Kipufogó

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

ezer köszönet.
Balázs írta:
kalev írta:Balázs!
Arrol van szó,h szürke színû festékkel van lekenve,mielõtt vettem(aug) vz vizsgán,és akkora kenték le ezzel.persze azota ez lekopott,fõleg a henger tövében.horpadás,vagy bármilyen rendellenesség nincs rajta,mûködése hibátlan,hangja meg nekem tetszik.csak azt szeretném h szép legyen.hány dm3 lehet az egész kipuff?
Ciao!
Tudja az ördögfüle hány köbdecis, a lényeg hogy ki legyen pucc-perfekt égetve, de fém-tisztára, meg ha tudod kis petróval moss utánna, mert ha mocskos belül tényleg nem foglalkoznak vele.
Nah telefonszám: 06-29-383-760 a cím Táborfalva Bankszõlõ út 4. az irszámot szedd le netrõl. Van honlapjuk is úgy keress rá hogy MotoCrom Kft.
Ha itt nem vállalják be, akkor másik:
Galván Bt Pécs Edison u 7. tel.:06-72-314-574 ez meg a legolcsóbb hely, itt is elég jó a minõség és a kipukat is tuti bevállalják mert egy havernak a Rigájához ide löktem a csühögõt.

Van még néhány hely, de azok nem igazán jók, vagy marha drágák, vagy nem vállalják el. Ha van még kérdésed tedd fel bátran.
Ár: szerintem ptk-val meg mindennel megúszod max 7-8 ezerbõl attól függõen milyen lesz a fizetési mód.
:D
Balázs

Hozzászólás Szerző: Balázs »

kalev írta:Balázs!
Arrol van szó,h szürke színû festékkel van lekenve,mielõtt vettem(aug) vz vizsgán,és akkora kenték le ezzel.persze azota ez lekopott,fõleg a henger tövében.horpadás,vagy bármilyen rendellenesség nincs rajta,mûködése hibátlan,hangja meg nekem tetszik.csak azt szeretném h szép legyen.hány dm3 lehet az egész kipuff?
Ciao!
Tudja az ördögfüle hány köbdecis, a lényeg hogy ki legyen pucc-perfekt égetve, de fém-tisztára, meg ha tudod kis petróval moss utánna, mert ha mocskos belül tényleg nem foglalkoznak vele.
Nah telefonszám: 06-29-383-760 a cím Táborfalva Bankszõlõ út 4. az irszámot szedd le netrõl. Van honlapjuk is úgy keress rá hogy MotoCrom Kft.
Ha itt nem vállalják be, akkor másik:
Galván Bt Pécs Edison u 7. tel.:06-72-314-574 ez meg a legolcsóbb hely, itt is elég jó a minõség és a kipukat is tuti bevállalják mert egy havernak a Rigájához ide löktem a csühögõt.

Van még néhány hely, de azok nem igazán jók, vagy marha drágák, vagy nem vállalják el. Ha van még kérdésed tedd fel bátran.
Ár: szerintem ptk-val meg mindennel megúszod max 7-8 ezerbõl attól függõen milyen lesz a fizetési mód.
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Nekem utángyártott kipuval nem volt bajom,szép a hangja,az erejébõl sem vett el és az elõzõt több,mint 2 évig használtam,egy-két apró vakrozsdafolt ütött ki rajta,azt krómtisztítóval 5 mp-ig tartott eltüntetni.

Ja igen!!!
Nyilván a gyárit utánzó utángyártottról és nem a rezóról beszélek,a rezódob max arra jó,h kidobja az ember.
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

Balázs!
Arrol van szó,h szürke színû festékkel van lekenve,mielõtt vettem(aug) vz vizsgán,és akkora kenték le ezzel.persze azota ez lekopott,fõleg a henger tövében.horpadás,vagy bármilyen rendellenesség nincs rajta,mûködése hibátlan,hangja meg nekem tetszik.csak azt szeretném h szép legyen.hány dm3 lehet az egész kipuff?
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

szeretem a gyári hangot.nem akarom h más legyen:Dmeg ki tudja hogyan hat egy utángyártott a ménesre.(10lo)gondolom nem pozitívan

