinak és Gergőnek küülön köszönet a szivélyes fogadtatásért és, hogy be merték vállalni közel 100 ember fogadását Ajkán.

És köszönöm nem utolsó sorban az "MzClubHungary"-nak, hogy a kiemelt tagja lehetek.

MÁs:

Hazafelé én vezettem a csapatot Ajkáról Tihany felé, hogy elérjük a kompot, és ezek szerint amit én utazó sebességnek gondoltam az másoknak már a végsebesség volt.
Bocsánat érte, de hát ez az Mz ezt tudja.
Meg is kérdezte tőlem "Killer", hogy: -felakadt a suber?
Ekkor jött mellém Zsaki, hogy -MZCs eltűnt mögüle!
Én ekkor mint jó Safety Bike-oshoz méltón visszamentem megkeresni, de már ott volt a segítség egy "Doktor úr" személyében. (Utólag is így ismeretlenül köszönet érte, hogy segített!)
A Suzuki egy kissé megkarcolódott. :D :(
De megcsináltuk, és elértük az utolsó kompot. (Köszönjük Zsaki.)
Az autópályán minden jól ment amikor is eltünt mögüllem mindenki és én egy lehajtó sávon álltam meg, felhívva Sunbim-ot, hogy megtudakoljam mi történt.
Kb fél órát vártam rájuk.
De nem unatkoztam, mert megállt mögöttem egy "ÚTELLENÖRZÉS" és jól elbeszélgettünk, miről is másról mint az MZ-kről.
Onnan már zökkenő mentesen hazaértünk és MZCs átült a Suzukiról egy Suzukiba. :D
Hogy a riportok mikor lesznek a TV-ben?
Sportkklub-Superbike magazin kedden.
HirTv-Széles út ???
MTV m1/m2 ???

Még egyszer KÖSZÖNÖM.

Ui: Lehet, hogy át leszek keresztelve "PR Manager"-re????? :roll:

azolee
rolleres
rolleres
MZ-d típusa: ETZ250

Hozzászólás Szerző: azolee » 2010.10.24. 00:19

Sziasztok!
A Racing szekciót én képviseltem a rendezvényen a barátaimmal.
Mi is szerencsésen hazaértünk, és a többiek nevében is köszönöm a szervezést és a vendéglátást a célban!

bambi
Mágus
Mágus

Hozzászólás Szerző: bambi » 2010.10.23. 22:53

MZCS mivel ment?

sunbim
operatőr
operatőr
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe

Hozzászólás Szerző: sunbim » 2010.10.23. 22:49

Üdv mindenkinek!
"Fővárosiak!
Hazaértetek szerencsésen?
Itt várom már hogy mi van veletek.
Irjatok már! [-o< ,,
Zsákfos Kapitány jelentkezem! :mrgreen:
Hazaértem! \:D/ kb nyolc órára .

Örülök hogy részt vehettem ezen a guruláson, és egyben segíthettem másokon. A gyűjtés eredményeként kisebb ,,vagyon" gyűlt össze, valakiknek ezzel is megkönyítettük az újrakezdést. A lényeg hogy nem voltunk közönyösek :!:
Azt viszont remélem, hogy ilyen ok miatt nem kell motoroznom többet! :!: Hogy ezek után jobban odafigyelnek erre a problémára, a többi tárolónál.

Kép

Találkozó a Duna Plázánál:
Kép
a ,,szóvivő" nyilatkozik :D

A végcél, Ajka közelében:
Kép
Köszönjük Hlacinak és a segítőinek a gulyást!

Kép

Kalndos volt az út. Főleg visszafelé! :lol: + :(
Volt egy gyújtás problémánk, és egy esésünk.

Kép
Jobbulást MzCs ! Remélem nem történt nagyobb bajod!

De azért haza bírt evickélni mindenki! :D
Ajkáról elindultunk a Tihanyi komphoz, nagyon szép tájon keresztül. Zsákfos segítségével átkompoltunk.

