Boltajánló

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
Avatar
molcsaba
Paparazzi
Paparazzi
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2007.07.17. 16:01
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 delux
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: molcsaba »

XV. k. Rákos utcában nézd meg. A Régi Fóti út felõl haladva a belváros felé a Rákos utca jobb oldalán lesz. A tulaj Tóth László 06-30-9493309. Szervíz, és bolt is. Nem tudom vizsgáztat-e, de valószínû. :roll:
Idegeskedni annyi, mint mások hibája miatt magunkon bosszút állni.
ales11

Motor vizsgáztatás

Hozzászólás Szerző: ales11 »

Üdv

Tudvalaki olyan szervízt, vagy motorszerelõt a xv.-kerületben, vagy a környékén, ahol válalnak motor vizsgáztatást is?

A segítséget elõre is köszönöm.
Avatar
grafur
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.07.16. 21:00
MZ-d típusa: ETZ 251 & BMW
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: grafur »

Most vettem észre, hogy a MOFAKER viszonteladói listájából egész jól lehet tájékozódni MZ alkatrészes boltok terén.. Vajon van is mindegyiknek készlete??
GrafUr
"A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!"
>> Túrablog: http://blog.grafur.hu <<
>> Fotó: http://foto.grafur.hu <<
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Békés megyeieknek:

Békéscsaba Kétegyházi út börzeház.A vasúti átjáró elõtt bal oldalon.Árulnak új és használt cuccokat.
A másik a Perecz alkatrészbolt,a Szarvasi úton jobb oldalon.
Ha ezen a 7végén már végre eljutok szombat d.e. Csabára,akkor elvileg ide lesz támogatásunk,ha beadják a derekukat.
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
Avatar
grafur
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.07.16. 21:00
MZ-d típusa: ETZ 251 & BMW
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: grafur »

Az elmúlt héten 1200 kilométert tettem meg Sátoraljaújhely-Kazicbarcika-Miskolc és ezek környékén, és sajnos volt bõven technikai problémám. Rengeteg ideig kerestem ott a környéken MZ-s boltot, és egy kedves MZ-s recepciósnak köszönhetõen meg is leltem a régió talán egyetlen boltját, ezért megírom ide, hátha valaki másnak is szüksége lenne rá. Arra gondoltam, hogy mindenki leírhatná a környezetében lévõ MZ alkatrészeket árusító boltok elérhetõségét, hogy ha valakinek egy túrán van szüksége valamire, annak ne keljen kétségbeesetten keresgélnie.


A régióban jóformán egyetlen bolt Sárospatakon található (37-es útról közelíthetõ meg). Sárospatak felé haladva a 37-esen lesz egy körforgalom. Itt kell bejönni a városba, jobboldalt lesz egy MOL benzinkút, majd tovább-tovább, és egy vasúti átkelõ. Ez után szinte rögtön jobboldalt egy nagy áruház (talán COOP), és rögtön mellette egy kis utcácska. Na, ezen az utcán kell bejönni, és kb egy 50 m-t menni. Lesz bentebb, bal oldalon egy kis földszintes házikó, elõkerttel, és STIHL felirattal. Na, itt lehet lelni még néhány MZ alkatrészt, ha valaki nagyon rászorulna. GPS szerint az utca neve Kinizsi utca.

Innen a legközelebbi bolt szintén a 37-esen van, méghozzá ha így, Sárospatak irányából jövünk, akkor rögtön Szerencs elõtt. Sajnos ezt nem kutattam fel végül, de az biztos, hogy Szerencsen kérdezõsködve lehet útbaigazítást kérni.

Miskolcon tudtommal nincs MZ alkatrészes bolt (ha valaki mégis tudna ilyet, kérem javítson ki), így talán a legközelebbi ezek után Egerben van, méghozzá a Pacsirta utcán, a Nagy Pál féle motoros bolt. (Az egri bazilikától a színház felé haladva, majd azt elhagyva a 2. lámpánál jobbra, majd rögtön balra. Ez már a Pacsirta utca, enyhe emelkedõ az utca, és az emelkedõ tetején a motoros bolt. :))
De van még egy alkatrészes, méghozzá "Kocsis" motoralkatrészes boltja, a Mecsetnél. (Május egy utca asszem) Ennek a megközelítését kicsit bonyolult lenne leírni, de ha valakinek nagyon kell, el tudom magyarázni.



Ha mindenki így leírná a környezetében lévõ boltokat, azt szerintem minden túrázó nagyon megköszönné! :) - késõbb pedig egy pofás kis nyomtatható listába lehetne szedni.
GrafUr
"A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!"
>> Túrablog: http://blog.grafur.hu <<
>> Fotó: http://foto.grafur.hu <<
Avatar
Gexxx
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2007.07.12. 22:43
MZ-d típusa: ETZ 300 aus bambi
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Boltajánló

Hozzászólás Szerző: Gexxx »

Találtál egy jó boltot vagy egy szerelõt? Ne tartsd magadban...
MZ - für männer die fahren können
RBiker profil
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: goss valamint 43 vendég