Samu írta:Krómozót nagyon nehéz találni, volt itt a fórumon egy ideig az Öcsi nevû srác aki tudott volna, de mostanában eltûnt... Nem tudom mi bajod az utángyártottal, 8k-nál olcsóbban nem úszod meg úgysem... teljesen megfelel.
kalev írta:Segítségre szorulnék!
Probléma:nincs krómozó a környéken(Gyõr),utángyártott kipuff-ot pedig nem akarok.Javasolták,h Ausztriába menjek krómoztatni...meg talán Sz.Fehérvár-t mondták.
Kérdés:mitévõ legyek?ha homokszoratom és festetem,az meddig birja
ha utángyártottat veszek,az...áh olyat nem akarok semmiképp
vagy valaki tud nekem helyet mondani,ahol megcsinálják?
és esetleg érdekelne h mennyi birodalmi kredit egy ilyen!
jah utolso alternativa:vagy csináltassak rá?(felesleges,mert jol mûxik különben)

Elõre is kösz:kalev
Avatar
Samu
Admin
Admin
Hozzászólások: 1930
Csatlakozott: 2007.07.13. 17:52
MZ-d típusa: MZ ETZ 251
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Samu »

Krómozót nagyon nehéz találni, volt itt a fórumon egy ideig az Öcsi nevû srác aki tudott volna, de mostanában eltûnt... Nem tudom mi bajod az utángyártottal, 8k-nál olcsóbban nem úszod meg úgysem... teljesen megfelel.
kalev írta:Segítségre szorulnék!
Probléma:nincs krómozó a környéken(Gyõr),utángyártott kipuff-ot pedig nem akarok.Javasolták,h Ausztriába menjek krómoztatni...meg talán Sz.Fehérvár-t mondták.
Kérdés:mitévõ legyek?ha homokszoratom és festetem,az meddig birja
ha utángyártottat veszek,az...áh olyat nem akarok semmiképp
vagy valaki tud nekem helyet mondani,ahol megcsinálják?
és esetleg érdekelne h mennyi birodalmi kredit egy ilyen!
jah utolso alternativa:vagy csináltassak rá?(felesleges,mert jol mûxik különben)

Elõre is kösz:kalev
Balázs

Hozzászólás Szerző: Balázs »

kalev írta:Segítségre szorulnék!
Probléma:nincs krómozó a környéken(Gyõr),utángyártott kipuff-ot pedig nem akarok.Javasolták,h Ausztriába menjek krómoztatni...meg talán Sz.Fehérvár-t mondták.
Kérdés:mitévõ legyek?ha homokszoratom és festetem,az meddig birja
ha utángyártottat veszek,az...áh olyat nem akarok semmiképp
vagy valaki tud nekem helyet mondani,ahol megcsinálják?
és esetleg érdekelne h mennyi birodalmi kredit egy ilyen!
jah utolso alternativa:vagy csináltassak rá?(felesleges,mert jol mûxik különben)

Elõre is kösz:kalev
Hali!

Kipuffogókat nem nagyon szeretik a krómozókban, hacsak nem égeted ki rendesen (fémtisztára) az országban az egyik általam prefektált hely a Táborfalvai MotoCrom Kft. ide el tudod küldeni postán, és viszonylag olcsón megcsinálják (650 huf/dm3). A minõség is nagyon jó. Nem tudom mennyire érdemes újrakrómolni....ha horpasz van rajta akkor felejtõs. Ha kell a cím dobj egy mélt vagy írj ide.
Avatar
kalev
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.12.30. 19:53
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kalev »

Segítségre szorulnék!
Probléma:nincs krómozó a környéken(Gyõr),utángyártott kipuff-ot pedig nem akarok.Javasolták,h Ausztriába menjek krómoztatni...meg talán Sz.Fehérvár-t mondták.
Kérdés:mitévõ legyek?ha homokszoratom és festetem,az meddig birja
ha utángyártottat veszek,az...áh olyat nem akarok semmiképp
vagy valaki tud nekem helyet mondani,ahol megcsinálják?
és esetleg érdekelne h mennyi birodalmi kredit egy ilyen!
jah utolso alternativa:vagy csináltassak rá?(felesleges,mert jol mûxik különben)