Kép

Köszönjük Zsáki!
Onnan hazafelé vettük az irányt. Kill3etz gyújtásproblémáját megoldottuk az M7-es leállósávjában :D

Kép

Hogy hány km-t mehettünk fogalmam sincs, de a derekam olyan 400 körül jelzi. :mrgreen:

Hazafelé az M7-esen:
Kép :mrgreen:

Köszönet Zolídzsínek :mrgreen: a felvezetésért =D> (Te Zoli az a világitó bogyó az antennád végén egésszen jó irány jelző! Messziről láttuk merre jársz :lol: )

Üdv.: Sunbim

böri
Simsonos
Simsonos

Hozzászólás Szerző: böri » 2010.10.23. 21:57

Üdv mindenkinek!
Köszönet először is a túrán részt vevőknek,másodszor a bakonyi betyáros vendéglátásértés nem utolsó sorban a jó időért.Lefelé nagyon jó tempóban mentünk, bár egy-két offos testbeszéde arra vallott,hogy ők még gyorsítanának,de szerintem ekkora tömeggel ez a sebesség tökéletesvolt.(90-100km/h)Avissza fele út már egy kicsit kalandosabbra sikerült.....Miután úgy döntöttünk,hogy Zsaki segítségével átkompolunk Tihany felé indultunk .Az egyik s kanyart sajnos Mzcs nem úgy vette ahogy szerette volna és eldobta a vasat.Szerencsére nem lett nagy baja ,a vállát fájlalta .A motor is megúszta kisebb sérülésekkel.Ezután éppen elértük az utolsó kompot.Tankolás után jó tempóban jöttünk a pályán egészen Martonvásárig. Itt Killer gépe makrancoskodott .Az egyik szál a gyujtásnál levált ez okozta a bajt. Viszonylag gyorsan sikerült orvosolni a problémát és hazáig gond nélkül eljutottunk.Még egyszerköszönet a mai napért és Mzcs -nek jobbulást.

zsakfos
A révész
A révész

Hozzászólás Szerző: zsakfos » 2010.10.23. 20:46

Fővárosiak!
Hazaértetek szerencsésen?
Itt várom már hogy mi van veletek.
Irjatok már! [-o<

zsakfos
A révész
A révész

Hozzászólás Szerző: zsakfos » 2010.10.23. 20:41

Barna írta:Szevasztok!
Köszönöm a résztvevő klubtagoknak, hogy részt vettek a jótékonysági túrán és ellátogattak hozzánk Ajkára. Sajnos Devecserbe és Kolontárra nem lehet még bemenni, ezért rendeztük Ajkán a találkozót a motorosok és a Devecseri alpolgármester között. 105 motor gurult együtt fegyelmezett rendben. Csodálatos volt látni a csapatot az úton. Több TV társaság is megjelent és készített felvételt az eseményről. Szerencsére az időjárás ideális volt a motorozáshoz. A kaja is jól sikerült. Szerintem nagyon jól sikerült nap volt.
Nagyon szépen köszönjük a szíves vendéglátást!
A gulyás nagyon finom volt.Azt esetleg tudni lehet hogy milyen TV társaság volt ott és mondjuk hol lehet és mikor látni a felvételeket?

Barna! Tőled meg utólag elnézést kérek hogy nem köszöntem el tőled.Legközelebb jövök egy

Kép

Barna
biciklis
biciklis

Hozzászólás Szerző: Barna » 2010.10.23. 20:02

Szevasztok!
Köszönöm a résztvevő klubtagoknak, hogy részt vettek a jótékonysági túrán és ellátogattak hozzánk Ajkára. Sajnos Devecserbe és Kolontárra nem lehet még bemenni, ezért rendeztük Ajkán a találkozót a motorosok és a Devecseri alpolgármester között. 105 motor gurult együtt fegyelmezett rendben. Csodálatos volt látni a csapatot az úton. Több TV társaság is megjelent és készített felvételt az eseményről. Szerencsére az időjárás ideális volt a motorozáshoz. A kaja is jól sikerült. Szerintem nagyon jól sikerült nap volt.

