Blokk

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
nyakas
A blokkot szethuzom neked termeskovel
A blokkot szethuzom neked termeskovel
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2009.02.02. 15:30
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: nyakas »

Athem írta:72-es dugattyút hol vennétek ? Gondolom az indai gyártó itt is felejtős.
lengyel gyártásút keress
A viz szalad, a kő marad!
Avatar
Tsigga
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.10.11. 15:07
MZ-d típusa: Etz 250
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Tsigga »

Már csak egy kis esztergálás meg hegesztés és kész, gyári rajz alapján. Ha valakit esetleg érdekel, a rajzokat dxf-ben el tudom küldeni, ill. az egyik szerintem eladó lesz, ha használható lesz :)

Kép


Kép
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Athem »

72-es dugattyút hol vennétek ? Gondolom az indai gyártó itt is felejtős.
"attól van h sokat piszkálod a motort ahelyett h örülnél h egyben van és motoroznál" - Conus
Avatar
Tsigga
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.10.11. 15:07
MZ-d típusa: Etz 250
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Tsigga »

Sziasztok!
Került hozzám két szívócsonk, elvileg etz250, első ránézésre egyformák, de a hosszuk különbözik. Az egyiken 5-ös, a másikon 7-es jelölés van az öntvényen. Ezekről mit kell/lehet tudni?
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: bambi »

jura györgy írta:sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy mennyi az gyári olajtereló vastagsága ?mert ez az utángyári csak emlékeztet rá üdv. juragy
0.5
Avatar
jura györgy
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2010.08.04. 19:09
MZ-d típusa: ETZ250 de luxe
Tartózkodási hely: Kissomlyó

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: jura györgy »

sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy mennyi az gyári olajtereló vastagsága ?mert ez az utángyári csak emlékeztet rá üdv. juragy
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Athem írta:Semmi gond, túrára max Dokival megyek 2 keréken. :D
Vagy kistraktorral,hisz kitudja mit csinál a gépedből?? :)
Minden kitelik tőle
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Athem »

Semmi gond, túrára max Dokival megyek 2 keréken. :D
"attól van h sokat piszkálod a motort ahelyett h örülnél h egyben van és motoroznál" - Conus
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

MrDok írta:Köszönöm.
De nem sértődtél meg ugye? Hiszen csak viccelünk :-)
Itt üzenem Athem-nek, hogy nyugi, mi csak dilizünk jó helyen van a motorod. Kevés ember van, akire rá merném bízni az enyémet, de Dok köztük van :-)
Avatar
hell
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2008.06.28. 19:24
MZ-d típusa: ETZ 250 De Luxe
Tartózkodási hely: Nagymágocs

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: hell »

Kérlek szépen már régen eltettem a gépet olyan 700km környékénél! Szóval majd jövőre folyt. köv. Olyan 95 körül ment a legtöbbet ameddig húztam neki tovább nem.
A lényeg akkor a 2 tűállás annyira nem szar. :) Nem hiszem ebből lesz egy rakéta de majd még elválik...
Avatar
MrDok
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2325
Csatlakozott: 2010.04.03. 23:39
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Hőgyész
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: MrDok »

Köszönöm.
Aki nem ért az MZ szereléshez, az inkább csináljon olyan dolgot helyette amihez ért!
Ha mégis meg akarja tanulni, akkor kezdje evvel: Szervizfilm
Idom és szerszámok
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

kiszsebi írta:
Athem írta:Irigyellek... Lehet a lábai közt is néha :D... :)
hát igen... MrDoknak vannak perverziói.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:twisted: nekem is eszembe jutott egy rakás hasonló beszólás, de nem mertem beírni öööööö olyanok, mint pl. nehogy azt kapd vissza ami ott van stb stb. :twisted: :twisted:
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Athem írta:Irigyellek... Lehet a lábai közt is néha :D... :)
hát igen... MrDoknak vannak perverziói.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Athem »