Elõre is kösz:kalev
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Hozzászólás Szerző: bambi »

Gshp írta:Holnap megyek elvileg a sráchoz aki majd kipufogót készít nekem . Szerinteketek mennyi lesz ? :shock:
Attol függ ki készíti
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

Holnap megyek elvileg a sráchoz aki majd kipufogót készít nekem . Szerinteketek mennyi lesz ? :shock:
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Re: rere

Hozzászólás Szerző: bambi »

Gshp írta:
bambi írta:Boltban kapható kipufogó,csak a hangot növeli,és nem a teljesítményt.Egy gyári kipufogó,ami tiszta,az jó,vagy keres egy olyan embert,aki tud neked tervezni jó kipufogót(pl:mzracing.hu. Ûr néven ),és egy lakatost aki elkészíti.
[/Kellenek még ms adatok is ,hogy meg lehhessen mondani,hogy jó lesz a kipuf vagy sem,Pl szívó hosz kreszmetszet átömlõ kersztmetszet az összes vezérlés dugó adatai sb stb
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

rere

Hozzászólás Szerző: Gshp »

bambi írta:
Gshp írta:Hali ismét !

ha a terveket amit csináltatok azt megmutatom akkor rátudod mondani h jó lesz e vagy nem ?

Hol érdemes sportkipufogót venni az MZ-re ? Nekem 150-es ETZ-m van .
Jelent valami teljesítménynövekedést a dolog ?
Megéri megvenni ?
Néztem mofakernél ott bruttó 5080 Ft.

Elõre is kösz a válaszokat 8)
Boltban kapható kipufogó,csak a hangot növeli,és nem a teljesítményt.Egy gyári kipufogó,ami tiszta,az jó,vagy keres egy olyan embert,aki tud neked tervezni jó kipufogót(pl:mzracing.hu. Ûr néven ),és egy lakatost aki elkészíti.
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Re: Katonai kipuff

Hozzászólás Szerző: bambi »

ThUnDeR írta:Valaki tudja hogy hol lehet még kapni katonai ETZ-ra való kipufogót?

Bambi?!?! Esetleg nálad van?

ThUnDeR
sajnos elfogytak
Avatar
ThUnDeR
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2007.07.17. 18:25
Tartózkodási hely: Tura

Katonai kipuff

Hozzászólás Szerző: ThUnDeR »

Valaki tudja hogy hol lehet még kapni katonai ETZ-ra való kipufogót?

Bambi?!?! Esetleg nálad van?

ThUnDeR
Avatar
bambi
Mágus
Mágus
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2007.07.21. 11:33

Hozzászólás Szerző: bambi »

Gshp írta:Hali ismét !

Hol érdemes sportkipufogót venni az MZ-re ? Nekem 150-es ETZ-m van .
Jelent valami teljesítménynövekedést a dolog ?
Megéri megvenni ?
Néztem mofakernél ott bruttó 5080 Ft.

Elõre is kösz a válaszokat 8)
Boltban kapható kipufogó,csak a hangot növeli,és nem a teljesítményt.Egy gyári kipufogó,ami tiszta,az jó,vagy keres egy olyan embert,aki tud neked tervezni jó kipufogót(pl:mzracing.hu. Ûr néven ),és egy lakatost aki elkészíti.
Avatar
Gshp
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2007.08.01. 21:48
Tartózkodási hely: Hódmezõvásárhely

Hozzászólás Szerző: Gshp »

Hali ismét !

Hol érdemes sportkipufogót venni az MZ-re ? Nekem 150-es ETZ-m van .
Jelent valami teljesítménynövekedést a dolog ?
Megéri megvenni ?
Néztem mofakernél ott bruttó 5080 Ft.