yofo
versenyző
versenyző

Hozzászólás Szerző: yofo » 2010.10.23. 18:46

Sikerrel hazaértem a Jótékonysági gurulásról , az időjárás és a társaság is kitűnő volt , külön köszönet a finom gulyáslevesért Hlaciéknak .
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok ... szap-76343
Kép

Kép

Kép

MZCs
bajnok
bajnok
MZ-d típusa: ETZ-251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MZCs » 2010.10.22. 23:12

Jóslatok alapján hasonló idő lesz. Csapadékra nem kell számítani.
10-kor a Pláza elött.
Pálya matricát vegyetek :idea:

böri
Simsonos
Simsonos

Hozzászólás Szerző: böri » 2010.10.22. 21:14

Hali 10-kor én is ott leszek a plázánál.Remélem olyan idő lesz mint ma.

yofo
versenyző
versenyző

Hozzászólás Szerző: yofo » 2010.10.22. 20:22

Sziasztok.

Zsakfos és Yofo Székesfehérváron csatlakozik a csapathoz. \:D/

sunbim
operatőr
operatőr
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe

Hozzászólás Szerző: sunbim » 2010.10.22. 19:52

Csatlakozunk a csapathoz! 10.00..re ott leszünk a Plázánál!

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2010.10.22. 18:19

Zsaki!

A fővárosból előre láthatóan 5 motorral indul az MZ Club.
Székesfehérváron remélem be tudunk menni a Tesco parkolóba, ha nem akkor is valahol ott fogunk találkozni.

Laci bácsi.

Én feltétlenül felhívlak az indulás elött, hogy kb: mennyi fő megy le Ajkára.
A Szfehérvári és az Veszprémi találkozási pontnál nem tudom mennyien csatlakoznak.

A szervezővel már én is beszéltem.
Reméljük jó időnk lesz.

Hlaci
versenyző
versenyző
MZ-d típusa: MZ TS 250

Hozzászólás Szerző: Hlaci » 2010.10.22. 12:49

Sziasztok!

A budapesti indulás előtt a csoportvezető hívjon fel (+36209438746), hogy mennyien indulnak, és ha tudja, hogy mennyien csatlakoznak. Én a fekete villám mz-vel Bakonygepes bekanyarodási pontnál várok sárga láthatósági mellény lesz rajtam. Itt lesznek még Gergő és Barna is, akik a sor végén jönnek, és felkísérnek bennünket a garázstelepre.
A tesco-parkoló ünnep miatt le van zárva, így nem tudunk odamenni. A garázstelepen a devecseri polgármester megbízottja is itt lesz.
És akkor itt lesz az ebéd, gulyásleves, kenyér és forró tea.

Szeretettel várunk mindenkit!

Hlaci, Gergő, Barna.

zsakfos
A révész
A révész

Hozzászólás Szerző: zsakfos » 2010.10.22. 11:37

Zolee-G írta:Aki tudnak és akarnak jönni segíteni a Devecserieken annak itt a szombati túra terve:

Az útvonal :

11:00 kor indulás a Plázától. Váci út , Bajcsy Zs, majd Astória, Erzsébethíd , Hegyalja út, Bach - M1-M7 közös , majd M7 ! ( pályamatrica ! )
Fehérvárnál le a 8-asra. Első nagy gyülekezési pont a székesfehérvári Tesco parkolójában. Érkezés 12-12:15 körül. A parkolóban 10 perc ácsorgás , pisi melegedés. Utána 8-ason Várpalota majd Veszprém . Itt is a Tesco parkoló a találkozóhely. Aki itt akar csatlakozni az 1-re menjen oda . itt is 5-10 perc várakozás ( itt van egy ömv kút akinek kellene tankolnia )
Innen irány ajka , érkezés 13:30-40 között. Az ajkai helyszint pontosan még nem tudom, de addigra gondolom ez már véglegesedik, igy a veszprémi megállónál már lehet véglegesíteni mindenki számára.

Aztán vmikor a program befejezése után haza .

útvonalbiztosítók mennek igy lesz kisérő motoros brigáds .

Remélem számíthatok minél több MZ Club-társra.
Székesfehérváron ott leszek!
A fővárosból kik jönnek?