Irigyellek... Illetve mindenkit aki most tud az MZ-jével menni. Szombat óta Mr.Dok kezei közt van az enyém... Lehet a lábai közt is néha :D
Örülök, hogy mén a paripa. :)
"attól van h sokat piszkálod a motort ahelyett h örülnél h egyben van és motoroznál" - Conus
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

zsakfos írta: Ez szuper lett.
Mondjuk azt azért te is tudod hogy pont a vége felé már nem egyenesen arányosan nő a sebesség a gáz húzásával.
Köszönöm! És ez pontosan, így van ahogy mondod! :smt023 :D valamivel túl volt a félállásnál, de hát ezután már tényleg hiába tűnik úgy, hogy óóó mennyi van még hátra, nem sokkal lehet messzebb a vége. Igazából ha ezt stabilan tudja nekem ennyi is bőven elég :-)
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

z25z írta:Hell! Te hogy állsz a bejáratással? :D 2077 km után idejét éreztem, hogy egy kicsit odacsavarjam neki, nem koccant még a gázkar, hanem egy hosszabb egyenesben gyorsításkor értem el ezt, de kanyar jött és visszaengedtem. 11 fok, fák leveleit nézve szélcsend, de időkép szerint 1,9 Km/h-ás szél, az is szembe. Úgy néz ki jól sikerült ez a blokk és a fúrás is. Érzésre amennyi még hátra volt a gyári 130-at valószínűleg tudja. :D
Kép
Ez szuper lett.
Mondjuk azt azért te is tudod hogy pont a vége felé már nem egyenesen arányosan nő a sebesség a gáz húzásával.
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

Hell! Te hogy állsz a bejáratással? :D 2077 km után idejét éreztem, hogy egy kicsit odacsavarjam neki, nem koccant még a gázkar, hanem egy hosszabb egyenesben gyorsításkor értem el ezt, de kanyar jött és visszaengedtem. 11 fok, fák leveleit nézve szélcsend, de időkép szerint 1,9 Km/h-ás szél, az is szembe. Úgy néz ki jól sikerült ez a blokk és a fúrás is. Érzésre amennyi még hátra volt a gyári 130-at valószínűleg tudja. :D
Kép
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Tsigga írta:
Na igen :D
Alapvetően abból indulok ki, hogy valószínűleg heli coil fog kelleni, vagy szimplán nagyobb menetre fúrás, és valami egyéb nemgyári megoldás...
azért a nagyobb menettel vigyázz, mert nem fogod tudni leszedni a forgórészt!
(ha jól emlékszem, a hatos csavarhoz való dűbel 8-as külső átmérőjű, abba pedig már csak a 10-es menet jó...)

szóval, nem is olyan rossz megoldás az a dűbel.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Tsigga
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.10.11. 15:07
MZ-d típusa: Etz 250
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Tsigga »

z25z írta:hááát kérdés, hogy van beletéve, beleütve, vagy menettel beletéve...úgy akár még jó is lehet. De ez megint csak nem derül ki, amíg ki nem veszed és megnézed. Félreértés ne essék nem arra akarlak biztatni, hogy mindenképp vedd ki, mert tudvalevő, hogy ami működik - ráadásul jól azt nem bántjuk :D főleg ha bizonyítottan jól működik....
Na igen :D
Alapvetően abból indulok ki, hogy valószínűleg heli coil fog kelleni, vagy szimplán nagyobb menetre fúrás, és valami egyéb nemgyári megoldás...
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

hááát kérdés, hogy van beletéve, beleütve, vagy menettel beletéve...úgy akár még jó is lehet. De ez megint csak nem derül ki, amíg ki nem veszed és megnézed. Félreértés ne essék nem arra akarlak biztatni, hogy mindenképp vedd ki, mert tudvalevő, hogy ami működik - ráadásul jól azt nem bántjuk :D főleg ha bizonyítottan jól működik....
Avatar
Tsigga
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.10.11. 15:07
MZ-d típusa: Etz 250
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Tsigga »