Elõre is kösz a válaszokat 8)
Köd elõttem, füst utánam !! \:D/ [-=UNW-042=-]
O'neill

Hozzászólás Szerző: O'neill »

Kösz az infót... :)
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

O'neill írta:üdv,

A 125-ös ETZm felújítása elõtt állok és nagyon érdekelne a kipuffogó kiégetése... 8)
Na megtalaltam, ha jol emlekszem annak idejen tigris kerdezte, hogy ki lehet-e egetni ugy a kipufogot, hogy jol meghajtja az orszaguton es erre volt a valaszom:

"Nem fogsz tudni olyan hofokot elerni, hogy a lerakodott koksz kiegjen belole, meg ha nyelgazon mesz orakat se Mintha valaki 800 fokot mondott volna hogy ott gyullad be a koksz.
Nos zsandiparty-n kaptam egy tippet, es otthon volt egy gyari kipuffom 60-70 000 km rel a hata mogott, de nem dobtam ki gondolvan hatha jo lesz, na ez volt a teszt darab
A dolog nem bonyolult: kell hozza egy gazperzselo es egy raketa porszivo. Az is elhangzott, hogy oxigent kell nyomatni bele, de az ugyebar nincs is mindig keznel es allitolag baromi draga egy palacknyi, valamint veszelyes is, de a raketa porszivo tokeletes erre a celra, eleg a levegot nyomatni bele, nem kell tiszta oxigen. Szoval be kell gyultani a kokszot, benzinnel probalkoztam eloszor, de nem volt hatasos, egyreszt tul keves ideig eg masreszt eleg nagyot pukkant begyujtaskor. Igy maradt, hogy felbakoltam a kidorrentot es gazperzselovel adj neki. Kb 5 perc eleg volt hogy begyulladjon a koksz, ezt ugy latni, hogy belenezel a kidorrentobe es szepen vorosen izzik, kozben hatul szep nagy fust jon kifele. Na ezutan raketa porszivo fujasra allitva es nyomtam bele a levegot.
Hallod -e a visontai hoeromut is megcsufolja. :twisted: eloszor suru kekes fust dolt kifele aztan feher, apameknal eleg nagy az udvar de az egeszet beteritette. Aztan ez szepen fokozatosan csokken, majd mar csak forro levego jon hatul kifele. Viszont a kipuff izzasig hevult. Na amikor mar csak forro levego jott akkor hagytam abba. Kb. fel ora. Levettem a bakrol es szajaval lefele allitva jo 3 mareknyi salak omlott ki belole, ez meg darabokban izzott, es jo sokara hult ki.
Viszont miutan kihult a kipuff haaat mit ne mondjak, a kromozasnak viszont latas. Engem ugyan nem erdekelt, de ocsem annyira lelkes volt, hogy nekiallt valami rongykoronggal, meg polirozoval, 3 orat kb elszarakodott vele, de egesz pofas lett. Kar hogy nem csinaltam rola fenykepet polirozas elott es utan. A lenyeg, hogy kiegetes utan gyalazatos!!!!!!! ahogy kinezett kulalakra. Hogy most milyen arrol probalok majd kepet feltenni.

Na hirtelen ennyi.

Udv!"

ez volt anno, azota visszakerult a motorra, sasto turan mar az volt rajta, na ezt az egy kepet talaltam ami a kiegetett kipufogomrol a polirozas utan keszult. Jobb lett volna a masik oldalrol latni, de talan igy is kiveheto.

Kép
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

most galyazok, ejfel korul erek haza, az otthoni gepemen ugy emlekszem le van mentve a leiras, majd felteszem ide is meg a wiki bookba
O'neill

Hozzászólás Szerző: O'neill »

üdv,

A 125-ös ETZm felújítása elõtt állok és nagyon érdekelne a kipuffogó kiégetése... 8)
czako18

Hozzászólás Szerző: czako18 »

rendben akkor marad a régi
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

nem, csak rontani fog rajta...
czako18

Hozzászólás Szerző: czako18 »

Hali!Most újjítom fel éppen a 250-es MZ-met és érdeklõdni szeretnék h megéri e megvenni a boltban kapható rezokipufogót?
mzgergõ
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2007.07.18. 19:11

Hozzászólás Szerző: mzgergõ »

z25z írta:Hat akkor te vagy az ellenpelda, hogy jo lett az utangyartott kipuff....nekem 8000 km-t birt es szethullottak benne a lamellak. Eleg tré hangja volt ugy. Szerencsere a gyari dobot anno nem dobtam ki. Meg a nyaron kiegettem es az kerult ra vissza. Eleg sokat szamit....