Hlaci
versenyző
versenyző
MZ-d típusa: MZ TS 250

Hozzászólás Szerző: Hlaci » 2010.10.21. 17:48

Sziasztok (Különösen Zolee-G)!

Ajkán a tesco parkolóban lehetne a találkozó, mert Devecserbe nem egyszerű a bejutás! (még mindig sajnos)

Később (kb. ma este) még írok a témával kapcsolatban, de telefonon is elértek: +36/20-943-87-46

üdv Hlaci

zsakfos
A révész
A révész

Hozzászólás Szerző: zsakfos » 2010.10.19. 22:46

yofo írta:Ha minden jól megy , akkor a fehérvári Tescónál csatlakozom a csapathoz . 8-[
Ha az időjárás kegyes lesz akkor ott találkozunk Yofo! :D

yofo
versenyző
versenyző

Hozzászólás Szerző: yofo » 2010.10.19. 20:02

Ha minden jól megy , akkor a fehérvári Tescónál csatlakozom a csapathoz . 8-[

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2010.10.19. 19:24

Aki tudnak és akarnak jönni segíteni a Devecserieken annak itt a szombati túra terve:

Az útvonal :

11:00 kor indulás a Plázától. Váci út , Bajcsy Zs, majd Astória, Erzsébethíd , Hegyalja út, Bach - M1-M7 közös , majd M7 ! ( pályamatrica ! )
Fehérvárnál le a 8-asra. Első nagy gyülekezési pont a székesfehérvári Tesco parkolójában. Érkezés 12-12:15 körül. A parkolóban 10 perc ácsorgás , pisi melegedés. Utána 8-ason Várpalota majd Veszprém . Itt is a Tesco parkoló a találkozóhely. Aki itt akar csatlakozni az 1-re menjen oda . itt is 5-10 perc várakozás ( itt van egy ömv kút akinek kellene tankolnia )
Innen irány ajka , érkezés 13:30-40 között. Az ajkai helyszint pontosan még nem tudom, de addigra gondolom ez már véglegesedik, igy a veszprémi megállónál már lehet véglegesíteni mindenki számára.

Aztán vmikor a program befejezése után haza .

útvonalbiztosítók mennek igy lesz kisérő motoros brigáds .

Remélem számíthatok minél több MZ Club-társra.

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2010.10.19. 19:23

Motoros összefogás a Vörösiszap Katasztrófa áldozatai részére
Ma már úgy tűnik, hogy a tiszai ciánmérgezés nagyságrendjét jócskán meghaladja a vörösiszap szennyezés, amelyet az ajkai timföldgyár egyik gátjának leomlása okozott 2010 október 4-én.
120 fő sérült meg, sok esetben maradandóan, de ami még fájóbb, 8 ártatlan ember lelte halálát a lúgos iszapárban. A talán helyrehozhatatlan környezeti katasztrófán túl családok százai vesztették el az otthonukkal együtt mindenüket, múltjukat és talán jövőjüket is. Idős emberek voltak kénytelenek végig nézni, ahogyan életük egész munkája, szinte perceken belül semmisül meg, pusztul el minden, amiért évtizedeken keresztül dolgoztak.

Éppen ezért joggal lehetünk büszkék arra, hogy a meghatározó magyar motoros köröknek egyidőben, egymástól függetlenül jutott eszébe, hogy segítséget kell nyújtani! Néhány óra alatt páratlan mérvű összefogás alakult ki a közös cél érdekében, mert hiszen mi lehet fontosabb most, a tél közeledtével annál, hogy a mindenüket elvesztő emberek feje fölé mihamarabb kerüljön fedél, legyen pénzük meleg ruhára, ennivalóra.
Egyként szállt harcba a hazai motoros társadalom színe – java kizárólag azért, hogy bebizonyítsa, a gyökereiket vesztett családok jövőjét meg lehet menteni, hogy példát mutasson összefogásból és megmutassa a gyászolóknak, a tragikus sorsú embereknek, hogy a bajban nincsenek egyedül ! A segítség most először két keréken érkezik!