z25z írta:
Az a helyzet, hogy amíg nem szeded ki belőle azt a "dübelt" (?) addig nem lehet tudni, hogy mi a megoldása a javításnak. Nem tudom jól értem-e: most egy M6-os menetes rész áll ki és anyával rögzíted a megszakítóbütyköt? Ha a javításon gondolkoznék akkor én mindenképp kivenném belőle, akkor válna láthatóvá a roncsolás mértéke. Lehet csak elég lenne kitisztázni a menetet. Ki tudja, lehet nem volt megszakadva, csak nem volt hozzá speckó csavarja (M7x1 90 mm) aki csinálta és nem tudott 850 Ft-ért venni így volt a sufniban valami, amit belevert. Ha ez a helyzet, akkor egy 7x1-es kézi menetfúróval kellene kitakarítani a menetet hátha menthető. Ha teljesen odavan, akkor jöhet a helicoil szintén M7x1, nem beszerezhetetlen, de ritka és elég drága. Főtengelyt még nem helicoiloztam, de mivel az elég kemény anyag, nem tudom, hogy a helicoil készlet sima HSS fúrója elég lenne-e. Lehet HSS-G vagy méginkább HSS-E kellene hozzá ugyebár 7,5-es (!!!) méretben.
Egy ilyen van belepaszírozva:
Kép
És a gyári csavar vége van átmetszve M6-ra... :(
Azt leszámítva, hogy műszakilag kb undormány, működni működik. A heli coil-nál meg bennem is hasonló kérdések merültek föl, gondoltam nem bántom addig amíg valaki meg nem nyugtat abban, hogy meg lehet csinálni kulturáltan :)
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

Tsigga írta:Sziasztok!
250-es ETZ főtengely generátor felőli menetének javításával próbálkozott már valaki, Heli Coil vagy valami egyéb módszerrel? A gyászmenet pontos állapota még nem ismert, egy csodálatos fém dübel van belegyilkolva, a csavar vége meg leszedve M6-osra. Még nem mertem kiműteni, de nem tűnik egy életbiztosításnak :D Emiatt nem szívesen cserélnék főcit, és kicsit tartok tőle hogy a menetjavítás nem sikerülne, ezért érdeklődöm, hátha van valakinek tapasztalata.
Az a helyzet, hogy amíg nem szeded ki belőle azt a "dübelt" (?) addig nem lehet tudni, hogy mi a megoldása a javításnak. Nem tudom jól értem-e: most egy M6-os menetes rész áll ki és anyával rögzíted a megszakítóbütyköt? Ha a javításon gondolkoznék akkor én mindenképp kivenném belőle, akkor válna láthatóvá a roncsolás mértéke. Lehet csak elég lenne kitisztázni a menetet. Ki tudja, lehet nem volt megszakadva, csak nem volt hozzá speckó csavarja (M7x1 90 mm) aki csinálta és nem tudott 850 Ft-ért venni így volt a sufniban valami, amit belevert. Ha ez a helyzet, akkor egy 7x1-es kézi menetfúróval kellene kitakarítani a menetet hátha menthető. Ha teljesen odavan, akkor jöhet a helicoil szintén M7x1, nem beszerezhetetlen, de ritka és elég drága. Főtengelyt még nem helicoiloztam, de mivel az elég kemény anyag, nem tudom, hogy a helicoil készlet sima HSS fúrója elég lenne-e. Lehet HSS-G vagy méginkább HSS-E kellene hozzá ugyebár 7,5-es (!!!) méretben.
Avatar
Tsigga
biciklis
biciklis
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.10.11. 15:07
MZ-d típusa: Etz 250
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Tsigga »

Sziasztok!
250-es ETZ főtengely generátor felőli menetének javításával próbálkozott már valaki, Heli Coil vagy valami egyéb módszerrel? A gyászmenet pontos állapota még nem ismert, egy csodálatos fém dübel van belegyilkolva, a csavar vége meg leszedve M6-osra. Még nem mertem kiműteni, de nem tűnik egy életbiztosításnak :D Emiatt nem szívesen cserélnék főcit, és kicsit tartok tőle hogy a menetjavítás nem sikerülne, ezért érdeklődöm, hátha van valakinek tapasztalata.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

