Elektronika topik - a pokol kapuja

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: z25z »

A ki tudja hány éves akkumulátornál mindenképp ajánlott a csere, de azért jó lenne ha lenne kezednél egy multiméter azzal ki lehet zárni pár dolgot. Nyugalmi állapotban egy jól feltöltött akkuban 12,8-13,2 V-nak meg kell lennie. Bár ha a a feszültség megvan még mindig nem biztos, hogy a kapacitása is jó, ezt terhelővillával lehetne megnézni, ami kicsit fehér holló kategória. Legalábbis nagyon kevés MZ-snek figyel a polcon egy olyan műszer. Mindenesetre ha beindítod akkor mérj feszültséget az akku sarukon. Lámpa nélkül 2000 felett 14V körüli értéket kellene mérned, lámpát rákapcsolva 13,2-13,8 körül. Ha ez az érték nincs meg akkor lehet hogy mégsem az akku a hunyó teljes egészében, hanem az elégtelen töltés miatt folyamatosan kevés benne a szufla és ezért produkálja a hibát. Ekkor jöhet a további vizsgálódás: fesszabályzó, szénkefék, U,V,W saru stb.
mixy01
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.05.27. 15:43
MZ-d típusa: ETZ 250

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: mixy01 »

Köszönöm a gyors választ. Remélem én is, hogy egy akksi csere megoldja a gondot. Jövő héten kiderül.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: z25z »

Jó esélyed van, hogy az akku a hunyó. Mivel nem csapkodja ki a biztosítékot ezért első körben nem gondolnék feltétlen zárlatra, bár éppen lehet egy olyan áthúzás a lámpa körben ami produkálhat hasonló jelenséget. Akku a beindításhoz is kell, ezért fordulhat elő az hogy ha lámpát rákapcsolva áll le akkor nem tudod utána beindítani, mert annyira kiveszi a szuflát, hogy nem elég a szikra előállításához. De ha hagyod egy kicsit regenerálódik és utána már be tudod indítani, menet közben meg 2000-ers fordulat felett már tölt és ellátja a rendszert.
mixy01
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.05.27. 15:43
MZ-d típusa: ETZ 250

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: mixy01 »

Üdv!

Még új vagyok a fórumon és MZ tulajként sem jeleskedtem még eddig. A napokban sikerült vennem egy 1984-es ETZ 250-est aminek van egy "apró" gondja.
A probléma az, hogy ha felkapcsolom a tompítottat, akkor van, hogy megáll a motor, amint leveszem a világítást, a kulcsot gyújtásra visszakapcsolom, ismét elindul. Csinálja ezt alacson és magas fordulaton is. Volt, hogy előzésnél visszaváltás, és index kitétel után megállt, vagy kereszteződéshez érve, behúzott kuplunggal, vagy csak lassan gurulva leállt. Ilyenkor minden esetben ha lekapcsoltam a lámpát, újra életre kel a motor és megy tovább minden gond nélkül, úgy is ha pár másodperc után visszakapcsolom a világítást. Azonban, ha nem kapcsolom le a lámpát, hanem hagyom megállni, akkor utánna alig akar elindulni, még tolásra sem.
Valamint néha olyan, mintha felkapcsolt lámpával, nagyobb gázra meg-meg torpanna.

Mi okozhatja a problémát, merre induljak el ami a legesélyesebb? (Annyit még hozzáfűznék, hogy most egy kitudja hány éves 5 ah-ás akkumulátor van benne, jövő héten ezt mindenképpen cserélem 9ah-ásra)

Köszönöm előre is a segítséget.
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

Szekulics Zoltán írta:Sziasztok!
Az imént regisztráltam csak, van nekem, még nincs is egy hete, egy MZ ETZ 125 nagyon kevés kilométerrel.
Viszont az akkumulátornál ez a kis anomália tartózkodik, szeretném visszaállítani az eredeti körülményeket amihez jó lenne ha látnék egy képet hogyan kell kinéznie.
Ha valaki tudna küldeni egyet az nagy segítség lenne.
Előre is köszönöm.
Valamint nincs balra irányjelző, visszajelzés, csak jobbra.
Kép
Akksi alá tegyél be léceket és utána húzd rá a leszorító gumit és fölé a műanyag fedelet. Ha meg végül majd tönkremegy (5+ év múlva ;) ) akkor a mérethelyes típus ETZ-hez YTX9A-BS