A Magyar Motoros Társadalom példaértékű összefogása keretében 2010.október 23-án 10:00-13:00 óráig Évadzáró találkozót szervez a Duna Plaza elé.
Szeretnénk, ha minél többen csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz és
100 km benzinköltségnek megfelelő felajánlással segítenék a rászorulókat.
11:00 órakor motorosok egy csapata elindul Devecser felé, hogy személyesen legyenek a helyszínen az összegyűjtött adomány átadásakor. Csatlakozz te is!
Lehet, hogy eső és hideg is lesz, ami általában sokunkat elriaszt a motoros programoktól – de most jusson eszetekbe, hogy több százan eközben otthon és biztos háttér nélkül csak bennünk és a hasonló felajánlásokban bízhatnak!

Itt az idő, hogy mindannyian segítsünk! Rád is számítunk!

matt1989
bajnok
bajnok
MZ-d típusa: BMW R1100RT

Hozzászólás Szerző: matt1989 » 2010.08.23. 12:59

Kép

28-án megyünk a felvonulásra, aki akar csatlakozhat, és írjon privátba. :)

Megtudtam azt is, hogy nem kis szabású rendezvény, mert tavaly 3600 jegy kelt el.

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2010.08.19. 18:38

kiszsebi!

Én benne vagyok azt hiszem. Bár sulikezdés miatt nem mondom biztosra. (6.-a az első tanítási nap, előtte meg csomó intéznivaló...)

kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)

Hozzászólás Szerző: kiszsebi » 2010.08.19. 16:55

http://www.ercsi.hu/portal/index.php/na ... 0evesercsi
Mit szólnátok egy itteni megjelenéshez?
Szeptember 5. vasárnap 9 órára kéne megjelennünk, majd gurulni egyet a felvonulás keretében.
Az Ercsiben lévő Robinson Autósbolt tulajdonosa szervezi az autós-motoros felvonulást.

kobra
Alapító tag
Alapító tag

Hozzászólás Szerző: kobra » 2010.08.14. 12:19

2-en. :D

kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)

Hozzászólás Szerző: kiszsebi » 2010.08.14. 04:37

kobra írta:Még egyszer köszönjük szépen mindenkinek! :)
Most jöttünk meg a Nászútról.. :P
hányan?

kobra
Alapító tag
Alapító tag

Hozzászólás Szerző: kobra » 2010.08.13. 17:57

Még egyszer köszönjük szépen mindenkinek! :)
Most jöttünk meg a Nászútról.. :P

Dodi
Safety Car
Safety Car
MZ-d típusa: ES 250/2 '72

Hozzászólás Szerző: Dodi » 2010.08.09. 22:00

Pedig nagyon jó volt Samu!
Utánna elvittem őket "olyan helyre hol buzúki hangja szólt" :lol:
Ők tudják.... :D

Samu
Admin
Admin
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 & 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu » 2010.08.09. 21:32

Még egyszer gratulálunk mi is, jöhetnek a kis Kobrák!!!!!!! Nagyon sajnáljuk, hogy nem voltunk ott...

Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dénes » 2010.08.09. 11:07

Hú, kiváncsi leszek a pacsis képekre. :)

KILL3R etz
bajnok
bajnok

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz » 2010.08.08. 22:19

Kobra!

Sok boldogságot nektek! Sajnálom, hogy nem lehettem ott, de igazolni tudom a távollétem. :D
Pedig nagyon szívesen megnéztelek volna titeket! :P

Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle

Hozzászólás Szerző: Stravkó » 2010.08.08. 21:29

Mi is gratulálunk Kobra koma,és sok boldogságot kívánunk!!!!!!!!!!!! :D =D> \:D/

Stravi+Sebi

kobra
Alapító tag
Alapító tag

Hozzászólás Szerző: kobra » 2010.08.08. 21:24

:)
Megjöttem... Mint FÉRJ.. :D

Köszönöm mindazoknak ,akik eljöttek a templomi esküvőnkre.Sok örömet szereztetek ezzel nekünk!
A vendégeknek nagyon tetszettek a motorok.És a családtagok is örültek ,hogy ilyen szuper emberekkel túrázunk együtt.
A végén mikor vonultatok ki nagyon jó volt az a pacsizás, kb 80 ember előtt.Amit a fotós meg is örökített. :)
Holnaptól végre pihenünk. Ma 2órát aludtunk,.. :D De elég volt.
képeket mindenképp küldök majd a központba.

Köszönjük szépen az ajándékokat is.Büszkén fogom ,fogjuk használni őket!

Kobra & Kobráné

MZCs
bajnok
bajnok
MZ-d típusa: ETZ-251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MZCs » 2010.08.08. 08:38

Köszönöm, hogy részt vehettem az I. Esküvő túrán!
Az ifjú párnak sok boldogságot kívánok!

A zsoltárból való éneklésünket azért erős túlzás éneklésnek nevezni. :wink:

Dodi
Safety Car
Safety Car
MZ-d típusa: ES 250/2 '72

Hozzászólás Szerző: Dodi » 2010.08.07. 22:02

Köszönjük, mi is , hogy ott lehettünk ezen a jeles napon.
Nagyon sok boldogságot Kobrának és Kobránénak.
Jó volt gurulni egy kicsit a társasággal is utána.
Dénes pedig nem is hoztál magaddal énekes könyvet. :smt044 :lol:

Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dénes » 2010.08.07. 21:52

Én is hazaértem, sok boldogságot az ifú párnak. Nagyon szép (volt) a menyasszony!
Köszi a meghívást, meg a papnak, hogy megemlített minket az ünnepi beszéden! :D
Köszi Dodinak a túra vezetését, MZCs-nek, hogy mutatta nekem az irányt az anyósülésről, kreppnek a cigit...asszem ennyi. :)

MZCs-vel még énekeltünk is a zsoltáros könyvből!! :D

molcsaba
Paparazzi
Paparazzi
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 delux

Hozzászólás Szerző: molcsaba » 2010.08.07. 21:31

Köszönöm, hogy ott lehettem Kobra esküvőjén, és jól esett egy kicsit motorozni utána! Néhány fotó:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Zolee-G
Mister Minit & Posta
Mister Minit & Posta

Hozzászólás Szerző: Zolee-G » 2010.08.07. 21:09

Ma voltunk Kobra klubtagunk esküvőjén.
Köszönet a meghívásért és köszönet Dodinak, hogy részt vehettünk ott és az utána lévő kis vacsorán a Duna-csárdában.

Képek az esküvőről később.

kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)

Hozzászólás Szerző: kiszsebi » 2010.07.14. 20:28

Stravkó írta:
kiszsebi írta: Basszus, tényleg. De azért este átgurulhatnátok :D
Ez nálunk úgy műxik,hogy szombat reggel 6-tól,kb.este 9-ig nyomjuk,aztán vasárnap reggel 8-tól,amíg nem végzünk! Délutánig mindíg kitart,ha esetleg valami csoda történik,
pl.nem működik a leltár-apparát,és elmarad a leltár [-o< ,akkor fölpattanunk az emcetre,és megyünk!!! :D
OFF
Akkor elmondok néhány imát :D
ON

Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle

Hozzászólás Szerző: Stravkó » 2010.07.14. 20:26

kiszsebi írta:
Stravkó írta:A Sástó a jövő 7végén lesz!!! 8) Akkor sajnos leltározunk. :cry:
Basszus, tényleg. De azért este átgurulhatnátok :D
Ez nálunk úgy műxik,hogy szombat reggel 6-tól,kb.este 9-ig nyomjuk,aztán vasárnap reggel 8-tól,amíg nem végzünk! Délutánig mindíg kitart,ha esetleg valami csoda történik,
pl.nem működik a leltár-apparát,és elmarad a leltár [-o< ,akkor fölpattanunk az emcetre,és megyünk!!! :D

kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)

Hozzászólás Szerző: kiszsebi » 2010.07.14. 20:17

Stravkó írta:A Sástó a jövő 7végén lesz!!! 8) Akkor sajnos leltározunk. :cry:
Basszus, tényleg. De azért este átgurulhatnátok :D

Stravkó
Long Vehicle
Long Vehicle