Athem írta:Homokfúvás? :D

tudom,tudom... Ülj le fiam... 1-es.
hááát a tököm tuggya (sic!) :lol: mindenesetre tettem bele másik gumit, ezek jó passzosak éééés fasza lett, elhallgattak a bordák...zene füleimnek :D
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Athem »

Homokfúvás? :D

tudom,tudom... Ülj le fiam... 1-es.
"attól van h sokat piszkálod a motort ahelyett h örülnél h egyben van és motoroznál" - Conus
Avatar
csoka
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2011.02.06. 22:24
MZ-d típusa: ETZ125,ETZ250
Tartózkodási hely: Mezőberény Békés megye

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: csoka »

Ez elég súlyos!A menetszél koptatta le ennyire azokat a hűtőbordákat? :shock:
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

csoka! Köszia tippet neked is! Bár ezen lehet az a megoldás nem segít... ](*,)

Nos, képi illusztráció:

Kép

Kép

majd 1 mm különbség :-k :smt017 :?:
Avatar
csoka
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2011.02.06. 22:24
MZ-d típusa: ETZ125,ETZ250
Tartózkodási hely: Mezőberény Békés megye

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: csoka »

z25z írta:1 mm kb, de pont elég hogy kirázódik feszt a bordák közül. És érdekes, hogy csak a hengerfejnél, a hengernél passzos. Az előző hegerfejhez viszont jó volt. Na de sikerült másik 3 db-ot szereznem és ezek a gumik vastagabbak. A fene se érti. A negyedikhez, meg jó tippet adtál, azt "kiékelem" akkor biciklibelsőből készített darabokkal. :-D :smt023
Érdemes volna forró vízbe áztatnod azokat a gumikat,hátha felvennék az eredeti alakjukat.Az áztatás tartson legalább 5 percig,és utána még várj 10 percet.Sok gumi alkatrész,az elnyomorodott állapotából csak 10-15 perc után formálódik eredeti méretűvé.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

1 mm kb, de pont elég hogy kirázódik feszt a bordák közül. És érdekes, hogy csak a hengerfejnél, a hengernél passzos. Az előző hegerfejhez viszont jó volt. Na de sikerült másik 3 db-ot szereznem és ezek a gumik vastagabbak. A fene se érti. A negyedikhez, meg jó tippet adtál, azt "kiékelem" akkor biciklibelsőből készített darabokkal. :-D :smt023
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

z25z írta: Köszi! Közben találtam képeket gugliban és tényleg: a /1-nek más a hűtőborda száma is.
Na, de leírom a dilemmámat: Mivel a préssávot nem tudtam belőni normálisan és amúgy is sérült volt a hengerfej, ezért bontásból vettem egy "ETZ 250 hengerfejet". Minden nagyon fasza, a préssáv tökéletes lett a motor megy mint a rakéta. DE! A hűtőbordák vastagsága nem ugyanolyan mint ami lekerült. Vékonyabb és ezáltal a rezgéscsillapító gumi lötyög benne (szinte kiesik közüle), ezért menet közben adott fordulatszámot cicereg/rezonál mint a veszett fene. Ez most akkor vajon hogy? Ilyen eltérések voltak a hengerfejek között? Esetleg nem is 250-esé? Mi a francot lehet vele csinálni? Van más rezgéscsillapító gumi, ami jó?
Zizi.
Nem tudom mekkora az eltérés,mert azt nem írtad,de én pld vágtam az enyémhez kis negyzeteket bicajbelsőből azt ráragasztottam Ha vastagabb kell,akkor meg motorgumibelsô
Ts 250/1 a fekete villám!Na jó a villám egy kicsit túlzás!De én igy is szeretem.
Avatar
csoka
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2011.02.06. 22:24
MZ-d típusa: ETZ125,ETZ250
Tartózkodási hely: Mezőberény Békés megye