A kiegetesrol mar irtam anno az elozo honlapon, de ha valakit erdekel szivesen lirom ujra, hogy lehet otthon szepen kipucolni.

Udv!
Azt a több ezer km-es példát én úgy értelmeztem, hogy 4000km már van benne, mert amióta megvan nekem, annyit lementem vele.Hogy azelött mielött megvettem a motort, és mennyit mehetett le az elõzõ gazdája a motornak, az már örök rejtély.
Avatar
Fehhér:)
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2007.07.24. 11:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Fehhér:) »

Nekem frankón bekékült a dob eleje :x (ahol illeszkedik a hattyúnyakhoz) gyári dobnál nekem ilyen nem volt....
Jah és hogy lehet a ráégett koszt,zsírt leszedni róla???
alias: F.Bálint
-=UDG-994=-
mzgergõ
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2007.07.18. 19:11

Hozzászólás Szerző: mzgergõ »

Meiki írta:Lehet hogy rossz helyre írtam, elnézést érte de ha már it tartunk akkor te is rossz helyre írtad mert nem a kipufogó topikban volt olvasható a tiéd sem :twisted: Onnan tudom hogy gyári mivel láttam már utángyártottat és láttam gyárit is mivel egyik haver 150-es etz-jén minden gyári és az övén is ilyen.
Nahát, képzeld el, de ezt a kipufogó topicot most csinálták, és azért írtam rossz helyre. :shock: Koppp.....
Honnan lehet megállapítani, hogy gyári a kipufogó?Arra azért befizetnék, hogy minden gyári lehetne rajta :D Dehát biztos az, csak én vagyok a hülye.
(bocsánat moderátór a felesleges munkáért)
Avatar
moderator
a cenzúra ura
a cenzúra ura
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2007.07.18. 11:24
Tartózkodási hely: Mindig a hátad mögött!

Hozzászólás Szerző: moderator »

A kedves moderator tényleg azért van hogy eltüntesse az eltéved hozzászólásokat, de amikor valaki rendszeresen, hanyagul rossz helyre ír, azt lehet meg is fogja büntetni 4-5 nap kitiltással a fórumról...
(ez a hozászólás is kilesz moderálva mivel rossz helyen van)
Szigorú vagyok, de roppant igazságtalan!
Motorom > > >
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

De ne veszekedjünk már azon hogy ki ír mikor rossz helyre! Ezért van kedves Moderátor kolega hogy orvosolja az eltévedt hozzászólásokat. :D
Avatar
Meiki
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007.07.21. 22:44
MZ-d típusa: MZ ETZ 251 De Luxe
Tartózkodási hely: Sióagárd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meiki »

Lehet hogy rossz helyre írtam, elnézést érte de ha már it tartunk akkor te is rossz helyre írtad mert nem a kipufogó topikban volt olvasható a tiéd sem :twisted: Onnan tudom hogy gyári mivel láttam már utángyártottat és láttam gyárit is mivel egyik haver 150-es etz-jén minden gyári és az övén is ilyen.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

Hat akkor te vagy az ellenpelda, hogy jo lett az utangyartott kipuff....nekem 8000 km-t birt es szethullottak benne a lamellak. Eleg tré hangja volt ugy. Szerencsere a gyari dobot anno nem dobtam ki. Meg a nyaron kiegettem es az kerult ra vissza. Eleg sokat szamit....

A kiegetesrol mar irtam anno az elozo honlapon, de ha valakit erdekel szivesen lirom ujra, hogy lehet otthon szepen kipucolni.