Az indexvillogtató egy gumi pöcökkel van felakasztva a műanyag fedélre eredetileg, de ezt a fajtát amúgy is érdemes lecserélni valami autóba való elektronikus típusra (esetleg az ebayes 1$-os narancssárgára)
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: z25z »

Így nem látszik a káosz, csak annyi, hogy riasztó aksi van benne, ami nem feltétlenül rossz, de ez nagyon "vallási" kérdés. Az index egy oldalas visszajelzésének hibája az óránál keresendő. A kontroll lámpára 2 vezeték megy. Egy fekete/fehér és egy fekete/zöld. Ez úgy működik, hogy a jobbos a balon keresztül testelődik és fordítva. gyakorlatilag az egyik vezeték az égő tüskéjén a másiknak a házon kell lennie és az égő nem testelődhet az órán.
Szekulics Zoltán
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.05.22. 11:05
MZ-d típusa: MZ ETZ 125

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Szekulics Zoltán »

Sziasztok!
Az imént regisztráltam csak, van nekem, még nincs is egy hete, egy MZ ETZ 125 nagyon kevés kilométerrel.
Viszont az akkumulátornál ez a kis anomália tartózkodik, szeretném visszaállítani az eredeti körülményeket amihez jó lenne ha látnék egy képet hogyan kell kinéznie.
Ha valaki tudna küldeni egyet az nagy segítség lenne.
Előre is köszönöm.
Valamint nincs balra irányjelző, visszajelzés, csak jobbra.
Kép
Avatar
amatőr
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 475
Csatlakozott: 2015.04.28. 10:34
MZ-d típusa: ETZ 250 Tour
Tartózkodási hely: Balatonszárszó

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: amatőr »

Jut eszembe: Bútor sarokvas! Az már félig készen van. Szokott lenni horganyzottban különböző szélességekben,hosszokban,furatokkal stb.
Avatar
amatőr
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 475
Csatlakozott: 2015.04.28. 10:34
MZ-d típusa: ETZ 250 Tour
Tartózkodási hely: Balatonszárszó

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: amatőr »

Egy lemez talp kell amire felfogatható,azt pedig a gyári lámpatartóra hegeszteném,közvetlenűl a hátsó lámpa mögött. Ha oldalra mégtöbbet akarod hozni,akkor a lemez tartót hosszabbra hagyod oldalirányban.
Roland18
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.07.23. 00:27
MZ-d típusa: Mz Etz 250
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Roland18 »

De igen, 251/301 elvileg mind kettőre jó.

Köszönöm, valami hasonlóra gondoltam én is valami menetezésel. Köszönöm a segitségetek :)
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: z25z »

Valamilyen házi barkácsmegoldással biztos feltenném. De ehhez látni kellene, kézben forgatni stb. Első körben ott kezdeném, hogy a villogó testről leválasztható-e a hosszúkás "kar" ha igen onnantól egy menetet varázsolnék bele vagy 6 ost vagy 10-est és innentől az eredeti szárba belülre 6-os menetet fúrnék vagy a külsejére vágnék 10-est.
Avatar
amatőr
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 475
Csatlakozott: 2015.04.28. 10:34
MZ-d típusa: ETZ 250 Tour
Tartózkodási hely: Balatonszárszó

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: amatőr »

Roland18 írta:Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Van egy 250-es ETZ-m amire rendeltem 251-es 6ledes irányjelző szettet. Mielött meg rendeltem kértem,hogy regyenek a csomagba mi dent ami szüksüges a felszereléséhez ( első- hátsó tartókat). Na a baj az, hogy mikor meg jött már akkor észre vettem, hogy a tartókra sem lehet felhejelzni (főleg az elsőre nem) szeretnélek Titeket meg kérdezni, hogy mit tanácsoltok, hogy oldjam meg a felszerelést?! Képeket mellékelek: Köszönöm a segitségetek.
Kép

Kép
Ez véletlen nem a 301-esé? Ott a müanyag sárvédőre passzol- logikailag.
Roland18
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.07.23. 00:27
MZ-d típusa: Mz Etz 250
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Roland18 »

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Van egy 250-es ETZ-m amire rendeltem 251-es 6ledes irányjelző szettet. Mielött meg rendeltem kértem,hogy regyenek a csomagba mi dent ami szüksüges a felszereléséhez ( első- hátsó tartókat). Na a baj az, hogy mikor meg jött már akkor észre vettem, hogy a tartókra sem lehet felhejelzni (főleg az elsőre nem) szeretnélek Titeket meg kérdezni, hogy mit tanácsoltok, hogy oldjam meg a felszerelést?! Képeket mellékelek: Köszönöm a segitségetek.
Kép