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: csoka »

KDávid írta:Üdv!
kérdésem az lenne, a kis etkómon a berúgótengelynél a gumi "o gyűrű" -t hogyan kell felhelyezni? Az igazság hogy a boltokban már többféle méretet kaptam a típushoz mondván hogy ez a gyári méret, viszont mindegyiket tönkrement a dekni felrakásakor. Ami meg nagyobb volt az pedig szimplán engedte az olajat. Lehet én hibázok valamit összerakásnál ezért fordulok hozzátok.
A pontos méretet nem tudom,de összeszerelésnél legyen tisztára törölve/mosva a tömítő gyűrűhorony,és a dekni furat is.Használj valamilyen síkosító anyagot (olaj,zsír,ipari vazelin...)!Szárazon szereti elcsípni,kimozdítani a gyűrűt a helyéről.
KDávid
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.10.26. 00:06
MZ-d típusa: MZ ETZ 125

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: KDávid »

Üdv!
kérdésem az lenne, a kis etkómon a berúgótengelynél a gumi "o gyűrű" -t hogyan kell felhelyezni? Az igazság hogy a boltokban már többféle méretet kaptam a típushoz mondván hogy ez a gyári méret, viszont mindegyiket tönkrement a dekni felrakásakor. Ami meg nagyobb volt az pedig szimplán engedte az olajat. Lehet én hibázok valamit összerakásnál ezért fordulok hozzátok.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

MrDok írta:Más a bordázat, és a tőcsavar lyuktávolság is.
Köszi! Közben találtam képeket gugliban és tényleg: a /1-nek más a hűtőborda száma is.
Na, de leírom a dilemmámat: Mivel a préssávot nem tudtam belőni normálisan és amúgy is sérült volt a hengerfej, ezért bontásból vettem egy "ETZ 250 hengerfejet". Minden nagyon fasza, a préssáv tökéletes lett a motor megy mint a rakéta. DE! A hűtőbordák vastagsága nem ugyanolyan mint ami lekerült. Vékonyabb és ezáltal a rezgéscsillapító gumi lötyög benne (szinte kiesik közüle), ezért menet közben adott fordulatszámot cicereg/rezonál mint a veszett fene. Ez most akkor vajon hogy? Ilyen eltérések voltak a hengerfejek között? Esetleg nem is 250-esé? Mi a francot lehet vele csinálni? Van más rezgéscsillapító gumi, ami jó?
Avatar
MrDok
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 2325
Csatlakozott: 2010.04.03. 23:39
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Hőgyész
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: MrDok »

z25z írta:Fiuk! A 250/1 és ETZ hengerfeje között milyen különbségek vannak?........
Más a bordázat, és a tőcsavar lyuktávolság is.
Aki nem ért az MZ szereléshez, az inkább csináljon olyan dolgot helyette amihez ért!
Ha mégis meg akarja tanulni, akkor kezdje evvel: Szervizfilm
Idom és szerszámok
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

Fiuk! A 250/1 és ETZ hengerfeje között milyen különbségek vannak? És az ETZ 250 vs 251 különbözik-e egymástól? Thx!
Avatar
BlackIce
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2015.05.09. 21:42
MZ-d típusa: MZ ETZ "250"
Tartózkodási hely: Budapest, XI.ker.

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: BlackIce »

sunbim írta:Bizonyíték, hogy annyira nem is lassú a MZ ! :

"A sport őshazája Amerika. A versenytáv ¼ mérföld, azaz 402,33 méter, ezt a távolságot kell a lehető leggyorsabban teljesítenie a két egymás mellől rajtoló dragsportolónak. ,,

"Egy kis műhely-háttérinfó

A lelkesedésem egyik bizonyítéka született meg a tél folyamán a műhelyemben, sok szakember segítségével, közösen. Az előző versenyblokkomból úgy éreztem, hogy kihoztam a maximumot - sikerült elérnem vele négy összetett bajnoki címet, valamint 12 másodperc alá tornászni (egészen pontosan 11,909mp) a motort, mindezt közel 180 km/h mellett. Így már az ősszel elhatároztam, itt az ideje egy új blokk megépítésének. A támogatók, családtagok által nyújtott segítségeknek köszönhetően születhetett meg ez az új motor - illetve Ti olvasók és azok, akik kijártok a versenyekre szurkolni és egy-egy biztató, elismerő szóval segítettetek, inspiráltatok minket.