Udv!
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

mzgergõ írta:
Meiki írta:Szevasztok. Már többször is hallottam valami zörgést hátulról amikor átmentem egy bukkanón és már nagyon kiváncsi voltam mi lehet. Ma amikor kitoltam a motort és megráztam akkor vettem észre hogy a kipufogóvégben zörög valami. Ez mekkora gond? Mivel gyári kipufogóm van nem meglepõ hogy ennyi idõre megadta magát de utángyártottra ha nem muszály nem cserélem le mert az szar.
Már megint rossz helyre írtál!!!
De azért lenne hozzá fûzni valóm, úgyis kitõrlik ezt a kommentet is.Honnan tudod, hogy gyári kipufogód van?Azt mondta a volt tulaj?A zörgés okozója, hogy a folytás szétment.Ez nem valami nagy gond, annyira gond, hogy ahol illszetve volt a furulya, ott szétment, és ott is átfúj.Ez csak azért hátrányos, mert nem folytja annyira le, és kicsit hangosabb is.Inkább vegyél egy utángyártottat.Nekem is azvan, van már benne több ezer km, és nem csörög, nem zörög.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

Meiki írta:Szevasztok. Már többször is hallottam valami zörgést hátulról amikor átmentem egy bukkanón és már nagyon kiváncsi voltam mi lehet. Ma amikor kitoltam a motort és megráztam akkor vettem észre hogy a kipufogóvégben zörög valami. Ez mekkora gond? Mivel gyári kipufogóm van nem meglepõ hogy ennyi idõre megadta magát de utángyártottra ha nem muszály nem cserélem le mert az szar.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

mzgergõ írta:Nekem simán jó.Azthittem lessz valami gond, de nem.Kellemesen csalódtam :) Az is lehet, hogy a te könyököd magyar származású.Én taiwan-ost kaptam.
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

mzgergõ írta:Háj háj!

sikerült felrakni az utángyártott könyököt.Az az érdekes, hogy simán jó :roll:
speed írta:Hogyan???
MErt nekem nagyon behajlott a blokk alá...
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

mzgergõ írta:és akkor most hagytad, vagy meg lehetett csinálni?
speed írta:Vágni kellene... Inkább vissza viszem azt ott lesz a motor is és oda lesz próbálva :smt013
tigris írta:
Igen,ezek szerint mind ilyen,nekem is szûkebb szögben kanyarodik,de végülis fel lehet varázsolni.Nagyon hajtogatni nem érdemes,nem is nagyon lehet...
MZfan írta:
mzgergõ írta:Szeretnék a kipufogókönyökkel kapcsolatban egy kis eligazítást kérni.Írták, hogy a hollander nem megy rá.És én úgy hallottam, hogy gyorsan rozsdásodik, és eltud szinezõdni a króm rajta.
üdv!
Nekem is elszínezõdött,és nagyon tetszik,mert több árnyalata is lett,sárgától a kékig :)
Mondjuk én két hónapja cseréltem kipufogó rendszert.Mondjuk azt sajnálom,hogy már nem olyan halk a moci emiatt mint a gyári kipuval :(
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

speed írta:
speed írta:Kérlek én kb. egy hete vettem ujat azt a fene evett meg amikor láttam h sz@r.
Pedig rajta volt a cimke h ETZ 125. Azt behajlik a blokk alá szó szerint és hosszab is..... :evil:
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

mzgergõ írta:

mzgergõ írta:Háj!

Vett valaki mostanság után gyártott kipufogó könyököt ETZ 125-öshöz?Csak mert én vettem, és mintha kicsit kisebb szögbe görbülne mint a gyári.Van nekem már 3 db könyököm, de mind 3 élesebben kanyarodik mint ez.Szerintetek ettõl függetlenül jólessz?

Üdv!
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Kipufogó

Hozzászólás Szerző: z25z »

Olvastam már pár hozzászólást kipufogó ügyben, akkor legyen egy ilyen topic is.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 63 vendég