Kép
Avatar
fzooltan
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010.06.29. 20:46
MZ-d típusa: ES125,TS125,ES250/2
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: fzooltan »

Üdv Márkatársak!
Visszaolvastam itt a forumon és láttam ,hogy kb. 1 éve volt téma a Jófogáson csomagban(20db) hirdetett MZ megszakító milyensége.
Elég pozitív visszhangja volt , így merészeltem rendelni 1 tételt, de ezt a mennyiséget én bizonyosan nem fogom elhasználni,
így egy részét eladnám, ha van rá érdeklődő. 450Ft+posta/darab áron akár 1 db-ot is elküldök ha valakinek kell.
A postaköltségnek még utánajárok,de szerintem 1db, sima levélként biztosan feladtható.
Akit érdekel erre a címre írjon: fzooltan kukac gmail pont com.



Kép
Avatar
motrosmano
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2009.05.20. 11:46
MZ-d típusa: MZ TS 125 és 250/1
Tartózkodási hely: Kunhegyes

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: motrosmano »

sell írta: Mivel a mkp jó része nem volt összerakva, nem került meg a hátsófék pálca és a kuplung ütköző bakelit (?),
elsősorban ezek érdekelnének, jó-e helyette az ETZ-é?

Hali, a kuplung ütköző egyforma, a fékpálca, viszont nem.
Köszi!
sell
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 734
Csatlakozott: 2013.10.09. 11:56
MZ-d típusa: Etz 250
Tartózkodási hely: Kecel city

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: sell »

[/quote]
Mivel a mkp jó része nem volt összerakva, nem került meg a hátsófék pálca és a kuplung ütköző bakelit (?),
elsősorban ezek érdekelnének, jó-e helyette az ETZ-é?[/quote]

Hali, a kuplung ütköző egyforma, a fékpálca, viszont nem.
Avatar
Sediki
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.04.26. 11:49
MZ-d típusa: ETZ250

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Sediki »

aronpfabian írta:
Sediki írta:Kedves Fórumozók!
Segítségeteket kérem az alábbi jelenség tisztázásához/megoldásához.

Az ETZ250-es motorkerékpárom a következő jelenséget produkálja:
A gyújtáskapcsoló bekapcsolt, de nem világítás helyzetében az üres helyzet sárga és a töltés piros színű jelzőlámpák világítanak. Amennyiben a gyújtáskapcsolót elfordítom világítás helyzetbe minden elektromosság eltűnik, a motort nem lehet berúgni sem. Sőt utána a gyújtáskapcsoló bármely helyzetében azt tapasztalom, hogy nincs elektromosság. Majd egyszer csak visszatér az elektromosság a gyújtáskapcsoló olyan helyzetében, amely nem világítás helyzetben van.
Az akkumulátort ellenőriztettem, rendben van. Egy használt gyújtáskapcsolót vettem, vele semmire sem jutottam.
Találkozott már valaki hasonló jelenséggel közületek, vagy tudnátok tanácsot adni probléma megoldására?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Ellenőrizd hogy nincs-e valami félrekötve, nem megfelelő csatlakozóra
http://pic.mz-forum.com/harry/MZ/Schaltplane/etz250.pdf

A jelenség amúgy szinte biztos hogy a kapcsoló hibája, mert a leírásod alapján egyértelműen összefügg a kapcsoló állásával ("csak gyújtás" állásban van áram, a többiben nincs, ha jól vettem ki)
Köszönöm szépen
Avatar
Sediki
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.04.26. 11:49
MZ-d típusa: ETZ250

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Sediki »

Stephanus írta:
Sediki írta:Kedves Fórumozók!
Segítségeteket kérem az alábbi jelenség tisztázásához/megoldásához.

Az ETZ250-es motorkerékpárom a következő jelenséget produkálja:
A gyújtáskapcsoló bekapcsolt, de nem világítás helyzetében az üres helyzet sárga és a töltés piros színű jelzőlámpák világítanak. Amennyiben a gyújtáskapcsolót elfordítom világítás helyzetbe minden elektromosság eltűnik, a motort nem lehet berúgni sem. Sőt utána a gyújtáskapcsoló bármely helyzetében azt tapasztalom, hogy nincs elektromosság. Majd egyszer csak visszatér az elektromosság a gyújtáskapcsoló olyan helyzetében, amely nem világítás helyzetben van.
Az akkumulátort ellenőriztettem, rendben van. Egy használt gyújtáskapcsolót vettem, vele semmire sem jutottam.
Találkozott már valaki hasonló jelenséggel közületek, vagy tudnátok tanácsot adni probléma megoldására?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Nekem a biztosítékok szoktak ilyet okozni. Hengeres biztosítékokat használok (még lusta voltam átszerelni késesre), és mikor elkorrodál a végük, vagy bármi más miatt elkezdenek rosszul érintkezni, akkor tipikusan olyankor szakadnak meg teljesen, mikor felkapcsolom a világítást. Aztán vagy visszajön magától, vagy nem. De ha rögtön tovább akarok menni, akkor általában meg kell mozgatni a biztiket, vagy cserélni.

Köszönöm szépen.
Avatar
Stephanus
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2013.06.05. 12:48
MZ-d típusa: 251
Tartózkodási hely: Ócsa

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Stephanus »

Sediki írta:Kedves Fórumozók!
Segítségeteket kérem az alábbi jelenség tisztázásához/megoldásához.

Az ETZ250-es motorkerékpárom a következő jelenséget produkálja:
A gyújtáskapcsoló bekapcsolt, de nem világítás helyzetében az üres helyzet sárga és a töltés piros színű jelzőlámpák világítanak. Amennyiben a gyújtáskapcsolót elfordítom világítás helyzetbe minden elektromosság eltűnik, a motort nem lehet berúgni sem. Sőt utána a gyújtáskapcsoló bármely helyzetében azt tapasztalom, hogy nincs elektromosság. Majd egyszer csak visszatér az elektromosság a gyújtáskapcsoló olyan helyzetében, amely nem világítás helyzetben van.
Az akkumulátort ellenőriztettem, rendben van. Egy használt gyújtáskapcsolót vettem, vele semmire sem jutottam.
Találkozott már valaki hasonló jelenséggel közületek, vagy tudnátok tanácsot adni probléma megoldására?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Nekem a biztosítékok szoktak ilyet okozni. Hengeres biztosítékokat használok (még lusta voltam átszerelni késesre), és mikor elkorrodál a végük, vagy bármi más miatt elkezdenek rosszul érintkezni, akkor tipikusan olyankor szakadnak meg teljesen, mikor felkapcsolom a világítást. Aztán vagy visszajön magától, vagy nem. De ha rögtön tovább akarok menni, akkor általában meg kell mozgatni a biztiket, vagy cserélni.
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

Sediki írta:Kedves Fórumozók!
Segítségeteket kérem az alábbi jelenség tisztázásához/megoldásához.

Az ETZ250-es motorkerékpárom a következő jelenséget produkálja:
A gyújtáskapcsoló bekapcsolt, de nem világítás helyzetében az üres helyzet sárga és a töltés piros színű jelzőlámpák világítanak. Amennyiben a gyújtáskapcsolót elfordítom világítás helyzetbe minden elektromosság eltűnik, a motort nem lehet berúgni sem. Sőt utána a gyújtáskapcsoló bármely helyzetében azt tapasztalom, hogy nincs elektromosság. Majd egyszer csak visszatér az elektromosság a gyújtáskapcsoló olyan helyzetében, amely nem világítás helyzetben van.
Az akkumulátort ellenőriztettem, rendben van. Egy használt gyújtáskapcsolót vettem, vele semmire sem jutottam.
Találkozott már valaki hasonló jelenséggel közületek, vagy tudnátok tanácsot adni probléma megoldására?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Ellenőrizd hogy nincs-e valami félrekötve, nem megfelelő csatlakozóra
http://pic.mz-forum.com/harry/MZ/Schaltplane/etz250.pdf

A jelenség amúgy szinte biztos hogy a kapcsoló hibája, mert a leírásod alapján egyértelműen összefügg a kapcsoló állásával ("csak gyújtás" állásban van áram, a többiben nincs, ha jól vettem ki)
Avatar
Sediki
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.04.26. 11:49
MZ-d típusa: ETZ250

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Sediki »

Kedves Fórumozók!
Segítségeteket kérem az alábbi jelenség tisztázásához/megoldásához.

Az ETZ250-es motorkerékpárom a következő jelenséget produkálja:
A gyújtáskapcsoló bekapcsolt, de nem világítás helyzetében az üres helyzet sárga és a töltés piros színű jelzőlámpák világítanak. Amennyiben a gyújtáskapcsolót elfordítom világítás helyzetbe minden elektromosság eltűnik, a motort nem lehet berúgni sem. Sőt utána a gyújtáskapcsoló bármely helyzetében azt tapasztalom, hogy nincs elektromosság. Majd egyszer csak visszatér az elektromosság a gyújtáskapcsoló olyan helyzetében, amely nem világítás helyzetben van.
Az akkumulátort ellenőriztettem, rendben van. Egy használt gyújtáskapcsolót vettem, vele semmire sem jutottam.
Találkozott már valaki hasonló jelenséggel közületek, vagy tudnátok tanácsot adni probléma megoldására?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Avatar
motrosmano
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2009.05.20. 11:46
MZ-d típusa: MZ TS 125 és 250/1
Tartózkodási hely: Kunhegyes

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: motrosmano »

Athem írta:Szia!
Kezdésnek Itt eléred a szervizkönyvet, ha nem sikerül letölteni,akkor pü.-be elküldöm. Másban remélem más is tud segédkezni. Börzékre is jobb ha szakival mész szvsz. ha még nem volt MZ-d. Gumit webshopokban jó venni, minden más kérdéses mit kell cserélni kb. Szimeringekből, csak VITON javallott, és csapágyból, KOYO vagy esetleg SKF c3 -as legyen legalább. Ennyit tudok segíteni most hirtelen.
Helló!

Köszi a szerviz könyvet! Már van egy ideje MZ, igaz eddig csak 125-s TS-em.
Blokkjával nincs baj, azt még akkor rendbe tettem neki amikor az előző gazdájánál volt, ilyet még nem láttam kiolvadt a dugattyúja - mindegy, rendbe raktam. nem emlékszek pontosan 5-6 éve állt, raktam rá egy nálam elfekvőben lévő karbit (benzint+akksit) és BEINDULT!!! :) Semmi csörgés, zörgés... veszi a sebbességeket, csak nem meglepő módon nincs töltés.
Csapágyból én KBS-t használok, nekem bevált + nagyker áron kapom.
Szimeringből egyeértelmű, hogy a VITON!
Mivel a mkp jó része nem volt összerakva, nem került meg a hátsófék pálca és a kuplung ütköző bakelit (?),
elsősorban ezek érdekelnének, jó-e helyette az ETZ-é?
Avatar
motrosmano
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2009.05.20. 11:46
MZ-d típusa: MZ TS 125 és 250/1
Tartózkodási hely: Kunhegyes

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: motrosmano »

aronpfabian írta:
motrosmano írta:Helló!

Vettem 250/1 -t, elég ramaty állapotban vannak a vezetékei, egyszerűbb lesz az egészet újra húznom.
Kit (kiket) kell keresnem ez ügyben? Gondolok itt a kábelköteg gyártásra (színhelyesen), ill. ha elakadnék segítségre!

Bár nem ehhez a téma körhöz tartozik, de a csomagtartó hogy van beépítve gyárilag? Váz megmelegítve és bedugva? Már csak azért kérdezem, mert valamelyik előző gazdája simán leflexelte váznál tőbe, aztán felszerelt (lehet nem jól írom) krauzer csomagtartót.
Kábelköteg: Baki Máté Csaba (facebookon megtalálod)
Csomagtartó: bedugva a vázba hosszan (lengéscsillapítóig) és ha peched van, jól belerohadva. Ha a végét leflexelték, akkor kellemetlen lesz kiszedni (pl. melegítés, jóónagy betonvas ráhegesztés, annál fogva rángatás)

Helló!

Köszi, megkeresem Mátét (bár nincs facebook fiókom).
Megpróbálom így kiszedni a csomagtartót maradványait!
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

motrosmano írta:Helló!

Vettem 250/1 -t, elég ramaty állapotban vannak a vezetékei, egyszerűbb lesz az egészet újra húznom.
Kit (kiket) kell keresnem ez ügyben? Gondolok itt a kábelköteg gyártásra (színhelyesen), ill. ha elakadnék segítségre!

Bár nem ehhez a téma körhöz tartozik, de a csomagtartó hogy van beépítve gyárilag? Váz megmelegítve és bedugva? Már csak azért kérdezem, mert valamelyik előző gazdája simán leflexelte váznál tőbe, aztán felszerelt (lehet nem jól írom) krauzer csomagtartót.
Kábelköteg: Baki Máté Csaba (facebookon megtalálod)
Csomagtartó: bedugva a vázba hosszan (lengéscsillapítóig) és ha peched van, jól belerohadva. Ha a végét leflexelték, akkor kellemetlen lesz kiszedni (pl. melegítés, jóónagy betonvas ráhegesztés, annál fogva rángatás)
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Athem »

Szia!
Kezdésnek Itt eléred a szervizkönyvet, ha nem sikerül letölteni,akkor pü.-be elküldöm. Másban remélem más is tud segédkezni. Börzékre is jobb ha szakival mész szvsz. ha még nem volt MZ-d. Gumit webshopokban jó venni, minden más kérdéses mit kell cserélni kb. Szimeringekből, csak VITON javallott, és csapágyból, KOYO vagy esetleg SKF c3 -as legyen legalább. Ennyit tudok segíteni most hirtelen.
Avatar
motrosmano
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2009.05.20. 11:46
MZ-d típusa: MZ TS 125 és 250/1
Tartózkodási hely: Kunhegyes

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: motrosmano »

Helló!

Vettem 250/1 -t, elég ramaty állapotban vannak a vezetékei, egyszerűbb lesz az egészet újra húznom.
Kit (kiket) kell keresnem ez ügyben? Gondolok itt a kábelköteg gyártásra (színhelyesen), ill. ha elakadnék segítségre! Szeretném a motort gyári állapotúra rendbe rakni, hogy később (ha már végleg meghülyültem) akár megkaphassa az OT-s rendszámot is. Bár nem ehhez a téma körhöz tartozik, de a csomagtartó hogy van beépítve gyárilag? Váz megmelegítve és bedugva? Már csak azért kérdezem, mert valamelyik előző gazdája simán leflexelte váznál tőbe, aztán felszerelt (lehet nem jól írom) krauzer csomagtartót. Plusz lenne még egy csomó kérdésem, mivel vannak apróbb hiányosságok motorom aztán mit érdemes boltból venni, és mire kell börzéken, hirdetésekbem vadásznom, esetleg mi csereszavatos az ETZ 250-sel?
Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.: Jani
Avatar
jura györgy
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2010.08.04. 19:09
MZ-d típusa: ETZ250 de luxe
Tartózkodási hely: Kissomlyó

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: jura györgy »

xl2 ha menetközben nincs gond akkor szerintem az uszód lehet lyukas
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: Athem »

El lett kötve a vezetékelés.
szabados
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.06.14. 17:59
MZ-d típusa: MZ TS 250

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: szabados »

Sziasztok!
Problémám van egy ts 125-el. Méghozzá a töltéssel olyat produkál hogy töltés jelző nem alszik el indítás után és gáz adásra még fényesebben világit. De töltés nincs mi lehet a gond?
Választ előre is köszönöm.
Üdv: Péter
xl2
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014.03.25. 23:19
MZ-d típusa: etz 125

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: xl2 »

meg probalom köszi mar van szikra
Avatar
kupi
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008.01.26. 19:45
MZ-d típusa: MZ TS 125-ETZ 150e
Tartózkodási hely: Kápolnásnyék

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: kupi »

xl2 írta:szerintetek mi lehet a gond most raktuk össze a mz ts 250/1 esem és szépen ketyerészik egy ideig alapjáraton és utána meg megáll a gyujtútrafó új a megszakító is új eredeti a vezetékköteg is új át lett vezetékelve az egész
Igen ez karbi gond ahogy írták is kicsit dús"az alapjárat,próbáld meg elzárni a csapot és úgy pöfögtetni alapjáraton ha mielőtt megáll nagyon felpörög akkor tuti sok a benzin neki.
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

xl2 írta:az is meg volt
Pedig a "jár alapjáraton aztán később leáll" tipikus jelenség a túl dúsra állított alapjárat esetén, elektronikához csak nagyon ritkán van köze.
Használat közben van valami baja, vagy csak az üres pöfögtetésnél?
xl2
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014.03.25. 23:19
MZ-d típusa: etz 125

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: xl2 »

az is meg volt
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

xl2 írta:szerintetek mi lehet a gond most raktuk össze a mz ts 250/1 esem és szépen ketyerészik egy ideig alapjáraton és utána meg megáll a gyujtútrafó új a megszakító is új eredeti a vezetékköteg is új át lett vezetékelve az egész
Karburálás?
xl2
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014.03.25. 23:19
MZ-d típusa: etz 125

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: xl2 »

szerintetek mi lehet a gond most raktuk össze a mz ts 250/1 esem és szépen ketyerészik egy ideig alapjáraton és utána meg megáll a gyujtútrafó új a megszakító is új eredeti a vezetékköteg is új át lett vezetékelve az egész
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

kupi írta: Vedd meg én ha kell felszerelem és beállítom bár ismered a véleményem,szerintem felesleges pénz kidobás mert ha ez elromlik akkor nincs útszéli javítás meg semmi és mivel ez se örök el is romolhat.Nekem is vannak ilyen kütyüim"van a TS-re is szerelve egy M Szabi féle de nincs bekötve a gyári megoldás a megszakítóval nekem tökéletesen megfelel.
Ha elromlik,akkor 1 perc visszadobni a megszakitót.
De sokan használjuk a 12V-os változatot gond nélkül.A 6V-osról nem tudok nyilatkozni mert azt nem próbáltam
Avatar
zudori
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2013.08.11. 07:17
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: zudori »

Vedd meg én ha kell felszerelem és beállítom bár ismered a véleményem,szerintem felesleges pénz kidobás mert ha ez elromlik akkor nincs útszéli javítás meg semmi és mivel ez se örök el is romolhat.Nekem is vannak ilyen kütyüim"van a TS-re is szerelve egy M Szabi féle de nincs bekötve a gyári megoldás a megszakítóval nekem tökéletesen megfelel.[/quote]


Józsikám! ez egy jó cucc, nagyon egyszerű, ha még is beszarik, nagyon könnyen- akár az útszélen is vissza lehet alakítani! :) Bár az útszélen még féket is lehet javítani! :) Még egyszer köszönöm!
Avatar
kupi
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008.01.26. 19:45
MZ-d típusa: MZ TS 125-ETZ 150e
Tartózkodási hely: Kápolnásnyék

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: kupi »

kovacssan88 írta:
z25z írta:ha van rá keret akkor esetleg ezzel: http://alkatreszkiraly.com/GYUJTAS-JELA ... UNIVERZALI
Jol néz ki köszi,ezt csak felszerelem és kész? vagy kell hozzá szakember?Ez gondolom örök élet+egy év vagy tévedek?Esetleg valami hátránya van ennek a technikának.
Vedd meg én ha kell felszerelem és beállítom bár ismered a véleményem,szerintem felesleges pénz kidobás mert ha ez elromlik akkor nincs útszéli javítás meg semmi és mivel ez se örök el is romolhat.Nekem is vannak ilyen kütyüim"van a TS-re is szerelve egy M Szabi féle de nincs bekötve a gyári megoldás a megszakítóval nekem tökéletesen megfelel.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: z25z »

Van hozzá egy leírás hogy kell felszerelni, nem egy bonyolult dolog. 12V -os verzióját sokan használjuk gond nélkül több ezer km óta. Egy nagyon fontos dologra kell odafigyelni: mivel optikai elektronikus ezért a fény nagyon zavarja a beállítást, ezért azt sötétített helyen kell, de aztán dekni feltesz és el lehet felejteni.
kovacssan88
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016.11.17. 19:59
MZ-d típusa: mz

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: kovacssan88 »

z25z írta:ha van rá keret akkor esetleg ezzel: http://alkatreszkiraly.com/GYUJTAS-JELA ... UNIVERZALI
Jol néz ki köszi,ezt csak felszerelem és kész? vagy kell hozzá szakember?Ez gondolom örök élet+egy év vagy tévedek?Esetleg valami hátránya van ennek a technikának.
kovacssan88
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016.11.17. 19:59
MZ-d típusa: mz

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: kovacssan88 »

sell írta:Hali, hogyan állítotad be a gyújtás? Mit szereltél ki? Gondolom a megszakítót, hézagot állítottál, vagy a felső holtpntot próbáltad?
Helló sajnos butaságot csináltam,sok olajat tettem feleslegesen a kenőfilcre majd rákerült a megszakítora is ma eljött kupi mester és kb 5 perc alatt megcsinálta(lefújta féktisztítóval majd beállította a hézagát és felső holtpontról tekert egy keveset valamerre és indított)megy mind a doxa.Hülye vagyok hozzá ennyi.Szedek össze pénz és beszerzek egy gondozás mentest bár kupi nem ajánlja szerinte felesleges pénz úrrí huncutság,szerinte egy jó gép hozzányúlás nélkül akár egy szezont is el megy el kell mennie az kb 5-7000km lehetséges ez?
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