Alapjaiban meg szerettem volna tartani az előző motor vonásait, karakterisztikáját. A munka egy nyers henger, hengerfej megvásárlásával indult, majd jött a tervezés. Milyen alkatrészek (membrán, dugattyú, hajtókar…) illenek a képbe, mit tudnék beleépíteni egy 1981-ben megtervezett motorba. Talán ez az egyik legnehezebb része a motorépítésnek, hiszen számunkra nem állnak rendelkezésre a tuningcégek által forgalmazott alkatrészek. Szerencsére az évek során sikerült olyan szakemberekkel megismerkednem, akik a további munkámban nagy segítségre voltak, úgy mint esztergálás, marás, henger hüvely készítés, csatornák megtervezése és kialakítása. Ezen munkálatok közel 5 hónapot vettek igénybe és szinte napi szintem foglalkoztam vele. ,,

http://www.tesztmotor.hu/blog/ti_irtato ... sabb_mz-je

Kép
Vele járok versenyre! :) Az idei szezon júniustól kimaradt, de jövőre megint megyek vele! :)
"A benzin a drogom, a Shell a dílerem..."
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3063
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: sunbim »

Bizonyíték, hogy annyira nem is lassú a MZ ! :

"A sport őshazája Amerika. A versenytáv ¼ mérföld, azaz 402,33 méter, ezt a távolságot kell a lehető leggyorsabban teljesítenie a két egymás mellől rajtoló dragsportolónak. ,,

"Egy kis műhely-háttérinfó

A lelkesedésem egyik bizonyítéka született meg a tél folyamán a műhelyemben, sok szakember segítségével, közösen. Az előző versenyblokkomból úgy éreztem, hogy kihoztam a maximumot - sikerült elérnem vele négy összetett bajnoki címet, valamint 12 másodperc alá tornászni (egészen pontosan 11,909mp) a motort, mindezt közel 180 km/h mellett. Így már az ősszel elhatároztam, itt az ideje egy új blokk megépítésének. A támogatók, családtagok által nyújtott segítségeknek köszönhetően születhetett meg ez az új motor - illetve Ti olvasók és azok, akik kijártok a versenyekre szurkolni és egy-egy biztató, elismerő szóval segítettetek, inspiráltatok minket.

Alapjaiban meg szerettem volna tartani az előző motor vonásait, karakterisztikáját. A munka egy nyers henger, hengerfej megvásárlásával indult, majd jött a tervezés. Milyen alkatrészek (membrán, dugattyú, hajtókar…) illenek a képbe, mit tudnék beleépíteni egy 1981-ben megtervezett motorba. Talán ez az egyik legnehezebb része a motorépítésnek, hiszen számunkra nem állnak rendelkezésre a tuningcégek által forgalmazott alkatrészek. Szerencsére az évek során sikerült olyan szakemberekkel megismerkednem, akik a további munkámban nagy segítségre voltak, úgy mint esztergálás, marás, henger hüvely készítés, csatornák megtervezése és kialakítása. Ezen munkálatok közel 5 hónapot vettek igénybe és szinte napi szintem foglalkoztam vele. ,,

http://www.tesztmotor.hu/blog/ti_irtato ... sabb_mz-je

Kép
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3063
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: sunbim »

jura györgy írta:sziasztok , az igaz hogy 1mm préssávval szépen ment viszont sokkal több hőt is termelt lehet ezért ragad meg ? amit megfigyeltem amig 2mm volt a préssáv a könyékcső nem volt elszineződve és akkor még ott van a másig dolog hogy nincs gyári (eredeti) dugó sem akkor van 2 lehetöség 1mm présság jól megy viszont lehet megragad vagy 2 mm préssáv lomhább a géped de nem ragad meg lehet ez marhaság de én ezt tapasztaltam üdv. juragy
Össze függhet Gyuri !

Azért van alsó limitje a préssávnak hogy a detonációt elkerüljük, de valószínűleg ez nem egy borotvaéles határ hanem egy vékony ,,sáv" , egy végső határ az az alatti érték , ahol már akkora plusz hő termelődik ami már káros henger/dugó deformációkkal jár, ami ragadáshoz vezet.
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Avatar
jura györgy
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2010.08.04. 19:09
MZ-d típusa: ETZ250 de luxe
Tartózkodási hely: Kissomlyó

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: jura györgy »

sziasztok , az igaz hogy 1mm préssávval szépen ment viszont sokkal több hőt is termelt lehet ezért ragad meg ? amit megfigyeltem amig 2mm volt a préssáv a könyékcső nem volt elszineződve és akkor még ott van a másig dolog hogy nincs gyári (eredeti) dugó sem akkor van 2 lehetöség 1mm présság jól megy viszont lehet megragad vagy 2 mm préssáv lomhább a géped de nem ragad meg lehet ez marhaság de én ezt tapasztaltam üdv. juragy
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Athem »

Sokszor én sem értek sok mindent, mégis a megoldás olyan egyszerű mint az 1x1. MrDok átnézi nekem amint sikerül elvinnem hozzá, és beszámolót írok. Am. az értéken én is meglepődtem, ezért osztottam meg veletek. Szóval a lényeg az hogy: Wir schaffen das diese problem.
"attól van h sokat piszkálod a motort ahelyett h örülnél h egyben van és motoroznál" - Conus
Avatar
csoka
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2011.02.06. 22:24
MZ-d típusa: ETZ125,ETZ250
Tartózkodási hely: Mezőberény Békés megye

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: csoka »

Az égési hőmérséklet sokat befolyásol a hatásfokon.Gőzgép 100-160fok 1-3% hatásfok.Robbanómotor 260-420fok 12-40% hatásfok.Sugárhajtómű 1400-2200fok 60-80% hatásfok.Tokomak kazánkamra (fúziós reaktor) 10 000-40 000fok 100% hatásfok.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

Athem írta: ... A nagyobb prés méret miatt(> =3mm), de nem hiszem, hogy ennyit befolyásolna a működésében. A tünet a következő: Melegebb időben, megrakottan, vagy szólóban nagyon melegszik a blokk szerintem....
Na kérem szépen, játszottam én is egy kicsit a préssávval. Tapasztalat: egyebek mellett tényleg érezhetően megugrik a henger hőmérséklet. Mondjuk az én esetemben 1,85-ről 1,05-re történt a módosítás. A fura az volt, hogy eddig a járatós blokkot is meg lehetett fogni kézzel, és a gyertyakép sem volt az igazi szép világos barna, mind emellett szerintem egész jól ment. Módosítás után, már nem lehet "rámarkolni" a hengerre (pedig hűvösebb idők vannak - a használati mód pedig ugyanaz), inkább csak megtapogatni. Viszont kivilágosodott a gyertyakép és az eddigi 4000 feletti vánszorgós gyorsulás is lényegesen sokat javult. Affene se gondolta volna..... Viszont azt még mindig nem hiszem, hogy a kb.3 mm-ről kb. 2,8 mm-re módosítás ennyit befolyásol, mint amiről szó volt.
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Athem »

Brisk N14c-vel tapasztaltam, a leírtakat. túlzással 900km megtétele után... :roll:
"attól van h sokat piszkálod a motort ahelyett h örülnél h egyben van és motoroznál" - Conus
Avatar
aronpfabian
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:53
MZ-d típusa: ETZ 250, TS 150
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: aronpfabian »