Pontosan mit csináltál vele? Mit szedtél szét, hol tettél rá olajat, milyen olajat? (elérte a karbantartási periódust egyátalán?)
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: z25z »

ha van rá keret akkor esetleg ezzel: http://alkatreszkiraly.com/GYUJTAS-JELA ... UNIVERZALI
sell
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 734
Csatlakozott: 2013.10.09. 11:56
MZ-d típusa: Etz 250
Tartózkodási hely: Kecel city

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: sell »

Hali, hogyan állítotad be a gyújtás? Mit szereltél ki? Gondolom a megszakítót, hézagot állítottál, vagy a felső holtpntot próbáltad?
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: z25z »

hát mit olajoztál be? lehet hogy nem jó helyre és/vagy sokat tettél...ha olajozás előtt működött rendesen akkor vagy megvárod míg kiszárad (napra kitéve pár hét/hónap :mrgreen: ) vagy letakarítod a felesleget.
kovacssan88
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016.11.17. 19:59
MZ-d típusa: mz

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: kovacssan88 »

Helló mindenkinek. Problémám van a TS 125 megszakítós gyújtásával valahogy ez nekem nem jön be ma az történt karbantartás végett beolajoztam mivel a könyve ezt írja és már ment kb egy ezrest rendesen mióta kupi megcsinálta mondom beolajozom erre nagy nehezen beindul majd kihagy és leáll...Szétszedtem megpucoltam felraktam de semmi életjel,a tököm tele van már vele mit csináljak? Van valami amivel ki lehet váltani ezt a szart? Nem hiszek ebben az őskori technikába azt se értem másnak hogy megy gond nélkül évekig megszakítóval megpróbáltam beállítani ahogy kupitól láttam de ezt lehetetlen olyan érzéketlen.Ha van valami amivel ki lehet váltani írjátok meg légyszi.
bigudemeter
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.05.30. 15:58
MZ-d típusa: ,z etz 250e

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: bigudemeter »

z25z írta:Lábfék: húzd le a sarut a kapcsolóról és testeld le (hozzáérinted amihez akarod: villa, fékfedél stb) ha így világít akkor a fékdobban a fékkulcson levő lemez nem érintkezik a kapcsolóval. Megoldás: kerék kivesz és a dobot a kezedben tartva játszol vele fordítod a kulcsot és nézed mikor éri el a lemez a kapcsolót, hajlítgatsz rajta vagy kivülről a kontraanyát lazítva fordítod amire a pozitív szál megy és azt forgatod (L alakú az is)
Ha a lehúzott sarut a testre téve sem világít a féklámpa akkor ugyanúgy, mint az indexre írt javaslat.

Index: első körben égőcsere majd foglalat átnézése, jó lenne egy multiméter és mérni, hogy eljut-e az áram odáig, ha nem akkor visszafele szépen sorban haladva megkeresni hol a folytonossági hiba. ülés alatti vezeték "csoki" a vázon stb.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: z25z »

Lábfék: húzd le a sarut a kapcsolóról és testeld le (hozzáérinted amihez akarod: villa, fékfedél stb) ha így világít akkor a fékdobban a fékkulcson levő lemez nem érintkezik a kapcsolóval. Megoldás: kerék kivesz és a dobot a kezedben tartva játszol vele fordítod a kulcsot és nézed mikor éri el a lemez a kapcsolót, hajlítgatsz rajta vagy kivülről a kontraanyát lazítva fordítod amire a pozitív szál megy és azt forgatod (L alakú az is)
Ha a lehúzott sarut a testre téve sem világít a féklámpa akkor ugyanúgy, mint az indexre írt javaslat.

Index: első körben égőcsere majd foglalat átnézése, jó lenne egy multiméter és mérni, hogy eljut-e az áram odáig, ha nem akkor visszafele szépen sorban haladva megkeresni hol a folytonossági hiba. ülés alatti vezeték "csoki" a vázon stb.
bigudemeter
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.05.30. 15:58
MZ-d típusa: ,z etz 250e

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: bigudemeter »

Hello. Valaki tudna segíteni abban,hogy miért nem megy az mz etz 250 hátsó láb fék világítás??? a kormány fékkel megy... és még egy gond, hogy a balhátso index nem megy a többi index megy...? valaki vmi vélemény?
Avatar
szketo
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2012.11.24. 10:34
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Üllő

Re: Elektronika topik - a pokol kapuja

Hozzászólás Szerző: szketo »

Nagyon helyes kupi!
Ma motorozgattam vele és tesztelgettem,valóban jobban észlelhető.nem is kell a szakiknak mindenről beszámolni.Lényeg hogy úgy működjön hogy nekik is tetszene. \:D/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 56 vendég