Athem írta:
z25z írta:
N14C-vel dadogott vagy arra cserélted?
Amit az mz wikiben leírtatok ajánlottat csak azt használom. Igen azzal dadogott de újra történő csere után már nem.
Az MZ wikiben van minden típus meg hőérték ajánlva... inkább magánvélemény-gyűjtemény mint összeszedett leírás. Melyik volt a bűnös?
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Athem »

z25z írta:
Athem írta:Minden jót össze írtatok, amiért hálás vagyok. De a ledadogás is abba maradt, mert időközben volt egy gyertya csere. Remélem ez volt a gond.(Brisk n14c)
N14C-vel dadogott vagy arra cserélted?
Amit az mz wikiben leírtatok ajánlottat csak azt használom. Igen azzal dadogott de újra történő csere után már nem.
"attól van h sokat piszkálod a motort ahelyett h örülnél h egyben van és motoroznál" - Conus
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: z25z »

Athem írta:Minden jót össze írtatok, amiért hálás vagyok. De a ledadogás is abba maradt, mert időközben volt egy gyertya csere. Remélem ez volt a gond.(Brisk n14c)
N14C-vel dadogott vagy arra cserélted?
Avatar
Athem
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.11.10. 17:46
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 De luxe
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Athem »

Minden jót össze írtatok, amiért hálás vagyok. De a ledadogás is abba maradt, mert időközben volt egy gyertya csere. Remélem ez volt a gond.(Brisk n14c)
"attól van h sokat piszkálod a motort ahelyett h örülnél h egyben van és motoroznál" - Conus
Avatar
Szebik András
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2012.05.23. 13:47
MZ-d típusa: Etz 250 De Lux
Tartózkodási hely: Lébény

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: Szebik András »

A blokk hőfokszabályzása ott van minden motoros jobb kezében. A hőérzékelő meg mindenkibe gyárilag beépített. a motorját meg mindenki ismeri. Ezeket kombinálva szerintem nem kell plussz műszer. Ha nagyon meleg van nem kell nyélgázon használni még az üzem meleg motort sem.
Van akkora hőkapacitása a teljes blokknak, hogy egy 5 perces álló helyzetben ketyegést mondjuk piros lámpánál, vagy egy lassú tempós tüttyögést még el tudjon viselni megragadás nélkül. Utána meg egy hosszabb pár 100m-es szakaszon úgyis visszahűl normál hőmérsékletre.
Avatar
jura györgy
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2010.08.04. 19:09
MZ-d típusa: ETZ250 de luxe
Tartózkodási hely: Kissomlyó

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: jura györgy »

sziasztok 100% Bambinak van igaza szerintem egyébként mivel motorjaink léghűtésűek szerintem erősen időjárás függőek mert nem mindegy hogy 36 fokba motorozok vagy 10 fokba esetleg -6 fokba közbe beleszaladunk 1 kiadós esőbe üdv. juragy
Avatar
sunbim
operatőr
operatőr
Hozzászólások: 3063
Csatlakozott: 2008.12.01. 23:25
MZ-d típusa: ETZ250e Deluxe
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Re: Blokk

Hozzászólás Szerző: sunbim »

MrDok írta: Ha a hőfok jeladót beragasztod vagy valahogy jó hőátadással rögzíted a HF alja környékén levő valamelyik borda tövéhez, akkor elég használható infót ad a henger hőmérsékletről. Szerintem.
Így van. Nem pontos érték, de használható. Viszont nem kell állandóan nézegetni, ha már egyszer jó a motor.
Milyent? Nekem a villany nélküli hőcsöves pár km alatt tört el (vékony cső a rezgéstől), elekrtomos autós kütyük nem túl pontosak, ma már a digitális a legjobb választás.
bambi írta:Arra jó hogy még egy órával több legyen a műszerfalon :-)
Annak is van előnye, ha elég sok van nem kell spoiler! :mrgreen:
,,Az út a fontos, nem az út vége. Aki túl gyorsan utazik, az elszalaszthat mindent, amiért útra kelt."
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég